Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Fajny rowerek mam troche wiecej latek jak Twoj tata Atydea🌻smigam po sciezkach rowerowych .. Wiecie co dziewczyny ..ja przez pare miesiecy mialam takie wzdecia ze rady sobie nie dawałam czułam jakbym miała balon w brzuchu ...okropne to było... W tej chwili walcze z wagą ale mam juz troche latek i metabolizm inny niz u młodszych kobietek ...udało mi sie co prawda juz troche oponki zwalic ale jeszcze z 5 kg bym chciała pozdrawiam serdecznie ...rozpisałam sie dzisiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzien 🌻to tym bardziej trzymam za Ciebie kciuki ...napewno znajdziesz prace bo masz na kogo pracowac ... i musisz zapomniec o tych smierdziuchach ...lepiej sobie na lody z dziecmi isc nie? bedzie dobrze znajdzies z prace napewno...trzymaj sie ..głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO REWELACJA 🌻👄witaj wchodze tutaj czasami a dzisiej pobiłam rekord w pisaniu hahaha NIE PALE .....cały czas jak sie ciesze i jestem szczesliwa ze mi sie juz zbliza roczek bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam, ze stale tu jestes :) to zbieg okolicznosci zatem ze tu weszlam i cie zastalam :) to juz rok minal! nie do wiary! ja jak widac tez nie pale :) moj maz tez nie i rodzice moi rzucili :) w ogole nie mam juz palaczy wsrod znajomych. Cera mi sie poprawila w koncu i zdrowo sie dalej odzywiam :) pozdrawiam goraco :) i gratuluje wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pali tylko mąz i nie moze sie zdecydowac powalczyc z nałogiem ..w swoim otoczeniu tez nie mam palaczy ..stało sie to nie modne:):) Fakt ze moje 2 siostrzyczki palą ale jak do mnie przyjda głupio im i czassami gdzies na balkonik pojda zapalic albo wcale... Ale ten czas zleciał ...Amazonka ..Setunia ..wcale juz tu nie wchodza czasmi jest nasz złosliwiec ..ale tez rzadko ..ja wchodze tutaj bo wiem jak walczyłam z nałogiem z Waszą pomocą...👄i czasami cos niecos napisze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim topiku dietetycznym siedze i tu na zdrowiu i urodzie zapuszczam wlosy :) stad odeszlam bo ja sie zzywam z ludzmi i nie potrafie byc monotematyczna. gadam o czyms spoza tematu :D wybieram topiki gdzie ludzie toleruja moje pogadanki :D ale bede tu zerkac czasem :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my tu jesteśmy od wspierania i podpierania czyż nie? o widzę że tu jakieś weteranki wpadly na stare śmieci;-P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycje zeby na nk jako szkolny pseudonim wpisywac nasze pseudonimy kafeteryjne :) co wy na to moje dziewczyneczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cie podziwiam dudko :) ja nie mam cierpliwosci do liczenia czegokolwiek :o ale weight watchers to znany mi z widzenia topik :) pozdrawiam i ciebie 30 z gdanska i ciebie mariolko 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola 18 🌻 :):)wiesz miło tak zobaczyc wpis kogos kto cie wspierał na począdku drogi ..tu juz nie widac na tym topiku tych ludzi ale powiem CI ze miło czytac jak Wy sie fajnie wspieracie ....i czasami tu wchodze bo to moj pierwszy topik ...na ktorym ludzie sie wzajemnie wspieraja ...w grupie jakos fajnie ,...nikt nie oszukuje ..nie znamy sie ale pamietam jak poległam po dwuch tygodniach ...nie umiałam tu wejsc i pisac ze nie pale i w ogole z zazdroscia czytałam i za pare dni znowu postanowiłam ze nie pale ...napisałam o swojej porazce i ludzie dalej byli ze mna ....fajnie tu naprawde pozdrawiam ...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie monia to wszystkie chyba pamietaja a juz ja na pewno :) i ciebie i galaretke i dodob o kapi o wlasnie a gdzie kapiszon zas sie chowa?? kaaapiii gdzie tyyy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzien dobry pomysl z tym pseudonimem. Narazie trzy zaprosiłam pożniej reszta bo Maż woła na film i sie denerwuje ze w pracy komp i teraz komp ;p Buzka Ale wszystki jestescie cudowne.... a i bym zapomniala nie pale 53 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Kapi, dodob, decolle , mordusiak, julka pozdro, gdzie jestescie:) meldować się czasami , bo my tu tęsknimy i kontrole robimy wciąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras meldowala ze wyjezdza tylko tersz nie pamietal ktora dudka ppozwole sobie zaprosic cie i bede zaszczycona jesli przyjmiesz zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×