Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dudka a czyj profil byl pierwszy?? bo zaprosilam. ale robie to pokryjomu... bo Maz patrzy hahahaha :) a mi ciezko odejsc bo mi dobrze tu z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tu istne wariactwo jest na kafeterii nie nadążam z czytaniem;-P a w między czasie pokaz slajdów robie z weekendu pod śliwką i pod namiotem;-) ale było fajowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to najwazniejsze Aga (sadny dniu dziwnie brzmi :) ) Dasz rade ze wszytskimi przeciwnosciami bo silna z Ciebie Kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna chata ja cale zycie walcze jak nie z psychopatycznym mezem teraz bylym mezem to z fajkami a jak nie z fajkami to o prace ja rycerz na drugie powinnam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah sadny dzien 🌻chyba z tym nałogiem najgorzej co??? VILEMOOOten drugi ...bo to pierwsze nie wiem co mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też całe życie Walcze... i dużo sobie sama wywalczyłam :) i jestem z siebie dumna i Ty z siebie pewnie też :) bo masz powody Oj ale mnie dziś wzięło na pisanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka - hhah a ja zaprosilam tez ten pierwszy łoł ale się dziś rozpędziłam :) no nic trudno sie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej to z farbowaniem wlosow :) mialam nic nie robic a zrobilam odrosty to silniejsze ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka masz mnie... napisałaś do mnie hahha zobacz ja z Kielc :) ach zdradziała cholerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie w gliwicach sa tajie miejsca gdzie pizdzi jak w kieleckim :) sama jiedys na tekim wygwizdowie mieszkalam teraz to metropolia zatorze, moja dzielnica kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo zaprosilas ta dziewuszke z pomylonego linka dudki a widze moj profil ogladala moze z ciekawisci bo sama zajszalam tam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa dziewczyny ...nie wiem dlaczego mi tak wyszło 30-tka z gdanska tez ja zaprosiła mysli pewnie ze to ja ...jutro musze jej powiedziec hahhaha dobrej nocki WAM ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie nie.. pewnie ma mnie za psychola hahah :) no nic fajnie tez czasami i psycholem być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholem byc he he zapytam mojego bylego jak to jest :) monia tez ja zaprosila to laska calkiem zglupiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chyba wie ze sie smiejemy zobacz jakie zdjecie na glowne ustawila z taka lopata wywalona krowa ma dluzszy i sie nie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście.... trochę głupio... Laska pomyśli ze ja ktos prześladuje :).... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×