Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a wiesz to moga ci uregulowac zwykle pigulki antykoncepcyjne tak mysle jaki masz model komoreczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś nie złamiesz się kochana, my tu wierzymy w Ciebie wszystkie bardzo mocno i gorąco :-) 👄🌼🌼🌼 No a ja już się uwinęłam ze sprzątaniem teraz pozostaje tylko czekać na sygnał od Mojego kiedy to będzie zbliżał się w kierunku skierniewickiego tesco;) do którego musimy wstąpić. Robię dziś zapiekankę makaronową na obiad ale bez mięsną bo On to dziwny jest..I sera żółtego zabrakło..Kobitki co będzie w przyszłości, ja jak mięsożerczyni jestem a on nie, dwa oddzielne obiady?:P Najwyżej sobie sam będzie gotował..No a odkurzając podłogę w dużym pokoju spadł papieros z parapetu, którego zapewne mama położyła, tak podniosłam go obróciłam, oglądnęłam, postałam chwilę nad nim i tak pomyślałam że jakbym teraz go zapaliła złamałabym się i to strasznie ale ja go położyłam z powrotem na parapet i git majonez..A oto niżej link do autentycznego \"wywiadu\" z panią która używa określenia git majonez,dosyć zabawne momentami..Jak pierwszy raz oglądnęłam ten film to myślałam że z wersalki się ze śmiechu sturlam;) Tylko sporo wulgaryzmów,niestety: http://pl.youtube.com/watch?v=32nX4Mgvf04 Dobrego popołudnia kochane :) 🌼🌼🌼 Nie palę już 23 dni (+ 05g45m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 185. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 10g05m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 46,47 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przejdz na orange ciooo??:) ja narazie nie moge zmienic lubie moja siec no i w marcu nowa umowe podpisalam wiec wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero będę miała robione badania, no i się okaże co ja tam musze doładować do tego mojego ciałka:) może dostanę zwykłe tabletki, no i będę ostoją spokoju przez cąły miesiąc OOOOOOOOO mój chłop wrócił , zmykam Atydea buziaki, brawo ze tylkogo obejrzałaś tego papierocha:) uśmiałam się jak to czytałam:):):)hahahha fajnie zrobiłas , ja też tak oglądam czasami paierosy męża i mysle o tym czy jak bym zajarała to bym padła:) zawsze dochodze do wniosku że to jest feeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
już dawno rzuciłam, ale robie dużo by nie wrócić do nałogu. zle sie czuje w środowisku palących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ile wy piszeta kobity ! ciezko mi to nadgonieć:D Wczoraj próbowałam cos skrobnąc tutaj ale tradycyjnie miałam problem z kafeteria ;) jestem troche zła bo od paru dni pogoda pochmurna -tak jak teraz. a ja za pare godzin mam tu grila u siebie wyprawic i mam nadzieje, ze pogoda sie uspokoi i pozwoli mi sie napic do dna :D Juz tez mam ochote sie porzadnie spic :P sadny dzien [kwiatek[ no mnie nie ma zalogowanej na naszej klasie jakos nie za bardzo mnie ten portal kreci;) moze pozniej tam sie zaloguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalejdoskop a ile juz nie palisz? Nie bój sie niczego! Nikt Cie przeciez nie ma prawa zmusic do zapalenia peta to tylko od twojej mam nadzieje, ze SiLneJ woli zalezy :) Grunt to myslec pozytywnie ! ja tez sie obracam w samym towarzystwie osób palących -jedynie kto nie pali to chyba tylko i wylacznie moi rodzice:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
@julka powiem ci ze są tacy co mówią "nie bądz taki. nie wywyższaj się, zapal" itp. wiadomo o co chodzi... dobre kilka lat (jakies 4 już będą). Nie licze, nie liczenie ile czasu pomaga. Po prostu trzeba zapomnieć. ale lubie się śmiać z własnego byłego nałogu i z ludzi którzy rzucaja gdyż często kpina dodaje im wiary w to co chcą osiągnąć dlatego też podałam link http://www.focus.pl/newsy/zobacz/publikacje/rak-pluc-to-choroba-genetyczna/ twierdząc ze rak płuc to choroba genetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam po raz ostatni kazdy jeden rak to wada genow akurat w tym temacie sie orientuje ale rozne czynniki moga pomoc obudzic bestie i kurna koniec tematu rakow i innych skorupiakow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, ze w dzisiejszych czasach mozna juz ogłupiec słuchając od czego mozna by to dostac raka. Jednego dnia czytasz, że telefony tez przyczyniaja sie do raka , drugiego ze pomidory-pare dni pozniej czytasz , ze pomidory to same pozytywy. Ja szczerze mówiąc nie przejmuje sie tym moze dlatego , ze jestem młoda i mam myslenie \'ze mnie to jeszcze nie dotyczy\'. W kazdym badz razie jakbym miała tak na wszystko uwazac co jest rakotworcze to bym nie wychodziła z domu ;) ja rzuciłam palenie nie z powodu strachu o jakiekolwiek chory ale dlatego, ze po prostu byłam juz tak nadymiona, zmeczona i znudzona tym nałogiem :) 4 lata to bardzo duzo nie palisz:)Tak trzymaj i nie zwracaj uwagi na durne komentarze. To po prostu chorzy ludzie, ktorzy po prostu zazdroszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sadny dniu🌼 a Ty tez dzisiaj browarkujesz?:) w taki pochmurny dzien to chyba nie ma wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gliwicach chmur nie posiadamy jest taki skwar ze chcialabym zeby popadalo,narazie nie piwkuje a co bedzie dalej to sie okaze :D wogole to poki co w domu jeszcze jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zazdroszcze nie tyle tego skwaru co chociaz troszke słońca;) U nas tak pochmurno, ze lada chwila moze lunac:( ech juz nie gadam o pogodzie ..zachowuje sie jak stara baba nie majaca o czym juz narzekac:D:D:D: Sadny dzien wypije dzisiaj twoje zdrówko i moich Kochanych Gliwic w których nigdy nie byłam :D! Zwierzyne trza moją zaraz nakarmic -zółwia, chomiki 2 i ryby bo rodzina mnie opuściła na tydzień a ja robie jako ochrona przed włamywaczami i innymi dziwolągami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w te wwakacje sie skusze;) w końcu jeszcze ngdzie nie ruszalam dupska oprocz pobliskiej plazy na browarki ale to juz mi bokiem wychodzi;) Trzymaj sie Skwarno w tych Gliwicach Kochany sadny dniu! Ja ide cos zeżrec i po browarki skocze :) papapapappapapapappapapapapapapapap wszystkim Grilowo Pomachuje :D:D Miłego Dnia!:classic_cool: bez papieroska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak przyjedziesz to bysmy na naklo skoczyly poplywac i galaretka tez az tak daleko nie ma z jaworzna zeby nie mogla na gliwice skoczyc ja chetnie cie ugoszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
Julka85 prawda też jest taka (jedna z opcji) ze firmy tytoniowe lobbują pewne badania i wyniki badań by mogły tak wskazywac. to one w pewnym sensie rozpowszechniaja takie informacje... no ale mimo wszystko są dowody by tak myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaa2
Witajcie Dziewczynki:)Mija juz drugi dzień mojego niepalenia, boje sie tylko tycia:(jak rzuciz fajki i nie utyc?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki. Ale żeście się rozpisały. 30tko jeśli chodzi o hormony to ja jestem chyba specjalistką, leczę się 4 lata. Brałam już mnóstwo leków i uważam że wszystkie regulują hormony na krótko, więc od niedawna przerzuciłam się na naturalne zioła. Kup sobie olejek z wiesiołka w kapsułkach, kosztuje około 20 zł i są takie tabletki ziołowe na regulację gospodarki hormonalnej - castagnus - koszt ok 15 zł. Co prawda na ulotce tych tabletek pisze że regulują taki hormon jak prolaktyna ale pani magister w aptece powiedziała że regulują całą gospodarkę hormonalna. Z własnego doświadczenia, nie polecam pakować się od razu w hormony, bo to czasem pomaga, ale nieraz jeden hormon doprowadzi do kultury a inny rozreguluje. Jak masz pytania to wal. Przerabiałam już mnóstwo leków i stawiam na naturalne preparaty. Jak by co to kup sobie jeszce ziółka do parzenia dziurawca i cynk. Od kiedy pije dziurawca i biorę cynk od razu widzę różnicę. A poza tym skoro masz duży est...(coś tam) i testosteron (ja też mam) to pewnie lekarz poleci ci duphason, bo te podwyższone hormony zazwyczaj są spowodowane zbyt małym progesteronem. Ok napisałam się. Życzę wam miłego wekendu. Mój jest nieco smutny bo musiałam wyjechać i nie mam przy sobie mężusia, ale cóż..... Pozdrawiam i całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sobie pogadać, ale widzę że nie ma nikogo. Halo, halo...śpicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🌼🌼🌼 Jak tam poranek mija? Ja kończę śniadanko i biorę się za naukę,bo jutro wyjazd do Łodzi na zaliczenie..Coś mnie głowa boli, chyba na zmianę pogody..Buziaki 👄🌼🌼 Dobrego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!widze,że dajecie rade:)ja nie pale 48 dzień!poczytam was sobie troche,ale chyba nie wszystko(jak mnie nie było)bo sie rozpisałyście,aż mi sie poczta zapchała:)Pozdrowionka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś 🌼🌼 wypij sobie soczek pomidorowy albo z ogórków kiszonych lub rosołku troszkę zjedz..Całkiem inaczej jak coś ciepłego na żołądek przyjmiesz..Fajnie się imprezuje,drinkuje itp. ale wiadomo że kacyk nie jest fajny..Jak ja to mówię to taki dzień wyjęty z życiorysu. Trzymaj się cieplutko:-) buziaczki 👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helluuu :D a ja nie mam kaca ale spiaca i padochnieta jestem he he monia to juz sobie przypomnialas co znaczy kac gigant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×