Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a te puste posty powyzej to dlatego ze chcialam wkleic ładne emotikonki ale mi nie wyszło ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest brat niedzwiedz! a mysmy juz tu prawie kreske na tobie postawiły;-P brawo brawo brawo najgorsze są pierwsze dni_________wytrzymaj_________jestes tu prawie jedyny_________jest jeszcze złośliwiec czasem________ale on jest prawie jak guru_________bo on ma juz 1200 dni na liczniku bp________ wstawac wszystkie spiochy!________no to co ze weekend?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom graba 🖐️ :D BP za potrzebującym trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP BO NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywacji tych którzy potrzebują Nie palę już 175 dni (+ 20g17m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 4220. Będę żyć dłużej o 32 dni (+ 05g43m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 055,07 zł! i MÓJ MĄŻ: Nie palę już 170 dni (+ 15g18m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 5119. Będę żyć dłużej o 39 dni (+ 02g30m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 279,78 zł! Razem daje dość sporą sumkę, oj szkoda że nie ma jej w skarbonce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna palaczka
ja tez chce rzucic pomozcie jak to zrobic cholera??:O ograniczam ale ciezko jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja melduje sie z odkurzaczem w dloni Nie palę już 161 dni (+ 01g25m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 3221. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 14g33m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 215,99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna palaczka
o jezu tak od razu przestac??:( przeciez nie dam rady:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna palaczka
ok dam rade;) a co wy robiliscie zeby nie zwariowac bez fajek??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna palaczka
moj facet na pewno bedzie mi pomagal:D ok postaram sie od dzisiaj nie wziac fajki do ust:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dla odmiany mi ciezko... i ta chcica cholerna... 😭 a jeszcze wieczorem ide na panienski... i nie mam sie w co ubrac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna palaczko poczatki sa ciezkie. wiem bo sama jestem wlasciwie na poczatku. gdzie mi do imponujacych wynikow dziewczyn. ech... trzymam kciuki za Ciebie! :) i za siebie :) i za wszystkie :) a no i za niedzwiedzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nam wszystkim do wynikow dudki i zlosliwca ?? dogonimy ich zanim sie obejrzymy :) trzymam za was i za nas kciuki jak to zlosliwiec zwykl mawiac dwa wolne nie zajete smierdzielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eche, ja ograniczałam tak przez dwa lata:). Najlepiej od razu. Ograniczać nic nie da bo masz cały czas nikotynę w organizmie a jak ograniczasz to chce się jeszcze bardziej palić bo organizm domaga się swojej dawki. Przeczytaj książkę \"łatwy sposób na rzucenie palenia\":). Ty nie lubisz palić-gdybyś lubiała to byś zapaliła na przykład raz w miesiącu-tak jak lubisz czasem iść do kina na przykład:D. Tylko Ci się wydaje że lubisz:). A ja mam 50 dni 50 dni 50 dni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka jaka fajna okraglutka roczniczka :) daj maila to dziewczyny ci wysla ta ksiazke.ja jej nie mam nie czytalam ale wszystkie pozostale maja ja w swoich ksiegozbiorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I możesz też ją znaleźć na chomikuj. pl Nie mów że nie dasz rady. Nie wolno tak myśleć:)! Lepiej pomyśl ile osób paliło i to w jakich ilościach i przez ile lat a rzucili. Skoro inni mogą to Ty też:)! A ile palisz dziennie i od jakiego czasu? Bo ja paliłam 13 lat, końcowo to prawie paczka dziennie szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×