Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość raz jeszcze
Witam Was serdecznie bp. Aram trzymam nie zajęte papierosem kciuki (jak to mawia złośliwiec ). Podziwiam wszystkich, którzy tyle lat palili i postanowili rzucić ten cholerny nałóg. Ja nadal biorę tylko rano 1 tabletkę tabexu tak profilaktycznie, choć w weekend zapomniałam i wytrzymałam, czasami śmierdziel mi się przypominał ale on był gdzieś daleko. To mój już 15 dzień abstynęcji. Nie wiem jak wy ale czuję , że znowu tyję. za pierwszym razem jakieś 10 lat temu 9 kg do przodu, później trochę spadło jakieś 5. Następna próba do przodu 6 kg. Ciut spadło ale oponki zostały. Ciszę się tylko tym , że już nie cuchnę. Ale z wagą to muszę walczyć bo przy wzrości 160 to już jestem kulką ( 62,5 kg). Tak na marginesie to jem 4 posiłki dziennie wg. mnie małe a waga albo stoi albo idzie ku górze. Pozdrawiam : złośliwca♥ majamajeczka, marjola53,aram55 - wytrzymaj dziewczyno, kasia3, palaczkaaga, tartina, leloof85, monikaaaa, staha54, ojejkujejku, JUSTUS, Julka 85, lodzia 1, 30-stka z Gdańska, anulla77, nerwuska30, sadny dzien, misiek121, kulka777, kaaja, MY I CI KTÓRYCH NIE WYMIENIŁAM NIE PALIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wpadlem tylko sie zamelowac i pedze do pracki .Wszystkim zycze pachnacego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie witam całe pachnące towarzystwo,szczególnie gorąco witam aram55,która od dziś nie pali.Aram55-napewno dasz radę,ja też paliłam 26 lat i przez ostatnie lata to ciągle chrząkałam,dostawałam zadyszki po wejściu na 3 piętro,już nie mówiąc o ciągłych przeziębieniach.Nie palę od ponad 5 miesięcy i o zadyszce czy chrząkaniu już zapomniałam a poza tym mamy już styczeń a ja jeszcze nie miałam kataru ani kaszlu-naprawdę warto! Mój bilansik:Nie palę już 161 dni (+ 22g38m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 2267. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 07g39m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 816,19 zł! Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka weszłam się również tylko zameldować:) Nie palę już 91 dni (+ 02g19m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 3643. Będę żyć dłużej o 27 dni (+ 20g02m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 639,74 zł! To jutro mi mijają 3 miesiace??? Dobrze licze? :) Ale to zleciało...........za 9 dni mam 100:)dni:):):):):) będzie szampan:) ----- Pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco !!! Nie palę już 82 dni (+ 01g31m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 1805. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 18g59m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 631,88 zł! Gratulacje 30stka ja jak zwykle tuz za Tobą !!! aram55 powodzenia !!!trzymam kciuki pozdrawiam wszystkich wytrwałych BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiiiiiiii............leże sobie, oglądam TV - tak mi lepiej: wracam do łóżeczka: dziękuję wszystkim za dodanie mi otuchy:)🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie "skręca" a nie mam nic do podjadania; muszę chyba odwiedzić sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram55, przede wszystkim to wszystkiego najlepszego z okazji URODZIN. Życzę Ci wytrwałości i duużo zdrowia. Jestem przekonana, że damy sobie rade w TYM towarzystwie. Nie ma na świecie nic lepszego jak wsparcie grupy. Ja nie palę już od tygodnia. Jestem przekonana, że dam radę, boję się jedynie problemu jaki ma również JESZCZE RAZ czyli przyrostu wagi. Teraz mam już nadwagę a jeszcze jak zacznę tyć po rzuceniu palenia? Nie wiem jak sobie z tym radzicie. Ale spróbuję. Pozdrawiam wszystkich z \"czystym oddechem\" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 wszystkiego najlepszego zdrowia i kasy Oczywiście dużo siły i wytrwałości w walce z fajkami ale oczywiście ciesze sie strasznie że dołaczasz do nas że pachniej Jeszcze raz najlepszego 🌻🌻🌻🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jeszcze 🌼 masz rację - ja tu sobie żartuję - ale zaczyna mnie to pomału przerażać - jedzenie stało się substytutem palenia chyba u mnie. Jednym słowem jak się nie wezmę szybko w garść to będę się faktycznie toczyć - bo nadwagę to ja miałam i paląc tyle fajek - nie wiem ile dam sobie jeszcze czasu - tzw. okres przejściowy - ale chyba już niedużo w końcu nie pale już 13 dzień heheeh - i czas przestań się z sobą cackać !!!! (łatwo [powiedzieć - trudniej zrobić) 😍 🌼 ♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, Palaczka Aga, Majamajeczka, Staha, Bella, raz jeszcze, Jedrek, Neri11 - wszystkim dziękuję za podtrzymywanie mnie na duchu i za życzenia.🌻🌻🌻 Ale stara jestem......................:( No więc wróciłam ze sklepu, kupiłam ziarenka słonecznika i dyni /niestety, były tylko obrane/jakieś chrupki kukurydziane, paluszki itp. no i oczywiście śliwki suszone na wszelki wypadek:p Czy pierwszy dzień był dla Was taki trudny? nie wiem co będzie jak mąż wróci i zacznie mi tu śmierdzieć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram dasz radę.Tylko nie przesadzaj z jedzeniem. Może mąż też się zdecyduje. Mi było łatwiej.Miałam tabex i nikt mi nie kopcił.Może nie będzie przy Tobie palił.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka🌻 raz jeszcze🌻 jedrek30🌻 neri11🌻 30-stka z Gdańska🌻 bella1962🌻 staha54🌻 palaczka aga🌻 Aram ja też teraz dłużej w łóżku leże. Tutaj jest wspaniała grupa wsparcia.Razem damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola53-dziękuję za pięknego kwiatka,witaj staha54 i aram55-dziewczynki,dacie radę,bo naprawdę warto.Paliłam przez długie lata,bo ciągle myślałam,że jak rzucę fajki to przytyję,a zawsze i tak miałam sporą nadwagę,więc nie wyobrażałam sobie,że mogłyby mi dojść kolejne kilogramy.W sierpniu ub.roku zachorowałam na zapalenie oskrzeli i właśnie wtedy powiedziałam sobie,że wolę przytyć niż nie móc oddychać.O dziwo-nie przytyłam nic a nic,a wręcz parę kilogramów straciłam,co czułam po ciuchach.Niestety w czasie ostatnich świąt wrócił dawny apetyt i kilogramy,ale to nic,bo i tak czuję się zdecydowanie lepiej niż jak byłam palaczem.Na jesieni urodził mi się pierwszy wnuczek i cieszę się,że nie śmierdzę papierochami i z czystym sumieniem biorę go na ręce i tulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri masz ładny staż Ja dopiero zaczęłam. Najtrudniej jest podjąć decyzję, potem wytrwać.Potem już samo leci. Mój wnuk dopiero poznaje niepalącą babcie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu,badź pewna,że Twój wnusio szybko doceni to,że babcia ładnie pachnie.🌻🌻🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska ---gratuluje trzech miesiecy ..:)no i wpraszam sie na szampana --bedzie co czcic...pozdrawiam wszystkich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska30
Witam Was!!! pomimo, iż jakiś czas się nie odzywałam to "podglądam" Was regularnie :-) jesteście kochani za ten topik, za to wsparcie. 30-stka z Gdańska - gratuluję (i zazdoszczę) wytrwałości. aram55 - wszystkiego naj, naj, naj......... ja jakoś się trzymam, ciągle myślę o papierosie i momentami to mam ochotę po prostu pójść do sklepu i kupić paczkę, u mnie w domu wszędzie te śmierdziele leżą i może dlatego mi ciężko. Dalej ze mnie "nerwuska" - wydzieram się na wszystkich o wszystko. kiedy to się skończy? -RATUNKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na posterunku i witam wszystkich cieplutko kasia3 --- ja teraz malo pisze bo pol dnia w pracy jestem a potem zawsze mam cos do zrobienia w domu a jak nie to i tak do kompa sie dopchac nie moge tak to jest jak ma sie dwoje dzieci :) ale staram sie jak najczesciej teraz mam dodatkowe zajecie - chorowanie bleee juz mi zbrzydlo mam nadzieje ze po wczorajszych goraczkach to juz teraz tylko lepiej bedzie :) widze ze jeszcze troche i bede miala moja trzystustronnicowke :) 30-stka --- monia moja koffana 😘 gratuluje studniowki :) (juz nie wspomne ze mialas miec duzo duzo wiecej babonie :P ) wazne ze teraz masz ta stowke :) zlosliwiec---trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram55 jak mija Ci dzień, ten Twój świąteczny dzień? Czy mąż zauważył, że nie palisz? Napisz coś o tym. Ja jestem w bardziej komfortowej sytuacji (pod tym względem komfortowej) bo mieszkam sama i na razie nikt mi tu nie robi apetytu nikotynowego. A że jestem na zwolnieniu lekarskim - tak jak neri11 w sierpniu, tak ja teraz mam właśnie zapalenie oskrzeli i w związku z tym od tygodnia nie pale. Na razie nie sprawia mi to trudności (abstynencja nikotynowa) ale nie wiem co będzie jak wrócę do pracy. Ale o tym pomyślę potem. Mam na to jeszcze tydzień. Neri11 pocieszyłaś mnie tym, że nie przytyłaś. Wciąż o tym myślę. Ogólnie jestem łakomczuchem, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam aram 🌼 zuch dziewczynka wierzę że dasz radę na pewno :D a tak to wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌼 nigdy więcej śmierdziela ładny prezent sobie sprawiłaś no i data łatwa do zapamiętania 🖐️ 30-stka z Gdańska 🌼 wszystkiego naj naj naj z okazji 3miechow BP i nigdy więcej śmierdziela czekam na studniówkę 🌼 :D sadny dzien 🌼 szybkiego powrotu do zdrówka :D pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczorku bp za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 odezwij sie napisz jak mija pierwszy dzie bez peta A może urodzinki święt8ujesz ale znajdź dla nas chwilke odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×