Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

majamajeczka ---dziekuje slicznie ,przesylam usciski ..milych i pachnacych wrazen...pozdrawiam.....wszystkim niepalacym gratki i kwiatki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dziękuję:)! Pokazałaś jak nas dużo pachnących hihi;). Pozdrawiam wszystkich:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majamajeczka, chyba miałas ściagawkę, hehe :) Dzięki dziewczynki. 🌻 Marjola, jak idzie, trzymasz się? Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram trzymam się.Wczoraj to był jednorazowy wyskok. ♥♥♥♥♥♥♥♥🌻😘❤️♥♥♥♥♥♥♥♥♥ majamajeczka jesteś dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 dzięki ale chciałaś chyba powiedzieć - jesteśmy dzielne !!!!!! aram - a ściągałam troszke a pewnie, hehehe - 👄 dla złośliwca, w końcu trzeba się uczyć od lepszych od siebie. A tak wogóle to dzisiaj mnie rozsadza i wyrzuca z fotela - a powinnam się skupić na pracy - wyrzucą mnie przysięgam i zostane niepalącą bezrobotną hahah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majamajeczka :) jak tys nas wszystkich spamietala ?? :) tocze ta moja nierowna walke z bakteriami i chyba szala zwyciestwa przewaza sie na moja strone :) ale takie zaziebienia maja tez dobre strony ;) nie mysli sie wtedy o fajkach malo tego na sama mysl wszystko mi sie dzwiga w zoladku fuuuj paskudztwo jak ja moglam to palic tyle lat?? wklejam bilansik i ide konczyc pozadki Nie palę już 328 dni (+ 23g22m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 6579. Będę żyć dłużej o 50 dni (+ 06g14m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 697,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bedziesz tyle miala :) a dudka i zlosliwiec to juz wogole :) moi mentorzy halo dudka,zlosliwiec jestescie wielcy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam troche mnie nie bylo ale teraz bede mial czytania -:)Dzisiaj zaczynam 13 dzien BP mam nadzieje ze nie bedzie pechowy heh .Dziekuje wszystkim ktorzy o mnie pamietali .Dzis zabieram sie za porzadki w domu bo po calym pracowitym tygodniu troche sie nabalaganilo no i moze nie bede myslal przy tym o smierdzielach .Glod nikotynowy nadal mnie dopada ale sie nie daje przeciez kiedys w koncu musi ustapic .Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku zeby bylo sprawiedliwie dla pachnacych pan 🌻 🌻 🌻 dla chlopakow 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj czytaj ja sie ide polozyc bo cos slabo sie czuje nic nie jem poza lekami na grype to i sil nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z licznika wynika ze od kad niepale to ...... ..............................Nie palę już 259dni Ilość niewypalonych papierosów: 4157. Będę żyć dłużej o 31 dni Zaoszczędzone pieniądze: 1621,44zł! ........14 dni poswiecilam na cos innego....pozdrawiam wszystkich sadny dzien ---zdrowia zycze-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich kochani. ale się za Wami wszystkimi stęskniłam. dzisiaj i jutro mam dostęp do neta więc od razu piszę. aha i wklejam mój bilansik: Nie palę już 70 dni (+ 09g24m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 1267. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 16g17m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 420,66 zł! masakra. nie wierzę że tyle wytrzymałam. mam nadzieję że już nigdy nie zapalę. buziaczki dla wszystkich. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, nie pale nadal. jako takiego głodu fizycznego (nikotynowego) nie posiadam, tylko psychiczny i te głupie odruchy szukania fajki po jedzeniu, przy piwie, przed telewizorem. napady złości w miare próbuje opanować, ale mojemu mężowi sie czasem dostaje. dzis idziemy na bal karnawałowy, ale nie boje się że zapalę, bo ogólnie od wczoraj jestem taka spokojna. Wczoraj byłam u kuzynki której mąż pali i wiecie co, jak mnie wzięła chęć na papierosa to poprosiłam żeby mnie poczęstował a przy okazji zapalił.....ale NIE NIE...NIE ZAPALIŁAM, tylko trochę go sobie potrzymałam na sucho w palcach i mi przeszło, chyba chodziło o sam fakt trzymania w ręku fajki. Marjola, wiem co czułaś i czujesz, tez miałam dwie a może i trzy takie załamki z tym ciągnięciem \"tyko buszka\", ale to mnie tylko wzmocniło i dało siłę do walki. Aram natychmiast do nas dołanczaj i już. ja cały prawie czas myślę o papierosie raz bardziej intensywnie raz mniej, wtedy ratuje sie jak tylko mogę, a to ide umyć zęby a to wziąć prysznic, a to perfumuje się. JULKA ja od kiedy rzuciłam też mam fioła na punkcie zapachów i perfum, potrafie nosić ze soba perfumetke i wąchać ją, wtedy mi przechodzi chęć zapalenia. Najbardziej w kryzysowych chwilach pomaga mi wmawianie sobie że nie paliłam nigdy i co to za wymyślanie itp. lub zadaje sobie pytanie \"i co ci to da, tylko smród, wyrzuty sumienia, licznik od zera i od nowa nałóg.\" I takie gadanie samej do siebie naprawdę pomaga. Cały czas biorę tabex, bo czuje że on mi naprawde zmienia zapach fajki i czuję że go potrzebuje. Poza tym jak w towarzystwie (bo jednak nie unikam palaczy) palą to ja czuje się jakas lepsza, bardziej dowartościowana, nawet mam takie odczucia i podkreślam je często na głos przy mężu który pali niestety. Największa moją nagrodą dotychczas było to gdy mąż powiedzial do swojego kolegi, że jest ze mnie bardzo dumny, bo nie spodziewał sie po mnie że odważe sie rzucić i wytrwac więcej niż pół dnia. Trzymam za was wszystkich kciuki i za siebie sama też. Do 18 jestem na topicu, także piszcie jak chcecie pogadać. Leloof jak ci idzie? majamajeczka, kulka, 30-tka, złośliwiec,marjola,jędrek30,aram55,sądny dzień, aniaB, ja-ka,dodob, dudka,misiek,palaczka aga, anula77,ojejku, tartina,julka85 dla was (kiss) TRZYMAM ZA NAS KCIUKASY!! NIE PALIMY, NIE PALIMY A WOGÓLE TO JESTEŚMY OSOBAMI NIEPALĄCYMI!!!!!! AHA, DODOB gdzie ty sie podziewasz kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję Was jeszcze zanim sama zdecydowałam sie rzucić papierochy:) Dziś jestem osobą,która nie pali od 10 września 2008r:):):)Początki były ciezkie.Wypalałam 2 paczki dziennie a paliłam równo 20 lat!!!Teraz jest już spoko:)Strasznie się cieszę,że udało mi się rzucić ten syf jakim są papierochy!!!Wiele moich znajomych,palących nie wierzyło,że mi sie uda;) nawet maz nie dawał mi wiary,ale po jakims czasie powiedział,że jest ze mnie bardzo dumny!!!❤️Sam rzucił palenie 7 lat temu:)Jestesmy teraz \"pachnąca\" rodzinką:D:D:DCórki szczęśliwe,bo mama nie pali w domu nie śmierdzi papierochami i nie śmierdzą im ciuchy:D:D Nie wiem tylko jak u Was jest z przyrostem wagi:O U mnie jest 9 kg na plusie i właśnie staram sie te kilogramy zgubić.Czy to możliwe,ze wróce do swojej wagi,tej zanim rzuciłam cygary?? Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo cieplutko.Trzymam kciuki za powodzenie nas Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj oktawio. Powiem tak , ja nie palę 4 dni (skasowałam licznik przez te moje buchy)i jest całkiem spoko z moim apatytem. Opróżniam się normalnie, jem normalnie, nie mam napadów na słodkie itp. Jeszce nie czuję tycia, ale nie mam wagi więc ciężko to stwierdzić. Koleżanka mi mówiła że w ciągu roku, przy delikatnej diecie wróciła do swojej poprzedniej wagi. także może jakaś dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3🌼 Miło,że sie odezwałaś;) Kiedy ja postanowiłam rzucić palenie,próbowałam się do tego jakos przygotować.Wszedzie czytałam,że gdy rzuci sie palenie,waga wzrasta:(Nie zawsze jest to spowodowane tzw. podjadaniem.tak czasmi reaguje organizm,zmienia sie metabolizm.Ja sama choc bardzo się starałam,to jednak po kilkunastu dniach od rzucenia papierosów zauwazyłam spore ciagotki do jedzenia:O Szczególnie miałam ochotę na słodkości.Teraz jak sobie przypomne mojego męża,który biegał mi do sklepu po ciacha i koniecznie z mnóstwem masy,to mi sie śmiać chce:D:D:D Musze też przyznać,że moje pączki były cieżkie a ja sama byłam najnormalniejszą jedzą dla najbliższych:Onapady złosci,ciągle łaziłam jakbym siedziała na dynamicie.Szukałam zaczepki i rodzina dosłownie złaziła mi z oczu:O:OPo jakimś czasie wszystko zaczęło wracać do normy;) na szczeście :D:D:DMoja waga juz od jakiegoś czasu stoi w miejscu,więc pomyślałam,ze czas zacząc wrócic do tej sprzed rzucenua papierochów.Bardzo chciałabym znów miescić sie w swoje ciuchy!!! Od 2 tygodni staram sie trzymać dietkę.jest mi cieżko,bo całe zycie byłam osobą bardzo szczupłą i zawsze jadłam sporo i co chciałam.Teraz musze wprowadzac ograniczenia i zmienic swoje nawyki żywieniowe.Ale idzie mi nawet dobrze i chyba już pomalutku widac efekt mojej diety:D:D:D Wprawdzie dopiero 1.5 kg na minusie,ale znaczy,że cos ruszyło:):) Oj strasznie się rozpisałam:O Fajnie tutaj u Was jest i bedę starała sie zaglądac cześciej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zmykam, miłego wieczorku dla wszystkich. MIE PALIMY, NIE PALIMY, NIE PALIMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtórka
meldujęże nie palę nadal ale nie ukrywam że są momenty bardzo trudne marjola53 🌼 będzie dobrze wszystkich pozdrawiam i życzę miłego, pachnącego weekendu skąd wziąść licznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mi to było.Mogłam dalej palić.Mi to nie przeszkadzało.A teraz jak zacznę palić , to tylko ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, nie palisz przecież:) Chyba nie chcesz śmierdzieć? Pomysl sobie, jaka pachnąca teraz jesteś:) Trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola ! Najlepiej idź spać i nie myśl o petach. Jutro będzie lepiej:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram nie czuję się pachnaca.Nie Palę.Nie chce mi się wierzyć, ale nie palę i nie zapale.Umre zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram dołącz do mnie.Mój ojciec miał astmę.To jest dziedziczne.Ja jej jeszcze nie mam.Wszystko przede mną.Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×