Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cały czas mam zamiar dołaczyć, ale....................:( Wiem, że nie powinnam palić i mam taką nadzieję, że mi sie w końcu to uda. Wiek mamy podobny, staż palenia też trochę, ale jakoś nie mogę się zebrać. Może w poniedziałek:p - mam urodzinki, hehe ale bym sobie prezent zrobiła:)........tylko nie wiem, czy innych nie pozabijam. Chciałabym i boję się :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 zrób sobie piękny prezent na urodzinki Ja sobie taki zrobiłam na mikołajki i ciesze sie bardzo Kurcze jaka jestem dumna że nie [pale aram55 zrób to w poniedziałek najpiękniejszy prezent zobaczysz Spoko nocki Nie palę już 42 dni (+ 09g14m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 1102. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 10g02m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 388,46 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram, spróbuj po prostu, zwyczajnie spróbuj, dołączaj. jeśli nawet nie sprobujesz, nie dowiesz sie, jak będzie... 🌼 Marjola - tak trzymaj! 👄 buziaki dla wszystkich bp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palil ktos z was
Vive roye, albo pali? Bo nie wiem czy tylko ja tak mam czy one niezle zamulaja mozgownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tak mnie mobilizujecie, że wstyd nie spróbować:) Palaczka Aga, Tartina, Marjola - dzięki 🌻 No i to chyba najwyższy czas skończyc z tym świństwem, starczy tego smrodu, juz swoje chyba wypaliłam:p A gdzie zginął Leloofek? Złośliwcu, a Ty nie podglądaj tylko porozmawiaj z nami:p smutno bez Ciebie:( Kolorowych snów życzę wszystkim 🌻🌻🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie palę od września, bez żadnych nikoretów i.t.p. po prostu stwierdziłam, że koniec i nie będzie fajek rządził mną, póki co działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram, też się bałam, odkładałam kwestię niepalenia na zaś..., przez lata długie, a wystarczyło podjąć DECYZJĘ, raz i konsekwentnie... :) Wierzę, że dasz radę i wybierzesz: rześkość, świeżość, zapach, oddech pełną piersią... I powiesz wtedy, że wiek jest kwestią decyzji, a nie metryki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem jestem leloofek mial kupe spraw do pozalatwiania a i w domu do zrobienia heheh witam i pozdrawiam nowe gebki a i te stare tez heheh idzie mi srednio na jeza ale najwazniejsze ze jeszcze nie peklem to moj piekny juz mysle nawet bilansik(jak na mnie tj naloga cholernego hehehe)Nie palę już 8 dni (+ 01g43m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 209. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 14g28m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 86,04 zł! a iten no co sie bede rozpisywal hehehe do bra noc:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Kasia tez tak miewalem ze trzymalem i bylem taki szczesliwy mimo ze sie nie palil a teraz koduje sobie w mojej glowce ze to przeciez chore hehehe no:)tyle chyba no najwyzej jak mi sie przypomni to napisze ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram ja przestałam palić 1 dzień po urodzinach.W poniedziałek o 8.15 zgasiłam ostatniego śmierdziela. Gdyby nie ten incydent, byłoby 14 dni.Właściwie nie chodzi o ilość dni tylko o to żeby nie palić.Ja nie palę Nie jest łatwo, ale można wytrzymać. Najgorzej jest rano.Zawsze było papieros i do łazienki. Tego mi brakuję. Mam nadzieję, że jeszcze tylko trochę. Spodziewałam się, że będzie gorzej.Każdy to przechodzi inaczej. Naprawdę można sobie poradzić. Ja paliłam 35 lat ostatnio 30 papierosów dziennie.Nikt nie wierzył ,że ja mogę nie palić. Aram jak ja mogę tp ty też.🌻 Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia i trzymam za wszystkich kciuki.🌻 Nie palimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp :) życzę miłego i spokojnego dnia BP :D marjola 53 🌼 zuch dziewczynka :D aram 55 🌼-najgorzej zacząć - odwagi czekam 🖐️ paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie był * horror ale to już historia * :D ja uważam ze nie ważne jest to ile kto nie pali** najważniejsze jest to że nie palimy** inne życie nowe pachnące :D bo nie palić to coś pięknego :D :D :D :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczytałam właściwie cały topik. Spodziewałam się, że spadną na mnie wszystkie plagi egipskie jak przestanę palić.Bezsenność, zaparcia, nadmierny apetyt,nerwowość i dużo innych dolegliwości.Wszystko o czym ludzie pisali spodziewałam się u siebie. Parę przypadłości mnie dopadło, ale można sobie z tym poradzić. Pewnie pomógł tabex oraz książka Allena Carra. Nie wiem co bardziej. Ważne, że nie palę i już nie zapalę. Sądzę jednak, że najbardziej pomógł mi ten topik i ludzie tu piszący. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... nadal sie trzymam,nie wiem,czy ktos mnie jeszcze pamięta,bo widze wiele nowych ludzi rzucających.. mam zaleglosci,niezagladalam tu dawnoi i przeznam sie ,ze juzmnie nie ciagnie na niego tak jak wczesniej.. u mnie do dupy po całości...świat się wali i nie ukrywam,ze mam ochote sięgnąc po papierosa..ale nie zmarnuje prawie 5 miesięcy niepalenia... pozdrawiam i leloof dziekuje...Ty wiesz za co:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani - jakaś dziwnie spokojna jestem - mój bilansik - Nie palę już 11 dni (+ 05g08m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 291. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 05g27m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 116,62 zł! Nie wiem skąd ten spokój - ale fajnie, że się pojawił chociaż na chwile - uściski, trzymam kciki za NAS WSZYSTKICH pięknie pachnących i spokojnych i lece gotować dalaej obiad bo teściowa przyjeżdża hehehehe.........🌼 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam dużo - jak to ja - ale coś nie poszło............. 🌼 musze biec dalej - ale w telegraficznym skrócie: dobrze, że jesteście 😍, trzymam kciuki za nas wszystkich , pozdrawiam , do usłyszenia 🌼. Bilansik mój jest następujący : Nie palę już 11 dni (+ 05g08m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 291. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 05g27m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 116,62 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na balu było super. Ubawiłam sie po pachy. Pierwszy raz bez papierosa. Nie ciągnęło mnie aż tak bardzo. W ogóle było super, wstać rano bez kapcia w buzi. CAŁUSKI I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staha54
Witajcie! Jestem "nowa". Nie palę już 2 tyg. ale to na razie tylko dlatego że jestem chora i kompletnie nie mam ochoty na palenie. Całkiem przypadkiem odkryłam Wasze forum i... postanowiłam dołączyć. Najgorzej boję się że nie paląc przytyję. Napiszcie jak sobie z tym radzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj staha54.Ja właściwie nie palę 14 dzień.Pomagam sobie tabexem i topikiem.Na razie przytyłam ok.1,5 kg.Nie jest najgorzej. Szkoda tych 2 tygodni powinnaś to wykorzystać .Po prostu już nie pal. Pozdrawiam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu sie poczaskalem na wuadzei zaraz jade chyba na pogotowie heheh:) dwa razy pierwszy nawet nagrany jest http://www.youtube.com/my_videos_edit2?ns=1&video_id=43qWomL9NVU&next=%2Fmy_videos2%3Fpi%3D0%26ps%3D20%26sf%3Dadded%26sa%3D0%26sq%3D%26dm%3D1 drugi kluczowy niestety nie ale mnie ta meda przygnietla i troche szybciej jechalem:) z sil opadlem i pupa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj puściutko. nie chce zapeszać,ale jestem zdziwona bardzo że nie ciągnie mnie żeby zapalić. owszem myśle o papierosie, ale to jest takie myślenie nad którym da się panować. A wczoraj jadąc na bal myślałam cały czas o fajce, wzięłam od męża i oczywiście potrzymalam na sucho, ale myślalam cały czas o tym że chyba jednak się złamę w trakcie imprezy i zapalę, a tutaj, szok, zaskoczenie totalne....ZUPEŁNIE ZAPOMNIAŁAM O PAPIEROSIE, za to się świtnie bawiłam. Oby ten stan utrzymał się już zawsze, nie zniosę kolejnego kryzysu. Marjola, widzę czytając twoje posty że jest ci bardzo ciężko, ale nie załamuj się, kryzyssy przejda , znów sie pojawią, tylko po to by za jakis czas mieć świety spokój. Powiedz co czułas gdy pociągnęłas fajkę, smakowało ci? Myśle że nie. Staha54 jeśli wytrzymałas tyle to po co ci ten papieros do szczęścia potrzebny, przecież to żywy dowód tego, że jeśli nie palimy 2 tygodnie i żyjemy tzn,że on nam nie jest do niczego potrzebny. ja dziś za zaoszczędzone pieniądze postawiłam mężowi porządny obiad, żeby sam się przekonał jak to miło wydać na pyszne jedzonko a nie na obrzydliwe fajusy a tak w ogóle to odkładam te pieniądze i myślę że latem będę mogła za te pieniążki pobalować gdzieś w tropikach na wakacjach. Jeśli chodzi o cerę to nie zauważyłam jakiejś różnicy JESZCZE, ale za to mam świeży oddech i nie musze rozmawiac z kimś i wstydzić sie że mi z ust śmierdzi spalenizną. I to jest super. Ale sie rozpisałam. Całuski dla Was wszystkich kochani na tym topicu. Dodob, dlaczego ty sie jednak nie odzywasz??? Mam złe przeczucia. 30-tka, sądny dzień, dudka, złośliwiec i ja-ka dla mnie jesteście wzorem. Prosze o wasze posty na tym topicu częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 -nie dość,że nie smakowało to by mnie udusiło.Spaliłam chyba połowę.Obiecuję poprawę.Więcej nie będę. Jesteś lepsza jak ja.Bal bez papierocha ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×