Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość hej ludziki
Dajcie mi linka do tego licznika, co podaje ilość niewypalonych fajek i zaoszczedzona kase, plisss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludziki
Szukam i szukam i nigdzie go nie moge w necie teraz znalesc, a wlasnie złosliwy antywirus mi skasowal ten programik myśląc, że to wirus, help:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludziki
Bardzo Ci dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się czuję, :) , dziękuję wszystkim :) Jednak wiosna i słońce pomaga. Nacięłam sobie marchewek i jakoś daję radę, żeby tyle nie jeść i nie zezłośliwiać się na bliskich bez powodu. No bez powodu. Bo przecież to wielkie \"haloo\", że nie palę, to mój problem, a nie innych. :) agnie - te wszystkie punkty przemawiają do mnie dentysta - dobry powód. 17. się zdziwi, że jesteś czysta i pachnąca. dodob - trzymam kciuki za \"orzeszka\" w brzuchu. Na mnie też działało. Tylko nie wracaj później do palenia. Bądź mądrzejsza ode mnie. marjola - 🌼, wydobrzałam od tych waszych wpisów. lena -:) ja-ka:) złośliwiec:) kaaja:) pachnąca aga :) karminadla - dzisiaj obchodzisz - 10 dzień bez palenia? Gratki! jola 388 :) kania2a:) 30- z G. - :), wyczytałam wcześniej twoje porady na temat urody, takie same stosowałam, więc ukłon w twoją stronę. Dziewczyny, to naprawdę działa. Jednak ja wciąż taka niewierząca w siebie, nie wiem, czy uda się moje niepalenie. Chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, no musi! powiem więcej, udaje się..., całe 6 dni moje! Włącznie z milionem wahań jakichś dziwnych - ważne, że kończą się pozytywnie! Sama nie wierzę, a jednak! Chcę, chcę, chcę!!!! Jak psinka twoja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psinka dobrze się czuje.Chce chodzić.Niestety ma szlaban na 6 tygodni. Muszę być twarda nie tylko w sprawie śmierdzieli.:) W jej sprawie też.:) Damy radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, psiak czuje, a ja też czuję, im więcej "ę", tym lepiej! Młoda zdrowsza, w domu pachnie! Lecę pomóc małpie w kąpieli! Pachniemy!!! (tak na marginesie - najgorsze są dla mnie wieczory!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 🌼 biedna psinka siedzi jak w więźniu :( praja 🌼 uda ci się bo nie narzekasz zuch dziewczynka :D życzę miłych ranków 🌼 bp :D i też miłych wieczorków 🌼 bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie palę. nawet nie licze ile. jakie to ma znaczenie. Z dzidzią wszystko ok, ale do fajek ciągnie mimo wszystko. Życzę wszystkiego dobrego. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie sobie popatrzyłam na mój liczniczek i dziś mam 4 miesiace kurcze szybko czas leci ale sie ciesz Oczywiście szampan jest tak więc zapraszam i szarlotke upiekłam częstujcie sie miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga gratuluję.To już szmat czasu:D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️. To dla Ciebie. Kasia 🌻❤️.Cieszę się, że wszystko w porządku.Ze śmierdzielami sobie poradzisz.🌻 Złośliwiec🖐️.Ja biedna i psinka biedna. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karminadla, pachnąca aga --------> gratuluję 10 dni i 4 miesięcy 🌻 a ja Wam się pochwalę, ile pokus dzisiaj pokonałam: 1) nie kupiłam pączka w drodze do pracy; 2) nie kupiłam pączka przy okazji wyjścia z pracy w ważnych sprawach;) 3) w drodze powrotnej nie kupiłam pączka ani batonika; 4) za cały dzień dzielności miałam sobie kupić jakieś fajne ciastko, ale nie kupiłam ciastka za 9zł tylko takie skromne, eleganckie francuskie za 1,39; 5) w kosmetycznym kupiłam sobie tylko peeling za 3,99 (oj, zrezygnowałam z miliona dupereli za dużą kasę, bo tak naprawdę jeszcze mi się nie pokończyło to, co mam w domu); no, a o tym, że nie palę to już nawet nie wspominam, bo to OCZYWISTE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola, ale trochę nagrzeszyłam;) kawa, a potem jeszcze kanapeczki z pasztetem;) to takie moje małe zboczenie: kanapeczka z pasztetem do kawy... pyyyyyyyyycha :) śpij słodko, kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
witaski! pozdrawiam Wszystkich i dziekuję za pozdrowienia!!!Trochę, baa...bardzo się opusciłam w pisaniu. Do rzeczy, nie palę nie ciągnie mnie,od 20 lutego dla ścisłości. Jest super z tym niepaleniem, zaczynam się łapać na tym,że zapomniałam,że kiedyś jarałam;)to dobrze.Oczywiście staram się żeby mój optymizm nie był na wyrost;)Zmieniłam myslenie, nie rozpamiętuję przeszłości a problem palenia mnie nie dotyczy, już nie mam zamiaru palić;) Widzę tego tylko same plusy;) Dziewczyny, wiecie co byłam dziś popatrzec za butami.kaszana nie ma nic ciekawego,zresztą ja juz nie wiem co się nosi na nogach tej wiosny;) buziakosy dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnnkaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ode mnie na zamknięcie dnia pachnącego - wielkie DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kolejny pachnący dzień :) i pracowity:( Kwiietniówka🌻miło, że odezwałaś się.:) Disturbia🌻 All80🌻 anetara🌻 Co się u Was dzieje.Odezwijcie się.:) Zapraszam na kawę. Świeżo parzono.:D Miłego dnia.:) Nie przemęczajcie się.:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
marjola no też się cieszę,póxniej się odezwę, bo terazuciekam do pracy;) miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Witam całe grono pachnaco.... Ja dalej pachnę.... oto mój bilansik... Nie palę już 87 dni (+ 11g26m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 2624. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 01g07m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 944,74 zł! teraz walczę z kilogramami....myślę że dam radę... Przed świętami brak czasu,pełnę ręce roboty w pracy o domu juz nie wspomnę bo mam sajgon.... :( kurcze jeszcze w dodatku ocieplaja mój budynek i cały syf leci do domu....aż niechce mi się mieszkać w takim bałaganie ale cóz muszę przeżyć....ok.25kwietnia maja skończyć.... Pozdrawiam nowe osoby i stare...🌻👄🌻 Agnie-pisałaś "co mamy z palenia?"A choćby to że gdyby nie palenie i teraźniejszy "odwyk"większość znas by sie nigdy nie poznała choć niemożemy się spotkać na jawie ale chociaż tutaj codziennie się "widzimy"widzisz kolejny plus nie palenia... :D :D :D 🌻 Karminadla- zdolny jesteś....🌻 Lena111-dalej walcz bo warto...(chyba nie pomyliłam się to Ty miałaś dołek???? :( ) Muszę się wyłączyć bo neostrada mi znowu nawala....sorki... :( :( Myślami jestem z WAMI...🌻👄to dla Was wszystkich... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze przez parę dni grono PACHNĄCYCH się powiększyło - cieszę się i pozdrawiam wszystkich 😘 🌻 Marjola - Ty zawsze znajdujesz czas na pocieszanie całego tego grona - i dobrze, że jesteś ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ;)) Piszę się na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę ,że coraz więcej entuzjastek/tów niepalenia.Chyba mam najmniejszy staż ale grunt aby wytrwać.Teraz otrzymałem bodziec od połowicy jak nie będę palił kupić na jesieni mogę nowy sprzęt.Teraz to już się nie mogę doczekać. Tutaj będe musiał założyć album was wszystkich nie sposób zapamiętać. Madziuchna a jakie wyjście miałem tylko to opanować aby samemu sobie naprawiać.I pomyśleć,że net załozyłem w ub.roku w pazdzierniku i takie postępy.Aż sam się dziwię. Miłego dzionka,pozytywnego myślenia i niepalenia:classic_cool::D przestaje liczyć.policzyłem że za pół roku będzie zmieniony sprzęt czyli coś ok.26.10.09 tyle już będe niepalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×