Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie ;)), ja już po urlopie w ciepłych krajach - piękna, opalona i pachnąca - ależ komfort człek ma, jak nie musi palić ;) A gdzie Marjola??? na urlopie?? Aga, Złośliwcze, Regresie i inni nie wymienieni, ale sercu memu bliscy 🌻 Serdeczności dla WSZYSTKICH ❤️ 😘 Nie palę już 225 dni (+ 22g59m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 4067. Będę żyć dłużej o 31 dni (+ 01g39m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 667,56 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D pachnąca aga 🌼 na rozkaz melduję się BP ojejkujejku 🌼 Fala 69 🌼 wymieniłem dzisiejszych obecnych 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po urlopie w ciepłych krajach - piękna, opalona i pachnąca - ależ komfort człek ma, jak nie musi palić " ojejkuojejku nie dosc ze ma komfort :) to jeszcze ma kase na wyjazd z zaoszczedzonych funduszy :) a gdzie to sie bawiiliśmy ? dla wszystkich 🖐️ bez fajki miedzy palcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
Witam kochani, nie wiem czy mnie pamietacie ale ja jestem nadal pachnąca :) Regres cos w tym jest ja też jakos tak dłużej utzrymuję pięniadze w portfelu he he pozdrawiam wszystkich Nie palę już 26 dni (+ 05g45m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 314. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 09g43m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 126,73 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] dudka Kochane dziewczyny jestescie Amazonko,setunia jestem w Janowskich lasach ,jest tu troche problem z netem. Ale chodze z laptopem szukam miejsca i znalazlam.. Fajnie sie jechalo mąz wysiadal z samochodu jak chciał dymka puscic ..smialam sie w duchu bo bardzo malo spalil jadąc ze Swinoujscia w lubelskie. Dalej sie trzymam ratuje sie jak moge mam ze sobą nikoretki biore po kawalku gumy nicoretti normalną mietową .. czytam ksiązke ..jak skutecznie rzucic palenie .. I bede tu zagladac i trzymamy sie nowe dziewczyny w grupie łatwiej... Dobrze ze tu mamy AMAZONKE I SETUNIE ,ZŁOSLIWCA I WIELE INNYCH KTORZY NAS WSPIERAJĄ Pozdrawiam wszystkich i mocno trzymam kciuki za siebie tez..... Trzymajcie sie z daleka od tego smrodka...................................................................... WITAM wszystkich rzucajacych palenie.... własnie dzisiej mija 2.. latka jak udało mi sie zerwac z nałogiem .................tak było jak czytałam CIEBIE ....ZŁOSLIWIEC)))))) i wiele iinnych osob....fajnie jest nie palic...trzymam kciuki za wszystkich rzuczaczy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ryjekkk🌻 dodob🌻 pachnaca aga🌻 monikss🌻 monikss🌻 ja-ka🌻 madziuchna 04🌻 jyhtghf🌻 Fala69🌻 ojejkujejku🌻 vSecret🌻 dudka🌻 zlosliwiec🖐️ Regres🖐️ Wymienilem chyba wszystkich z ostatniej stronki dla wszystkich pozostalych rowniez 🌻 i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Cos chyba nie za bardzo mi wyszlo ale lepiej to nas potrafi wymienic chyba tylko zlosliwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Cos chyba nie za bardzo mi sie udalo ale lepiej nie potrafie nas wszystkich wymienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
A jednak sie udalo ale forum cos dzis szwankuje albo moj dostawca internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dudka wielkie gratulacje dla Ciebie dwa latka to już jest hmmmmmm super wynik 🌻🌻🌻🌻 dzis u mnie pochmurno pada teraz deszczyk ale ja zdążyłam jeszcze przed deszczem iść na rowerek by troszke kośći rozruszać Tak więc po rowerku kąpieli pachnąca na kawke zapraszam i miłego dnia Wam życze kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoras__tam
witam was dziewczynki... chce rzucic plenie dla chlopaka.... nie pale 3 dzien a umieram;// mam okropna ochote;/ jak mu mowie to sie zlosci... ja tez zreszta nie mam za dobrego humoru... ale trzymam sie... nie wiem jak to bedzie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie pomocy
Jestem nałogowa palaczka dlugi czas...zastanawiam sie czy nie isc na to magiczne odzwyczajanie, czy ktos moze wie cos na ten temat...nie chce mi sie czytac calego topiku....POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
któraś_tam taka moja mała rada, palenia nie rzuca sie dla kogos tylko dla samego siebie i wtedy napewno jest duzo łatwiej a po drugie musisz sie czymś zająć, cały czas cos robić aby myślenie o pecie zmniejszyć do minimum:) dasz radę będzie ok pozdrawiam wszystkich oczywiście pachnaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnaco:):):) Fajnie jest nie palic:) Cisza na topiku ,wszyscy chyba w plenerze,ale napewno nie pala:):):) Pare dni bylam tez zajeta ,bywaly chwile trudne ale wiecie co,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,po nich dalej trzeba zyc .Nie siegnelam po fajki,jestem z siebie dumna bo cofajac sie w czasie kiedys ulegalam pokusie i co mialam????? dalej problem i znowu w nalogu,,,,,,,,,,,,,,pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
Doładowania telefonu za oglądanie reklam ! Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilkanaście doładowań na telefon! Oni Dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 5 sek i mnie to wyniosło 5gr bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy. Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku itd. Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com druga sprawa: 3 lipca została stworzona nowa strona! I nie jest to jakaś ściema, ponieważ administratorzy tej strony mają również inny portal, w którym można wygrać nagrody i właśnie na tym drugim portalu wygrałem różne nagrody między innymi: na początku koszulkę a później Sony PlayStation 3. Na nowym portalu zbieram na laptopa. Polega to na tym, że klikasz na różne artykuły i za nie dostajesz punkty. Nie musisz ich nawet czytać bo nikt cię przecież nie sprawdzi. Portal z nagrodami dopiero się rozpoczął więc wszyscy mogą być na jednym poziomie z punktami. Podaję wam stronę: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=a125190e-5d82-498e-bfad-2a0866cebc08 Przy tym zaproszeniu dostajecie 100pkt extra na początek za zarejestrowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
Doładowania telefonu za oglądanie reklam ! Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilkanaście doładowań na telefon! Oni Dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 5 sek i mnie to wyniosło 5gr bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy. Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku itd. Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com druga sprawa: 3 lipca została stworzona nowa strona! I nie jest to jakaś ściema, ponieważ administratorzy tej strony mają również inny portal, w którym można wygrać nagrody i właśnie na tym drugim portalu wygrałem różne nagrody między innymi: na początku koszulkę a później Sony PlayStation 3. Na nowym portalu zbieram na laptopa. Polega to na tym, że klikasz na różne artykuły i za nie dostajesz punkty. Nie musisz ich nawet czytać bo nikt cię przecież nie sprawdzi. Portal z nagrodami dopiero się rozpoczął więc wszyscy mogą być na jednym poziomie z punktami. Podaję wam stronę: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=a125190e-5d82-498e-bfad-2a0866cebc08 Przy tym zaproszeniu dostajecie 100pkt extra na początek za zarejestrowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj nie palę. Doba już minęła. Masakra. Jestem zdenerwowana i ciągle głodna, na dodatek mam okres wiec wszystko odczuwam 2 x silniej. Obiecałam mojemu TŻ, że jak wypalę ostatnią paczkę to nowej już nie kupię. Nie rzucam dla niego ale dla nas. Mam już dość palenia, marnowania zdrowia i kasy a mój TŻ dodatkowo śmierdzących włosów w które nie może się wtulić... Ale chęci nie oznaczają, że będzie łatwo... Już mam ochotę zapalić. Najlepiej ze 2 od razu... Plilam/palę od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono BP :D dudka 🌼 fajnie jest nie palić 🌼 pachnąca aga 🌼 kawa super :D dodob 🌼 ryjekkk 🌼 ja-ka 🌼 madziucha 🌼 ojejkujejku 🌼 vSecret 🌼 kaja__ 🌼 ktoras__tam 🌼 Mam pytanie pomocy 🌼 ja przeczytałem cały topik i bardzo mi pomógł i wiem ze dzięki tu ludziom ja nie palę :D tu mam przyjaciół dzięki którym udało mi się pokonać śmierdziela Mercylionka 🌼 dasz rade ja paliłem 40 lat i mi się udało to i tobie tez się uda pokonać śmierdziela trzymam kciuki regres 🖐️ graba jedrek 30 🖐️ graba 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie :D 🌼 a to mój bilansik 🌼 :D Nie palę już 1565 dni (+ 20g55m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 93952. Będę żyć dłużej o 717 dni (+ 16g35m13s) Zaoszczędzone pieniądze: 31 474,01 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę żyć dłużej o 717 dni (+ 16g35m13s) Zaoszczędzone pieniądze: 31 474,01 zł! Złośliwcze, te dwie rzeczy są jak najbardziej motywujące :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Piszę do Ciebie, żeby polecić Ci KONTO Z LOKATĄ NOCNĄ w Alior. Złóż proszę wniosek o KONTO Z LOKATĄ NOCNĄ przez ten link: http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/23429/product/20. Dzięki Tobie będę mieć szansę na zdobycie punktu w konkursie i otrzymanie wypasionych nagród. Ty też możesz polecać darmowe produkty bankowe i wygrywać nagrody gwarantowane. Bardzo mi zalezy na wygraniu jakiejs nagrody a wiec kazda pomoc sie przyda tu sa linki do innych kont internetowych kotre mozna zalozyc zadarmo i ktore pomoga mi wygrac http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/23429/product/7 http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/23429/product/12 http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/23429/product/1 Z gory dziekuje Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppachnąca aga
witam w ten piękny słoneczny upalny poranek Ale bardzo pachnący poranek i na świeżo zaparzoną kawkę zapraszam Herbatka też czeka Tak więc wstawajcie i sie częstujcie Ja dziś do pracy lece tam jest klima too chyba przetrwam ten upał Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- piję kawkę - smaczna, dzięki 🌻 🌻 🌻 Złośliwcze 🖐️ trzymaj straż, bo dużo \"nowych rzucaczy\'\', a Ty jesteś najlepszym wzorem do naśladowania 🌻 Regresie miły 🖐️ byłam w Turcji, bałam się, że mnie ktoś namówi na \'sziszę\', a znam takiego, co po wypaleniu fajki wodnej wrócił do papierochów :( Jędrek 🖐️ miło, że się trzymasz 🌻 A dla dołączjących do \"ELITY\" dobra rada, którą już wcześniej wystosował Złośliwiec - PRZECZYTAJCIE TOPIK - wypowiadają się tak różni ludzie stosujący najprzeróżniejsze metody, że każdy coś dla siebie znajdzie :) Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie co za smieciuchy wciskaja sie na nasze forum !!! nie palimy pachniemy jeszcze 2 dni pracy i wakacjeeeeeeeeeeeeee 2 tygodnie laby na swiezym powietrzu . Bardzo mnie to cieszy szczegolnie ze na korytarzach w pracy ludzie pala i bardzo mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, Wpadam się z Wami przywitać, nadal nie paląca i nawet nie myśląca o fajach. Czuje sie tak jakbym nigdy nie paliła. Dodob całuski dla ciebie i maluszka. Jutro mam usg połówkowe i mam strasznego stresa. Trzymajcie się kochani. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki kasia3 fajnie ja juz mialam usg polowkowe i na ktorym po raz kolejny zobaczylismy Kubusia w pelnej okazalosci fajnie ze nie palisz na pewno bedzie wszysko ok . moj maluch wazy juz 600 g i mierzy prawie 30 cm olbrzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska8585
Witam ja rzucilam palenie w kwietniu ubieglego roku!Trzymam kciuki za was wszystkich naprawde warto!!! Ja teraz to nawet zapomnialam ze papoierosy istnieja:) A tego smrodu nienawidze,a wierzcie mi dla nie palacego ,palacz okropnie cuchnie!!! pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×