Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja-ka serio mówisz ? :O:O:O mam nadzieje ze był to tylko jakis jeden głupi mach ?:( bo szkoda by było bys nie była w naszej ekipie BP :( pozdrawiam BP 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 ja-ka 🌼 zostań z nami BP sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 ojejkujejku 🌼 neri 11 🌼 kaja__ 🌼 dudka 🌼 Regres 🖐️ graba jedrek 30 🖐️ graba podpisuję listę obecności BP :D wymieniłem wszystkich tylko z ostatniej stronki :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 🌼 🌼 :D 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼 :D :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼:D 🌼 :D 🌼 :D Nie palę już 1583 dni (+ 16g29m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 95021. Będę żyć dłużej o 725 dni (+ 20g33m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 31 832,11 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka --nu nu --mimo wszystko wracaj i juz wiecej nie popelniaj bledow!,,,podaje ci reke podnos sie:) pozdrawam wszystkich:)))))))))) Regres grabulka dzis albo jutro swietujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było z glupoty bo wypiłam se troche i takie głupie "a co mi tam". Ale już nic nic nic, jestem z WAMI:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaporcik !!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Nie palę już 174 dni (+ 14g33m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 3492. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 16g13m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 711,14 zł! ***** i ściskam bardzo mocno wszystkich starych i nowych bywalców;)-PACHNĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawka czeka tak wiec zapraszam ja-ka niuniu tak sie nie robi ale wiem że jesteś z nami jz tak więc miło cie witamy złośliwiecjuż sie o Ciebie martwiłam wszystkim życze miłego pachnącego dnia i tak dla przypomnienia nasze motto NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja też się melduję ;) ale wiecie co??, każdy medal ma dwie strony - to cudnie czuć zapachy, ale nie wszystkie :(, miałam wczoraj "przyjemność" :( przebywać z kolesiem, co się najadł czosnku - ojejkujejku, jak żałowałam, że ja tak dobrze czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój wielki dzień-równo rok temu porzuciłam śmierdziela. Kochani :) zapraszam na wielki bal,myślę,że nikt nie zawiedzie i wszyscy niepalący potwierdzą swoją obecność-ogromny tort i skrzynka szampana czeka na miłych gości ;) A oto mój bilansik: Nie palę już 365 dni (+ 05g26m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 5843. Będę żyć dłużej o 44 dni (+ 15g19m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 103,70 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bezsenna
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich pachnących BP 🌼 🖐️ podpisuje listę obecności BP :D lepiej późno jak wcale :D neri11 🌼 gratulacje rok BP to już nie lada wyczyn 🌼 i z tej okazji wznoszę toast lampka dobrego winka i stukam się z tobą stuk stuk :D STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! BP i nigdy więcej śmierdziela 🌼 torcik bardzo pyszny :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 pachnaca aga 🌼 jak dobrze mieć przyjaciół 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kaja____wczoraj świetowałem swoją setkę :D :D :D hucznie i BP :D ...paru kolesiów wciąz nie dowierza ze nie pale , sa tez tacy co mowią ze kopcę po kryjomu :) ... kwituję to smiechem :) Nie palę już 101 dni (+ 01g37m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 1414. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 19g24m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 629,65 zł! witam wieczornie przemiła ekipe kaja____ jędrek 30 pachnąca aga sadny dzien ojejkujejku neri11 ja-ka ( uwierz ze mozna alko pić i bez P :D) zlosliwiec vitalijka dla dziewczyn bukiet pachnaćych 🌻🌻🌻 dla chłopaków goraca graba 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri11 moj szacun dla ciebie 🖐️:D jak bedzie rok u mnie też pozwolę sie tutaj tym faktem pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje no i też stukam się z Tobą Zlosliwiec lampką,ale szampana-no w końcu ktoś musi wypić tę skrzynkę,a tu pusto,chyba wszyscy urlopują ;) Wielkie dzięki Już nie bezsenna i Tobie Regres składam gratulacje za 100 BP 🖐️ i tak dalej trzymaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri11 PÓŹNE ALE WIELKIE GRATULACJE byłam w pracy i dopier przed chwilką wróciłam Zazdroszcze ci roczku :p ale cóż później zmądrzałam by przestać palić ale jestem też szczęśliwa że pachne ze jestem z wami Musze ci powiedzieć że tort jest pyszny udał Ci sie regres Tobie też gratuluje Zobacz studniówka minełą złośliwiec miło że jesteś :) brakowało Ciebie jedrek 30 odezwij sie kaja 🌻 ojejkujejku 🌻 ja-ka 🌻 sadny dzień 🌻 kaja 🌻 vitalijka 🌻 miłego wieczorku NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERI 😘 gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!- wczoraj nie zagląłam, ale dziś wypijam całą butlę szampana z okazji Twojego roku 🌻 Ale fajna rocznica :), cóż tam jakieś takie moje drobne 247 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku ty sie ine ciesz tak bardzo ,bo i tobie juz niewiele brakuje do rocznicy :) proponowal bym juz zbierac na szampana , bo coraz wiecej tutaj nas jest, wiec i biba bedzie okazała :P pozdrawiam :D bywalców 🖐️ w ten jakże pieknie deszczowy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri11 ---gratulacje:):):) jestes wielka,przecierasz szlak za ktorym my drepczemy po malusku:):):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wielkie dzięki za gratulacje:) Pachnąca Aga 🌻Ojejkujejku 🌻 Kaju___🌻 szampan jeszcze się został,więc zapraszam-jest co świętować,bo jestem żywym przykładem na to,że można rzucić to świństwo i zniewolenie,które trwało w moim przypadku 26 lat,ale naprawdę było warto.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po urlopie ;) gratuluje 100 dniowek roczków i wszystkich okraglych dat bez fajki wrocilam z kaszub i borow tucholskich ale na weekend znowu wyieram sie do wiela fajnie bo przyroda grzybki i swieze powietrze dobrze wpywaja na mnie i na dzidzie no ale zeby nie bylo tak slodko pierdzaco to przyznam wam sie w skrytosci ze do fajek mnie ciagnie stasznie i czekam na ten moment kiedy wtane rano i idac kolo kiosku nie pomysle jejku ale bym sobie jarnela :) pozdrawiam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob witaj 🖐️ :D w szeregach BP przysiadłaś sie do jakiegoś żubra w borach Tucholskich ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 27
Witam wszystkich niepalacych ladnie pachnacych:) $ wrzesnia mina mi 3 latka od kad nie pale i jestem happy!!! Rzucilam z dnia na dzien i nie przytylam ani grama :) Mam silna wole i wszystkim starajacym sie rzucic jej zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Palenie z dnie na dzień rzucilem w 2006. NIe paliłem do roku 2008. Cały czas mnie ciągneło do fajek. Musiałem spróbować. Spróbowalem w 2008 . Po 2 dniach jarałem jak smok. Ale coś się zmieniło. Smak fajek. Był jakiś inny. Moje Marlboro Light nie smakowały jak dawniej. Były ohydne. WIec po 3 tygodniach znowu przestalem palić z dnia na dzień. Nie palę do dziś (dokładnie rok). Lubie nadal dym papierosowy. Oczywiście utyłem. NIe czuję się lepiej bez fajki. Zdrowie ok,badania również. Zaoszczędziłem 3300 zł nie paląc od 2008. To się opłacało. Ale podświadomie wiem że z nałogu sie nie wychodzi. Trzeba uważać żeby nie zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 27
Nie zgodze sie z Toba Harry71, ze z nalogu sie nie wychodzi!!! Dla mnie dym z papierosa nie pachnie wrecz odrzuca i smierdzi :( ja nie pale od 2006 roku a moj maz od 2005 i ani razu nie mielismy papierosa w ustach i nawet przez mysl nam nie przeszlo zeby zapalic chocby pod wplywem stresu:) Nie przytylismy i sadze, ze to nie jest sprawa papierosow tylko twojej psychiki i twojego nastawienia do sprawy!!! Pozdrawiam i powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri-------------------> WIELKIE GRATULACJE !!!!! ja też niebawem roczek świętować będę :D ależ jestem szczęśliwa i dumna jak paw, jak co poniektórzy palacze mi zazdroszczą :P mój bilans na dzień dzisiejszy i tak już imponujący jeśli chodzi o kwotę zaoszczędzoną :P Nie palę już 345 dni (+ 03g32m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 13805. Będę żyć dłużej o 105 dni (+ 11g04m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 832,06 zł! :D to i tak jest bez zmiany ceny - w liczniku mam ustawioną cenę fajek jak jeszcze paliłam, a teraz nawet nie wiem ile kosztują LInki czerwone ???? dyszkę ???? coś koło tego nie ? 🌻 dla wszystkich rzucaczy ;) P.S. Mariola przepadła na dobre ???? c i e k a w e ...... muszę do niej skrobnąć @ bo mam z nią kontakt poprzez NK :) a Dodob chyba ostatnio robiła porządki na NK i mnie 'wywaliła' ze znajomych :P:P:P ale oczywiście nie gniewam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B. bardzo bardzo przepraszam jak Ciebie wywaliłam nie bierz tego personalnie faktycznie po urlopie robilam porzadki tylu ludzi ktorych nie znam mam na naszej klasie ze musialam to zweryfikowac :) pozdrawiam bardzo bardzo pachnaco dzisiaj mam dzien euforii wszysztko mnie cieszy nawet pogoda za oknem mnie nie amrtwi mimo ze jutro jade na dluggggggggi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałam powiedziec tym co sie zastanawiają i tym co maja chwilk słabości ze WARTO nie palić WARTO pachnieć a wiecie czemu zawsze chciałam polecieć na urlop do Egiptu takie moje marzenie i jutro lecę a wiecie czemu 6 grudnia przestałąm śmierdzieć z moim mężęm i odkładaliśy kase i w końcu było nas stac na nasze wakacje Tak wiec jeślki ktos myśli jeszcze czy warto przestć palić to ja mu mówie WARTO miłego dnia i posdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pozdrawiam wszystkich BP :) i wytrwałości tym, którzy zaczynaja nowe życie bez papierosa :) u mnie za kilka dni minie pół roku :) Regres - gartualceje 100 ;) Neri 🌻 dodob :) Tobie najbardziej życzę wytrwałości. Pozdrawiam słonecznie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga gratuluje i zazdroszcze tych egzotycznych wakacji pewnie ze warto tez sie pod tym podpisuje mimo ze czesto miewam chwile zwatpienia w glebi duszy wiem ze to najlepsza rzecz jaka zrobilam a o czajenie sie przed dzieckiem i rodzina po balkonach psikanie sie tona dezodorantu a wiem jak to smierdzi bo czuje jak moja mama smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×