Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ojejkujejku dzięki za tak pyszną kawusie Dziś taka pogoda ze tylko kawa pomoże przetrwać ten dzień Miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo :D pachnąca aga 🖐️ ojejkujejku 🖐️ Ania.B 🖐️ jedrek 30 🖐️ paula77 🖐️ ---> mam nadzieje ze wytrzymujesz BP ? kaja___ 🖐️ zlosliwiec 🖐️ ---przodowniku ;) madziuchna04 🖐️ ja-ka 🖐️ Mercilonka 🖐️ ---> niebawem zblizy ci sie miesiąc :) warto trwać ... sadny dzien 🖐️ nie wiem jak u was ? ale u mnie strasznie pochmurno i wietrznie ( śląskie) ... pozdrawiam i macham nie zakopconą łapką 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie (na pomorzu) ładnie, ciepło ale widać chmury się pałętają po niebie i wiaterek też trochę. Chyba burze mają dziś być. A ja zapraszam na yerba mate:)! Pozdrowienia i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam popoludniowo u mnie (podkarpacie) od rana bylo bardzo goraco i jest nadal tyle ze chyba zbiera sie na burze oby nie bylo tylko jakiejs wichury dla wszystkich 🖐️ide robic kolejna kawe bo usne zaraz chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Sadny dzien stopka jak najbardziej prawidlowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dobre:D! A jako, że sezon rowerowy w pełni to przypomnę tym co pamiętają: lepsza mucha w buzi niż papieros w gębie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ja-ka to pprawda mucha na pewno nam nie zaszkodzi :)Ja rowniez smigam czesto rowerkiem .Teraz to o wiele lepeij jest krecic oddechu przynajmniej nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Pewnie wszyscy juz spia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
No i stalo sie .. jedrek zaczal nowa strone a przeciez zawsze najlepiej robila to Marjola53 .Marjola gdzie jestes odezwij sie do nas dobra duszo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Normalnie smutno tu bez Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobra ide spac nie bede juz nikogo dzisiaj meczyl zycze spokojnej i pachnacej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawa herbata zaparzona Bułeczki kupione tak więc zapraszam czestujcie sie sadny dzień super masz stopke jedrek30 nie nudzisz pisz jak najczęściej miło jak coś sie dzieje na naszym topiku musze Wam powiedziec że ja tez śmigam na rowerku staram sie jak najczęściej i mam taką swoja trase co ma 16km mój bilansik Nie palę już 240 dni (+ 16g55m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 6258. Będę żyć dłużej o 47 dni (+ 19g21m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 206,06 zł! Wpadne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:):) pachnąca aga :) ojejkujejku :) Ania.B :) jedrek:) paula77 :) zlosliwiec :):) madziuchna04 :) ja-ka :) Mercilonka :) sadny dzien :) dudka :) NIE PALIMY:):):) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, właśnie dziś dostałam od swojego lekarza receptę na jakiś preparat na z... będziemy go brały z koleżanką - też dostała na to receptę. zobaczymy jakie będą efekty. jak dobre to na pewno podzielę się wrażeniami ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 6 dni będę świętować 1 rocznicę bez śmierdziela i mogę powiedzieć,że nie palić=być naprawdę wolnym człowiekiem.Paliłam 26 lat,więc naprawdę doceniam to,że uwolniłam się od tego wstrętnego nałogu.Czasami pomyślę o papierosach,ale w kontekście-jak mi teraz dobrze,bo nie palę,nie muszę szukać miejsca gdzie mogłabym zapalić,nie muszę pamiętać o zachowaniu pewnej odległości od swojego rozmówcy,bo już nie czuć odemnie papierosów i wiele,wiele innych sytuacji.Chociaż muszę się przyznać,że parę dni temu poczułam ogromną ochotę na papierosa,powstała mi w głowie myśl jak to wspaniale byłoby zapalić i taka wydawało się nieodparta ochota żeby zaciągnąć się dymkiem,ale szybko ją odrzuciłam i pomyślałam jak teraz jest super jak nie palę a myśl tą, to jakieś licho mi chyba przyniosło,żebym się poddała i straciła już prawie roczek bez śmierdzieli.;) A oto mój bilansik: Nie palę już 359 dni (+ 05g04m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 5747. Będę żyć dłużej o 43 dni (+ 21g41m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 069,05 zł! Pozdrawiam wszystkich niepalących,trzymajcie się,naprawdę warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam widze ze dzis wszyscy chyba na urlopach :)lepiej cos napisze bo jeszcze ktos sobie pomysli ze u nas na topiku tez kryzys a przeciez tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncentrat pomidorowy
pij dużo wody. moja mama tak robi, nwet kilka butelek dziennie. juz nie pali od kilku tygodni. trzymam kciuki! dasz rade! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!! jak tu cicho :(, pewnie wszyscy na urlopach - no i dobrze ;)) wszyscy wdychają świeże czyściutkie niewidoczne powietrze ;)) a u mnie 3 m-ce :) a oto bilansik : Nie palę już 242 dni (+ 00g44m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 4356. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 06g42m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 786,18 zł! Wobec tego stawiam wszystkim tort i szmpana - proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP poranno i słonecznie :) faktycznie jakies puchy tu ostatnio ...;) mnie za 3 dni stuka setka :D BP zajrze tu w weekend sprawdzic jak wam cyfry wzrastają :D miłego i słonecznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres i ja witam Cie słonecznie i raniutko mój bilansik Nie palę już 243 dni (+ 18g44m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 6338. Będę żyć dłużej o 48 dni (+ 10g01m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 234,25 zł! miłego pachnącego dnia zycze ja lece do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapaliłam i strasznie się z tym czuję psychicznie:(.. Idę pokutować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś słyszał o zybanie? za miesiąc planuję zacząć to brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota jak nic.. Wypiłam sobie trochę i zapaliłam z głupoty. Ale od razu wracam do Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×