Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ale pustki...........pozdrawiam i milego dnia zycze NIE PALIMY BO TO ZLY NALOG:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP-jestem w kraju lista podpisana ,ZŁOŚLIWIEC DUZA GRABA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 201 dni (+ 00g26m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 6030. Będę żyć dłużej o 46 dni (+ 01g36m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 170,99 zł! to m ój wynik.... nawet niewiedzialam że tak szybko czas zlecial... pozdrawiam wszystkich gorąco... 👄 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 201 dni (+ 00g26m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 6030. Będę żyć dłużej o 46 dni (+ 01g36m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 170,99 zł! to mój wynik...nawet niewiedziałam jak szybko czas zlecial :) pozdrawiam gorąco wszystkich👄 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witam pachnaco 3 miesiace i 10 dni za mna powodzenia dla wszystkich ktorzy rzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pale,,,,,,,,,,,ale bylam dumna mowiac tak dentyscie:):):) NIE PALIMY:):):) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że zbliża się 9 dzień kiedy nie palę i nie mam już ochoty na papierosa. Właściwie już nawet o nim nie myślę. Mam nadzieję, że już nigdy mnie na tego śmierdziela ochota nie najdzie : ))) 🌼 dla wszystkich pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 412 dni (+ 15g23m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 5776. Będę żyć dłużej o 44 dni (+ 03g06m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 455,21 zł! Pozdrawiam wszystkich "starych";), a nowym życzę powodzenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mercilonka u mnie ta ochota mineła gdzies po miesiacu ... u ciebie szybciej :) i tak trzymaj :) u mnie stukaja 3 miechy bez peta:) i tez jestem z tego dumny :) piątkowo :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
To mój wynik🌻 Nie palę już 203 dni (+ 02g04m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 6092. Będę żyć dłużej o 46 dni (+ 12g58m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 193,33 zł! To wynik mojej mamy🌻🌻 Nie palę już 4808 dni (+ 14g59m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 115406. Będę żyć dłużej o 881 dni (+ 13g56m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 41 546,51 zł! To wynik mojego....🌻 Nie palę już 12 dni (+ 02g35m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 242. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 20g23m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 120,47 zł! od czegoś trzeba zacząc,prawda..każdy znas zaczynał od zera,pamiętam jak to bylo... pozdrawiam starych bywalcow jak i nowych.... buziaki...trzymajcie si,ę cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jakie tu pustki????? gdzie wy jesteście Ja zapraszam na pyszną kawke herbatke i może pączek Wstawać śpiochy i sie meldować Miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga ja jestem obecny :D 🖐️ ale za godzine wybywam nad wodę :D na kawe zgłaszam sie jutro rano ok 8.00 :P miłej niedzieli :) i jeszcze podsumowanie : Nie palę już 92 dni (+ 11g56m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 1294. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 21g24m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 576,26 zł! pozdrawiam niedzielnie stałych bywalców 🖐️ no i tych którzy od dzisiaj zamierzaja nie palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP pachnąca aga 🌼 dzięki :D kawa jest pycha melduje się :D obecny BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1576 dni (+ 12g37m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 94591. Będę żyć dłużej o 722 dni (+ 13g47m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 31 688,17 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam bywalcow tej stronki :) jest sloneczna niedziela i nie pale :):):) NIE PALIMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest kaja słonko świeci my pachniemy aż miło jest Kto może to nad wodą sie bawi a kto musi czyli ja :( do pracy idzie Ale życze Wam miłej i pachnącej niedzieli złośliwiec regres kaja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja OD DZIŚ RZUCAM PALENIE, I POSTANOWIŁAM ZROBIĆ SOBIE GŁODÓWKĘ (DIETA CYTRYNOWA) PRZEZ KILKA DNI ŻEBY NIE RZUCAĆ SIĘ NA JEDZENIE! Trzymajcie kciuki - mam nadzieję że dam radę - kurdę muszę no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a jak obliczacie to od kiedy nie palicie i ile zaoszczędziliście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor wszystkim .Melduje ze dalej nie pale nie wiem jak to sie stalo alo to juz 209 dni minelo bez smierdziela :)Pozdrawiam wszystkich serdecznie zeby nikogo nie pominac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Paula77 do liczenia jest program ktory mozesz pobrac z linka http://megapliki.interia.pl/pobierz-3569.html Wczesniej niektorzy na forum pisali ze w programie siedzi wirus ja teraz probowalem i u mnie avast nic nie wykryl .Kciuki oczywiscie juz za ciebie trzymamy oczywiscie ze dasz rade nie moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 'starych' i 'nowych' rzucaczy :) melduję iż oczywiście nadal i ciągle jestem BP ;) już nie długo roczek :D Nie palę już 335 dni (+ 00g47m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 13401. Będę żyć dłużej o 102 dni (+ 08g54m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 690,45 zł! buźka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokibicowka
gdy ja rzucalam palenie bralam te tabletki nestety tylko na recepte ale za to bardzo skuteczne nie chce sie po nich palic a jesli zadziala odruch to po 2-3 zaciagnieciach sie chce sie wymiotowac i ma sie dosyc http://change.menelgame.pl/change_please/1417696/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś ja robię kawę, herbatę - czarną, zieloną, kakao - częstować się proszę bardzo Miłego dnia WOLNI LUDZIE 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×