Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1587 dni (+ 22g39m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 95276. Będę żyć dłużej o 727 dni (+ 19g23m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 31 917,67 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczornie :) pachnąca aga :) kazdy swoją studniówkę musi przeżyc :P dzieki za wsparcie i pamięć 🌻:D kasia 27 , Harry 71 :) piekne przykłady zdrowego trybu życia ..:D wy to juz profesjonalisci 🖐️ aczkolwiek chciałem dodac że nie to że z nałogu sie nie wychodzi :) bo sie wychodzi !!! tylko o nałogu sie nie zapomina .... niestety ale on już z nami zawsze bedzie :( i tylko od nas to jest zalezne czy mu pozwolimy na aktywacje czy też nie . Ania .B ------> pozdrawiam :D pachnąca aga , jeszcze raz :) MIŁEGO POBYTU W AFRYCE :) przywiez miłe wspomnienia :) do niej podobna 🌻 dzieki za gratki :) jak bedzie poł roku u ciebie daj tutaj znać ;) do reszty bywalców :) ja nie mam was na moim profilu w NK i mam święty spokój z pretensjami hehehehehehe :D pozdro 🖐️:D na koniec BILANS :) Nie palę już 104 dni (+ 03g11m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 1457. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 03g16m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 648,74 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu minal kolejny bezdymny dzien--tak sie ciesze:) Regres mysle ze juz niedlugo bedziemy sie cieszyc Twoja dwusetka:):):),Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam podpisuję listę obecności BP :D pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP 🌼 życzę miłego dnia 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor pozdrawiam wszystkich co mnie pamietaja i liste podpisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Oczywiscie nadal nie pale i trzymam kciuki za wszystkich poczatkujacych i starych bywalcow nie palimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Witam wszystkich pachnących... Niewiem czy jeszcze mnie pamiętacie?? podpisuje listę obecności,że nadal nie palę... oto mój wynik... Nie palę już 219 dni (+ 10g26m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 6583. Będę żyć dłużej o 50 dni (+ 06g53m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 369,90 zł! ps.wczoraj wróciłam od rodzinki i oczywiście prześmiardlam od dymu,ale moja ciocia w pewnym momencie mówi"wiesz tak Cię obserwuję od jakiegos czasu ale ty chyba niepalisz co??" jak powiedziałam jej ile już niepalę to zamilkła... Jak cudownie byc pachnącym... Mój....wrócił do nałogu niedał rady po 5 dniu,ale spróbujemy później jeszcze nic niejest stracone... :) Gdzie Mariolka sie podziewa?? Pozdrawiam wszystkich niepalących nowych i starych...zapraszam na kawkę,herbatke... Ja zaraz będę robila leczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak często piszę na stronę ze zapomniałm swojego pseudonimu...i zawstydziłam się mam czerwone rumieńce,ale czytam was gdy mam wolna chwilę... Harry71-ma rację z nałogiem jakim kolwiek,trzeba uważać.Wystarczy jeden dym i juz spowrotem palisz...jeden kieliszek a nawet łyk i juz stajesz sie alkoholikiem...itd.najlepiej niezaczynać wogule... do Kasi27-nałogowcem zostaje się do końca życia...mimo iż rzuciliśmy palenie ciągle musimy uważać abyśmy niewpadli spwrotem w ten sam wir...bo gdyby fajki niebyły nałogiem to dlaczego jest nam tak trudno się znimi rozstać?Przecierz moglibyśmy sami decydować kiedy chcemy zapalić,ile,ale śmierdziel jest odnas silniejszy to on nam dyktuje o sobie i on nami rządzi a nie my nim...gdyby byl taki slaby nasz nalóg to większość osób,ktora tutaj jest niesięgała by po tabletki które pomagają w nalogu,po plastry.Myslimy o jednym dymku i ile tu obecnych znowu zaczelo spowrotem palić??Do końca życia musimy z tym walczyć,taki jest każdy nalóg... Przeczytaj sobie książkę Alana Car-"łaty sposob rzucenia palenia",albo znajdz jakieś informacje na temat nalogow w necie...zobacz jak to jest "fajnie" walczyć z nalogiem... ps.przepraszam za moje wypociny,niechcę byc mądrzejsza ani nic tylko dzięki pewnej osobie coś zrozumialam....co slowo nałóg znaczy...czy to papierosowy czy alkoholowy czy narkotykowy...lub jaki kolwiek nawet my kobietki mamy manię kupowania kosmetyków... DZIĘKUJĘ CI GRZESIU.... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna - piszę się na herbatkę, bo kawę już wypiłam ;) Jędrek - oczywiście, że Cię pamiętamy. Regres - pozdrowienia 🖐️ Złośliwcze - witaj :) Kaja🌻 Neri 🌻 Dodob 😘 PODWÓJNY ;)) Harry - witaj - ładny wynik ;) Kasiu - dobrze, że nie przytyłaś - ja TAK :( Pachnąca Aga - 😘 - aleeż już długo nie palimy :) Do niej podobana - gratulacje półroczne 🌻 Sądny dzień - co u Ciebie??? ;)) Kaja 🌻 A Marjoli BRAK :(...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, pozdrawiam i mam nadzieję, że nie gniewacie się na mnie za mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiglith
nie palę od ponad roku przez przypadek przeczytałam książkę aliena cara i pomogło mam tę książkę do dziś czasami ją przeglądam . paliłam dwie paczki dziennie i wiem że palić nie będę .pozdrawiam tych co już nie ŚMIERDZĄ atym co akurat rzucają polecam te książkę i głowa do góry ..........UWAGA ;RZUCENIE PALENIA JEST MOŻLIWE A NAWET PROSTE i nie mam silnej woli bo teraz się odchudzam [nie przytyłam od rzucenia papierosów]i ciężko mi . wIEC MOI DRODZY NIE PALCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja z rańca przybijam chłopakom 🖐️ piątke a dziewczynom śle 🌻 ;) no i ze swiezym oddechem :P nie palimy :) pijemy tylko kawe :D ps.jeszcze 2 tygodnie i ide na urlop ... juz nie mogę sie doczekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam i znikam :) ojejkujejku u mnie wsio oki :) dzieki za pamiec kochana :-* Nie palę już 542 dni (+ 03g10m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 10842. Będę żyć dłużej o 82 dni (+ 19g49m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 716,54 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich pachnących BP 🌼 sadny dzien 🌼 ojejkujejku 🌼 pachnaca aga 🌼 neri 11 🌼 kaja__ 🌼 dodob 🌼 Ania B. 🌼 do niej podobna 🌼 madziuchna 04 🌼 ja- ka 🌼 Regres 🖐️ graba jedrek30 🖐️ graba za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1592 dni (+ 20g06m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 95570. Będę żyć dłużej o 730 dni (+ 01g13m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 016,04 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za to abyście wytrwały w niepaleniu. Ja najdłużej nie paliłam 9mc - podczas ciąży:). Niestety teraz coraz częściej "okazyjnie" zapalę. Myślę że silny, niezmienny powód do rzucenia to podstawa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chee
Nie palę 13 dni. Pewnie dużo jeszcze przede mną. Bardzo chciałabym, żeby mi się udało. Paliłam przez 20 lat, nigdy nie próbowałam rzucic. Sama jestem ciekawa czy wytrwam. Pozdrawiam wszystkich niepalących i palących ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chee i za ciebie trzymam kciuki :) Byc tu ... , dziel sie sukcesami z nami ;) witaj w gronie BP 🖐️ złosliwiec piona 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoToSru
A ja od niedzieli przymierzam się do rzucenia tego dziadostwa. Jakoś jeszcze mi się nie udało :( Dzisiaj kupiłam paczkę fajek i powiedziałam sobie to ostatnia, ale czy faktycznie będzie to ostatnia? :( Moim powodem do rzucenia nie jest wcale kasa ani zapach, tylko zdrowie. Ostatnio zaczęły boleć mnie płuca, co mnie przeraziło i zaczęłam bać się cholernie że zachorowałam na tą najgorszą chorobę :( Wcześniej już miałam problemy z płucami, a teraz po 2 latach znowu coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres 🖐️ :D ilonka 84 🌼 dołącz do naszego pachnącego grona wiesz ze warto BP :D Chee 🌼 dołącz do nas z nami dasz radę na pewno ja paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało pokonać śmierdziela to i tobie tez się uda :D NoToSru 🌼 ja też nie mogłem się zdecydować zawsze powtarzałem że od jutra nie zapalę spróbuj zacząć najgorsze są pierwsze dwa tygodnie bo później to już można z wielka biedą się powstrzymać warto jest się pomęczyć parę dni bo nie palić to jest coś pięknego :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chee
Złośliwcu :) dziękuję za zaproszenie do wspólnego rzucania, a wszystkim za miłe przyjęcie:) Ja też dużo paliłam, mówiłam, że uwielbiam palić, a papieros jest moją wolnością i jedną z nielicznych przyjemności... I zupełnie nieoczekiwanie uświadomiłam sobie, że plotę głupstwa i na dodatek kłamię :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona :D tych którzy nie palą i tych co maja zamiar rzucić palenie :D życzę miłego weekendu BP :D Chee 🌼 ja tez mówiłem zawsze, że nie będę pozbawiał się przyjemności bo palenie sprawiało mi bardzo wielką przyjemność nie pamiętam tamtych młodych lat w których ja nie paliłem to tak jak bym z paczka papierosów się urodził ale gdy mi się udało pokonać śmierdziela dopiero dowiedziałem się że nie palić to jest coś pięknego inne życie inny świat i tak mi się to spodobało te nie palenie że już nigdy nie zapalę :D a w tym wszystkim to mi pomogli tu ludzie z tego topiku tu mam prawdziwych 🌼 :D PRZYJACIÓŁ :D 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie palę już 1595 dni (+ 20g57m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 95752. Będę żyć dłużej o 731 dni (+ 10g36m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 077,05 zł! 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona BP 🌼 ale tu pusto czyżby :( ? 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:):):) Zlosliwiec oczywiscie ze nie palimy--pozdrawiam :):):) pusto tu pewnie na plazy wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orsallitka
Chcę przyłączyć się do Waszego grona, kończę czytać książkę i dziś wypalę ostatniego papierosa (zgodnie z instrukcją Allana) i bardzo proszę podajcie str skąd macie te liczniki. Bardzo chcę mieć taki licznik, jestem przekonana, że pomoże mi on w walce z nałogiem będzie mnie motywował by nigdy nie zapalić. Podajcie mi ten licznik. dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orsallitka
NA stronie megapliki.interia..... są te liczniki ale z jakimś wirusem... nie działa nic u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsallitka 🌼 Witam na pokładzie pachnącego grona 🌼 z nami na pewno dasz radę najważniejsze jest to ze masz chęć rzucić ten śmierdzący nałóg trzymam za Ciebie kciuki chętnie bym Ci wysłał licznik ale nie pamiętam na której jest stronie :D a tego co mam wgrany to nie można przesłać 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panny_Lane
Witajcie, Również mam zamiar rzucić palenie jednak od przyszłego trgodnia. Ciężko zrobić to tak z dnia na dzień i odwleka się go jak najpóźniej. Cóż, teraz płacę, że kiedyś skusiła mnie ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×