Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczoru i weekendu 🌼 BP :D mamuska44 🌼 :D lokomotywa :D graba bp :D ja też nie mogłem się tu dostać na forum ale już jest OK. :D przed chwileczką wróciłem z marszobiegu ze swoją psinką :D jest zimno – 3 :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam w piatkowy wieczor wlasnie skonczylem prace i wpadlem sie zameldowac i zyczyc wszystkim milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aev
witam wszystkich ! Nie palę już 3 dni (+ 04g28m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 63. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 11g41m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 28,19 zł! do kinja : ... polecam tabexy ale już niepewne źródła wcale . poproś kogoś z rodziny czy znajomych żeby ci poszli po recepte może przy okazji (sezon grypowy sie zaczął :) ) ..jeżeli coś jest na recepte -a nie jest ,to to nie jest podejrzane ..to jest nielegalne a co sie z tym w danym przypadku wiąże to nie próbuj na sobie. pozatym :) zdycham z tęsknoty za śmierdzielem :) wydrukuję sobie "techniki pogłębiania oddechu" i jutro pójdę na spacer ćwiczyć. :) pójdę ....po 5 kg cytryny na tą grypę -będę wypijać szklanke soku dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabex
polecam tabex!!!!!!!!!!!!! poczytajcie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
Witam wszystkich w ten piękny nareście słoneczny dzionek.Faktycznie puściutko tu dzisiaj,ja też pędze brać się za robote,bo jutro po c:mentarzu wszyscy się do mnie zwalają,oj będzie się dzialo--oby wytrzymać prawie wszyscy palą.Przyjemnego weekendu BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dzien 5 sie zaczal,jak na razie wcale nie ciagnie mnie do smierdziela,jedynie spie duzo gorzej,dwie nocki juz mam takie za soba ze po pare razy sie budze i nie moge potem zasnac..... tez tak macie lub mieliscie??? Do aev: chodzilo mi o to ze tu gdzie mieszkam Tabax wogole nie jest dostepny w aptece ani innym miejscu a jedynym sposobem nabycia jest ebay i jeszcze jedna www gdzie wlasnie oferuja 100 tab. w opakowaniu za 20 eurosow.Jeszcze nic nie zamawialam bo jakos sobie radze bez tego ale to dopiero 5 dzien... pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyatam Was chłodno na dworku ale zapowiada sie słoneczny dzś tak wieć moje kochany spichy wstawać prosze zameldować sie kawke wypić bo stawiam i na groby uciekamy miłeg dnia NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Kawka już była,teraz szykuję się i idę na groby,później będzie tłok,biorę kulę pod pachę będę torować sobie drogę.Pozdeawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się bp. Lokomotywa śpi przykleiłam mu plasterek zobaczymy czy będzie dalej jarał. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam melduje się BP pachnąca aga 🌼 na cmentarzu już byłem jest chłodno ale gorąca kawa super :D mamuska 44 🌼 dodatkowy 🌼 za poczucie humoru 🌼 malgora 🌼 Kinja 🌼 farbowana_lisica 🌼 aev 🌼 kaka007 🌼 Ania B. 🌼 Vonk 🌼 kaja __ [kwiatek Nonna 24 🌼 mewa 32 🌼 li_la_li 🌼 Karrolinka88 🌼 madziuchna04 🌼 jullka01 🌼 vitalijka 🌼 Regres 🖐️ graba jedrek30 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila zadumy , Zapalone światło żeby wiedzieli gdzie mają podążać ..., mieniące się chryzantemy w dzisiejszym słońcu... Żal mi było tych , którzy odwiedzając swoich bliskich stali gdzieś pod płotem lub koło grobu i palili faje. (rok temu też tak jarałam) Boże jakie to jest uzależnienie od nikotyny. Wielu którzy już odeszli byli nałogowymi palaczami tak przynajmniej było w mojej rodzinie Dziadek( zabrał go rak) palił chyba sporty lub jakieś inne w ilości 60 sztuk / doba, tata (wylew) troszkę mniej ale nie dużo od dziadka, brat ( zabrał go rak) śmierdziele około 1,5 - 2 paczek- Życie jest piękne i szanujmy je , bo warto jest żyć na trzeźwo i bp. Pozdrawiam Was wszystkich Cholera coś mnie wzięło jakaś melancholia spadam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila zadumy , Zapalone światło żeby wiedzieli gdzie mają podążać ..., mieniące się chryzantemy w dzisiejszym słońcu... Żal mi było tych , którzy odwiedzając swoich bliskich stali gdzieś pod płotem lub koło grobu i palili faje. (rok temu też tak jarałam) Boże jakie to jest uzależnienie od nikotyny. Wielu którzy już odeszli byli nałogowymi palaczami tak przynajmniej było w mojej rodzinie Dziadek( zabrał go rak) palił chyba sporty lub jakieś inne w ilości 60 sztuk / doba, tata (wylew) troszkę mniej ale nie dużo od dziadka, brat ( zabrał go rak) śmierdziele około 1,5 - 2 paczek- Życie jest piękne i szanujmy je , bo warto jest żyć na trzeźwo i bp. Pozdrawiam Was wszystkich Cholera coś mnie wzięło jakaś melancholia spadam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca2222
hej, wejdz sobie na strone www.zabawkiprogresywne.pl i znajdz tangle. Pomaga zajac rece!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ktorzy walcza z papierosem, ja nie pale dopiero jedna dobe i dziwnie sie z tym czuje. biore tabletki champix do tego zeby bylo latwiej, ale latwiej nie jest chyba.. co prawda pale dopiero 2 lata..ale bardzo polubilam, celebrowalam papierosa z kawka na balkonie i to byla chwila specjalna dla mnie. nie chce palic z paru powodow.. cera..zapach..pieniadze... szkoda mi przepalac markowych dzinsow w miesiac.. eh jestem na etapie wymyslania co to zrobic zeby sobie poradzic.. kiedys zylam bez papierosa i bylo pięknie... i boje sie ze przytyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka, trzymaj się nie palić jest pięknie. paliłam długo i dużo za długo i za DUŻO . Teraz walczę. I ty też walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz juz mysle o tym co tu robic zeby nie przytyc nie chce zajmowac rak podjadaniem, bo powiem szczerze mam problem z waga a wlasciwie strach przed przytyciem..i do tego te papierosy. eh na razie sie trzymam jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam wieczorową pora:)chyba Vonk pisała wcześniej,że przecież lepiej ważyć kilo czy dwa więcej,ale nie śmierdzieć fajkami na kilometr!Ja się z tym jak najbardziej zgadzam:)A poza tym nigdy nie podobały mi się palące kobity,ale teraz jak nie palę ,to już w ogóle jakaś masakra jest...zwłaszcza takie z małymi dziećmi na przykład...Strasznie się wtedy cieszę,że ja:Nie palę już 29 dni (+ 01g17m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 406. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 02g34m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 162,70 zł! pozdrawiam,dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm gdzie przeliczasz dluzszy czas zycia? :) ja zaoszczedzilam 27.30 zl ale i tak lepsze to niz nic. mam nadzieje ze jakos to wytrzymam. wpadla mi taka mysl , moze zaczne robic soczki z marchewki i jablem domowej roboty..albo jesc marchewke? macie jakies pomysly na czarna godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka-kilka stron wcześniej był adresik do licznika bp. A marcheweczka lub soczki bardzo dobra i zdrowa sprawa:)Ja sobie nawet sokowirówkę zakupiłam,ale niestety z innych zdrowotnych przyczyn nie mogę ich pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wieczorowa pora szesc dni mam za soba BP i czuje sie dobrze, wczoraj bylo troche ciezko, byli u nas znajomi palacze z ktorymi wiele paczek sie wypalalo i....nie dalam sie linoletka to ile ty palilas ze w jedna dobe niepalenia tyle kasy juz zaoszczedzilas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w chłodny ranek bp Mój stary dalej jara, a plasterek mu odpad, widocznie tak musi być. Capi jak diabli, jest to zapach spalonych szmat lub czegoś podobnego. odór okrutny. Dobrze jest nie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę 47 dni, choć zapomniałam wspomnieć, że dziś śniło mi się że palę po kątach. Żeby ten sen się nigdy nie spełnił. Piję herbatkę czerwoną na którą zapraszam. Jeszcze jedno jak na razie waga w dół - 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×