Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pozdrowienia dla wszystkich walczących. U mnie jest pewna poprawa, są poprostu lepsze i gorsze dni. Czasem czuję się jakbym nigdy nie paliła, a czasem męczę się. A sny, że palę to mam prawie codziennie i są takie realistyczne, że wstaję rano zmęczona. Ale nikt nie mówił, że będie łatwo. Nie palę już 23 dni (+ 15g14m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 472. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 14g39m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 212,71 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam wszystkich 🖐️ nie lubię zimna :O A wiecie że niedługo owtorzymy 1000 stronę topika :P ciekawe kto to zrobi ? pozdrowienia dla całej ekipy BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poweekndowo i BP oczywicie :) Mamuśka święta racja z tym cmentarnymi palaczami, do których ja równiez jeszcze rok temu się zaliczałam. Teraz patrząc z boku widze jakie to załone :o. Taka damulka w futrze do kostek, z pełnobarwnym makijażem, misternie ułozoną fryzurą przekonanana że duszący zapach połowy flakona perfum którymi się zapobiegawczo spryskała zabije smród wydmuchiwanego z jej ust dymu :o Macie rację, kobieta z fają to jest masakra, a dopiero teraz zwraca się uwagę na to ile ludzi na ulicy nawet nie może się powstrzymac... Dobrze, że mamy to już za sobą:):):) Mój bilans: 58 dzień BP 🌻 533,60 PLN Niewypalonych: 1160 albo i lepiej ;) NIE PALIMY 🌻 PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita poniedziałkowo:)miłej pracki życzę i w ogóle miłego dzionka:)mamuska-tzrymaj się,szczerze to powdziwiam Cię za to ,że dajesz radę przy lokomotywie w domu:)Aha no i 1kg w dół też super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten piekny dzien :) i oczywiscie bp.. mam dzis lepsza chwile i czuje ze dzis bedzie latwiej :) szczegolnie ze wybieram sie na zakupy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej linoletka-znalazłaś licznik?cieszę się,że Ci dziś lepiej:)a co do zakupów to ja w 4 dniu niepalenia też się wybrałam,po nagrodę dla siebie za niepalenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki dziś chyba zdemontuję swoją skarbonkę i też zaszaleję, choć prawdę powiedziawszy chciałam zaoszczędzić na jakiś wyjazd. No zobaczę jak będzie po powrocie do domu. Po pracy pojadę na cmentarz toć to przecież dzień zaduszny paciorek trza odmówić. papaśki ślę dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:-) Dziś mój 50 dzień bez papierosa... Ja też wczoraj zwróciłam uwagę ile osób pod cmentarzem paliło...hm dobrze że ja już nie muszę... Wczoraj pierwszy raz mi się śniło że palę...a kysz... Pozdrowienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję sobie wcześniejsze fora, i mam pytanie czy zielona herbata wypłukuje truciznę z organizmu? Ja piję i zieloną i czerwoną, a może trzeba pić więcej zielonej, jak ktoś jest w temacie to niech udzieli mi informacji Zaraz kończę prackę i przez cmentarz do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,pomaga.Jeśli możesz ją pić to na pewno Ci nie zaszkodzi:)Ja nie mogę,bo obniża ciśnienie i kiedyś o mało nie zemdlałamOdstawiłam i jest ok .mam niskie ciśnienie samo z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki farbowana _lisica, to dla mnie będzie ok. bo ja mam znowu podwyzszone. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zakupy sie udaly co prawda przekroczylam swoj wyznaczony limit ale jak nie bede palic :) to wszystko bedzie ok ... eh to na prawde denerwujace ile kasy przepuszcza sie z dymem.. nadal BP :) kupialam tez marchewke i jablka na sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no czy ja wiem czy on az tak smaczny :) poprawi cere chociaz. chlopak mie zdenerwowal.. ale nie pale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camila98
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Poszukuje pomocy. Mam wielki problem. Od 6 dni nie pale- dla mnie to sukces. Jednak najgorsze jest to ze nie moge- tzn nie czuje potrzeby zeby sie wyproznic. To straszne bo nie dosc tego ze zle sie z tym czuje bo mam brzuch zaokraglony to jeszcze nawet nie moge cwiczyc bo boli mnie brzuch. W ostatecznosci poprosilam kolezanke o papierosa bo nie moge juz z tym wytrzymac. Nic mi nie pomoglo. Jestem pewna ze nie wroce do nalogu, ale co zrobic zeby przywrocic organizmowi szybszy metabolizm. Probowalam juz prawie wszystkiego. Przygotowana woda na czczo, jogurty naturalne, zawiesina rozpuszczana w wodzie. Nic mi to nie pomaga:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam ci sposob ktory doradzam starszym ludziom z takimi problemami, łyżka oleju rano nie oczekuj ze od razu sie po prawi ale po 2-3 dniach powinno wrocic juz do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camila98
Dziekuje Ci bardzo, jutro rano sprobuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM wszystkich wieczorową porą.Dzień wczorajszy jakoś przetrwalam BP.Byly śmiechy,głupie teksty-że jeszcze trochę jak zaczne tyć to sięgne po papierosa,zero wsparcia jedynie córka jakoś wierzy i mówi żebym się nie dawała.Jak mi tak nadymili w mieszkaniu to potem wszystko mi śmierdziało,dziwięsię że kiedyś mi nie przeszkadzało-nie powiem trochę chęci miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
farbowana_lisico,ta joga to pomaga też na nerwy,co na niej się robi,ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlapalam sie ze od paru godzin nie myslalam ze nie palilam :0 niesamowite uczucie ...jutro ide na zajecia i wlasnie tego sie najbardziej obawiam..na przerwie zawsze pale .. takie gronko palacych eh dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlapalam sie ze od paru godzin nie myslalam ze nie palilam :0 niesamowite uczucie ...jutro ide na zajecia i wlasnie tego sie najbardziej obawiam..na przerwie zawsze pale .. takie gronko palacych eh dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was oczywiście bp. Wczoraj zapomniałam zabrać się do swojej skarbonki. Bo jak wróciłam z cmentarza to cała byłam zmarznięta, przez ten cholerny wiatr, no i mamuśce uleciało co miała zrobić. Ale dzisiaj myślę, że rozpruję świnię i zobaczę oszczędności. Trzymajcie się ciepło bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tę chwilę nie wypaliłam 1.573 papierochów. Wyobrażam jes sobie rozłożone na biurku, napewno się nie zmieszczą pojedynczo, chyba zaczęło by być piętro. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuska44 koniecznie kup sobie cos z oszczednosci Nagradzaj sie zapraszam na kawke i herbatke bo jest strasznie zi,mo Mie lubie zimy miłego dnia \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
Witam Wszystkich ,miłego dzionka życze,oczywiście Bp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×