Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam,życzę miłego dnia i miłej pracy,bo ja wolne dziś mam:) Co do jogi to nie wiem co się tam robi ani z czym się to je ,bo idę dopiero w czwartek. Nie palę już 30 dni (+ 12g14m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 427. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 06g18m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 170,85 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chcialam sie pochwalic ze nie pale juz 3lata ten topick i ludzie tu piszacy bardzo mi pomogl:) moja mama nie pali juz tydzien i dzien musze jeszcze dziadka oduczyc:) powodzenia wszystkim rzucajacyu duza wytrwalosci i silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, najbardziej cisnelo mnie po zajeciach zeby zapalic..ale dalam rade :) zalozylam dzis ciuszek ktory kupilam sobie wczoraj to tez mi pomoglo.. materialistka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco 🌼 szalony weekend to był, dobrze że już trochę spokoju. rzeczywiście te palące strojnisie na cmentarzu rzucały się w oczy, heh dobrze że my już pachniemy :) mamuśka przyklejaj dalej lokomotywie te plasterki, może pomoże, albo rozpuść tabex w herbatce ;) farbowana_lisica ja też zapisałam się ostatnio na jogę i dziś mam pierwszą lekcję 1,5h mam nadzieje że będzie ciekawie. pozdrawiam cieplutko wszystkich bywalców, a za "nowych" trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w pracy horror zgrzyty za zgrzytami a ja w tych momentach nawet nie pomyślałam o pecie. Czyżbym była już na porostej ...? li_la_li chętnie bym lokomotywie przykleiła plasterki,ale na szczęście dzisiaj wyjeżdża nie wiem na jak długo ale chyba 2-3 tygodnie znowu będzie mi pachniało ( obym tylko nie zgrzeszyła) 👄 dla wszystkich i trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Setunia- ja też nie palę już 4 lata....a gdzie stara załoga tego topiku??poszli palić??:D:D Ja mam teraz okropny okres w życiu:( i boję soię, że siegnę po papierosa:( Potrzebuje Dębowych Kciuków pewnego pana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do wiary!!! Złośliwiec jeszcze trzyma straż????????????????????????????????????????????:D:D:D Pozdrawiam Cie serdecznie Przyjacielu:) Jak dobrze Cię "widzieć". Ja mam chwile załamania....niestety. Przeszłam śmierć rodzica, ciotki, różne zawirowania przez te 4 lata BP, teraz problem z dzieckim dobił mnie i zapaliłabym......ech. Wiem, że jak to zrobie, to te 4 lata szlag trafi. Dlatego do Was wracam. NIE PALCIE!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik 🌻 nie daj sie! tyle juz wytrzymalas ja tez nie raz myslalam o zapaleniu tak dla "przyjemnosci" niestey czasami jak trafi sie takie towarzystwo palace i jeszcze jest alkohol , to nachodza mnie takie mysli ale jednak mysl o niepaleniu zwycieza:) P.S. palenie to tylko taka proznosc ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco🌼 Mamuśka myślę że będzie coraz więcej takich chwil gdy zapomnisz o fajce...jesteś silna dasz radę... Jovin mam nadzieje że wytrwasz szkoda by było ...tyle lat pachnąca i co znów chcesz śmierdzieć??????????i kasę wydawać??? Trzymam kciuki... Ja jestem na etapie cieszenia się że nie palę i niech tak zostanie jak najdłużej...czego Wam też życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco🌼 Mamuśka myślę że będzie coraz więcej takich chwil gdy zapomnisz o fajce...jesteś silna dasz radę... Jovin mam nadzieje że wytrwasz szkoda by było ...tyle lat pachnąca i co znów chcesz śmierdzieć??????????i kasę wydawać??? Trzymam kciuki... Ja jestem na etapie cieszenia się że nie palę i niech tak zostanie jak najdłużej...czego Wam też życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco🌼 Mamuśka myślę że będzie coraz więcej takich chwil gdy zapomnisz o fajce...jesteś silna dasz radę... Jovin mam nadzieje że wytrwasz szkoda by było ...tyle lat pachnąca i co znów chcesz śmierdzieć??????????i kasę wydawać??? Trzymam kciuki... Ja jestem na etapie cieszenia się że nie palę i niech tak zostanie jak najdłużej...czego Wam też życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco🌼 Mamuśka myślę że będzie coraz więcej takich chwil gdy zapomnisz o fajce...jesteś silna dasz radę... Jovin mam nadzieje że wytrwasz szkoda by było ...tyle lat pachnąca i co znów chcesz śmierdzieć??????????i kasę wydawać??? Trzymam kciuki... Ja jestem na etapie cieszenia się że nie palę i niech tak zostanie jak najdłużej...czego Wam też życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 życzę miłego wieczoru BP :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼 :D jovik 🌼 nareszcie się odezwałaś parę razy myślałem o Tobie pierwsza podałaś mi pomocną dłoń i dzięki Ci za to tu miałem i mam PRZYJACIÓŁ :D wiem co to jest żyć w stresie różne myśli człowiekowi przychodzą do głowy ja tez przeżyłem horror jak się dowiedziałem ze jestem chory na raka :( wiem ze jak nawet bym sięgnął po śmierdziela to i tak nadal będę chory bo śmierdziel mnie nie uzdrowi a wręcz przeciwnie wiec staram się nie myśleć o swojej chorobie jak również o pecie :D jak możesz to postaraj się tu częściej zaglądać trzymam za Ciebie swoje dębowe kciuki które już nie jednemu pomogły rzucić ten śmierdzący nałóg na tym topiku :D 🖐️ 🖐️ :D setunia 🌼 palenie to tylko taka próżność ludzka :D zaglądaj tu częściej :D mamuska44 🌼 linoletka 🌼 farbowana_lisica 🌼 camila 98🌼 MALGORA 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 li_la_li 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 życzę miłego wieczoru BP :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼 :D jovik 🌼 nareszcie się odezwałaś pare razy myślałem o Tobie pierwsza podałaś mi pomocną dłoń i dzięki Ci za to tu miałem i mam PRZYJACIÓŁ :D wiem co to jest żyć w stresie różne myśli człowiekowi przychodzą do głowy ja tez przeżyłem horror jak się dowiedziałem ze jestem chory na raka :( wiem ze jak nawet bym sięgnął po śmierdziela to i tak nadal będę chory bo śmierdziel mnie nie uzdrowi a wręcz przeciwnie wiec staram się nie myśleć o swojej chorobie jak również o pecie :D jak możesz to postaraj się tu częściej zaglądać trzymam za Ciebie swoje dębowe kciuki które już nie jednemu pomogły rzucić ten śmierdzący nałóg na tym topiku :D 🖐️ 🖐️ :D setunia 🌼 palenie to tylko taka próżność ludzka :D zaglądaj tu częściej :D mamuska44 🌼 linoletka 🌼 farbowana_lisica 🌼 camila 98🌼 MALGORA 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 li_la_li 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 życzę miłego wieczoru BP :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼 :D jovik 🌼 nareszcie się odezwałaś pare razy myślałem o Tobie pierwsza podałaś mi pomocną dłoń i dzięki Ci za to tu miałem i mam PRZYJACIÓŁ :D wiem co to jest żyć w stresie różne myśli człowiekowi przychodzą do głowy ja tez przeżyłem horror jak się dowiedziałem ze jestem chory na raka  wiem ze jak nawet bym sięgnął po śmierdziela to i tak nadal będę chory bo śmierdziel mnie nie uzdrowi a wręcz przeciwnie wiec staram się nie myśleć o swojej chorobie jak również o pecie :D jak możesz to postaraj się tu częściej zaglądać trzymam za Ciebie swoje dębowe kciuki które już nie jednemu pomogły rzucić ten śmierdzący nałóg na tym topiku :D 🖐️ 🖐️ :D setunia 🌼 palenie to tylko taka próżność ludzka :D zaglądaj tu częściej :D mamuska44 🌼 linoletka 🌼 farbowana_lisica 🌼 camila 98🌼 MALGORA 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 li_la_li 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 życzę miłego wieczoru BP :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼 :D jovik 🌼 nareszcie się odezwałaś pare razy myślałem o Tobie pierwsza podałaś mi pomocną dłoń i dzięki Ci za to tu miałem i mam PRZYJACIÓŁ :D wiem co to jest żyć w stresie różne myśli człowiekowi przychodzą do głowy ja tez przeżyłem horror jak się dowiedziałem ze jestem chory na raka  wiem ze jak nawet bym sięgnął po śmierdziela to i tak nadal będę chory bo śmierdziel mnie nie uzdrowi a wręcz przeciwnie wiec staram się nie myśleć o swojej chorobie jak również o pecie :D jak możesz to postaraj się tu częściej zaglądać trzymam za Ciebie swoje dębowe kciuki które już nie jednemu pomogły rzucić ten śmierdzący nałóg na tym topiku :D 🖐️ 🖐️ :D setunia 🌼 palenie to tylko taka próżność ludzka :D zaglądaj tu częściej :D mamuska44 🌼 linoletka 🌼 farbowana_lisica 🌼 camila 98🌼 MALGORA 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 li_la_li 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 życzę miłego wieczoru BP :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼 :D jovik 🌼 nareszcie się odezwałaś pare razy myślałem o Tobie pierwsza podałaś mi pomocną dłoń i dzięki Ci za to tu miałem i mam PRZYJACIÓŁ :D wiem co to jest żyć w stresie różne myśli człowiekowi przychodzą do głowy ja tez przeżyłem horror jak się dowiedziałem ze jestem chory na raka  wiem ze jak nawet bym sięgnął po śmierdziela to i tak nadal będę chory bo śmierdziel mnie nie uzdrowi a wręcz przeciwnie wiec staram się nie myśleć o swojej chorobie jak również o pecie :D jak możesz to postaraj się tu częściej zaglądać trzymam za Ciebie swoje dębowe kciuki które już nie jednemu pomogły rzucić ten śmierdzący nałóg na tym topiku :D 🖐️ 🖐️ :D setunia 🌼 palenie to tylko taka próżność ludzka :D zaglądaj tu częściej :D mamuska44 🌼 linoletka 🌼 farbowana_lisica 🌼 camila 98🌼 MALGORA 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 li_la_li 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wieczor bez papierosa mily.. nawet jakos mnie tak nie ciagnelo :) bo zabilam ciagniecie odkurzaniem i zmywaniem :) juz nawet ciuchy na uczelnie mam wyprasowane. w nagrode kupilam sobie w starej mydlarni wspaniale mydelka jedno czekoladowe :) drugie rzemskie o owocowym zapachu ... normalnie puscilabym je z dymem :) czy to nie zachecajace , zaoszczedzilam juz okolo 47zl.. :) wiem ze to jeszcze przy waszych wynikach nic..mam nadzieje ze sie nie zlamie i za was tez trzymam kciuki.. jutro uczelnie zajecia przerwa kolejne wyzwania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wieczor bez papierosa mily.. nawet jakos mnie tak nie ciagnelo :) bo zabilam ciagniecie odkurzaniem i zmywaniem :) juz nawet ciuchy na uczelnie mam wyprasowane. w nagrode kupilam sobie w starej mydlarni wspaniale mydelka jedno czekoladowe :) drugie rzemskie o owocowym zapachu ... normalnie puscilabym je z dymem :) czy to nie zachecajace , zaoszczedzilam juz okolo 47zl.. :) wiem ze to jeszcze przy waszych wynikach nic..mam nadzieje ze sie nie zlamie i za was tez trzymam kciuki.. jutro uczelnie zajecia przerwa kolejne wyzwania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wieczor bez papierosa mily.. nawet jakos mnie tak nie ciagnelo :) bo zabilam ciagniecie odkurzaniem i zmywaniem :) juz nawet ciuchy na uczelnie mam wyprasowane. w nagrode kupilam sobie w starej mydlarni wspaniale mydelka jedno czekoladowe :) drugie rzemskie o owocowym zapachu ... normalnie puscilabym je z dymem :) czy to nie zachecajace , zaoszczedzilam juz okolo 47zl.. :) wiem ze to jeszcze przy waszych wynikach nic..mam nadzieje ze sie nie zlamie i za was tez trzymam kciuki.. jutro uczelnie zajecia przerwa kolejne wyzwania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec ale wisales sie od sera tzn kafe Cie lubi:) dzieki! pozstaram sie zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy niepalaco-pachnacy u mnie dzien 8 BP !!!! strasznie sie ciesze i dumna jestem z siebie jak to fajnie nie palic jezdze codziennie ok. pol godziny na rowerze treningowym zeby nie przytyc i czesto mysle o Was-ludziach z topika-ktorzy to samo przechodza wiec nie jestem sama w tej walce pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia :) jovik :) złośliwiec :) wiadomo..., dzisiaj tak, oczywiście nadal bp, ale z konieczności po skrótach, dobrze, że jesteście... W pełni podziwu dla wszystkich dzielnie walczących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora pięknie pachnących wszystkich:) li_la_li- i jak było na jodze? mam nadzieję,że było warto iść?:) i generalnie cały czas do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją drogą, seti, co u ciebie? :):):) jovik, popełnisz najgorszy błąd - paląc - Twoja siła w tym, że nie palisz - tyyyyyyyyyym bardziej w trudnych życiowych momentach, oj, nie jest to łatwe..., nie jest, ale praktyka czyni mistrza, hmmm, tym bardziej ta czteroletnia..., nie daj się, trzymam łapy. Dębowe - jak zwykle - na wyciagnięcie ręki, chociaż pełno pokus wokół... I za to kocham tych niezłomnych (jak złośliwiec), chociaż mnie samej daleko do wzoru, póki co - daję radę... Pozdrawiam Wiewiórkę, Słoneczko i Jerzysa..., - dawne dzieje, jednym słowem, ale może ktoś czyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado, wiele osób Was czyta, ale nie ma śmiałości nic pisać:( Nie ma czym się chwalić). Mój rekord niepalenia to tylko i aż 5 dni. Ciągle obiecuję sobie, że jak uda mi się rzucić to świństwo, to do Was dołącze, ale cóż...... Złośliwcu, czy Twoja choroba ma związek z paleniem? Czy chodzi o płuca? Ale tak szczerze.... Pozdrawiam Was serdecznie , życzę zdrówka i wytrwałości. Złośliwcu 🖐️ Dla wszystkich 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia pozdrawiam ja Cie pamiętam jak czytałam topik i Tobie też zazdrościłąm zaglądaj częściej jovik głowa do góry pet w niczym nie pomoże Pamiętajze my tu jesteśmy i czekamy na Ciebie zwsze wpadnij wygadaj sie i bąź pachnący Pozdrawiam i trzymam kciuki miłego wieczorku a wieci e że topik bez naszego złośliwca to był by smutny Uwielbuiam czytać jego wpisy i patrzeć na jego licznik i wiem że warto być pachnącym spokojnej nocki bez snów o petach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wieczor bez papierosa mily.. nawet jakos mnie tak nie ciagnelo :) bo zabilam ciagniecie odkurzaniem i zmywaniem :) juz nawet ciuchy na uczelnie mam wyprasowane. w nagrode kupilam sobie w starej mydlarni wspaniale mydelka jedno czekoladowe :) drugie rzemskie o owocowym zapachu ... normalnie puscilabym je z dymem :) czy to nie zachecajace , zaoszczedzilam juz okolo 47zl.. :) wiem ze to jeszcze przy waszych wynikach nic..mam nadzieje ze sie nie zlamie i za was tez trzymam kciuki.. jutro uczelnie zajecia przerwa kolejne wyzwania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×