Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pachnąco 🌻 Tak myśłałam z tym "zerowaniem", ale nnie chciałam wychylać się przed szereg ;) Mnie to na szczęcie na razie nie dotyczy i mam nadzieję, że nie będzie, a tym kórym się przytrafiło...trudno - głowki do góry!!!! Ważne że znów jesteście z nami!!!!! P.S. Dziękuję dziewczynkom za fotki (...linki). Jesteście śliczne:) Pozdrawiam wszystkich i dziękuję ze jesteście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ja ostatnio mało się udzielam, ale czytam, nie zaliczyłam żadnej wpadki. Pozdrawiam. Nie palę już 31 dni (+ 16g26m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 633. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 20g10m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 285,16 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec🌻pamietam jak mnie wspierałes ...iles tam stron temu ....nie pamietam ...mowiłes ze mam silna wole a ja zapaliłam wsydziłam sie pozniej tu wejsc ...pocztywałam tylko ...ale wziełam sie w garsc i dałam rade ...dziewczyny teraz bedziecie jeszcze bardziej na nie z smierdziuchem ...bo co to da zapalic ..zeby pozniej miec wyrzuty ...a kłamac co to za sens ...przeciez to dla naszego dobra nie palimy ...pachniemy ...pozdrowionka dla wszystkich ........ide troche do miasta na zakupki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia076
czesc dziewczyny! i chlopacy ! ja rzucam juz chyba dziesiaty raz... bardzo chce nie palic a nalog trzyma mnie w swoich szponach.. od lipca nie palilam 2 m-ce i pewna sytuacja spowodowala ze zaczelam znowu... dzis rzucam 100 raz i mam nadzieje ze ostatni...mam w domu ksiazke Allena Cara i mam zamiar poczytac...ostatni raz rzucalam na tabexie - bardzo mi pomogl... teraz mam gumy nicoret...i wiem, ze choc Allan jest przeciwnikiem roznych wspomagaczy ja probuje z ... trzymajcie za mnie kciuki bo jak pisze zlosliwiec wiem ze niepalenie to cos pieknego :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przedmówczynie- rpsze sie przefarbowac na czarno i dołączyc do nas:) Z nami kazdy rzuci tego smierdziela...:D Podajcie mi link do wylixczania ilości wypalonych/ niewypalonych papierosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik (bo dopiero teraz doczytalam dokładnie Twój post)to nie ja zrobiłam macha :) Pytałam , bo posypały się nagle takie problemy w naszym gronie... Ja się trzymam!!!! 66 dni BP 🌻 Niewypalonych 1320 Kaska - 607,20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem....:D tez doczytałam Vonk. Ale jak mam takie zaległości w lekturze tego topiku, że potem misza mi się...:( Zwracam honor🖐️ Dajcie namiar na tego suwaczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnm 39
Cześć dziewczynki i chłopaczki. nie umiem się zaczernić wogóle mało umiem na tym komputerze. Muszę poprosić syna to będę mądrzejsza. Pozdrowionka . Jak cudnie pachnie dookoła i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia076
jak sie zaczernialo dziewczynki - juz zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem :) a teraz ide farbowac wlosy ... potem do pracy i wieczorkiem zdam relacje jak mi idzie ... milego dnia wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
Jak byłam na czarno nie umiałam zrobić na pomarańczowo jak się naumialam to teraz nie umię na czarno-czysta kołomyja,córka mieszka daleko to nie pokaże,ja wszystkiego uczę się sama,proszę się nie śmiać.PROSZĘ o kolo ratunkowe,jestem mało gramotna w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgora wejdz na Moje Konto przy wysyłaniu i tam każą Ci podać hasło to się zalogujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że nudzę,ale patrze co mi wychodzi,straszna ze mnie niedojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgora!! BRAWO!! Udało Ci sie:) Wcale nie jesteś niedojda, jak dałaś rade:) Pozdrawiam i czekam na fotkę złosliwca🌻, obiecał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mija mi 15 dzien i....jest dobrze czasem smierdziel sie w myslach pojawia i wtedy mysle: a kysz cholero jedna,spadaj!!!! tym ktorzy zaliczyli wpadke: glowa do gory i naprzod!!! mi sie snilo ze zapalilam i nawet we snie czulam sie okropnie...taka porazka pozdrawiam Was pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor wszystkim :)Dawno mnie nie bylo ale staram sie Was czytac jak tylko moge widze ze niektorzy zaliczyli wpadke ale wazne ze dalej chcecie byc pachnacymi i jestescie tutaj :)Za wszystkich oczywiscie trzymam kciuki .Ja dopiero co skonczylem dzien w pracy a jutro znowu a w polsce jutro jest swieto wiec pewnie wiekszosc z was ma wolne troche wam zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .... Ja właśnie dopiero wróciłam z pracy....może uda mi się dzisiaj wysłać do Was swoją fotke... Ja dalej pachnąca(a zarazem śmierdząca fajkami) 🌻...oto mój wynik...🌻 Nie palę już 304 dni (+ 23g53m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 9149. Będę żyć dłużej o 69 dni (+ 21g28m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 293,95 zł! Jutro mimo iż od swojej codziennej pracy mam wolne to ide do pracy dodatkowej...tak więc odpoczywać niebedę może wieczorkiem?? Odpoczywajcie zamnie i pamiętajcie kochani... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻 Razem zwalczymy i pokonamy smierdziela... :D :D :D :D ps.dajcie mi znać czy dostaliscie moje zdjęcie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lece patrzeć, czy fotka doszła:D Prosiłam o link na ten suwak, co pokazuje ilość niewypalonych papierosków i chyba zapomnieliście....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik-------właśnie kochana wysłałam do Ciebie i do innych.... Jeśli kogoś ominelam bardzo przepraszam dajcie e-maila to skoryguję swój błąd... Pozdrawiam i czekam na wasze fotki... Jędrek chlopie na Twoją tez czekamy... A tak wogule to pozdro...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten pochmurny dzionek.Nie palę dwa dni i myślę że będzie tak dalej.Kto w pracy-oby dzionek przeszedł jak najszybciej,Kto wolne-przyjemnego wypoczynku:){kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×