Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam.. Ale mamy dzisiaj ciepelko na dworze,tylko ten zalezaly snieg!! Wiosno czekamy!!! Kolejny zaliczony dzionek,jest dobrze,ja walcze po 15 latach palenia,i tez myslalam ze bedzie niedobrze,ale NIE PALE!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich,super ze jest nas RZUCAJACYCH coraz wiecej,tak trzymac,DAMY RADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj minal miesiec i zrobilam sobie prezent w postaci zarabiscie drogiego perfumu!!!!! Pytacie dlaczego taki drogi? Zaoszczedzilam,przeciez NIE PALE!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzięki za pozdrowienia bywalcom i ja również ciepło pozdrawiam 🖐️ :D Enigma zdecydowanie zasłużyłaś na prezent :D:D:D ps.widzieliście ? zeby teraz sie zalogowac trzeba jakieś dziwne kody wpisywać z obrazka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolejny dzień BP....NAT87 - również próbuję męża nakłonić do rzucenia ...wkurza mnie ten smród w łazience .....kupiłam mu e-papierosa pali go w domu (chociaż nie śmierdzi) ale ciężko mu idzie rzucanie śmierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani badzcie czujni,jeszcze dlugo bedziemy mieli chwile slabosci najwazniejsze nie dac sie skusic,z biegiem czasu bedzie to co raz latwiej przychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale popieprzyli z tymi kodami ;/ kurdeee zalogowac sie nie moglam za cholere no po co to komu jakies durne kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) napisalam dzis bardzo duzo i oczywscie przez te kody nie wysklalalo mi bo strona wygasla!! jestem bardzo zla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Witam wszystkich ! dzisiaj mija szosty dzien bez fajki.....nie moge w to uwierzyc,ale budzac sie rano jestem juz oswojona z tym faktem,a na poczatku nie chcialo mi sie wstawac i zyc ,bo myslalam- kolejny straszny dzien walki.....czy herbatka jasminowa jest w jakis sposob pomocna w tej walce ? ktos z Was o niej pisal,odpowiedzcie prosze,jesli tak,to jutro kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiec jeszcze raz: - kairanka kupie te herbatki co polecasz. tez mialam przez pierwsze 4dni odczucie, ze wszysrko lepije pachnie, ze czuje sie fantastycznie lekka, zdrowa i świeża. tez tak porzadki ronilam i pomagalo. 1-2 dzien to ciagle sprzatalam heheh. zobaczysz niedlugo Ty u bedziesz radzic nie śmierdziel!!! - Nat87 - jak bedziesz na tym spotkaniu to uwazaj, zebys sie nie skusila bo szkoda bybylo. pisze Ci to bo sama wiem jak meczy mysl o chocby jednym buchu kiedy pijesz piwko w towarzystwie a oni palą, wczoraj mialam nawet paczke fajek w rączce i pomyslalam sobie, ze tak niedawno to byly machinalne czynnosci faja, ogien i lecimy, a teraz juz nie!!!!! Dzis mam 2 tygodnie jak NIE PALĘ!!!! pozdrawiam Was , buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) dziś 18 dzień BP dzisiaj miałam bardzo dołujący dnień :( straszny 😭 same problemy w pracy, za co sie wezme to nic nie wychodzi, już powoli trace nadzieje ze nici bedą z tego mojego interesu :( jakoś dałam rade, ale chęć zapalenia czesto się pojawiała mam nadzieje że do jutra mi przejdzie i dzień bedzie lepszy hmmmm a gdzie złośliwiec ???? pozdrawiam was 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAMBRI ja dzis też miałąm stresa w pracy Zebranie Zarządu ja zdawałąm relacje z przepływu kasy Aj bałam się bardzo. W środe bedzie gorzej KOmisja Rewizyjna aj boje sie ale śmierdziel mi w tym nie pomoże Będę dzielna SZkoda by znowu śmierdzieć BO pachnieć to coś pięknego Mam tu sporo zaległości dawn mnie nie było ale myślami byłam z Wami Pamiętam o Was, ale zrozumcie mnie zamknięcie roku Pity aj dużo pracy, ale jestem juz przy końcu. Tak więc jeszce troszke i będzie ok. pozdrawiam całe pachnące grono wytrwałości miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... gdzie Złosliwiec? :( Martwie się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dotarłam do domu po dłuuugim, cięzkim dniu. Ledwo weszłam, już od progu uderzył mnie zapach kurzu. Węch zaczynam mieć jak u psa myśliwskiego.... melaXX - ja marzę o sprzątaniu, o chwili na wypucowanie mieszkanka, ale ... ostatnio nie mam czasu ... po pracy jak nie kurs, to szpital, a jak w końcu jestem w domu, to Młody goni mnie do wspólnej zabawy.Potem jest późny wieczór, czas robienia obiadu, bądź "ogarnięcia" i ... padam ... Dziś oprócz wizyty w szpitalu byłam z Młodym u laryngologa, spóźiliśmy się 45 minut, bo na drodze był wypadek i odcinek, który pokonuję w 1 minut tym razem udało mi się w 1h, Uhm ... jakiego ja miałam nerwa... jak mi się chciało zapalić... Ale byłam (jestem) dzielna. Zatem - kolejny dzień BP za mną :)) Buziaki dla wszystkich pachnących!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela 1962
Witam 🌻 🌻 🌻 Nie palę już 477 dni (+ 12g36m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 9550. Będę żyć dłużej o 72 dni (+ 22g55m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 820,20 zł! Pozdrawiam całe Pachnące Grono Nie Palić jest Pięknie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela 1962
🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela 1962
sorki ...powyżej to ja ale czemu kolorowa znowu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melaxx gratulacje z okazji 2-ch tygodni, pomyśl jak pięknie jest nie palić. Cambri już niedługo pęknie Ci 20 dni to dużo trzymaj się dzielnie. Pachnąca aga dasz radę z pracą i ze śmierdzielem - zobaczysz! Jovik ja też się martwię o Złośliwca. Złośliwiec daj otuchy tym, którzy potrzebują twej rady , wsparcia. Kairanka fajnie, że czujesz już zapach, niedługo będziesz "czyściutką" dziewczyną czego z całego serca Ci życzę. Ja osobiście czułam swoją skórę, tz. jak przez nią wychodziła nikotyna wraz z potem. Dklatego kąpiel była mi potrzebna 2 a nawet 3 razy dziennie. Bela 1962 Ty dziewczyno nawet jak nie jesteś zaczerniona to jesteś WIELKA. Boże 477 dni to jest wynik. Tak trzymaj i zaglądaj tu do nas koniecznie. mnm39miko - gratulacje już niedługo połowinki. enigma1 - ja następną walkę rozpoczełam po 30 latach i jakoś wytrzymuję, musi być dobrze. Regres wczoraj też pisałam i mi nie przeszło , chyba przez ten cholerny kod, zobaczę czy dziś mam szczęście. ewa1759 ja też mam lokomotywę co jara, na szczęście nie ma jej w domu łoj jak dobrze. sadny dzień ślę buziole. zuzka452 najważniejsze, że jesteś pachnąca tak trzymaj. DLA RESZTY ŚLĘ {usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być 👄 nie wpisałam kodu tylko odrazu zatwierdziłam enterem i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... Zuzka452---mnie strasznie pomagaj herbatki,ja pije lisciaste,zielona i czerwona....a co do pomocy,wydaje mi sie ze kazdy z nas musi znalezsc SWOJ sposob na radzenie sobie.....co pomaga mi niekoniecznie pomoze tobie..... kairanka---czytajac twoje wpisy zawsze sie uchacham do lez....co do wechu,ja tez to u siebie zaobserwowalam,tylko dziwi mnie ze same smrody czuje,a ladniutkie zapaszki mnie sie nie imaja....choc przyznam ze TERAZ swoj perfum czuje.... Kolejny,niepalacy dzionek,jakas taka spokojna jestem ostatnio,hm,ale uwazam,i nawet jak w pracy wychodza na papieroska to juz mniej to przezywam hah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że wiele mnie kosztowało wczoraj to, by nie zostać wdową - nie zapaliłam! Nie ukrywam, że sama pozostaję w zadziwieniu ... bo ...trzymałam śmierdziela w ręce, wąchałam niezapalonego ... a potem ... spokojnie odłożyłam go do paczki, do jego kolegów ... i poszłam robić węgierską zupkę na obiad. Zatem - jest ok. Mimo, że zalewam robaka - ciagle mam suchość w ustach, Sahara w porównaniu z moją potrzebą nawilżania jest terenem podmokłym. Ale nie o tym. Odkryłam, że: nie będę musiała przerabiać WC na garderobę, gdyż świetnie działa: a) kapusta kiszona; b) activia c) kiwi popchnięte łyzką oliwy z oliwek. Wszystko na czczo. Zatem chwilowo - jeden problem opanowany. PS. Ale ten tydzień mi się dłuuuuuży. Dla pachnących 😘: melaXX Regres Cambri - mam nadzieję, że ten dzień jest lepszy :) Pachnaca Aga - czyżby i u Ciebie 8tys. PITów to była norma? jovik, enigma1 - mi też własnie pomagają herbatki, to jest to! bela 1962 - imponujący wynik - uhm ... wielki szacunek! mamuska44- jak długo nie palisz? Bo ja mam wrazenie, że teraz bardziej śmierdzę niż przy paleniu, rozumiem, że organizm się oczyszcza, ale ja musze pracować, a nie siedzieć pod prysznicem... Złośliwiec - widzę, żeś tu opoką, gdzie zatem się podziewasz? Ehm... najgorszy jest fakt - że mąż mi śmierdzi. Wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnilo mi się,że skusiłam się na fajkę a potem pochwaliłam się tym tutaj . ale koszmar. witam! dzień 42 i ani myslę sięgac po papierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kairanka---ponawiam to co napisalam wczesniej,twoje wpisy mnie powalaja!!!!!!!!!!!!!!!! Zarąbista z ciebie laska musi byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam - mam nadzieję, że na stałe... Nie palę już 0 dni (+ 18g30m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 27. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 04g57m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10,80 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witaj rzucaczka🖐️. Mam nadzieje, że już nie polegniesz, za mądra na to jesteś:D Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rzucaczka jak to dobrze ze wrocilas !!! cala reszte serdecznie pozdrawiam ja dzis 116 dni BP i strasznie dumna z siebie jestem waga mi sie wreszcie ustabilizowala i apetyt tez....juz nie rzucam sie na wszystko co jadalne :)) milego pachnacego weekendu Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karanka nie palę 156 , ja też pracuję, ale prysznic był na porządku dziennym rano przed pracą po południu i wieczorem. rzucaczka witaj z powrotem na pokładzie. Buziole dla Ciebie za powrót 👄 Złośliwiec gdzie jesteś ???????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rzucaczka [ cześć] Bardzo sie cieszymy,i trzymamy kciuki.... Zostan z nami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za mile powitanie. Okropnie sie cieszę, że wrócilam do pachnacych. Muszę przyznać , że mi ulżyło, lepiej wyszedł mi powrót do niepalenia niż do śmierdzieli. Pozdrawiam wszystkich i proszę, trzymajcie kciukasy bo słaba jestem okrutnie... tak mi wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 dzień BP powoli mija... kairanka----ja też swojego męża chętnie bym wymieniła na taki pachnący męskimi kosmetykami model....ACH, DOBRZE ZE ZA MARZENIA SIĘ NIE PŁACI. rzucaczka --- nareszcie jesteś..... ale mnie ten kod wk....@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ale dawno mnie tu nie bylo ale sesja itp i sami wiecie jak to jest. U mnie dzis 37 dzien BP, ponad 200 zl zaoszczedzonych i prawie 500 fajek nie wypalonych :) ja też miałam na początku straszne problemy z trawieniem ale pokonałam je bardzo prostym sposobem. Dodałam do swojego jadłospisu pierwsze śniadanie które wygląda następująco: jakiś jogurt owocowy albo naturalny, do tego siemie lniane + otreby pszenne + otreby zytnie + zarodki pszenne zmielone wszystko razem, czasami wrzucam kilka drobniutko pokrojonych suszonych sliwek (ale to max 2-3 bo nie lubie ich smaku) no i do tego jakies swieze owoce polecam serdecznie, nie mam zadnych problemow codziennie po przebudzeniu kibelek i po problemie, czasami naawet po powrocie do domu drugi raz. ah no i ostatnio kupilam zwykly morelowy jogurt z jogobelli i dodalam wszystko to co wyzej + pokrojone kiwi i pomarancz, pychota polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×