Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jovik-------- masz maila ode mnie aga.m to ja :) SP----------ja widze ze tobie sie nudzi,musisz wadzic sie ze wszystkimi wkolo??no po co ?? rozrywki szukasz?? szanuj innych to beda szanowac ciebie guzik mnie obchodzi jakie kto ma wyksztalcenie, wiesz to akurat tutaj nie ma znaczenia my tu sobie pomagamy ale nie wyzywajac sie na sobie nawzajem,chcesz z nami zostac to zostan ale sie zachowuj a jak nie to odpusc jesli uwazasz ze cie nie rozpoznamy pod jakims kolejnym kretynskim nickiem to nas nie doceniasz. moze nie wszyscy mamy wyzsze wyksztalcenie ale debilami nie jestesmy,uwazam sie za inteligentna blondynke i nie zycze sobie podwazania mojej i innych inteligencji. jestesmy jacy jestesmy i tacy wlasnie chcemy pozostac.a ty albo zostan i sie zachowuj albo spadaj. OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziekuje za mile slowa zabka---piekny ten bukiet 👄 jovik--Tobie tez dziekuje 👄 sadny dzien--🌻 kachna--🌻 Regres--🖐️ zlosliwiec--🖐️ Vonk--🌻 mamuska44--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien-----> napisalam.... Wrócilam własnie z romantycznego wieczorku z mężem.......pozdrawiam dalej BP:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkowo się przywitam Kochani życzę wam spokojnego wieczorku Pamiętajcie .że jesteśmy silnymi ludkami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to ja mialam juz naprawde dosc jeszcze do teraz wszystko sie wsrodku trzepie. Myslalam ze teraz bedzie lepiej bo juz tyle nie pale a to sie chyba dopiero u mnie zaczyna ;lazenie po scianie; Jeszcze w pracy taki zurmen podniusl mi cisnienie ze nerwy puscily i gdyby nie inni klijenci to chyba bym polegla i zapalila smierdziela. Wiem ze to by mi nic nie pomoglo tylko bym sie bardziej zdolowala ze tyle przeszlam i nagle klapa. W domu tez niedosc ze stary nie pruboje mnie zrozumiec to jeszcze tesciowa wykancza mnie psychicznie,ale co tam wazne ze ja sie nie poddaje i nie kopce. Kochani w Was mam oparcie i nie zawiode nikogo z Was:D Wysiadam w tej chwili ryczec mi sie chce Pozdrawiam Was bardzo dla wszystkich 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek- jeszcze jestem... rozumiem Cie doskonale. Wem, ze puszcza ten entuzjazm niepalenia i przychodza doly i świat wk***wia jak nigdy...żeby szlag trafił tą decyzje, ze zapale, bo nie wytrzymam....... Nie daj sie śmierdzielowi- to jest to kuszenie...jak zapalisz, to gorsze sa te wyrzuty sumienia, ze sie wytrzymało tyle a w minucie poległo!!!!!! wszyscy teraz strasznie wk****wiaja, mąz to wróg nr 1:( ale pamiętaj- pokaz mu jaka jestes silna, bo to mistrzostwo swiata nie palić!!!!!! Yapztam sie jutro+ jak ci posyo..ide spac ale mzslami jestem y Toba!!!Pamietaj+ nie daj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula zobacz cały miesiąc nie palisz, Tyle osób chciało by mieć to wszystko za sobą, (te początkowe dni) a ty już masz:) I masz tylu ludzi którzy chcą ci pomóc więc co ty się przejmujesz starym. Jestes silną babką Pamiętaj. Więc szuraj teraz do łazienki zamknij się w niej. napuść sobie wody do wanny(lub puść) w prysznicu porycz sobie najpierw a potem jak już będzie ci lżej bierz kąpiel i się relaksuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam(kwiat) Nie było mnie tytaj dawno ...poczytam troche zaległosci ...ale wiecie co dzisiej mam ........1000 DNI JAK NIE PALE .......moj maż tez od półtora miesiaca nie pali .a taki był namietny palacz ...pozdrawiam Was wszystkich serdecznie a bzdetami sie nie przejmojcie nie wiem narazie o co chodzi jak poczytam to moze sie dowiem ...ale z drugiej strony po co sie denerwowac ...pozdrowionka dla wszystkich rzucajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka-no wieeeelkie ,moje gratulacje !!!!! 1000 🌻 Ci się conajmniej należy:) basiek-trzymaj się kochana-wysyłam w twoją stronę dobre fluidy-fru fru już lecą:D:D:D jovik-zazdroszczę romantycznego wieczorku;) żabka🌻 mamuska 🌻 vonk🌻 madziuchna-gdzie jestes?:( regres👄 zlosliwiec 👄 i całą resztę również serdecznie,wieczorkowo pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik -własnie nie wiem o co chodzi raz jestem czarna raz nie ,raz muszę podac hasło raz nie ,ale to ja na bank:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo kiety ten 1000-czek zleciał zycze tego samego :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIEK-trzymaj sie kochana musimy to przetrwać ,ja też mam już miesiąc za sobą i chyba cos w tym jest ze po miesiącu przychodzi kryzys [tak kiedś słyszałam] ale bardzo szybko minie i będzie lepiej ,ja po mimo tego ze głód nikotynowy mi dokucza to jakoś tak sie nastawiłam ze w chwilach słabośści chciała bym zapalić ale zaraz sobie tłumacze ze śmierdziel nie rozwiaże moich problemów ani nie ukoi moich nerwów, to tylko preteks żeby znowu zapalić. I WIEM JESZCZE JEDNO ŻE JAK się CZEGOŚ BARDZO CHCE TO NIE MA MOCNYCH ZEBY TEGO NIE OSAGNĄC :) Żabko ciesze sie że z nami jestes nie wiem dla czego ale od ciebie czerpie pozytywne fluidy pomimo że nie zawsze mam czas pisać to zawsze wieczorkiem sie relaksuje was czytająć ,pozdrowionka dla wszystkich trzymam kciuki za tych co maja gorsze chwile 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna Bardzo się cieszę że się mogę przydać. Widzisz te pozytywne fluidy to takie coś co każdego dnia pozwala mi wstać z łóżka. Idziesz ulicą patrzysz na ludzi większość miny jakby mieli się pozabijać. A tak niewiele wystarczy , wystarczy uśmiech na twarzy , przepuszczenie starszą osobę w kolejce, miły gest, to by komuś życzyć miłego dnia , czy wieczoru, to by podtrzymywać na duchu tego kto to potrzebuje. Nie jestem idealna mam swoje wady ale każdego dnia próbuje być lepszym człowiekiem. Wiele w życiu przeszłam jak każdy z nas jednak to jest moje motto _ Co cię nie zabije to cię wzmocni. Jestem strasznie szczęśliwa że okazało się że jestem na tyle silna żeby rzucić palenie. I chole^^^e jestem szczęśliwa, że spotkałam takich cudownych ludzi na swojej drodze. Każdemu z Was Dziękuje za to że jesteście ❤️ bez was nie udało by mi się Jesteście prawdziwymi przyjaciółmi, skoro prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. OK :) ale sie rozpisałam ale mi od razu lżej i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka błędów strzeliłam ale to nic. nie wiem dla czego ale od ciebie czerpie pozytywne fluidy Jak to nie wiesz dlatego że ja fajna jestem po prostu :P zmykam spać jutro wyjeżdżam na wieś cisza spokój raj dla skołatanych nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie zaczyna sie ppiekny dzien sloneczko swieci:D Kochani jest dobrze dobrze ze ten wczorajszy dzien sie skonczyl jovik----jestes kochana jak czytalam to plakalam i smialam jednoczesnie 👄 zabka---tez jestes kochana zrobilam tak jak mowilas wielkie dzieki👄 dudka---spoznione ale moje gratulacje takiej rocznicy🌻🌻🌻🌻🌻 farbowana_lisica---Twoje przeslane fludy pomogly wielkie dzieki👄 kachna---dziekuje za wsparcie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim bez wyjatku bardzo spokojnego dnia i oczywiscie bezdymkowego powtorze my nie palimy Nie palic to jest nasz sukces:D Pzdrowionka🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wróciłam... ale żeby nie zapeszyć odczekalam tydzien. Tak więc zaczynam 8 dzień bez śmierdziela. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się tylko przywitam z wami i zmykam ... na wieś ale suuuuuuuuuper :))) rzucaczka witaj na pokładzie Całuski dla wszystkich moich przyjaciół wracam w niedziele trzymajcie się i nie dajcie sie sprowokować śmierdzielowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydUla83
Witam! Mam takie pytanie czy nie ma ktoś z was namiarów na filmik z sekcji zwłok palacza? nie moge tego nigdzie znaleźc a pilnie potrzebuje na wykład z patologii społecznych Nie palę już 709 dni (+ 02g15m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 14181. Będę żyć dłużej o 108 dni (+ 08g00m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4786,38 zł! przytyłam ponad 12kg smutne, ale cos za coś :) powodzenia w rzucaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, troche porządkow zrobiłam....była tez przerwa na mszę w TV:(:( BP nadal, ale mialam dzis sen, ze zapaliłam.....ile jeszcze ta zmora tytoniowa będzie mnie męczyć!!!! Chyba ponad 20 lat, tyle, co paliłam:(:(:P Pozdrawiam pachnaco, trzymam kciuki za rzucajacych.... rzucaczka, przegapiłam chyba moment, kiedy poległas:( Ale wazne, że wrócilas!! Podziwiam Cie, bo napewno wiesz, co Cie teraz czeka..odliczanie od nowa! Popatrzyłam na strony ze stycznia... tyle nas wtedy było, kazdy z postanowieniem noworocznym:D:D zostali tylko nieliczni... Ci naprawdę chcąCY RZUCIĆ!!! Pozdrawiam, ide na spacerek z psinka:D Buziaki dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzien minal bez zaklocen smierdziel tylko mi przelatywal przez glowe nawet mnie nie podpuszczal :D rzucaczka---witamy ponownie🌻 za wszystkich trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzien minal bez zaklocen smierdziel tylko mi przelatywal przez glowe nawet mnie nie podpuszczal :D rzucaczka---witamy ponownie🌻 za wszystkich trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×