Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich w tym ciężkim okresie ... Mimo tragedii trzymajcie się trwajcie w postanowieniu ... Bądźcie silni... Wierze w was... Damy radę... Spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę mogła wejść na topik jakiś czas bo synek wykączyl mój komputer więc dlatego numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sp czy duch cafe ? Witaj niestety nic z tego nie rozumiem kim jesteś? I czy rzuciłeś papierosy czy to tylko wymówka ? Żeby prowadzić jakieś "spory"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka gratuluje smutek też wielki czuje Ciężko się pogodzić z taka śmiercią tak wielu ludzi aj brak słów.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bardzo smutno a wczoraj to przezylam horror w domu bo zapalila sie sadza w kominie i myslalam ze chalupa stanie w plomieniach ale dziekowac Panu Bogu sytuacja zostala opanowana. Mimo takiej grozy nie siegnelam po smierdziela z czego jestem dumna. pozdrawiam wszystkich milego dnia-------🖐️ Nie wiem czy slyszeliscie juz to ale warto sciska za serce bynajmniej mnie http://halucek.wrzuta.pl/audio/9U8tbyMprD5/wesole_nutki_-_list_do_boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
witam i melduje ze nadal nie pale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkja...
Witajcie Wiem, że wszyscy jesteście wstrząśnięci Tragedią... Wiem też że trzeba iść do przodu. W obliczu smutku tragedii nie zapominajcie o sobie i swoich bliskich... Lorika ---> to wspaniały wynik 🌻 duch---> cieszę się że zdecydowałeś się na jeden nick 👄 tak trzymaj Mamuśka44---> gratuluje!!1 🌻 basiek---> dotrzymałam obietnicy, walczyłam , nie poddałam się . Nadal pachnę. Bardzo mi ulżyło że z tą sadzą dobrze się skończyło, ❤️ 🌻 👄 Jak już wcześniej wspomniałam nie mam na razie dostępu do internetu więc będę rzadziej wchodzić jakiś czas aż załatwie sobie nowy komputer. Jakby ktoś tęsknił oto numer gg 812497. Trzymajcie się moje pachnidełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wypowiedź wyżej jest oczywiście moja. Piszę z komputera brata i jakoś inaczej się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka----to sie bardzo ciesze ze sie nie poddalas i nadal pachniesz ❤️🌻👄 duch cafe---🖐️ mamuska44--🌻 marzycielkaaa83---jak tam trzymasz sie🌻 lorika---🌻 pachnaca aga--🌻 jovik--🌻 farbowana_lisica--🌻 Regres--🖐️ zlosliwiec--🖐️ Vonk--🌻 kachna 11--🌻 julka01--🌻 jak kogos ominelam to przepraszam jestem z Wami 🌻🖐️ -----:(---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:( :( mi jest, ale mniej dlatego, że na razie nic z mojego niepalenia. W obliczu tego, co sie stało... Pamietam, jak wstałam w sobotę...zadowolona - nawet silna sie tego dnia czułam. Zresztą widac po moim wpisie. Dosłownie minutę, 2 po...zadzwonił do mnie chłopak, że mam włączyć tv, bo ... Tragedia. Najprawdziwsza, najstraszniejsza... Boli mnie jednak niesamowicie, że pomimo tych setek ludzi, których pokazują w telewizji, tych, których nie widzimy, bo zaszyli sie w domach, wśród najblizszych, którzy to przeżywają prawdziwie, są i tacy, których postawa...Dziś w pracy...doprowadzono mnie parokrotnie do furii...postawy typu: "a mnie to nie obchodzi, bo ja nie jestem propolityczny..." Nie wiem Kochani, ale z tym światem coś się stało. To jest jedna z najboleśniejszych kart historii, jeszcze nie ujęta w żadnym podręczniku, a nie wszyscy rozumieją... ja nie wymagam może publicznych łez, ale...zachowanie jakiejś powagi. Na piatek mieliśmy zaplanowaną imprezę firmową...i...po prostu ręce mi opadły, myslałam, że doskoczę do gardła paru osobom, które mnie zapytały...dlaczego. NIe...po prostu płakać się chce. Są tacy, którzy w takiej chwili myślą o tym, żeby pójść i się nachlać, jak gdyby nigdy nic...Nie zajmuję jakiegoś decyzyjnego stanowiska. Zabolały mnie słowa: "Czy uważa to Pani za konieczne?" Imprezę oczywiście odwołałam nie bacząc na innych. Po prostu krzyczeć mi się chciało, bo mnie to zabolało, najautentyczniej, najmocniej. Dlaczego mamy tylu samolubów dzisiaj? Dlaczego tak trudno o empatię, o wczucie się, co przeżywają te rodziny ofiar??? Tragiczna śmierć ponieśli ojcowie, matki, męzowie, dzieci, bracia, siostry...nasi RODACY, LUDZIE...A ktoś potrafi powiedzieć: mnie polityka nie interesuje. Jest mi naprawdę wstyd...za tych ludzi. Pociesza mnie to, że nie wszyscy są tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielkaaaa83 szkoda że palisz nadal papierosy :( może wyznacz sobie nowy termin i spróbuj jeszcze raz ? Mówie ci warto nie palić :D Co do ludzi ? No cóż sa hieny wsród nas i tego nie da sie wyplenić , musimy żyć koło takich co nie mają za grosz sumienia, co nie maja odruchów współczucia dla innych I mnie wstyd za takie osoby Często zdarza się że ludzi mówią że trudno , że stało się ze trzeba żyć dalej Zgadzam sie , ale także trezba odpowiednio sie zachować do danej sytuacji i do takiego momentu , tego nakazuje nam nasze człowieczeństwo i to że jesteśmy istotami myślącymi i współczującymi ... TAK PO PROSTU TRZEBA .... ps, jeśli pogrzeb prezydenta będzie w sobote , rozważam podróż do Warszawy na tą ceremonię , tak czuje , ze muszę tam być ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka83 zgadzam sie z tym co napisałaś Bo czuje to samo też mi wstyd za takich ludzi. Ja od soboty ciagle mam nadzieje ż esie obudzę i usłysze że to sen. Straszna tragedia dla Polski też ale dla tych RODZIN największa Bo tam właśnie byli mężowie żony matki ojcowie babcie dziadkowie. To jest straszne Smutek pozostał we mnie i pozostanie na długo , Dzis wyczytałąm , ze był tam też maż p. Racewicz, nie wiedziałam tego, WSpołczuje tym rodziną Wiem, ze tam spojrzeć na zwłoki i potwierdzić tożsamość to jest straszne przeżycie aj niech oni spoczywają w spokoju a rodziną trzeba zyczyć dużo siły by to znieść ten s,mutek Marzycielko wracaj do nas spokojnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Myślę,że właśnie dokładnie jest tak jak piszecie...Ja też nie interesuję się polityką i nie wiem o co w niej chodzi,ale przecież jestem człowiekiem takim samym jakim był każdy z tych co zginęli...I pod takim kątem jeśli ktoś nie odczuwa straty,współczucia czy choćby żalu to ja nie wiem ,nie rozumiem.....:( Taki świat to chyba nie mój świat...Każdy ma jakieś uczucia przecież,chyba.... Pozdrawiam i dobrej nocki życzę🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mam nowy komputer więc już nie będę miała problemów z wejściem na topik... 🌻 marzycielkaaa---> Wiem że sytuacja jest strasznie ciężka ale pomyśl o nowym terminie rzucenia palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie cie doskonale zbyt oczywiste fakty w tym państwie są na uwadze i na zarty nikt nie ma ochoty.:O:( Ale jak przeszedłem się po cafe to pytam gdzie cenzura jest? Takie oczernianie i to kolokwialne i nikt temu nie stawia odporu w sensie cenzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz troche to dziwne jest wchodzisz na forum i stosujesz dziwne zaczepki, pytanie po co ?? znajdz sobie jeden temat i tego się trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×