Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość hexa
mam pytanie. mam 22 lata, mieszkam w warszawie, chcialabym rzucic palenie wspomagajac sie Tabexem. niestety, mam problem z jego zdobyciem. w aptece mowia mi, ze jest na recepte, a juz 2 lekarzy ogolnych nie chcialo mi jej wypisac, w tym jeden lekarz do ktorego poszlam prywatnie. panstwowo skierowali mnie do poradni chorob pluc na leczenie odwykowe, jednak tam powiedziano mi, ze do konca roku nie ma miejsc :] zupelnie nie wiem czemu sa z tym lekiem takie problemy... czy ktos sie orientuje, czy naprawde niemozliwe jest zdobycie Tabexu bez recepty?? a jesli jest apteka w warszawie, o ktorej wiecie, ze go sprzedaje bez recepty, to czy mozecie podac adres?? z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
FADO SORKI WIELKIE to chiba pod wplywem lektury mylka z frodo(podziwiam irlandzka i ten taniec) dziekuje za poprawnosc nawet to ś na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
podobno w niektórych aptekach można i aptekach internetowych bez recepty dam Ci dobrą radę idz na całość bez wspomagaczy tak jak ja i wielu innych -Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
hexa poprostu idz do innej apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
w malym miescie mieszkam a jest chiba z 10 aptek nikoretki kosztuja 100zl plastry to samo moze dlatego nie chca sprzedawac tabex-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
jak to sie dzieje ,ze evka , wiewioreczka chudna a ja tyje ???:( To mnie strasznie wkurza.nie zree strasznie , ruszam siea jednak mam ciut wiecej.Zazdroszcze Wam dziewczyny. Milego slonecznego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa
no coz, nie wiem... zastanawia mnie tylko to, dlaczego juz 2 lekarzy mi nie chcialo tego przepisac. mowilam im ze stosowalam juz plastry i gumy nikotynowe i zle sie po nich czulam, ale jakos to do nich nie dociera. rzucalam pare razy wczesniej, ale mam takie objawy odstawienne, ze sie nie da zyc, a ja ucze angielskiego w prywatnej szkole i nie moge sobie pozwolic na bycie nerwowa czy inne takie historie. dlatego wydaje mnie sie ze Tabex to moja szansa, jak sobie o nim poczytalam na forach. tak ze chyba zrobie maly obchod warszawskich aptek, moze w koncu na jakas trafie :/ w kazdym razie dzieki za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!!!!! :D Qrcze......ile pracy teraz mam, lecz mimo to nie czuje zmęczenia... Porządki w domu połączyłam z wywalaniem brudów z mojej podświadomosci....ojjjj nazbierało sie tego ...fujjjj !!!!! Dałam sobie czas do końca roku :P buziaki dla wszystkich pachnących......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa, ktoś tu pisał, że przez net można kupić bez recepty... jerzys, irlandzki taniec? też ładnie...Ja się nie gniewam, tylko chciałam, aby trochę muzyki było słychać poprzez nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz ja, Kinia, a może ćwiczenia konkretne, ale bardzo konsekwentnie, dają efekt, wierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP;)))) u mnie słonecznie..chyba słonkoooo użyczyłas trochę swoich promieni jak się trzymacie??ja po japońsku:jako tako;)) nie ukrywam ,że łatwo nie jest...no cóz..ale czego się nie robi dla..... choćby URODY;)))) POZDRAWIAM NOWYCH I STARYCH BYWALCÓW TOPIKU.. CMOK;)CMOK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, naprawdę? Hehehe...No, zmykam teraz naprawdę, do jutra, albo do nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado-->pyszny ten twoj obiad.Zdrzemnełam sie chwilke,budze sie a tu tyle wypowiedzi na topiku.Normalnie uwierzyc nie mogłam.Zmykam do lekarza na kontrolne badania:)Do wieczorka wszystkim!!! Musze sie dotlenic w koncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Wiewióreczko33 – jak ze zdrówkiem –lepiej? źyczę zdrowia Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D sloneczkooo :D fado :D kinia/ :D jerzys :D cometa :D wesolutka :D Piotr 46 :D evka/ po 40/ :D vivi 35 :D katia 13 :D cygaretka :D fiona :D za potrzebujących trzymam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Kinia , powoli , wszystko wróci do normy, to szok dla organizmu, wiec musi troche potrwać zanim wszystko bedzie jak było. A ruch ci nie zaszkodzi , a tylko przyspieszy powrót do normalności. Jeśłi masz w miare dobra przemiane materii to ona taka bedzie , wierz mi ja nigdy nie miałąm z nią kłopotu , a kiedy 3 lata temu rzuciłam na 2 lata palenie , reakcja była natychmiastowa tzn waga w góre byłam w szoku ciężkim bo jestem i przez całe zycie byłam szczupła i zawsze ciężko mi było przytyć. A tu masz - waga hop do góry, i to od razu, wiec sie zawziełam i ograniczyłam jedzenie ... a tu nic. dopiero po pewnym czasie wszystko zaczeło wracac do normy wrociłam do swojej wagi i nawyków zywieniowych (bardzo niezdrowych zreszta :))) - słodycze i mięsko najlepiej smażone). Więc sie nie załamuj , ale jak sie poruszasz troszeczke to szybciej bedzie efekt :)))) wiewioreczka- nawet nie wiesz jak mi zalezy na tym aby córce zaimponować i pokazać kto jest górą ja czy papieros :)) fado - gdybym mogła wdychać codziennie zapach ciepła i wiosny , mogłabym robic generalne porządki cały rok :))))))))) Buziaki dla słoneczka, wesolutkiej, jerzysia, Piotra,evki, katii, comety, voytasa, złośliwca, i wszystkich , wszystkich wszystkich którzy walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
zlosliwiec wielkie dzięki pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
cygaretka -:) Katia - ja jestem z kuj.pom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado i kinia super....ktoś z okolic..może?? moje gg 87728 dzięki za pozdrowionka złośliwca, i za obecnośc pozostałych;) pa..zaraz obiadek grzybki leśne z jajeczkiem na szpyrce i cebulce..... mniaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmm;) pa do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia-----wojewodztwo kujawsko-pomorskie:D?? No ja, a dokladnie z Bydgoszczy!! Specjalne pozdrowienia dla Zlosliwca :D🖐️ no i oczywiscie dla calej reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, proszę, podchodzę do kompa - a tu krajanka. Fiona, ja też z B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado, nie zartuj:)......a dokladnie skad?? Jak mi jeszcze powiesz, ze z Bartodzieji....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×