Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

O mnie Mikołaj zapomniał:(. I ogólnie mam pod górke dzisiaj, coś mi motywacja siadła całkowicie, trzymam się BP ale jest dzisiaj źle i mam nadzieje że to przetrwam. Balbinko - wszystko znajdziesz na tej stronce http://forum.o2.pl/emotikony.php tam po prostu nauczysz się co wpisać z klawiatury aby kwiatek wyszedł🌼 och jak bym dzisiaj chciała mieć twój optymizm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza dzisiaj? Gadzinko nie daj sie, cieżkie chwile każdego dopadają nawet najwytrwalszych :( nie jest czekoladowe ale może otuchy Ci doda ❤️ ja też dziś miałam ciezki dzień i cały czas myślałam żeby kupić fajki, ale nie kupiłam i cieszę się :D Wmawiam sobie że kiedyś to minie, a papieros to będzie tylko złe wspomnienie, dziwne jest to wszystko, niby coraz wiecej na liczniku dni (18 DBP)ale papierosy ciągle w głowie siedzą :( wiele osób pisało że śniło im się, że paliły, ja też mam już za sobą taki sen, dzisiaj mi się śniło, że paliłam (szczęście, że to tylko sen) na poprawienie humorku kupiłam dzisiaj za zaoszczędzone pieniążki córce piekną czapkę a sobie storczyka :D zawsze chciałam kupić sobie takiego kwiatka ale nie starczało kasy bo na fajki wydawałam :( a teraz, proszę bardzo, stać mnie na wszystko :D Starzy bywalcy topiku, odezwijcie się do nas i pocieszcie w ciężkich chwilach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 13 dzień bez papierosa. Ale tak źle to dawno nie było. Ciągle mi się płakać chce.Mam totalnego doła.Ale ciągne to dalej. Wydaje mi się jak byśmy same zostały na topiku już z takim samym apelem zwracałam się przed wczoraj aby o nas nie zapominać. Ogólnie to nie wiem co sie dzieje. Jerzys nakrzyczał i odszedł pozostali przemykają jak meteoryt . Ale ciesze się,że jesteś Amazonko🌼. Ty zawsze wspierasz człowieka dobrym słowem.Moja koleżanka ma storczyka, 2 razy do roku jej pięknie kwitnie, może jak wyjdziemy z dołka finansowego to też takiego sobie fundnę> naprawde warto 🌼 Pozdrawiam \"weterana \" topiku Alleffara 🌼 i dla wszystkich którym się udalo 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wala Twist 🌼 Balbina723 🌼,Jerzys🌼 Kajka1 {kwiatek], Cometa {kwiatek], Jelena🌼.Kinia🌼 Fado🌼 pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdybyśmy miały same ciągnąć ten topik dalej to warto!!!!!!! Jeżeli nie chcą nas wspierać trudno, same się powspieramy :D Ja takie załamki jak Ty zaliczam raz na tydzień, co prawda sa to chwile, ale bardzo intensywne 😭 Raz już sie poddałm (ROK TEMU) i teraz nie chcę popełnić tego samego błędu (nie skusze się nawet na jednego fajka), musi to kiedyś minąć, no nie? Jeżeli teraz by mi się nie udało to nie potrafiłabym spojrzeć sobie w oczy :( W storczykach zakochałam sie po serialu Magda M, ona ma takie piekne na parapecie, wogóle wszedzie w tym filmie maja storczyki, szkoda ze są takie drogie, ale teraz zamiast na fajki to na kwiatki sobie wydam kasiorkę. Trzymam kciuki za Ciebie, siebię i reszte topowiczów :classic_cool: bez wzgedu na to gdzie są :D Może na gg będziemy sie wspierać skoro tutaj taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzina, amazonka, dzielnie za was trzymam łapki :), ale choroba podstępnie mnie zmogła, łamie w kościach, ledwo doczłapałam się do kompa... Duża buźka dla was...:) Bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gadzina, Balbina , Amazonka 🌼🌼🌼 Wasze wypowiedzi przypominają mi moje własne tak po tygodniu-dwóch niepalenia. Jakaś taka wewnętrzna irytacja, niby nie ma powodu, człowiek sie trzyma BP już ładnych parę dni, ale jakoś trudno pożegnać śmierdziela...Teraz już 48 dni BP i najgorszy okres myśle że mam juz za sobą :) Trzymajcie się dzielnie, dacie radę! Halo, halo? Weterani niepalenia, gdzie jesteście? Zlosliwiec, Katia13, Jerzys, Setunia, Sloneczko, Wiewióreczka i cała reszta bandy - gdzie Was wywiało??? Meldować sie szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, witaj Wala Twist, no mnie nie wywiało, tylko tak jakoś w niemocy fizycznej i ogólnej jestem...i jak tu teraz do łóżka się doczłapać...od kompa..., zatem droga powrotna mnie czeka... No miejcie się wszyscy dobrze i dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję..., dobra zmykam, raz jeszcze, wielki podziw dla początkujących! Sama wiem jak cholernie było ciężko... I nie żałuję! Po prostu...:) Wala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, cała Śmietanka topiku za nas dziewczyny kciuki trzyma :D jak miło. Dziękujemy z całego serca za słowa otuchy. fado, zdrowiej szybciutko, bo bez ciebie ten topik smutny taki, duża buźka ;) Wala, mam nadzieję że za kilka tygodni ja też będę mogła powiedzieć, co ja gadam, powiem, było ciężko, ale to już przeszłość :) Szacuneczek za wytrwałość :D Katia13 :), jerzys :) Wiewióreczka :), Setunia :), złośliwiec :), Kinia/ :), kafe late :), kajka1 :), alleaffar :) i reszta....a właśnie, a nasza fiona* kochana, gdzie jesteście, znak zycia dajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi kochani....:) To, ze się nie odzywam nie znaczy, że nie dopinguję i nie myślę o Was....:) Wiem...pamiętam jak ciezkie sa poczatki...zmiany nastroju, nieodparta chęć kupienia fajek.... Bywało cięzko ....ale wsparcie jakie otrzymałam na tym topiku pomogło mi przetrwać najcięzsze chwile....:) Czasem siedziałam godzinami czekając, az ktoś się do mnie odezwie....a czekając czytałam wszystkie watki od poczatku....i to mi też pomagało !!!!!!!.... Nie poddawajcie sie !!!!!!......cokolwiek by sie z Wami nie działo....tupcie, krzyczcie...tylko nie palcie!!!!.....a lekka nadwaga niech Was nie przeraza...:)...ja pamiętam jakie boje toczyłam z moja lodówka..ja na nią napadałam, a ona się wcale nie broniła...:P Szybko zrzuciłam to czego się dorobiłam...kochane to nie jest żaden problem... Pachniecie...macie wiecej kasy...no i ta satysfakcja !!!!!!...JesteSmy wielkie !!!!! Chłopaki...dla Was wielki buziak !!!!!! Złośliwcze kochany.....napisz, odezwij się, potrzymaj swoje magiczne kciuki za dzielnych naszych niepalących...:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jak dobrz że jesteście Nawet nie macie pojęcia jak się ciesze. Myślałam, że już nie będzie miał kto dawać nam kopa w chwilach zwątpienia:d. Jak dobrze zaczynać dzień wiedząc, że jednak jesteście z nami i trzymacie kciuki. Musze gonić bo Zuza chce na spacerek i już wgryza się w krzesło:D Amazonko🌼 Balbinko🌼 Fado 🌼 - szybkiego powrotu do zdrowia ❤️ Wala Twist🌼 Słoneczkooo🌼 ale ty masz optymizm w sobie kobitk:d Alleaffar 🌼 Złośliwiec🌼 Katia 13🌼 Jerzys🌼 wiem że nas tak nie zostawiłeś:( Wiewióreczka🌼 Setunia{kwiatek] Kinia 🌼 Kafe Late🌼 Kajka1 🌼 i nasza Fiono* ❤️ Jelena🌼 Cometa 🌼 mam nadzieje że nikogo nie pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacuneczek dla wszystkich! Matko kochana jak to dobrze, że odzywamy się! Ja z racji swojej zmianowej pracy nie mogę często gościć i paplać z Wami bo jak rano jestem w domku i wchodzę na stronkę to nikt się nie odzywa gdyż ponieważ pewnikiem wszyscy pracują, a jak stronka tętni życiem w godzinach popołudniowo-wieczornych no to niestety udzielam się w pracy! Ale amba!!! Ale cóż to, wchodze do Was z poślizgiem 24 godzinnym i po prostu zczytuję wszystkie wypowiedzi i na nowo podbudowywuje się i dlatego jest OK. Acha zapomniałam się pochwalić, że u mnie 14 DBP.A wczoraj kupiłam sobie spódniczkę lekko przyciasnawą, która ma stanowić kolejny doping do zrzucenie tego i owego. Mam nadzieję że podołam tym obu nierównym walkom z nałogiem i kilogramami prawie jednoczesnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Pachniacze !! U mnie 97 dzien bez papieroska !!! :) jestem dumna z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina, Balbina ,Wala, fado , Amazonka ,Słoneczko i cala reszta.🌼 ja tez jestem z Wami myslami !! ale ostatnio brak czasu na czytanie .Wpadam tu czasem i z przyjemnoscia czytam. szczegolnie o nowych ,ze daja rade.Brawo dziewczynki.!! Szkoda,ze chlopcy juz do nas nie wpadaja.Moze wroca? Mialam wczoraj mily wieczor !!! A wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno -potrzebuje namiary na ten slawetny tabax( nie dla mnie ).Ma ktos adres apteki internetowej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja zawsze rano jestem jak widzisz mam wpisy też poranne:d. Zracji tego że siedze w domku. Ale niestety wieczorkiem nie moge się dopchać do kompa. Kochani musze się dzisiaj przyznać coś mi sie z tymi dniami pokręciło u mnie dopiero dzisiaj 11 DBP. Przepraszam bardzo bym chciała już mieć 14 ale tak łatwo nie ma:D. Zawsze byłam słaba z matematyki:d Ale piękny dzionek dzisiaj mamy i coś mi tak lekko dzisiaj. Oj dziewczyny chyba będziemy śpiewać \"Gdzie ci mężczyźni\"- gdzie Ci nasi panowie zawsze w dobrych humorkach i z dobrym słowem.Jerzys przestań się boczyć i wracaj do nas🌼. Trzymam za Was wszystkich i za siebie kciuki❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja juz pare razy rzucalam na typ topiku, od dzis zaczynam po raz kolejny. Mam nadzieje, ze mnei przyjmniecie po raz kolejny pomimo tylu porazek. Buuu strasznie mi zle, nie cierpie rzucac... ale chyba bede wspierac sie nicquitin tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie dzielnych topowiczów. Kinia/, przekopałam net ale w żadnej aptece internetowej nie znalazłam tabexu, może żle szukałam :( W jednej tylko było napisane że skoro nie znalazłam tego co szukałam a ono postarają sie o to - (czy jakiś tak :D ) Gadzinko, jak porządki w domku, wszystko lśni? Znikam, idę sobie do fryzjera :D, TRZYMAM ZA WSZYSTKICH KCIUKI!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski wszystkimmmmmm👄🖐️ alleaffar🌻;-) amazonka🌻🌻🌻 madziorek1212🌻🌻🌻 balbina🌻🌻🌻 słoneczkooo🌻🌻🌻 kinia🌻🌻🌻 fado🌻🌻🌻 gdzinka47🌻🌻🌻 słoneczkoooo🌻🌻🌻 złośliwiec🌻🌻🌻 sorry że nie wymieniam imiennie wszystkich,ale za wszystkich 3mam kciuki..apetyt oczywiście mi dopisuje.Jakże by inaczej....ale cóż..coś za coś..jakoś daję rade.Ważne ,że waga nie idzie w górę;-)🌻🌻🌻...hm..poza tym jest ok....mam 75 dzień BP:classic_cool: i tego Wam życzę również...🖐️👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabex można dostać w aptece byłam w 5 i w piątej mi sprzedali (bez recepty)Jest też inny sposób przy okazji idzie sie do lekarza rodzinnego i on da recepte. Troche zachodu ale warto. Amazonko :D mieszkanie lśni zostało mi tylko poprać i powiesić pachnące już firanki no i wyprać dywany brrrrrr tego nie lubię . A jak tam nowa fryzura to ty czy dzieci 🌼 pozdrawiam wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pozdrowienia 🌻 ;) 🖐️ Chciałbym podzielić się doświadczeniem z tymi, którym udało się rzucić i nie palą już kilka miesięcy.....PAMIĘTAJCIE nigdy nie wolno zapalić nawet jednego tak sobie np: z głupoty.... albo dla towarzystwa....itp. Nałóg może szybko powrócić nawet po kilku latach niepalenia!!!!!!!!! Kiedyś tak zrobiłem.....:o......ale to się już nie nigdy powtórzy ;) Przesyłam buziaki dla pachnących 🌻🌻🌻 dla początkujących 🌻🌻🌻 i dla tych którzy chcą wkrótce rzucić 🌻 ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar👄....chyba masz racje...ja w ten sposób wróciłam do nałogu po 9 latach niepalenia.....ale pokusa zapalenia będzie zawsze....i niestety ...czujność konsomolska nie może nas opuścić....:classic_cool: dobranocWszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza dzisiaj nikt się nie odzywa. Czytam stare wpisy i dodaje sobie sił. Ale nie powiem aby to wszystko było łatwe - jeden dzień dobrze, drugi źle aż płakać się chce.Ale tak ogólnie to myślalam że będzie jeszcze gorzej. Tak więc daje rade i do przodu. Chwale się wszystkim znajomym i zbytnio nie mam wyjścia :D muszę dać radę aby wyjść z twarzą. Ale dzisiaj rano już było bardzo blisko do złamania się. Mieliście rację bestia czai się wszędzie.Pozdrawiam wszystkich pachnących🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonk
WITAM Balbinko723🌻👄🖐️ Fado 🌻👄🖐️ Wala Twist🌻👄🖐️ Słoneczkooo🌻👄🖐️ Alleaffar 🌻👄🖐️ Złośliwiec🌻👄🖐️ Katia 13🌻👄🖐️ Jerzys 🌻👄🖐️ Wiewióreczka🌻👄🖐️ Setunia🌻👄🖐️ Kinia/🌻👄🖐️ Kafe Late🌻👄🖐️ Kajka1 🌻👄🖐️ Fiona*🌻👄🖐️ Jelena🌻👄🖐️ Cometa 🌻👄🖐️ Madziorek1212🌻👄🖐️ Gadzina47🌻👄🖐️ Miłego wieczoru życzę U mnie 19 DBP 👋 JEZELI KOGOŚ POMINĘŁAM PRZEPRASZAM Z CAŁEGO SERCA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×