Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam was kochani🌼 Mam w domu remoncik i brak czasu na podpisanie listy:) ale kochani wczoraj 2 tygodnie minęły BP!:):) fajnie ,bardzo sie cieszę:) mam czasem doła ,popłacze sobie i przechodzi mi:) jem troszkę dużo ,mąż juz widzie większą pupę i brzusio :P mam to gdzieś ,jeszcze kilka dni i przestaje jesc! normalnie przestaje i spadnie waga do 53 tyle mi wystarczy ,teraz warze 62 chyba :) Pozdrawiam was serdecznie 🌼 🌼 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:P Juz tydz tu nie wpadalam bo poki co studia i nie mam neta na nowej stancji. Chcialam tylko npisac ze sie nie poddaje, i mam 6dzin bp. I Wy sie trzymajcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZY dni w tym tygodniu...TRZY dni w tamtym tygodniu.. powiedzmy ze 6 dni za mna... :):P:) i o 42zl bogatsza jestem.. ale dzis mialam ochote zapalic rano.. malego mojego dopadl wirus jelitowy,nocka zarwana.. ... i z tego wszystkiego BARDZO mialam ochote poczuc ten dymek.. ale przetrwalam i potem ok.. nawet nie pomyslalam. kurcze,sa takie momenty sekundowe, w ktorych mysli sie, ze jak sie natychmiast nie zapali to rozerwie czlowieka.. a wystarczy przeczekac i......... jestesmy pozniej dumni,ze sie i tym razem udalo...🌼 🖐️🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
4 dzien bez fajki najgorsze dla mnie sa poranki i jak z pracy wracam wtedy sprzedalabym chyba wszystko za jedna fajke :D ale oczywiscie nie zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
bombasti ....wypalalam dziennie paczke lekko mam 26 lata od 9 lat pale:( ale nie wiem czy mis ie uda mecze sie jak cholera przychodza takie momenty ze mysle ze nie dam rady ale to mija i kuzwa znowu przylazi zmora jedna .........moj maz jeszcze 2 lata temu wypalal 2 paczki dziennie i tez rzucil z dnia na dzien matko podziwiam go a ja jeszcze przy nim palilam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padochaa >>>🌼 to samo miałam ,mąż tez nie palił a rzucił po 6 latach z dnia na dzien a ja przy nim paliłam i mimo to nie skusił sie. Dziś jak by on palił to nie wiem chyba bym nie dała rady,kotek ja tez mówiłam ze nie dam rady ,paliłam od 19 lat i jak ty mam 26 :) paczka dziennie szła ,czasem wiecej :( wiec dla mnie to sukces:) i tobie tez sie uda ,wiary w siebie , i nie daj sie jemu!!! Nie pale 2 tyg juz są miłe niespodzianki:) np.super sie czuje:) fajnie śpię:) moje piersi sie zmieniły zrobiły sie bardziej jędrne:) dziwne ze nikotyna je zmieniła i nie były wcześniej takie ładne:) cera super:) oj dużo mozna wymieniać ,warto rzucić naprawdę!!!! a ile mam kaski na kosmetyki:) trzymam kciuki prosze spróbuj ,zobaczysz ,nie mów nie dam rady ,porostu spróbuj!:):) życzę wytrwałości i silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odpowiedz mi na pytanie złosliwiec 🌻jak doszedłes do swojej wagi....bo 10 kg to strasznie duzo ...czy jakes dietki czy tak normalnie to sie unormowało ... W tym rzucaniu palenia najgorsze jest nabieranie kg:( ,ja juz czuje sie okropnie i mam nastepny powod do zmartwien tzn..... nadwaga... Odpisz mi złosliwiec i juz nie piszemy ...nie na temat...wszystkim zycze miłego pachnacego poznego wieczorka👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paddocha-to wlasciwie razem zaczynamy ta droge... ja dzis 4dzien.. na pewno cera bedzie ladniejsza.. zdrowsza.. piersi tez:P:P pamietam - ze jak nie palilam 4miesiace to czulam zapach moich wlosow.. nie zapomne tego.. i nie musialam specjalnie ich wachac.. po prostu je czulam ,, nie wiem dlaczego akurat to mi tak utkwilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 podpisuje liste Ale tu smutno bardzo .....juz sie wszyscy pochowali po kącikach czy co? Kolejny dzien pachnacy...... złosliwiac]kwiat] amazonka🌻 setunia🌻 rewelacja🌻 nadiya261🌻 teraz tu i teraz🌻 bombasti🌻 padochaa🌻 kinia🌻 fado🌻 brayana🌻 i dla wszystkich 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dudka jak się poprawiłem te 10 kg to strasznie się czułem miałem okropne wzdęcia ze nie raz to nie chciało się już i żyć wydawało mi się ze jem tyle samo jak przed rzuceniem palenia nieprawda ja jadłem dużo więcej – bo te miejsce na peta zastępowałem przysłowiową dodatkową kromka chleba bo jak paliłem to mogłem i ze dwa dni nic nie jeść abym miał tylko co zapalić :D wiec postanowiłem normalnie jeść i więcej czasu spędzać poza domem bo w domu widziałem tylko lodówkę a w niej same dobroci :D zacząłem jeździć rowerkiem na działkę pływać na ryby mieszkam 100m od jeziora i 200m od lasu jutro wybieram się na grzyby po prostu więcej ruchu i wszystko pomału wróciło do normy moja ślubna schudła 7kg przez 3 miesiące co dziennie z rana uprawia marszobieg z kijkami z takimi podobnymi jak od nart robi 10 okrążeń wokoło stadionu nie je chleba i ziemniaków mówi ze jej nie przeszkadza mała nadwaga i dobrze się z tym czuje a mi to bardzo pasuje bo mam do czego się przytulić :D:D:moja ślubna nie pli już 5i pół roku bombasti 🌼 4 dni BP w początkowych dniach to jest bardzo dużo bo to sa najgorsze dni bo w tych dniach śmierdziel zaczyna słabnąc i używa wszystkich chwytów żeby się nie poddać jestem pewny ze dasz rade trzymam za Ciebie kciuki –a w słoiczku coraz więcej kasy :D:D:D 🖐️ Nadiya 26l 🌼 2 tygodnie to już najgorsze masz za soba :D najważniejsze jest to ze jesteś zadowolona i ze sa już wyniki tak trzymaj dalej a ja trzymam za Ciebie kciuki BP 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczoru BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam palilam papierosy prawie 20 lat.Przestalam palic w zeszlym roku w kwietniu. Udalo mi sie to dzieki hipnozie. Do dzisiaj nie zapalilam papierosa. Najlepsze to jest to ze czuje sie tak jakbym nigdy nie palila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki złosliwiec za te wiadomosci wlasnie dobrze was poczytac ...weteranow🌻ja jak waze 62 kg to jeszcze mozna wytrzymac ale 10 kg nadwagi to ciezko ... Ale masz racje tylko kurs ....kuchnia... lodowka i juz mam dosyc :(chyba sie zapisze na jakies cwiczenia bo samemu to ciezko sie zmobilizowac... A przez to rzucanie palenia człowiek szuka czegos ...wiadomo ze nie papieroska tylko mieli i mieli a waga rosnie ...:(. Ojejku ile by człowiek dał aby niegdy nie miec stycznosci z tym smierdzielem...tyle spustoszenia w organizmie ze szok.. Dzieki za te słowa złosliwiec🌻 bo Ty juz masz to za soba ja dopiero mecze sie z nastepnym nałogiem .....zarciem....ale musze cos zrobic bo tak ciezko zyc wydaje mi sie ze zadne dietki nie pomoga ..chleba i ziemniakow tez nie jem :):).Fajnie ze oboje niepalicie ...ja czekam... nawet teraz mezowi dałam tą kase co ma wydac na smierdziuchy ...ciekawe czy mu nie bedzie szkoda:):(fajnie dziewczyny🌻🌻 ze udaje wam sie pokonac tego smierdziela 🌻🌻 launda🌻fajnie ze juz tak dlug nie paliszi ze tak sie czujesz ...ja jeszcze troche mam meczarni ale mysle ze jak juz minie rok bedzie coraz lepiej ....ale daleko mi jeszcze do roczku ....dopiero 3 -ci miesiac zaczelam ale jest dobrze ..z kg tez sobie poradzimy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
witajcie kobiety walczace:D ja mialam musze przyznac bardzo ciagnacy dzien ......palic chcialo mi sie od rana az do teraz moze w ciagu dnia nie myslalam o fajce jakies 5 razy ale to krotkie chwile byly:( wlasnie zdalam sobie sprawe ze tak naprawde w moim zyciu jedyna rozrywka byly fajki:( smutne co nie:( ale tak wlasnie jest nic tylko praca i praca a tak to jeszcze fajki byly a teraz? hmm.....moze ze mna jest cos nie tak ze tak glupio mysle? aaa nie wiem ..z jednej strony ciesze sie ze nie pale bo nic nie smierdzi ,lepiej sie czuje no i wkoncu meza nie truje ale z drogiej strony jakos tak zal mi tego swinstwa:( aaaa jakiegos dola mam :( miala ktora tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
a wlasnie Nadiya26l a ciagnie cie jeszcze czy juz przeszlo? chcialabym tak jak ty miec tyle sily i uciechy regeneracjii ciala:) tak to niesamowite co fajki potrafia zrobic z nas .... bombasti..........walczymy w tym samym czasie:D dziaj moj 5 dzien bez fajki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 tu i teraz ONA 🌼 dasz rade !!! uwierz w siebie !! bombasti 🌼 trzymam kciuki:) padochaa🌼 kochana ciągnie ale juz nie tak ,np.wczoraj miałam taka Ochotę zapalić ,poszłam do sklepu stał kolega i palił fajkę i wiesz co ...tak mi zaśmierdziało ten dym ze powiedziałam ze jak on moze palić skoro to tak śmierdzi i szybko odechciało mi sie palić! dziś śniło mi sie ze w domu znalazłam papierosy i zastanawiałam sie cały czas czy zapalić ,nie zapaliłam ,mam takie sny dziwne ze pale itp ale to każdy chyba tak ma :) są chwile ze mysle ze bym sobie zapaliła ,ale jak pomyśle ze śmierdzą one i ze pewnie bedzie mi sie w głowie kręcić i ze bede sie zle czuła to przestaje myslec o chęci zapalenia:) trzymam kciuki kochana za ciebie :):) 🌼 dudka🌼 tak trzymaj :):)a nadwaga sie tak nie przejmuj ,każdy kto rzuca ma ten problem ja pewnie tez przytyłam ,ale najpierw muszę sobie poradzić z jednym :) bombasti 🌼 trzymam kciuki !!! zlosliwiec 🌼 kochani wszystkich pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
Nadiya26l.....wiesz ze ja tez tak mysle jak ty:) mam ochote zapalic ale jak poczuje smrod fajek odechciewa mi sie i za kazdym razem jak mam chec ide do palacej osobby powachac ten smrod :D i pomaga ...tylko zastanawiam sie jak dlugo bede musiala robic te dziwactwa :D dzisiaj ciagnie mnie mniej niz wczoraj ale to pewnie taki dzien jutro moze byc inaczej ............oki kobitki trzymam mocno kciuki kazdego dnia za was i za mnie:) i wierze ze bedzie coraz lepiej:) mykam jesc obiadek i do pracy papa milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Życzę wszystkim miłego wieczorku bp Dudka 🌼 Nadiya 26l🌼 setunia 🌼 padochaa 🌼 za potrzebujących trzymam kciuki bp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich rzuczacy 🌻🌻 bardzo serdecznie Widze ze nas tu malenko...cos nas opusicli co niektorzy... ale wazne ze dalej jestesmy pachnace ....chociaz ciut cięzsze....hmmm Piekną jesien mamy kwiatki na działce kwitną byłam własnie dzisiej z mezem na kawce na działeczce.... i zaraz moj program ....taniec z gwiazdami ... Zyczę wszystkim miłego wieczorku Nadiya261🌻 setunia🌻 padochaa🌻 złosliwiec amazonka 🌻a gdzies Ty sie podziała wracaj tu :) rewelacja🌻 i wszystkim nie wymienionym 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich rzuczacy 🌻🌻 bardzo serdecznie Widze ze nas tu malenko...cos nas opusicli co niektorzy... ale wazne ze dalej jestesmy pachnace ....chociaz ciut cięzsze....hmmm Piekną jesien mamy kwiatki na działce kwitną byłam własnie dzisiej z mezem na kawce na działeczce.... i zaraz moj program ....taniec z gwiazdami ... Zyczę wszystkim miłego wieczorku Nadiya261🌻 setunia🌻 padochaa🌻 złosliwiec amazonka 🌻a gdzies Ty sie podziała wracaj tu :) rewelacja🌻 i wszystkim nie wymienionym 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypaliłam dziś ze cztery czy nawet pięc fajek. Kaszel mnie męczy i nie wytrzymuję. Właśnie kończę to zdanko i zmykam na balkonik na fajeczkę. Bywajcie. Podziwim Was !!! Też chcę rzucić, ale boję się przytycia. Palę mało , sporadcznie, ale jednak....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste niepalacych :) nadal mnie nie ciagnie do smierdziela , nawet na imprezie a tego bardzo sie balam .Czyli fajnie jest ! Moja kolezanka z biura pali bardzo duzo , musi wychodzic do palarni i jak wraca to ciagnie sie za nia taki okropny smorod ,ze szok . Az mi sie nie chce wierzyc ,ze ja tez tak smierdzialam!!!! Ale niestety tak bylo , tylko ,ze jak sie pali to nie nie ma takiego dobreg wechu.Teraz jestem pachnaca i okraglejsza tu i owdzie , no ale coz ..z tym tez dam sobie rade. Milego dnia Wam zycze , bez papierosa oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
hej kochane:) minol tydzien BP ale bym zapalila:( sama w domu jestem no i wiecie .....:) o matko ..badz przeklety dniu co zapalilam po raz pierwszy i badz blogoslawiono chwilo ktora przyjdziesz i nie bede odczowala ciagnoty :D pozdrawiam wszystkie i sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zlosliwiec i dudka=dziekuje za slowa wiary we mnie.. mysle ze jestem na dobrej drodze do zdobycia sukcesu w niepaleniu... poki co - nie chce mi sie palic.. nie ciagnie mnie.. normalnie,nie wiem co jest moze to magia tego topiku???????????????? padocha zdaje sie o snie z fajka pisala.. ja mialam wczoraj podobny.ale ze pytalam sie siostry czy moja cera nie wyglada lepiej po czterech dniach niepalenia...\' po prostu szukalam juz REWELACYJNYCH efektow :P:P:P moj sloiczek coraz sytszy... nie pamietam ktory to dzien ani ile jest w moim \"sejfie\" ale pamietam by zawsze wieczorem wrzucic do niego 7zl... jakie to mile jak sie zapelnia.... :D🌼 brayana-nie podlamuj sie.. nie obawiaj sie ze przytyjesz.. po prostu uwierz w siebie.. musisz pic duuuuuzo wody.. rzuj moze gume jak to ci pomoze.. nie podjadaj w tym czasie slonych orzeszkow ani chipsow ani slodyczy co pol godziny,, tak jak potrafisz kontrolowac niepalenie-skontroluj jedzenie WSZYSTKO JEST MOZLIWE-JESLI SIE TYLKO CHCE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich bp 🌼 🖐️ Brayana 🌼 – w jaki sposób ma Ci ktoś pomóc jak Ty na ten topik zaglądasz raz na pare dni widocznie jeszcze nie jesteś gotowa żeby podjąć walkę ze śmierdzielem i nie pogodziłaś się w 100% żeby rzucić palenie jak będziesz gotowa i się namyślisz żeby dołączyć do naszego pachnącego grona to wracaj my tu wszyscy bp czekamy bo żeby rzucić palenie to trzeba naprawdę tego chcieć przecież jesteś dorosłą kobieta i dobrze wiesz ze nikt nikogo na sile nigdy nie uszczęśliwił nie wygłupiaj się i nie szukaj wymówek tylko zostań tu i do roboty bo warto a ze można pokonać śmierdzący nałóg to ja jestem tego dowodem –paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie- :D-BP- 08 – 04 – 2005r :D Dudka 🌼 jest tu nas coraz mniej, bo nie, którzy pokonali śmierdziela i już nie potrzebują pomocy ale większość odchodzi od nas pokonanych bo śmierdziel tak łatwo się nie poddaje jedno tez wiem ze ten topik i wspaniali ludzie tu to bardzo duża pomoc i trzeba tu jak najdłużej przebywać ja jestem tu i nie pale BP :D bombasti 🌼 nie szukaj sama zmian niedługo wszyscy Tobie o tym będą mówić bądź tu, codziennie to bardzo pomaga zobacz jak szybciutko zapełnia się twój sejfowy słoiczek jestes zuch dziewczynka trzymam za Ciebie kciuki bp padochaa 🌼to już tydzień to najgorsze masz już za soba postaraj się nie myśleć o śmierdzielu bo śmierdziel tak szybko się nie poddaje i jest podstępny może zaatakować w każdej chwili wierze w Ciebie ze pokonasz śmierdziela trzymam za Ciebie dwa wolne od petem kciuki bp 🖐️ Kinia/ 🌼 było nas na imprezie 33 osoby i tylko 2 osoby tylko paliły było bardzo fajnie to była moja pierwsza impreza BP :D bo nie palić to cos pięknego :D 🖐️ pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego wieczorku bp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa głód woła !!! ciężko mi ale nie poddam sie ,co jest minęło 2 tyg.a mnie ciągnie jakbym nie paliła 1 dzien! jeszcze tak mnie nie męczyło...tez tak mieliście ...jej ale to sprawdzian dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya 26l 🌼 postaraj się pomyśleć o czymś przyjemniejszym jesteś dzielną i silną kobietą wierzę w Ciebie ze nie pozwolisz żeby śmierdzący pet Tobą rządził trzymam za Ciebie swoje kciuki które już wielu ludziom tu pomogły 🖐️ 🖐️ BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×