Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Wiecie co musze was o coś zapytać, czy wy tez to macie, czy zauważyliście że przez rzucenie palenia zmieniły wam się wartości i macie zupełnie inne postrzeganie rzeczywistości, ludzi, itd........jakoś jest inaczej i ci palący mnie tak wkurzają i nie mam do nich szacunku, bez urazy, ale na serio palacze sa dla mnie głuptasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo
30-stka z Gdańska - jestes wielka naprawde masz jakis dar w słowach - nie napisze ze w glosie :)) Ja ogolnie swietnie radze sobie z moim niepaleniem ale dzis jakis dol mnie zlapal i nie to ze bardzo chce mi sie palic ale jakos mi tak strasznie zle i napewno normalnie poszlabym zapalic. Siedze sobie sama bo Maz niestety w pracy i tak sobie wlasnie zdalam sprawe ze naprawde czuje sie bardzo samotna ehhh ciezko mi to nazwac jakos mi tak dzisiaj zle.. mam nadzieje ze macie lepszy humor Trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo
No coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem, może po prostu jestem \"inna\" ale jak ktoś próbował nie palić to ja się też powstrzymywałam chociaż sama paliłam. I nigdy nikomu nie mówiłam że nie da rady. Tym bardziej, że koleżanki to palaczki tzw. \"od okazji\". A zrobiło mi się tym bardziej przykro dlatego że mam niską samoocenę i podświadomie wkręca mi się film, że może faktycznie ja niczego nie potrafię-nie dam rady. Wkręca mi się chociaż tego nie chcę:). Ale dzisiaj to chyba sie zdenerwowałam już:). Ach, koleżaneczki zamilkły, chyba się \"obraziły\" że nie odbierałam telefonu. A ja sobie oglądałam zachód słońca w Pucku, 40 km zrobione:), właśnie wróciłam, otwieram piwko i pod prysznic potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ Pozdrawiam całe pachnące grono życzę miłego wieczoru BP :D decolle 🌼 40 dni bp :)trzymam za ciebie kciuki teraz najważniejsze jest to żeby nie myśleć o śmierdzielu bo on daje o sobie znać trzeba się cały czas pilnować bp :D bo nie palić to jest coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemooooooo fajnie że sie pojawiłaś:):):):):)):) smutek mija a do tego jaka pachnąca jesteś ps: ja tez często czuję się samotna, dlatego mam dwa koty , psa, rower i ksiązki:), dzisiaj mam piwk więc samotna się nie czuje a taczej jestem juz ululana:):):):) ale mi dobrze, aż kręci mi sie w oczkach :) Ja-ka wiem o czym mówisz ja tez mam niską samoocene i takie osoby jak my, jak jeszcze paliłysmy i ktoś rzucił to nam od razu było głupio że my palimy i byłysmu pełne podziwu, bo przez naszą niska samoocenę uważamy że każdy z nas jest lepszy i go szanujemy:):):) Jestem taka sama jak ty:) Złośliwiec, ponad miesiąc temu czytałam ciebie i wszystkie pozostałe osoby ( około 100 stronek przeczytałam) no przyznaje że masz Panie silny charakter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoooo a skąd jesteś? tak wogóle może z Gdańska to pójdziemy gdzies na Tańce:):):):) ja bym poszła ci powiem tak szczerze ahhhhhhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, zlituj się bo normalnie nie wytrzymam.. Ów koleżanka dzwoni do mnie (przed chwilą) i pyta czy zejde na chwile na dół. Mówie, że nie bo jestem mokra po rowerze. A ona \"no chodź, zapalimy sobie\" :). Powiedziałam już wkurzonym głosem że przecież MÓWIŁAM ŻE NIE PALE. A ona zapomniała i powiedziała że sie skusiła i kupiła. Wiedziałam że nie mam z nimi iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka uważaj na niąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąa!!!!!!!!! Ona nie jest oki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinna szanować twoją decyzję, a nie jeszcze cie na smroda zapraszać, krzyknij na nia raz a porządnie, a może zmadrzeje. Uważaj na niąąąąąąąąąąąąąąaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poszła do domu:) hi hi. Może za dużo wypiła i faktycznie nie pamiętała:)? Ale to nic, i tak nie mam ochoty chyba narazie z nikim sie spotykać.. Bo widzę teraz że zależy im tylko na towarzystwie by było weselej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo trochę zmęczona po wycieczce a tu trzeba jeszcze sie umyć:). Ale wiecie co chyba pierwszy raz w taki sposób odmówiłam papierosa mówiąc że NIE PALĘ:). A właściwie to chyba nigdy nie odmawiałam. Z wcześniejszym myśleniem to chyba bym była na dole w 5 minut nawet w piżamie;). Dobrej nocy:)! Może ktoś chętny na jakąś wycieczkę rowerową ze mną:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka🌼---- te Twoje koleżanki są naprawde jakieś dziwne :D Moi znajomi też mnie czestowali gdy ja nie paliłam ale oni wtedy nie wiedzieli,że rzucam. Uszanowali moją decyzje i odczepili się w końcu z tym czestowaniem :D A te Twoje koleżanki są wręcz natarczywe. Podziwiam Cie , że tak dzielnie im odmawiasz! 3 maj sie i nie daj sobą manipulowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D a ja wczoraj \"popalilam\" fuuuj latalam po miescie po kolejkach w urzedach,na dworze ukrop ze oddychac nie ma czym,jakis gosciu palil, jak mi zawialo tak prosto w twarz.oooczy mi wyyyszly,tchu nie umialam zlapac,myslalam ze sie udusze fuuuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja-ka zycze tobie i pozostalym tez takich znajomych jak ja mam.moje najlepsiejsze kolezanki rzucily smierdzielami jak byly w ciazy i tak im zostalo,jednej maz nigdy nie palil,a drugiej sam od siebie kulturalnie wynosi sie na balkon a potem stara sie nam nie chuchac bo smierdzi,wiec mysle ze jestem bezpieczna nawet popijajac piwko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to: Nie palę już 97 dni (+ 22g19m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 1958. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 23g04m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 685,51 zł! zadowalajacy wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim:) ❤️ Nie palę już 39 dni (+ 10g39m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 1577. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 01g15m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 532,49 zł! ❤️ Życze udanego weekendu wszystkim:) dodob jak tam sie masz?????? Sądny dzień buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz patrze na mój wynik i widzę że mogłam sobie pozwolic na kupno na raty jakiegoś dobrego auta:) taka kasa, alem ja bylam głupolekkkkkkkkkkkkkkkkkk;);) kiedys oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje na udany weekend:d pouprzatam i jade piwo pic,piwo pic,piwo pic:D a dla was wszystkich pachnidelek 🌼 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! jaki piękny dzisiaj dzień! słoneczko weekend aż się życ chce! buziole i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sadny dzień___ 3mam się 3mam____ czytam sobie topik od początku_____ i podbudobwuję moją motywację do niepalenia____buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeLLO!!! Witaj Mariolcia! wiesz, że dzisiaj światowy dzień bP ?:D Masz dzisiaj imprezke>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Julcia!___________ wiem wiem i 3mam się________ imprezka jest dzisiaj a jakże___________ mam plan żeby się cała obkleić plastrami hihihi______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej;)... U mnie niespodziewana imprezka, tzn. na rynku-Urszula śpiewała, wszyscy naokoło dmuchali, chyba co druga osoba z fają:) a ja nic:). Potem potańcówy trochę w domku. uciekam spać bo literki mi sie mylą hihi;). Oby tak dalej szło-BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl weekend he he dopiero do domku sciagnelam:D bylo super,dzieci padly jak sniete rybki tyle godzin na powietrzu i grilek i piwko i BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.. Dziś jest drugi dzień odkąd nie palę..Rzuciłam wczoraj, zupełnie zapominając o tym że 31 maj to światowy dzień bez papierosa;) Nie wiem jak to możliwe ale już dziś wchodząc na 4 piętro, nie dostałam zadyszki jak zwykle..Paliłam 7 lat, a mam dopiero 22 lata i objawy jak u długoletnich palaczy..:|Dodatkowo motywuje mnie mój mężczyzna któremu bardzo przeszkadza to że palę mimo to że nie robię tego przy nim..Dobrze jest mieć kogoś takiego..No i oczywiście troska o własne zdrowie..Czytałam że po kilku dniach powracają do normy zmysły smaku i zapachu..Bardzo fajne to forum i ten temat w obecnej dla mnie chwili bardzo interesujący..Zostanę tu na dłużej :-) Pozdrowienia dla wszystkich internautek, a zwłaszcza tych niepalących ze Skierniewic ;) /Atydea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea witam ci w imieniu nas wszystkich tubylcow BP :D narazie pustki jak widac ale to wina pogody przepieknej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×