Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Złośliwiec jakoś nic nie piszesz co tam było u lekarza? Ja jakoś się zaczynam denerwować, wiesz? Tak jakoś siedze teraz i mysle o Tobie.......... Pozdrawiam Cie serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo to ja zmienilam pokoj i mam wszystko instalowane od nowa gdzie licznik niepalenia? tylko nie ten z 509 bo mi nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa ;/ jak porozmawiaja ze wszystkimi to wtedy ewentualnie zadzwonia szlag by to dodob ja ci zaraz wysle na maila instalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka nie ma rysia
hej kochani:) jaks ie trzymacie? czy ten dzien też was tak męczy?? mnie okropnie,caly dzien chce mi sie spac ijestem taka nijaka;/ cos mnie ostatnio ssanie męczy :( zlosliwiec blagam odezwij sie jak zdrowko,co lekarz powiedzial i jak wyniki...jakos mam przeczucie,ze cie w szpitalu zostawili:( sciskam i caluje mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona bp wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba bp wczoraj byłem u lekarza i wynik jest niedobry mam raka :( już większego nieszczęścia niema a jednak nie myślę o pecie jedne zło pokonałem z drugim muszę walczyć jak będzie to ???????? mam mętlik w głowie pustkę i nie jestem w stanie coś więcej napisać trzymam za was dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP bo nie palić to jest coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka nie ma rysia
zlośliwiec,ale wiesz,ze nie mozesz si ezalamac!!!!!!masz pewnie dla kogo życ i masz dla kogo walczyc!wygrałes z nałogiem to i wygrasz z rakiem!!!!!wierze w to... 3mam za Ciebie kciuki i wierze,że będzie dobrze,musi byc!nie zalamuj sie i nie poddawaj!!! nie przecze,że mi smutno z tego powodu,ale wiem,że bedzie dobrze... sama ide do szpitala za tydzień i tez nie moge sie poddac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to i przykre ...żadne słowa nie oddadzą tego co sie w takim momencie czuje ale nie poddawaj sie złośliwiec ja i zapewne wszyscy na tym topicu trzymamy za Ciebie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ---badz dobrej mysli :):):) pozdrawiam serdecznie ...................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien---:) w naszym stanie nie wskazane denerwowanie heh...zatruje .Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiii
ja zainspirowana waszymi postami zapalilam wlasnie ostatniego papierosa resze paczki wyrzucilam mam nadzieje ze sie uda i trzymam tez kciuki za was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiii
ja zainspirowana waszymi postami zapalilam wlasnie ostatniego papierosa resze paczki wyrzucilam mam nadzieje ze sie uda i trzymam tez kciuki za was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec - rak to diagnoza, nie wyrok! Trzymaj się, nie rozczulaj. Zaplanuj walkę. Rozpracuj drania taktycznie. Nikt nie obiecywał nam, że życie jest łatwe, ale jaka satysfakcja jak się wygrywa z przeciwnościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy gosc
zlosliwiec - trzymam za Ciebie kciuki i posylam Ci wirtualnie energie. Jedna walke zakonczyles i rozpoczynasz nastepna . Zycze Ci wielu sil i wiary , ze z kolejnej walki wyjdziesz zwyciesko - bo to bardzo pomaga. Jestem calym sercem przy Tobie i codziennie o Tobie mysle. Pisz ..... my czekamy na wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZLOSLIWIEC glowa do gory teraz najwazniejsze pozytywne nastawienie sila woli ja tez mialam i jak widac na zalaczonym obrazku jest ok ale nawet z tego ze przez terapie krecilo mi sie w glowie i nie umialam na nogach ustac sie smialam \"ciekawe ile musialabym wypic zeby miec takie problemy z grawitacja\" itd itp bedzie dobrze :) ja to wiem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec bardzo mocno Cie przytulam i ściskam, to smutna wiadomosć:(,ogromnie cie przytulam i zycze siły i optymizmu, wierze że pokonasz to, dbaj o siebie! Pozdrawiam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec, wiara przenosi cuda..., Ty sam najlepiej to wiesz, nie bez przyczyny rzuciłeś fajki w takim a nie innym momencie. Ja pamiętam, kiedy. Teraz zatem ta sama wiara jest z Tobą. Dodaję swoją energię, pomnażam Twoją siłę.👄 👄👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec🌻tak czekałam na ten 4 listopad i na twoj wynik ...ale wiesz co juz pisałam ze to nie wyrok ...pokonasz go ....zawsze cos sie musi do nas przyczepic ...bedziemy z TOBA NA TYM FORUM ....i napewno bedziemy wraz z Tobą dobrej mysli ...bo co ....inaczej myslec nie mozna ...musi byc dobrze..pozdrawiam cie serdecznie ....i juz juz rok i 4 miesiace trzymasz za mnie swoje dębowe kciuki 🖐️i ja teraz za Ciebie trzymam🖐️🖐️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
złośliwiec. Sciskam mocno i wszyscy trzymamy za ciebie kciuki. nie poddawaj się walcz.Zgadzam się to diagnoza, teraz się raka leczy z dużym powodzeniem, a wiem o tym sporo. Jest mnóstwo nowych sposobów leczenia. Także głowa do góry. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie przyłączam bo wiem jak bardzo Ty nas tutaj podtrzymujesz:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złośliwiec--> Mam nadzieje, że Twój guz umiejscowił sie w miejscu, z którego da sie go wygonić operacją lub chemioterapią. Ludzie żyją długie szczesliwe lata po usunieciu różnych guzów!Ojciec mojej koleżanki mial złosliwego, przerzucał mu sie 2 razy, ostatni raz do głowy. Za każdym razem lekarze operowali. Żyje po tej ostatniej operacji już ponad 10 lat. Z całego serca przysyłam w Twoim kierunku tyle dobrych fluidów, ile tylko moge, ściskam Cie mocno. ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście również przyłączam się do ściskających i trzymających mocno kciuki za Naszego kochanego Złośliwca :) trzymam mocno, mocno, baaardzo mocno !!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam popieprzyć jakieś głupoty, ale tym razem sobie odpuszczę :/ Złośliwcze trzymam za Ciebie wszelkie kciuki i życzę Ci tak dobrze jak mało komu. Nie będę Cię pocieszać bo nie wiem jak. Jesteś silnym facetem i wygrasz dzięki swojemu podejściu do życia. W ogóle nie zakładam innej opcji, w sumie to jestem pewna że będzie dobrze. Nie za często chodzę do kościoła, ale święcie wierzę w Boga i słowo że się za Ciebie na raz pomodlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec, jestem z Tobą ja i wszyscy na tym topiku.Jak połączymy siły to Ci tyle dobrej energii wyślemy że musi być dobrze. Ściskam Cię mocno myśląc o tobie nieustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec, i ja jestem z Tobą, podsyłam dobre fluidki i słonko:-) Zobaczysz, dasz radę i przegonisz drania. Jestem tego pewna! ps. jestem z Wrocławia; gdybyś potrzebował tutaj jakiejkolwiek pomocy to pisz na anulla77@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po bardzo, bardzo długiej nieobecności!Podglądam Wasze wpisy od kilku dni, dowiedziałam wielu ciekawostek ale też powaliła mnie na kolana wiadomość od Złośliwca - Chopie złoty trzym się jak możesz, czego możesz i za ci możesz.Moje ramię jest do Twojej dyspozycji.Jesteś Chłopie silny jak wół więc pokonasz skurczybyka dziada szybciej niż Ci się wydaje - to ja Balbina Ci mówię a jak już coś mówię, to wiem, że tak będzie. Jestem z Toba swoim wielkim sedruchem i całą sobą - a jest tego trochę (nawet więcej niż trochę) Kiedyś Ty trzymałeś za mój sukces swoje dębowe paluchi ( przydały się trochę póżniej tj od lutego 2008r) a dzisiaj ja trzymam za Ciebie i Twoje powodzenie na tej ścieżce wojennej dwa swoje wolne i nieśmierdzące drzewowe kciuki oraz zaciskam na szczęscie pięści nogowymi paluchami:-) Bedzie OK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z całego serca przyłączam się do trzymania kciuków za Ciebie Zlosliwiec i myślę o Tobie,wiem że i tę walkę wygrasz.Przyjmij odemnie pozytywną energię i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
kochani to juz 3 dzien i 3 moje podejscie... 2 razy sie nie udalo ...uda sie 3 !! Tylko jak patrze jakie tu silne kobietki a ja za kazdym razem sie lamie to az mi glupio :( Moze nie nadaje sie na Wasz topik?? Ale jedno wiem - chce rzucic bardzo i w koncu uda mi sie :) buziaczki dla Was i dla zlosliwca szczegolnie - przykro mi - ale chlop jak dab jestes i poradzisz sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc minela ok wzielam maly urlop w pracy wiec skupiam sie juz tylko na sobie w pracy wszyscy pala jak smoki wiec na pewno by mi to nie pomoglo:/ ale jak narazie jest ok rano zakupilam zgrzewke wody mineralnej i warzywa a takze inne niskokaloryczne produkty narazie jest ok :) ale to dopiero pierwszy dzien kulka777 i bella 1962 dzieki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×