Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość _nowa
Przyznaję sie, że przy któryms tam z kolei rzucaniu sięgnęłam po jakieś tabletki :) Nie pamietam co to było ale nie nicorette ani nie niquitin. Czy to działało..chyba tak, bo przez krótki czas nie paliłam (czyt.miesiąc) A potem wystarczyła głupia chwila i koleżanka: no zapal sobie, to przeciez tylko jeden papierosek. Rada :) unikajmy takich życzliwców :D jak ognia! Ale powiem Wam, że jakiś czas temu zaryzykowałam. Kilka miesięcy temu pojechaliśmy do znajomych, wiadomo alkohol ;) i ktoś poczęstował mnie papierosem. Zapaliłam i zdążyłam raz pociągnąć. Najnormalniej w świecie mi nie "smakował" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania że człowiek nie jest ze skały i nie wszystko potrafi przezwycięzyć tylko danym sobie słowem. Dlatego warto sie wspomagać róznymi specyfikami, dzielić sie opiniami no i oczywiscie wzajemnym wsparciem i motywacją. Co do czestujących - życzliwych, to wiem coś o tym: mnie przy pierwszym rzucaniu (3 tygodnie BP) tez kolezanka skusiła "zapal - jak nie palisz to od jutra dalej nie bedziesz - przy piwku nalezy Ci sie chwila relaksu". Odtąd zdecydowałam że nie bede palić ale włsanie podczas imprezki nalezy mi sie chwila relaksu... Odtąd jak na zbawienie czekałam na imprezkę, odliczalam dni, godziny, sama nawet organizowalam posiadówę jeśli okazalo się że np od 2 tygodni u nikogo nic... Kupowalam wtedy paczkę fajek i jarałam ją cąłą w 3 godzin :o :o :o Ja sie skończyła to dalej "cudzesy"... Jaki sens????? Żaden!!!! Nie dajcie sie na takie rzucanie nigdy nabrać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam Was wszystkich do poniedziałku Mam nadzieję Was zastać w conajniej takim gronie i żeby kazdemu cyferki czy liczby dni BP zmieniły się na o 3 wieksze ;) Pachniemy przez weekend 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_r00channa
Tydzień wytrzymałam :( Dzisiaj z nerwów po maratonie Klanu nagranego dzięki Show View wypaliłam półtora paczki Dżing Ling'ów i 3 kawy bez cukru (z ciachami dwoma). Tone w nałogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa
panna_r00channa spokojnie :) rzucić wcale nie jest łatwo. Grunt to próbować. W końcu dasz radę zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich BP.Kończą się wakacje-czas wyjechać.Będę z wami, po przyjeździe podpiszę listę i nadrobię zaległości.CZEŚĆ WSZYSTKIM BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_r00channa
hura ! udało mi sie rzucić palenie nikotyny, można też rzec że wpadłam w inny nałóg ale na zdrowo teraz :) papierosów nie palę, ale cygaro z wąsem , jest wyśmienite :) musicie spróbować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUPEK :)) !!! witaj stara wiaro :) jak tam?? co slychowac?? fajnie jest BP :) Nie palę już 566 dni (+ 22g02m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 11338. Będę żyć dłużej o 86 dni (+ 14g42m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 932,19 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dużo nowych rzucaczy :) super!!! ja na początku drogi ku niepaleniu gdy dopadała mnie szalona chęć na peta - ratowałam się ....słonecznikiem (z przyprawami:) paliłam dwie paczki dziennie (Linki czerwone) także pierwsze momenty nie palenia nie były łatwe a wręcz istny horror...ale przetrwałam i teraz jest ok :) oprócz Tabexu , słoniolek nie raz uratował mi życie :P trzymam kciuki za wszystkich początkujących !!!! Nie palę już 375 dni (+ 12g27m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 15020. Będę żyć dłużej o 114 dni (+ 17g48m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 257,26 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniu a wiesz ze kilka dni temu naszla mnie chec na papierocha?? ;/ mialam jak to sie mowi kurwice z nerwica totalna i przeszlo mi przez mysl zeby siegnac po fajke a z innej beczki to w ciagu tego calego czasu co nie pale przytylam 10 kilo, od dluzszego czasu waga stoi w miejscu, a ja zaczynam stosownie do tej wagi ksztaltow nabierac robi mi sie plaski brzuch i tu i owdzie maleje a rosnie biust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Rzucam palenie na tabletkach CHAMPIX. Jest tu forum na kafeterii dla rzucających na Champixie. Polecam ! Tabletki są na receptę i po 2- tygodniach / średnio rzuca się. Ja biorę od tygodnia i .... jest to ostatnia deska ratunku / rzucałam w życiu już 3-4 razy/. Palę od 16 roku, teraz już ponad paczkę dziennie ! A mam 40 lat ! Nałóg do potęgi .... Moja ciotka na Champixie rzuciła po 35 latach palenia i wielu próbach. Trzeba uważać - mogą być różne niepokojące objawy - każdy ma inne. Mnie się nic nie chce, senność - i oby tylko to zostało !!! Ciężko jest, ale jak nie to - to już koniec. Forum - Rzucam na Champixie ? Jakoś tak. Masa ludzi ! Pozdrawiam. I też jestem na tym Forum - dla motywacji - w grupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem i się melduję ... zlosliwiec 🌼:D 15 dzionek minął :D Oj czasem kusi ale nie daję się tak łatwo!! Będę silna :D Jutro się odezwe, pozdrowionka dla wszystkich :) Trzymam kciuki za początkujących :) 🌼 najgorsze pierwsze dni, tak przynajmniej było u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam was coś zapytać, czy palenie sprawia wam przyemność, jak to na was dziala, lubie smak dymu itp? bo ja osobiscie na imprezach po alkoholu czasem sobie zapale ale nie dla smaku ,bo nawet nie umiem sie zaciagac :-) , tylko jakos glupio stac tak przy znajomych z pustymi rekami , rzadko sie to zdarz, z raz na 2 m-ce. I nie czuje potrzeby palenia. U mnie w domu mama kopci jak smok, moj facet jara. A tato rzucił jakies 6 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bea…tucha 🌼 16 dni BP :D 🌼 zuch dziewczynka 🌼 kaka007 🌼 ja rzuciłem palenie bez wspomagaczy bo naprawdę chciałem skończyć z tym śmierdzącym nałogiem przeprowadziłem rozmowę :D sam--ze sobą :D i doszedłem do wniosku ze żadna tabletka jak również guma czy też odtrucie komputerowe nie rzuci za mnie palenia papierosów najgorzej było mi zacząć bo chęć była tylko odwagi mi brakowało znalazłem tu te forum o rzucaniu palenia i zaryzykowałem pomogli mi tu ludzie z tego topiku i dzięki wszystkim za pomoc dzięki wam nie pale tu mam, :D PRZYJACIÓŁ :D przeżyłem horror- ja - moja rodzina – i znajomi do dziś na mnie mówią złośliwiec ale to już historia UDAŁO SIĘ :D nie wiedziałem ze nie palić to jest cos pięknego bo nie pamiętam tamtych młodzieńczych lat w których ja nie paliłem to tak jak bym z paczka fajek się urodził paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało rzucić palenie to i Wam wszystkim tez się uda tylko jest jeden warunek trzeba naprawdę ale to naprawdę chcieć rzucić palenie Ewellusia 🌼 nie pal 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP Nie palę już 1618 dni (+ 18g44m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 97126. Będę żyć dłużej o 741 dni (+ 22g35m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 537,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec!!! Chylę czoła i zazdroszczę!!!!! Cieszę się że mamy Ciebie w swoim gronie bo jesteś mega-motywatorem! Dzieki!!!! U mnie d o p i e r o 9 dzień BP i macie rację z dnia na dzień jest łatwiej :) Mało tego wczoraj po 8 dniach weszłam na wagę i ani grama wiecej. Czytałam że brak nikotyny potrafi w pierwszym okresie spowolnić przemianę materii nawet do 40%...nie wiem czy to prawda Ja żuję nicorette wiec jakoś ta nikotyna mimo wszystko we mnie krąży, poza tym zdecydowanie redukuje, co tu kryć, wilczy bez fajki apetyt... Spotkałam w piątek po latach znajoma, która nie pali już 10 mieisęcy, niestety 15 kg na plusie :o Cholernie sie tego boję :( Napiszcie jak tam u Was z wagą. Pozdrowionka P.S. Nie myślcie że rozważam powrót do nałogu w obawie o figurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastawa stołowa
To już trzeci dzień mojej męki. Nie mam co zrobić z rękami, usunęłam z domu wszystkie przekąski żeby nie przytyć. Help zniechęćcie mnie jakoś:), bo nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastawa stołowa
Najgorzej, że w sobotę idę na wesele, to będzie dopiero sprawdzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
witam wszystkich...widzę że dużo nowych osob donas dołączyło...ja nadal pachnąca... Nie palę już 248 dni (+ 00g50m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 7441. Będę żyć dłużej o 56 dni (+ 20g11m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 678,78 zł! Pozdrawiam nowych jak i starych byłych palaczy.... 3mam za Was kciuki... 🌻NIEPALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 2 dni, ale wiem że mi łatwiej niż innym, bo mam za sobą już okres niepalenia i świadomość, że można nie palić i żyć. Pomimo tego i tak jestem z siebie dumna. Trzymam za wszystkich kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie link do kalkulatora niepalenia, którym sie posługujecie. Też chciałabym poczynić sobie tak drobiazgowe obliczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po 2 tygodniowej nieobecnosci :D 🖐️ Witam załogę BP jak i nowych bywalców :) wypoczęty , zmobilizowany i opalony ruszam na dalszą walkę z fajami ... oto najnowsze moje dane : Nie palę już 138 dni (+ 02g23m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 1933. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 18g27m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 860,36 zł! i cyfry sie powiekszają ;) do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk przewertuj ostatnie 20 podstron tam gdzies wklejałem link do tego programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska44
Rzuczm już chyba 100 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucasz setny raz bo tak naprawdę nie chcesz rzucić tego świństwa ... moze ten topik ci pomoże ? spróbuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam milczalam chyba z 2 miesiace bo urlop i zwolnienie ale jestem i obiecuje byc aktywna za 8 tygodni mam nadzieje dzidzius pojawi sie na swiecie mam nadzieje ze pachnacym przynajmniej ze strony rodziców pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie pamietaja lub nie :) zapraszam na tort urodzinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja pozdrawiam - tylko pozdrawiam z braku czasu:). Ale pamiętam:)! Ciekawe kto zacznie tysięczną stronę;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×