Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Panny-Lane 🌼 ja też z poczadku miałem chęć rzucić palenie tylko nie moglem się zdecydowac od kiedy zawsze mowilem od jutra najważniejsze jest zaczac powiedziec stop a dalej to już się wszystko z wielkim trudem ułoży nie odwlekaj zacznij jak najszybciej WARTO :D palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie a dziś mam czym się pochwalić Nie palę już 1596 dni (+ 23g27m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 95818. Będę żyć dłużej o 731 dni (+ 22g45m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 099,24 zł! 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panny_Lane
Złośliwiec- jestem pełna podziwu! Miło, że ktoś rozumie jak to jest a nie tylko mówi, że "palenie zabija" a nie wie, że ciężko rzucić. A co robiłeś by o tym nie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skawaga
Cześc Wszyscy Pachnący!!! Ja nie palę ponad 4 m-ce, ale radośc z tego faktu zaczyna mi przysłaniac wyświetlacz na mojej wadze łazienkowej. Jeszcze sie nie poddaje, ale dziś np. znajomy zadał mi pytanie: Który to m-c ??? Zatkało mnie :((( Ale do palenia nie wróce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panny_Lane 🌼 przed chwilka co wróciłem z marszobiegu co dziennie chodzę tak od5 do 6 km razem ze swoją psinką :D pracuję a w wolny czas żeby nie myśleć o śmierdzielu to spędzam na działce albo łowię ryby :D jednak myśli o zapaleniu nie dawały mi spokoju ale z każdym dniem gdy nie zapaliłem [nie nakarmiłem śmierdziela] on stawał się słabszy az w końcu dał mi spokój :D trzeba być cierpliwym i musi minąć trochę czasu żeby pokonać śmierdziela Skawala 🌼 wiem z własnego doświadczenia, bo też z początku przybyło mi kg trzeba tylko cierpliwości i czasu a waga sama powróci do normy :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skawaga
Dzięki złośliwiec za słowa otuchy. Ja też w pierszych dniach (teraz także w chwilach zwątpienia) dosłownie ryłam na działce. Ale wcześniej zaczęłam ograniczac, nie dla mnie było rzucenie z dnia na dzień. Ale jestem wolna, papieros to już nie mój władca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawa czeka zapraszam ja po urlopie wróciłam i jestem szczęś;liwa wypoczęta zadowolona i oczywiście melduję sie PACHNĄCO zal mi tych ludzi było co tylko w samolocie o śmierdzielu gadali że palić im sie chce aj jak super jest pachnieć widze że pojawili sie nowi pachnący tak wiec witam Was i super że tu jeseście Wszystkich pozdrawiam i życze miłej niedzieli mój bilansik Nie palę już 259 dni (+ 18g53m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 6754. Będę żyć dłużej o 51 dni (+ 14g19m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 380,94 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dorzucam pozdrowienia 🖐️ i życzenia Miłego , Słonecznego no i bezdymnego dnia ;) no i wklejam moj wyczyn :D ps....bardzo mi sie podoba jak rosną mi te cyferki w tej tabelce pozniżej ;) miłej niedzieli 🖐️ ps.pachnąca Aga pochwal sie gdzie byłaś ? :D Nie palę już 113 dni (+ 13g26m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 1589. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 03g28m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 707,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REGRES JAK WIESZ NIE PALĘ JA MÓJ MĄŻ TEŻ PRZESTAŁ ŚMIERDZIEĆ I TE PIĘNIĄŻKI ODKŁADALIŚMY DO NASZEJ ŚWINKI I ZA TO PLUS TROSZKE DOŁOŻYLIŚMY POLECIELIŚMY Z SYNEM DO EGIPTU BYŁO SUPER TAK WIĘC MIELIŚMY WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ Z TEJ KASY I TERAZ ODKLADAMY NA NASTĘPNY URLOP POZDRAWIAM I MILEGO WIECZORKU ZŁOŚLIWIEC REGRES A GDZIE RESZTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że dużo ludzi na wakacjach:). Pozdrawiam wszystkich! Aga gratuluję i zazdroszczę:)! Ja jakoś nie potrafię odłożyć. Ale nie ukrywam, że na bieżąco kupowałam sobie perfumy, plecak kupiłam na rower i inne przyjemności:). No i było mnie stać by wziąć kredyt na nowy rower:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich 🌼 :D podpisuję listę obecności BP :D pachnąca aga 🌼 ja-ka 🌼 Regres 🖐️ graba 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię kawę, herbatę, kakao, miętę - zapraszam - częstujcie się i odzywajcie się - topik zanika :( Może przyczyna jest taka, jak ktoś wcześniej napisał, że już wszyscy się wyleczyli z nałogu (fajnie byłoby :)) ) i nie chcemy nawet w myślach wracać do tematu 🌻 :) Weźmy jednak pod uwagę nowych "rzucaczy" im, tak jak nam kiedyś potrzebne wsparcie ❤️ :)) Złośliwcze - mam do Ciebie pytanie - kiedy moja waga zacznie dochodzić do normy?????, napisz konkretnie jak długo to trwało u Ciebie?????, teraz zatrzymałam się w rozwoju wagowym :), ale ja chcę spowodować regres :) A oto bilansik: Nie palę już 260 dni (+ 19g59m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 4694. Będę żyć dłużej o 35 dni (+ 20g44m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 877,99 zł! Pozdrawiam Was wszystkich pachnąco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku i twój regres kiedys nadejdzie :P pachnaca aga :) za rok polecisz na Teneryfe za zaoszczedzona kase z fajek :D złosliwiec jasne że pachniemy :D 🖐️ :D wtorkowe pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku - myślę, że to raczej "wina" wakacji, że tak tu pusto:). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słoneczko pięknie świeci to ja Wam pisze wstawać :) kawka czeka szkoda dnia ja właśnie pije kawke potem na rowerek lece dziś mam wolne tak więc wpadać tu będę częsciej mam tylko nadzieje że po wakacjach ruch na topiku się zwiększy złośliwiec Regres ojejkujejku 🌻 ja-ka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe grono pachnące... Ja dalej pachnąca,choć dzisiaj mam straszna ochotę na śmierdziela a to wszystko z nerwów....choć mija...mi.... 🌻Nie palę już 230 dni (+ 13g46m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 6917. Będę żyć dłużej o 52 dni (+ 20g09m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 490,20 zł!🌻 ale dziś przechodzę kryzys...wiem ze dam rade i niesięgnę,ale "on"czycha.... Niemam czasu pisać bo właśnie się przeprowadzam i tak jakoś wychodzi,ale gdy mam chwilkę czytam Was kochani... Pozdrawiam gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się napisałam i wszystko znikło.... :( Czytam Was w wolnej chwili,teraz cienko z czasem gdyz się przeprowadzam... dzisiaj jakoś mam cholerną chęć na śmierdziela mimo iż upłyneło... 🌻Nie palę już 230 dni (+ 13g46m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 6917. Będę żyć dłużej o 52 dni (+ 20g09m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 490,20 zł!🌻 "on"dalej czycha,ale wiem ze się niepoddam...a to wszystko z nerwów...terminy...gonią a tu jestem w szarym polu ze wszystkim... Pozdrawiam całe pachnace grono...3majcie sie ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka startnolem dzisiaj nie palilem jeszcze ze tak powiem narazie bardzo chce tak rzucic zaczolem za duzo po wyjezdzie tutaj palic normalnie nie normalne wogole po ostatniej probie eh szkoda gadac pozdro milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloff85-witaj spowrotem...napewno tym razem Ci się uda..wierzę w to bardzo.. 3mam za Ciebie kciuki.. Jak Twoje piesie?? Pamiętam Cię jak sama zaczynałam rzucać pisałęś....??(chyba że ktoś ma podobne pseudo) :) teraz musisz wytrzymać niepozwól by smierdziel rządził TOBĄ....TY MUSISZ BYĆ SILNIEJSZY OD NIEGO I WYGRAĆ TĄ WALKE...NIEPODDAWAJ SIĘ... PS.SPADAM DO PRACY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) piesie zobacze dopiero 15 bo pietnastego dopiero lece do domu na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąca aga 🌼 nie było mnie bo nie miałem internetu :( ale już jestem 🖐️ podpisuje listę obecności BP :D madziuchna 04 🌼 ojejkujejku 🌼 ja-ka 🌼 Regres 🖐️ graba lellof 85 🖐️ graba wymieniłem ostatnia stonkę 🌼 🖐️ ale pozdrawiam wszystkich życzę miłego weekendu BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nie palę już 1602 dni (+ 20g57m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 96172. Będę żyć dłużej o 734 dni (+ 15g36m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 217,75 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło ze sie odezwaliście super a ja dzis wstałam jakoś spać nie mogłam a tu na dwoorku szaro i jak by padać zaraz chciało ale cóż trzeba teraz na takie dno sie przygp0tować w końcu bliżej nam do jesieni jak do lata :):):) zapraszam na kawke herbatke a potem kto ma ochote może sie dołączyć i na rowerek zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×