Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Coś nowego ale chyba nie było
przeznaczone do moich uszu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! tutaj sie mozesz wyzyc, ile wlezie:D:D pisz, az \ci klawiatura padnie:P sam ze sobą:D:D Super łatwo Cie sprowokować.....idx sobie zapal.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długo będziecie ten temat
KISIĆ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej
o skurczybyki! OD 2005 roku tak ze soba gadaja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabel Rogaty kogo na widły
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabel Rogaty
buahahahahahahhahahahhahahahhahahaha a. żabka b.jovik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROLKATROLKA
siemka wiem ze temat wątku jest całkiem inny . ale tylko chcialam zapytac czy bardzo sobie szkodzę tym , ze mam bóle chyba płuc i palę papierosy ? - podobno one nie mogą booleć ale przy wdychaniu powietrza mam najczęstszy ból i zdaje mni sie ze wlasnie o płuca chodzi .. Byłam u lekarza ale akurat ten moój sie na niczym nie zna ale dał mi w kazdym razie jakis antybiotyk i od piątku biorę . Palę od niedawna . 3-4 tygodni . Mysle ze moglam przyziebc te płuca pewnego dnia gdy wyszłam z kolegą na fajka i wlasnie wiało troche i od tamtego momentu na drugi dzien rano zaczeły mnie bolec przy wdychaniu powietrza . wieczorem gdy sprobowalam zapalic to nie dałam rady sie zaciagnac bo troche bolało więc sobie odpuscilam. ból mam od ostatniego czwartku . lecz wczoraj wieczore nie wytrzymalam i musialam zapalic sobie a mnie juz nie bolało więc zapaliłam ze 3 wieczorem i tez chodniej było ale to tylko dlatego ze spodenko krotkie mialam :p i na drugi dzien rano mnie bolały znow - ale to tylko przez 2godz moze . przy samym wdychaniu . Na prosty rozum to wiadomo ze jak sie cos z płucami ma to lepiej nie palić ale chce wiedziec czy to naprawde duzy wpływ ma . Bo mysle ze te płuca to sobie po prostu tylko przęziębiłam . a boleć i tak mnie mocno nie bolały , tylko tego pierwszego dnia troche mocniej i goraczke miałam . po prosry przeziebienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnkoc
Czy ma ktoś z Was link do książki Allana Car Jak skutecznie i szybko rzucic palenie czy coś w tym stylu,tylko że dla kobiet,słyszałam ze jest skuteczna,przeczytałam tą dla meżczyzn i muszę przyznać że nie paliłam dwa dni i znów pale,chciałabym przeczytac tą dla kobiet może akurat by mi sie udało.Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry!!
leloof nie pali tydzien ma sie dobrze i pozdrawia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry!!
ag masz tego Carra mi osobiscie kiedys nie pomogl-za dlugi byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa niepalaca
Moi drodzy! Wszytskim pragnacym rzucić skutecznie palenie, bez płaczu, bez stresu, bez zbednych kilogramów polecam metodę która okazała sie dla mnie strza lem w 10-tke!I nie tylko dla mnie ale dla milionów ludzi na świecie.Próbowałam róznych metod ale w koncu stwierdziłam ze predzej umre na rka płuc niz przestane palic. Az pewnego dnia przeczytałam w necie że jest ksiazka ktora cuda działa.Pomyslałam ksiązka?Absurd:-kto rzuca palenie za pomoca ksiazki?-)ale opowiesci ludzi ktorzy rzekomo przeczytali i rzucili szybko i bezbolesnie były fascynujace.Postanowiłam ze nic mi nie szkodzi przeczytacx.I tak zrobiła.Od tamtego momentu nie palę.To juz ponad 2 miesiece.;-)To nie jest reklama bo nie mam z ta firma nic wspolnego tylko życzliwa porada ze jest sposob ktory naprawde pomaga.Oczywiscie trzeba chciec rzucic palenie;-)Ksiąza to Allan Caar ,, jak szybko rzucic palenie"Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difda
masz racje tez polecam ta ksiazke. Jak dla mnie to najlepszy sposob na rzucenie palenia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie rzucajace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaNIepali
Witam wszystkich. Nie pale już 3 tygodnie i 2 dni i nawet nie powiem,że jestem z siebie dumna,chociaż nie było łatwo i nadal nie jest bo przez to nie palenie chyba mam depresje. Nie wiem już co mam robić,może lepiej by było gdybym paliła? Bo na prawde czuje sie koszmarnie. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny001
Polecam wszystkim metode BRT. Jest to podobno jedyna metoda na rynku medycznym, ktora likwiduje glod nikotynowy. Poddalam sie zabiegowi ponad miesiac temu. Zabieg trwal godzine czasu i byl bardzo przyjemny - lezalam, a pani wykonujaca zabieg przykladala elekrtody w rozne miejsca na ciele. Bylam podlaczona do komputera. na koniec otrzymalam witaminy i wode, ktore maja za zadanie dodatkowo oczyscic organizm. Od tamtej pory nie pale, choc palilam przez 20 lat ! Z metody korzystal tez maz i znajomi. Wszyscy sa zadowoleni. Autentycznie nie czujemy glodu !!! I nie przeszkadza nam to, ze inni w naszym otoczeniu pala. Dla zainteresowanych podaje tel do gabinetu w Warszawie - 511 555 007 - jest to pieknie urzadzony, profesjonalny gabinet. Cena zabiegu 150 zl, a dla wiekszych grup jest jeszcze taniej. Uwazam, ze warto. U mnie po miesiacu niepalenia te 150 zl juz sie dawno zwrocilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulec88
witam nie palę 6 dzień to moja nie wiem która próba, jednak wierzę ze ta bedzie udana...jak przetrwac nie wiem za kazdym razem jest tak samo, nie uzywam niczego prócz silnej woli - wszytkie srodki wybróbowałam przez 18 !!! lat palenia , trzymajcie kciuki wsrod znajomych nie mowie ze rzucilam - nikt juz w to nie wierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze sie pewnie chwale ale
nie palę juz 9 miesięcy i nie powiem ,że wszystko byo pięknie i cudownie :O bo kużwa nie było !Paliłam prawie 20 lat ...prób rzucenia nie zliczę , a teraz nie wiem jak to sie stało ale udało sie :) przytyłam niestety 12 kg :O no i co! Od dwóch miesięcy walczę z tym i udało sie zwalić 5 kg .... tak czasami myśle,ze producenci fajek powinni zostać wystrzeleni w kosmos (wiem ze to głupie) ... Ale powiem wam ,że juz dziś przebywam swobodnie w środowisku palaczy i mam to gdzieś -jak chcą niech palą .Wielu z nich sie dziwi jak to ? Ja zatwardziała palaczka i rzuciłam?!A no tak i dobrze mi z tym ale pierwsze 3-4 miesiące to zwyczajnie wyrwane z życiorysu -droga przez mękę -przynajmniej dla mnie ...Ale cos za coś .Warto i jeszcze raz warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) ja juz ponad rok nie pale:) uzywalam tylko na poczatku plastrow a teraz jest ok:) praktycznie wogole o tym nie mysle:) przytylam moze z 5 kilo i szybko je zrzucilam:) super ze tak wiele osob tez rzuca palenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnienie od papierosów to kwestia psychiki. Warto moim zdaniem obserwować sobie, w jakich momentach wzrasta chęć zapalenia papierosa, wg badań najczęściej w momentach stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica;)))
witam wszystkich ;)))) 3 tygodnie temu rzuciłam palenie - i wiecie co też mnie nie ciągnie :))) równieżpoleca wszystkim książkę ALLANA CARRa 'ŁATWY SPOSÓB NA RZUCENIE PALENIA" - naprawdęmi pomogła i dopiero teraz rozumiem i doceniam siłę ludzkiego umysłu - bo przecież wszyscy który czytali ten wątek - wie - że to poporostu programowanie umysłu i ludzkiej psychiki !!!!!!!! BRAWOOOO dla AUTORA !!!!!!\ jednak wiecie co - mam drobny problemik - a mianowicie wzdęcia - dopadły mnie tak boleśnie - że nie wiewm co robić - chyba przejdę na dietę.... od ostatniego papierosa czyli od 19. 11. 2010r. nie przytyłam ani 1kg - więc jest oki ;) tylko te wzdęcia - tak mnie męczą - PROSZĘ POMÓŻCIE!!!! ja cierpię... nie umię wysiedzieć w pracy;( proszę napiszcie jeśli znaleźliście sposób na tą męczarnię :) pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×