Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja także po 2 latach walki zdecydowałam, że wezmę tabletki. Ale spokojnie, jeszcze ich nie kupiłam :) wiem że jest na rynku jakiś desmoxan i nicorix. O nicorix właśnie czytam i nie wiem czy może ktoś stosował je wcześniej i może coś powiedzieć? Tu chyba można nawet kupić http://po.st/Nicorix . Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witam po bardzoo długiej nieobecności :) Jestem z wami polecam desmoxan i silną wolę ;0 mnie pomogło :) kochani wypoczęłam sobie 24 dni rehabilitacji i jestem w bardzo dobrej formie :) za niedługo minie mi 6 mcy BP :) ależ to leci wcale nie jest tak ciężko najgorszy jest pierwszy dzień potem tydzień a jak już mienie miesiąc .....czas oduzależnia :) pozdrawiam wszystkich trzymam kciuki !!!(teraz kolejna próba szukam pracy no i wiele zmian a co za tym idzie s t r e s...ale dam radę po raz pierwszy na rozmowie o pracę na pytanie o to czy palę odpowiem NIE :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli rzuciłaś palenie to naprawdę bardzo dobrze! Ja ostatnio byłam na sesji www.allen-carr.pl/ też rzuciłam i nawet mnie ne ciągnie. jesli masz problemy z wytrzymaniem może warto tam pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniła witaj w klubie :p Też się rozglądam za nową pracą, tyle zmian w moim życiu:p Praca moja mnie delikatnie denerwuje:p i latam na różne spotkania , jak dotąd wielkich sukcesów nie mam:p hihihihi czasem dojdę do finału ale i tak ktoś jest lepszy( czasem wygram ale praca nie jest dla mnie ciekawa to nie podejmuję )a chodzę bo jestem dinozaurem na rynku pracy praktycznie 15 lat w jednej firmie. W każdym razie cieszę się, że jest luksus, że mogę sobie spokojnie tej pracy szukać... Fajnie że się odezwałaś 6 m cy to już kawał czasu graty... I powodzenia w poszukiwaniu cierpliwości i pewności siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Cześć dzieciaki :D Jestem wciąż z Wami,nie palę ponad 8 miesięcy :) kasa za fajki ze skarbonki mądrze wydana...zbieram od nowa:) A pracy poszukam na wiosnę bo dziecko me najmłodsze wciąż mi choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam :) nie będę się wyłamywać i też powoli się rozglądam za nową pracą,obecna potrwa jeszcze góra kilka miesięcy :( 15 lat w jednej firmie troszke smutno na serduchu się robi ,nastawiam się psychicznie na nowe zmiany bo będą nieuniknione, cieszę sie że te zmiany będą bez P. Ania ,Daniła moje wielkie gratulacje :) Marcinek, dziewczyny ściskam i pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... u mnie niestety nie obeszło się bez leków, tabletek. Rzucałam 2 razy i za każdym razem wytrzymywałam z 1 miesiąc.. u mnie głód był tak duży,że nie potrafiłam sama sobie z tym poradzić, a na dodatek wszystkie moje kolezanki w pracy popalały ( i nadal to robią :P) Więc za trzecim razem spróbowałam http://track.nicorix.pl/product/Nicorix/ ?pid=160&uid=29164 ( wystarczy skopiować całość (czyli do ostatniej cyfry i usunąć spację przed "?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżoanaS
Witam. Jestem tu Nowa :-) Moja historia wyglada tak: mam 26 lat paliłam przez 9 lat. Od trzech dni jestem bez papierosa :-) postanowilam rzucuc z dnia na dzien bez wiekszego namysłu' poprostu mialam juz dosc tego smierdzacego nalogu. Moje zdanie jest takie nic tu nie da ograniczanie nawet do polowy paspierosa dziennie, jesli zapalisz to juz bedziesz palic, mam nadzierje ze wytrwam w moim mocnym postanowieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klockowa
U mnie mijaja 2 tygodnie bez papierosa. Ja tez rzucilam od razu. Palilam ponad 30 lat. Mam nadzieje, ze nie wroce juz nigdy do tego smierdzacego nalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżoanaS
Witam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witam wszystkich u mnie super przedświąteczny nastrój :) Radość i nie myślę aby o P :) tak działa tylko silna wola :) pozdrawiam wszystkich witam nowych i trzymam kciuki na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki za Was U mnie leci leci zaraz rocznikami będzie dwa lata :p hihihi kawał czasu ale nadal czasem łapie mnie chęć na zapalenie Co do wagi to mam to w d..... w grudniu sobie pozwalam w styczniu będę się odchudzał :p Aaaaaa trzymajcie za mnie kciuki w poniedziałek idę do nowej pracy, lekki stres jest, ale dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Marcinku trzymam kciuki daj znać jak pójdzie ja na razie czekam na odpowiednią propozycję :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klockowa
Marcinek, to ladny juz masz staz w niepaleniu. Tak trzymac. :) U mnie dzisiaj 18 dzien bez papierosa. Waga tez skoczyla do gory ale na razie tym sie nie przejmuje - tym zajme sie pozniej. Teraz wazne jest, zeby nie palic. Trzymam kciuki za niepalacych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam wszystkich :) Marcinek trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny w nowej pracy same szkolenia to jakoś leci zobaczymy jak będzie dalej Wesołych Świąt spokojnych i rodzinnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
witam wszystkich :) Szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego w nowym roku życzę wszystkim pachnącym i tym co chcieliby pachnieć, wytrwałości w postanowieniu bo naprawde warto :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witam życzę miłej zabawy sylwestrowej :) pozdrawiam dołączam się do życzeń agadki WARTO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Sukcesów w Nowym Roku! Niech On nam pęknie pachnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
jakoś pusto tu i smutno...hej jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anijaaaaa
A jestem :) wlasnie minely 3 pelne miesiaczki BP :) ostatnie 2 tyg. byly bardzo ciezki juz mialam chwile zwiatpienia , od 2 dni juz jest znowu wszystko OK .Pozdrawiam wszystkich ,PS. szkoda ze tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzucilam palenie za pomoca www.allen-carr.pl . dzieki temu od 3 lat nie pale i w ogole mnie nie ciagnie. Nie musialam brac zadnych tabletek, po prostu zrozumialam, ze palenie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witajcie u mnie minęło juz 7 mcy JUUUUHUUU troszkę zabiegana ale w dalszym ciągu bezrobotna najważniejsze NIPALĘ i tego się trzymam :) :) :) pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki bo jak nie my to kto ?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam i ja :) Ania jestemy jestemy :) Daniła moje JUHUUU JUHUUU dla Ciebie super wynik moje wielkie gratki :) :) :) Anijaaaa wynik godny podziwu :)życzę wytrwałości na następne miesiące, tak trzymaj :) U mnie w pazdzierniku miną rok, o moim byłym nałogu przypominają mi tylko reklamy telewizyjne,środków pomagających żucic palenie ,przechodzien z petem fu ,bo chęć na P u mnie dawno znikła i jest maga fajnie z mega kilogramami hi hi :) Ćwicze drugi miesiąc na siłowni powoli powoli może co z tego bżndzie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
będzie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, tyle tylko że nowa praca to nie mam na nic czasu słaba organizacja brzuch rośnie oczywiście nie palę pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×