Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

rewelacja--> może rzeczywiście,to ja jestem jakaś inna:) przepraszam,że wprowadziłam podły nastrój Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika, po to ten topik przecież :) rewelacja, gadanie o tym samym też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ika wielkie dzięki wierze w Ciebie i nadal trzymam kciuki 🌼 Sloneczkooo 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ika –mnie tez do roku ciągnęło żeby zapalić teraz już nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika---> jakie by to było banalne, gdybysmy wszyscy byli jednakowi i wszyscy czuli to samo...hehehe...na szczescie tak nie jest!!!!!! Nigdy mnie nie bedzie mdlilo jak bede Was czytac...obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce kwiatka tak dla poprawienia nastroju, wczoraj jak wrocilam z pracy mojego skarba nie bylo i wzielam sie za robotke, wstawilam pranie zrobilam ciasto na gofry, upralam bluzke w reku co mi sie wczesniej nie chcialo, uporzadkowalam w koncu kwiatki poschniete moich gospodarzy, bo zal bylo patzrec na ta paprotke, polowa na wior wyschnieta i jeszcze jeden taki kwiat, ktorego nazwy nie znam... tez sporo lisci odpadalo i w koncu ten dom wyglada normalnie... tylko kwiatka mi jeszcze jednego brakuje, tego co zawinelam mamie to postawilam na stoliczku w przedpokoju, pieknie orzywia wejscie :D aale do duzego pokoju mi potrzeba jeszcze chociaz jednego bo jest taki ktorego chce przeniesc do kuchni tam mu bedize lepiej bo jego koledzy w koncu odzyskali zieolony kolor a rozyczka to tak dla oczka by sue przydala pod koniec miesiaca kupie sobie jakis wazonik albo zawine od mamy hihi i zakupie jeszcze ususzone kwiatki ladnie taki bukiecik wyglada na lawe postawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) wlasnie skonsumowalam dwie kanapki i mysle o kawie :D juz nawet rybki przygotowalam do pieczenia na obiadek. niestety caly czas jestem przeziebiona :( trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
witam wszystkich z rana widze ze nastroje nie najlepsze ja mysle ze z palaczami to jak z alkocholikami zawsze nimi bedziemy i trzeba bedzie sie pilnowac niezaleznie ile sie nie pali taki juz los i nie ma palenia na prube czy mi juz przeszlo nie palic w tym jest sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys---> zgadzam się z Tobą :).......to jest uzależnienie jak każde inne....czujnym trzeba byc, a nie....bohaterem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem tak, Wesolutka, jak jeszcze będziesz o tych kwiatach pisać, to chyba Ci wyślę jakiegoś kwiata, u mnie rosną i rosną, chcesz? Taką ładną Kalateę mam z milionem odnóżek... Mój nr gg gdzieś tam jest, napisz, no mówię poważnie... jerzys, słoneczko, trafiliście w sedno, jest tak z tym BP... Bohaterów widziałam mnóstwo, ale takich szybkich, rewolwerowców pewnie, a tu trzeba na spokojnie, z mega koncentracją...pokonywać kolejne głody... , palenia, jedzenia... , ale zmierzamy przeciez do Jednego. To i dobrze musi być. A bo w tym jest siła... , co racja, to racja.... Trudna racja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnących;) zastanawia mnie nieobecność Piotra46..mam nadzieję,że wróci do nas...;) słoneczkoo..wiewióreczka,fado..i cała reszta buziaki...;) a fota rzeczywiście PORAZAJĄCA!!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
Czesc!!nie bede sie rozpisywal powiem tylko tyle...5 dzien 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
voytass –i tak trzymaj dalej nie daj się skusić śmierdzielowi trzymam za Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
jelena –odezwij się jak sobie dajesz rade to jest juz 3 dzien 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voytas tak trzymaj 🖐️ Jelena ...jeśli nie wytrzymałaś, to się nie przejmuj, zacznij od nowa ..dasz radę 🌻 🖐️ ;) Pozdrawiam wszystkich niepalących 🌻🖐️ (39bp) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Hej Hej pamiętacie mnie jeszcze kochanieńcy Ja dalej BP. Tylko pracą jestem zawalona i rzadko wpadam. Myśle o was i trzymam kciuki za tych którzy najbardziej potrzebuja i pozdrawiam tych którzy sobie z tym dzielnie radzą. Módlcie sie za mnie :))) . Śniło mi sie wczoraj tj dzisiaj ze mnie paczka papierosów goniła :)) koszmar gorszy niż z ulicy Wiązów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka---> kochana takie sny to standard...hehehe....tez miewałam...ufff :P Katia, Alleaffar--->trzymacie sie dzielnie jak widze...buzka za to..:P Wiewióreczka...a gdzie y sie nam zapodziałas moja droga??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos snów, mnie coprawda nie śni się goniąca paczka fajek, ale śni mi się, że tyle, niesamowite zresztą ilości fajek, spaliłam, że..., gdy rano budzę się, to zupełnie nie mam ochoty zapalić... Katia :) Wiewióreczka :) Słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny...Ostatnio wogole juz o paleniu nie myslałam,a dzis mam koszmarny dzien!Duzo spacerowałam i ....miałam dzis ochote...no wiecie...on cały czas za mną chodził i nadal chodzi mimo tego,iz siedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×