Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

A tu cisz jak makiem zasiał i jeszcze złośliwiec skrótem pisze tak że nawet nie ma co poczytać:d Dobry film na TVN czytałam książkę Zielona Mila Dlatego chyba taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek chciałam dotrwać do północy aby jako pierwsza z okazji 50 dni złożyć gratulacje ale chyba nie dam rady:( No trudno i tak może się uda 🌼🌼🌼 Złosliwiec pozdrawiam🌼 Dobrej i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo pomaranczki w koncu sie wyjasnilo o co |Tobie chodzilo na tamtymtm wlasnie topicku;) tam pale tylko \"wirtualnie\";) po prostu sobie jestem na topiku;) i tez uwazam , ze palaczem , tak jak innym nalogowcem jest sie do konca zycia;) bo wystarczy raz sie \'zapomniec\" i juz sie \"leci\";0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się udało Basiek gratulacje z okazji 50 DNI 🌼🌼🌼 setunia na szczęście wirtualne nie szkodzi:D🌼 złośliwiec🌼 amazonka🌼 myśle:( o Tobie Balbinka 🌼 daj troche po bandzie:D vonk 🌼 Kinia🌼 rolf🌼 Fado muaa 🌼 Pozdrawiam wszystkich wytrwałych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 Dziekuje Gadzinko za zyczenia...{kwiatek]🌼🌼 Wczoraj tak bylam padnieta po pracy ze nie zagladalam juz na topik. Czasami tak jest ze jak sie ma troche czasu i mozna posiedziec przy kompie to nie ma z kim pogadac ja tez pewnego czasu tak mialam,a teraz jak sie zalapalam do pracy to ja nie mam tyle czasu. Pozdrawiam wszystkich przy niedzieli duzo slonca...:D 🖐️ :D :D ❤️:D 🌼 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too be
witam BP!!! co taka zdziwiona ? jestes dwulicowa , to psuje atmosfere !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiscie moja wina;) jutro sobie pojade i wszyscy powroca:) apeluje o troche dystansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, net już u mnie działa. Wchodzę i co widzę? Jakoś nie tak... Setunia i o co chodzi z tym wszystkim? Hmmm, ja nie mam nic przeciw \"wirtualnemu\" paleniu, dystans do rzeczywistości jako takiej również posiadam. Konwencję, załóżmy, że zabawową, tamtego topiku, też łapię... Jakiś niesmak jednak mam..., bo tam, Setunia, sama tak radośnie namawiasz do palenia innych (czytać to jako cudzysłów powinnam?)... Jeśli możesz, wyjaśnij. Zabawa zabawą, poczucia humoru nie brakuje mi, ale na tym topiku wielu ludzi wręcz spala się, by wytrwać, by być silnym, ludzie w bardzo różnym wieku piszą, aby sobie pomóc. Nie sądzę, aby ten topik był tylko pewną konwencją, ludzie traktują go realnie..., po prostu... Stąd niesmak..., chyba topik nie miałby sensu, gdybyśmy i tu dla zabawy również wirtualnie \"nie palili\"... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam się wcześniej wypowiadać na ten temat..... Setunia---> od kilku dni widzę Twoje wirtualne...hmm...palenie Dla mnie jesteś mało wiarygodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado \"tamten topick\" ma calkiem inny klimat!Tam wszyscy praktycznie pisza \"polserio\" , jedynie na \"serio\" pala w przeciwienstwie do mnie;) Przeciez nie moge ich namawiac do rzucania palenie , bo przeciez sa dorosli;) nie raz juz popsrednio im to sugerowalam i zarzucono mi jakas agitacje;) ten topik natomiast traktuje jak najbardziej serio. Jesli komus jakas przykrosc sprawilam w jakikolwiek sposob, to przepraszam,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczo wiec co jest malo wiarygodne?Moje wirtualne palenie, czy realne i wirtualne niepalenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, wiarygodna to ty masz sama dla siebie być przede wszystkim... Ja piszę tylko o tym, ze \"tamten topik\" ma inną konwencję, dla mnie to jest zrozumiałe i proste jak drut... Możecie tam się bawić w palenie, bądź nie...Ale ten topik jest inny, inny z definicji, ludzie cholernie męczą się, aby rzucić to świństwo, więc jeśli tu ludzi wspierasz, zresztą bardzo fajnie w niepaleniu, to sama powiedz, jak traktować twoje słowa \"tam\", które zupełnie odwrotnie brzmią, zachęcając do palenia,to tak jakby \"ironicznie\" potraktować trud ludzi wypowiadających się tutaj! Być może nie miałaś złych intencji..., być może powiesz, że to tylko zabawa, ale nie sądzę, że dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado nie traktuje tego topiku ironicznie, ani jako zabawe! nie zachecam tam lu7dzi do palenia! bo nie trzeba ich zachecac! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3258537&start=1080 wtedy faktycznie palilam i to byl jedyny raz kiedy sie tam wpisalam jako palaca;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3258537&start=6690 a tu pierwszy raz jako niepalaca;) idea mojuego pobytu na tamtym topicku nie jest i nigdy nie bylo namawianie ludzi do palenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówię, w intencje wierzę, ale... patrząc na to z dystansu, wydają się inne, być może nie namawiasz do palenia, bo i nie trzeba, ale w paleniu wspierasz czarno na białym... Oki, zabawa... Piszesz, że już raz byłaś źle postrzeżona z racji niepalenia, bo to pojęte byłoby jako agitacja... Ale tutaj jesteś za agitacją dobrze pojętą. Gadzinka napisała, że w tym nie ma nic złego, bo pewnie \"wyrywasz fajeczki innym\"... Tja... Setunia, przecież wiesz, o co chodzi... To tylko wirtualny świat, to tylko net, ale musimy robić niejakie założenia co do realności, bo inaczej nie miałoby sensu to całe nasze tutaj wspieranie się... Nie mam racji? Jaką wartość miałoby wtedy radzenie innym, aby wytrwali w abstynencji, skoro za moment można wszystko obrócić w żart i zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli najlepiej byloby gdybym zrezygnowala z tamtego topicku:o nie wiedzialam, ze az takie kontrowersje wywolam takim czyms;) ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
dzien dobry , kochani ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego bylam pomaranczka ??? Fado - u nas piekne pogoda , prawda ??Z przyjemnoscia poszlam do pracy na piechte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 4m-ce i 2dni BP! Milego popoludnia Ide sie dotlenic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia :) wiosna, wiosna, wiosna! Setunia - mimo wszystko gratualcje, wierzę, Kobieto, że się czytelniej określisz na tamtym topiku, żebym nie miała chybionego wrażenia, ze utknęłaś gdzieś \"pomiędzy\", w połowie drogi. Trzymam kciuki! Gadzinka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo... :) dobrego dnia wszystkim, zmykam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×