Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam i pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia Dziewczynki 🌼 :D Chłopaki 🖐️ graba :D To dla Ciebie przyjacielu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo – gratulacje z okazji 9 miesięcy nie palenia 🌼 Ps. jak ten czas szybko mija :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze kochany...a ile się jeszcze w tym czasie w moim życiu zmieniło....piękny jest każdy mój dzień..kazda chwila..:) Wszystkim życzę takiego szczęścia jakie mnie spotkało..heh Przyjacielu mój....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka 🖐️🌼 sloneczkoo jak milo Cie znowu zobaczyc i to szczesliwa 🌼 fado 🌼 zlosliwiec 🖐️ Gadzinko 🌼 oczywiscie pozdrawiam wszystkich 🌼🖐️ zycze spokojnej nocki......:) 🌼 :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🌼 p.s.Ja nadal BP........:D i narazie nie ciagnie.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle dzis po dupie od Was dziewczyny dostalam:o ale byc moze faktycznie mi sie nalezalo;) i teraz mam za swoje czyli jestem traktowana tu jak \"powietrze\" ale z topiku i tak nie zrezygnuje! przemyslalam , to troche i obiektywnie na to patrzac, to Fado ma racje! Tez bym byla zszokowanatakim \'zachowaniem\" jak moje;) z tamtego topiku tez nie zrezygnuje;) Coz mam jeszcze napisac.......chbya to wszystko co chcialam napisac nie ;lubie sie rozpisywac wole konkrety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, widziałam już, że jasno określiłaś się na tamtym topiku i o to chodziło, bynajmniej dla mnie rozwiewa to dwuznaczności niepotrzebne. A skoro topik wesoły, to po co zeń rezygnować. W realu też zdarza mi się przesiadywać z fajnymi ludźmi, którzy niestety kopcą... , a Ciebie przynajmniej wirtualnie na pewno\" nie zadymią\"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zwłaszcza, ze poznałaś ich znacznie wcześniej. basiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado ale ja juz kiedys sie okreslilam na tamtym topicku,:) no nic teraz bede pisala w \"\" , ze pale czy cos;) , moze to jakos podkresli fakt , ze w rzeczywistosci nie pale;) Dzi8ekuje Fado , ze w ogole mnie zauwazasz tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszechsz, już nie mam zamiaru kontynuować tej kwestii, dodam tylko w odpowiedzi, że w przytoczonym na początku linku, tak jednoznacznie to nie wyglądało, a przynajmniej wzbudzało wątpliwości, mówię za siebie oczywiście. Dobra, kończę temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado no masz racje, bo wprost tego nie powiedzialam! ja tez chjce juz skonczyc ten temat nie lubie takiej atmosfery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gado🌻:) korcvi mnie zeby jeszcze cos napisac ale juz ugryzlam sie w jezyk:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że poprawione, tylko rozśmieszyło mnie, ze fado gado... po próżnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam serdecznie:D BP sloneczko – 🌼 basiek 1- 🌼 fado – 🌼 setunia – 🌼 Gadzinka 47- 🌼 Pozdrawiam wszystkich zycze milego i spokojnego dnia 🌼 🖐️ BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przeczytałam prawie wszystkie wypowiedzi na tym forum. Może odezwie się do mnie ktoś kto palił ponad 30 lat. W okresie tych 30 lat tylko 1 raz próbowałam rzucić palenie ale to było 20 lat temu i udało się na 8 miesięcy.W chwili silnego stresu sięgnęłam po papierosa, który akurat znalazł się w zasięgu mojej ręki.To właśnie był koniec mojej abstynencji.Dzisiaj jest 7 dzień bez papierosa, wspomagam się Tabexem, biorę ściśle wg.przepisu.Do tej pory nic się nie działo ale wczoraj wieczorem coś zaczęło za mną chodzić, nie mogłam znależć sobie miejsca, zjadłam całą dużą paczkę paluszków. Na noc wzięłam tabletki uspakajające i zasnęłam.Dzisiaj jest lepiej, narazie się trzymam ale czy wytrzymam?, bardzo bym chciała.W domu nikt nie pali tylko ja im kopcę, już nie bardzo wierzą, że wytrwam w postanowieniu.Podtrzymajcie mnie na duchu, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek moje wsparcie w zasadzie to jest takie wsparcie nałogowca, który nie umie się z tym uporać. Pękłam po 27 dniach. Pale ponad 25 lat niedługo mam zamiar znowu przystąpić do próby i walczyć. Kobieto -Basiek,która nie pali już 50 dni i Złosliwiec który nie pali już prawie 3 lata to osoby którym sie udało i są przykładem, ze jednak można. I wielu innym Balbinka, Fado to też długie okresy palenia, tych osób którym sie udało jest bardzo dużo na tym topiku. Masz już 2 dni bez papierosa, jak bierzesz zgodnie z zaleceniem Tabex i to już jest dużo kobietko wchodź tutaj na forum to zawsze ktoś Ci pomoże i da kopa do dalszej walki. Bo to, ze musimy rzucić to już same wiemy. Staraj się pić melise i inne herbatki plus dużo wody mineralnej i dasz rade. Kominek walcz bo na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek – witam w pachnącym gronie Dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 Jeżeli wytrzymałaś 7 dni to do słabych kobiet nie należysz Wierze ze Ci się uda pokonać śmierdziela ja paliłem około 40 lat – ostatnio 3 paczki dziennie przytyłem 10 kg – ale waga wróciła już do normy nie widziałem innego zycia bez papierosa mogłem nic nie jeść abym tylko miał co zapalić dzis jestem szczęściarzem jeżeli będziesz tu co dziennie zaglądać to wierze ze Tobie tez się uda zostać szczęściarzem tu sa wspaniali ludzie którzy w ciężkich chwilach pomogą trzymam za Ciebie kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam starych i nowych ja nadal trwam bez śmierdziela (od 17 września 2006 !!!) jest super rzucajcie to dziadostwo inne życie piękne jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za słowa otuchy.\"Z łośliwiec\", będę tutaj zaglądać codziennie.Ja wytrzymuję już 7 dzień bez fajki, kurację Tabexem rozpoczęłam 23.02, a od 28.02 wogóle nie palę.Wzrostem wagi nie będę się martwić, bo mam niedowagę 8kg.Trzymajcie za mnie kciuki, idę na obiad.Dla Was też smacznego.Ha, ha, wrócił mąż z zakupów, kupił mi 20 lizaków w różnych smakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim
WITAM wszystkich serdecznie. 65 BP. WIOSNA WIOSNA WIOSNA Setunia pozdrawiam, nie rezygnuj z topiku wszystko jest ok, przeczytałem wszystkie Twoje wpisy na obydwu topikach, uważam że już nie ma wątpliwości co do twoich intencji, choć przyznam że na początku byłem trochę zdezorientowany, kamień spadł mi z serducha gdy Fado uznała że jest już ok. Jakoś nie wyobrażam sobie takich rozstań na tym topie. 🌼 dla was dziewczyny. Pozdro dla wszystkich. Do zobaczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich \"bladym świtem\". Kominak napisz jak idzie walka. Mam nadzieje że zaczynasz dzisiaj następny dzień BP.🌼 Złosliwiec 🌼 Amazonka🌼 mam nadzieje, ze już niedlugo się pojawisz🌼 Balbinka🌼 Basiek🌼 Fado 🌼:( mim dobrze napisałeś 🌼 słoneczkoo 🌼 Dla wszystkich miłego dnia 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×