Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość too be
uwielbiam zapach swiezej kupy teraz jak nie pale czuje lepiej jej zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie oraz pozdrawiam was gorąco!!! Nie wiem co sie stało,ale postanowiłam po długim czasie napisac i pokazac sie,ze zyje.Trzymam za wszystkich kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was🖐️pozdrawiam wszystkich pachnących i tych marzących o zapachach. Ja coraz zdrowsza i nadal niepaląca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wesołej gromadki pachnących ! Strasznie tutaj dzisiaj cichutko, jakby topik wymierał?! Mam nadzieję, że dalej będziemy dzielić się swoimi sukcesami ale także poinformujemy o naszych małych porażkach coby inni miogli wyciągać konstrukcywne wnioski! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 A coz to wiosna zawitala do wszystkich ze nikt sie tu nie pokazuje. Jedynie zlosliwiec tu zaglada nie mowiac o mnie , coz ja moge tylko wieczorem bo caly dzien jestem zajeta. Ja mam jeszcze czasami ciagoty ale nie daje sie chociaz codziennie z nimi (smierdzielami) obcoje. Wiecie co nie wiem czy dobrze robie ale jak bardzo mi sie chce zapalic to biore tabletkie tabexsu ktore mi zostaly i przechodzi mnie ochota. Pozdrawiam wszystkich wiosennie i pachnaco pokazujcie sie tu od czasu do czasu bo smutno sie tu zrobilo....:) 🖐️:D🌼:D❤️:D🌼:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek 1 –🌼 :D Balbina 723 –🌼 :D setunia –🌼 :D cometa – 🖐️ graba :D rolf 🖐️ graba :D too be or not to be – 🖐️ :D jak ten czas szybko leci :D za 22 dzionki – 2 lata BP :D:D dzięki ludziom na tym topie i dzięki temu ze tu jestem prawie co dziennie życzę Wam pogody ducha i wytrwałości trzymam za Was kciuki 🖐️ pozdrawiam starą gwardie-którym się udało pokonać śmierdziela 🖐️ :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ! dopiero teraz lukam na topik , nie wchodzilam , bo nie chcialam sobie przypominac o tym ,ze zapalilam. Dzieki wam za mile slowa ,za wsparcie!!!!! Pozbylam sie fajek i mam nadzieje ,ze nie popelnie znow tego glupstawa choc nigdy nic nie wiadomo.Pozyjemy -zobaczymy ! chce byc nadal kobieta niealaca !!!!! pozdrawiam i zycze milego dnia , kochani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 złosliwiec, na hasło \"stara gwardia\' melduje sie posłusznie. Wszystkich pozdrawiam i .....wiecznego BP:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli i ja mogę napisać o sobie\"stara gwardia\" to też podpisuję listę obecności ;) Jovik🌼 Złośliwcu👄 wszystkim 🖐️ miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🖐️🌼 U mnie wszystko gra (no prawie)ale nadal jestem pachnaca....:D Zycze wszystkim milej niedzieli i wytrwalosci w niepaleniu...:) 🌼:)🖐️:)🖐️:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam serdecznie :D jovik – 🌼 :D ika* - 🌼 :D basiek 1 🌼 :D setunia – 🌼 :D kinia/ - 🌼 :D blanka 147 🌼 :D Balbina 723 🌼 :D Gadzinka 47 – 🌼 :D cometa – 🖐️ graba :D rolf – 🖐️ graba :D Również pozdrawiam tych co nas po cichu podczytują:D Za potrzebujących trzymam dwa wolne kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy! Dzisiaj 19 dzień BP i okropnie mnie skręca. Na samą myśl o/wiecie o czym mówię/ mam cholerny ślinotok i myśli mi się kłębią wokół jednego.Gdybym w domu miała jakiegoś pecika to nie wiem czy bym się utrzymała.Wczoraj byłam na imieninach Zbigniewa i wszystko było oky, nie wiem co dzisiaj we mnie wstąpiło.Pozdrawiam Wszystkich walczących i tych którym się udało i już czują się bezpieczni.Codziennie jestem na topiku i czytam i staram się podbudowywać psychicznie.O Boże, ale ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cytatem z szekspira!!! ale ja nie mam takich watpliwosci \"byc albo nie byc \" napewno nie byc palacym , napewno byc jako -istniec. kominek ja mam prawie 6-miechow i patrzac wstecz mialem nie jedno zalamanie z kturego wyszedlem obronna reka dzieki mocnemu postanowieniu nie pale bo to nie jest mi do niczego potrzebne nawet kiedy skonczylem brac tabex i zdazalo mi sie dosc ostro zawalczyc to nawet po pijaku ta mysl mnie trzymala bp!!!! walczmy dalej !!! to naprawde przynosi satyswakcje gwarantuje!!! narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka z rana! Nu jak widać dzisiaj jestem tutaj pierwsza i z tegoż powodu jestem dumna i blada!!! Gorace uściski ślę wszystkim ale w szczególności : Złośliwiec 👄 dzięki Tobie i Twoim codziennym wpisom każdy czuje chęć zajrzenia na stronkę choć na chwilunię coby zobaczyć milusie pozdrowionka i poczytać, że za wszystkich trzymasz w dalszym ciągu swoje dwa dębowe kciuki!!!! kominek 🌼 ło matko kochana ile ja przeszłam i przechodzę takich załamań - to szkoda nawet się rozpisywać.Szczerze mówiąc byłam pewna, że \"im dalej w las\" tym pamięć o pecie będzie się zacierała:-) Ale w moim przypadku wcale tak nie jest:-( Mam nadzieję, że jak minie kolejnych 120 dni to zapomnę całkowicie o tym \"przybytku moich westchnień\" Póki co jako tako po japońsku się trzymam i dalej walczę ze słabościami i sama ze sobą! Czego i Tobie Kobitko życzę z całego serducha!!!! basiek 1 🌼 setunia – 🌼 cometa – rolf too be or not to be :-) kinia 🌼 jovik :-) ika:-) Gadzinka 🌼 👄 a gdzie Ty się podziewasz Kobietko? Wracaj tutaj natentychmiast bo mi Ciebie bardzo, bardzo brakuje a w szczególności Twoich madych podpowiedzi życiowych!!!!! ;_0 Fado??? 🌼 👄 matuśku , Ty to chyba zniknęłaś w kosmicznych przestworzach! Czyżby zielone ludziki dokonały na Tobie skomasowanego ataku i zabrały Cię do siebie, abyś przekazała im swoje życiowe mądrości!? :-) Mam nadzieję, że zaraz odezwiesz się a przynajmniej dasz jakowyś znak że dychasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAcha:) to moze jutro mi uda sie jako pierwszej podpisac:D Gadzinko i Fado prosze podpisac liste za wszystkie dni nieobecnosci!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 :D a chłopakom 🖐️ graba :D pozdrawiam serdecznie za potrzebujących trzymam dwa Wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×