Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość otoseu
Mianowicie chodzi o to ze usłyszałem ze na stronie www.xpango.com można dostać zupełnie za darmo rożnego rodzaju telefony komórkowe jaki i konsole nowej generacji. Na początku w to nie wierzyłem ale wchodząc na ta stronę wydaje mi sie ze to może być prawda. W skrócie powiem wam o co w tym chodzi. Na przykładzie znanego nam Jana Kowalskiego. otóż Jan Kowalski rejestruje sie na stronie xpango.com po czym wpisuje także numer ID 91414642 osoby która mu podała informacje o tej stronie. Wybiera sobie prezent i ściąga z tej stronki programik Bug doctor(to nie jest żaden wirus)!!! w ten sposób aktywuje swoje konto i zdobywa 1 punkt za aktywacje i 1 za ściągniecie tego programika. Łącznie pan Kowalski szaleje z 2 punktami:_usmiech: ale brakuje mu np jeszcze 10 punktów wiec podaje swój numer ID innej osobie i również ta osoba rejestruje sie na tej stronie. A pan kowalski zdobywa kolejny punkt!! Podczas rejestracji wstawcie ten id 91414642 Dzięki czemu rejestracja się powiedzie. Jest to portal, w którym za różne rzeczy takie jak np. ściąganie muzyki czy obstawianie zakładów dostaje sie punkty. Te oferty akurat są płatne ale jest też jedna bezpłatna. Czyli za darmo dostajesz punkty zaraz Ci powiem jak to zrobić. Kazda taka oferta to z reguły 1 punkty dla ciebie. Przy rejestracji wybierasz sobie na jaki PREZENT bedziesz zbierac punkty. Np. najnowsze nokie, iPody telefony Sony Ericsson, LG, Motorola a takze Mp3 playery. Ilosc punktow potrzebne na taka nagrode to zazwyczaj kilkanascie (np. Sony Ericsson k750i to tylko 14pkt). Po uzbieraniu tych punktow firma przysyla Ci do domu taki sprzet z reguly warty okolo 1000 zł a ty masz go za darmo ew. za prace ktora w to wlozyles Zastanwiałem sie jaki jest haczyk...niby skąd Xpango bierze na te prezenty pieniądze? postanowiłem poszperać w necie i tu cytat : "'oni zarabiają ogromne pieniądze, na samej reklamie ich partnerów. Partnerzy płacą im za promowanie ich na stronie xpango, ponieważ Xpango przekierowuje bezpośrednio do nich potencjalnych klientów. Jest to efektowna reklama- przejrzysta, brak bądź niewielka ilość konkurencji, duża liczba odwiedzających Xpango a co za tym idzie - reklama jest skuteczna.." NIedawno pojawila sie tam darmowa oferta zdobywania punktow, wiec juz ja opisuje, jest naprawde prosta i fajna: 1) Logujemy się na głównej stronie Xpango (na górze po prawej stronie). Wpisujemy nasz e-mail i hasło po czym klikamy obok login. 2) Wyświetla się nam strona my accound. Klikamy po prawej stronie na "Xpango Offer Directory", wyświetla się nam strona z rozwiniętą po prawej stronie listą, wybieramy w niej all others misc. 3) Widzimy taką ofertę: http://www.xpango.com/fe/...ils.asp?iID=153 na samym dole z lewej strony pc bug doctor Klikamy na nią. 4) Na dole wklejamy nasze ID i klikamy na participate po czym przekieruje nas na stronę Bug Doctor. 5) Klikamy na "Instant Download" (obojętnie które) i zaczyna pobierać się programik sluzacy do wykrywania wirusow calkowicie bezplatny a dostajemy za niego 1 punkt. Nie ma żadnego podawania danych karty kredytowej/debetowej. Punkt na koncie Xpango jest dodawany w przeciągu 7 dni od daty pobrania Bug Doctor. i jeszcze tylko 11 i motorolka jest Twoja Jeśli poczytasz to co ta strona oferuje to dojdziesz do wniosku że zbierając pkt iPod wart 2000zł będzie twój za darmo. Potem używasz do woli Ja nigdy nie wierzę w takie cudo-serwisy ale znalazłem w necie pełno ludzi ktorzy autentycznie dostali nokie i są żywym przykładem!!! I Tobie proponuje poszpera po forach. Kto nie chce niech nie wierzy,a kto ma 15min i się nudzi niech się zarejestruje i zdobędzię pierwszy punkt dzięki Bug Doctor:) Pozdrawiam i zyczę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoseu na tym swiecie nie ma nic za darmo i chyba zly adres my tu rzucamy palenie a nie nabywamy sprzety sadny dzien a musisz tego glaba wpuszczac do domu czy tlumaczyc mu sie co robisz???????? a macie dzieci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy,dlatego co tydzien musze go ogladac,a wczoraj to eski szly nie musze sie kuzwa nikomu tkumaczyc ale on zdaje sie o tym zapominac jtoregos dnia jak sie nie odczepi ztluke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob tak zeby sladow nie było :) a tak na powaznie to sie nie przejmuj wiem ze to sie fajnie mowi ale pomysl sobie uwolnilas sie z toksycznego zwiazku rzucilas fajki jestes BOSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do lekarza bede za 2-3 godzinki mam nadzieje ze wszystko jest ok , zdam wam relacje a ty sadny dzien spotkasz jeszcze tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super doktorem mowi ze mam zabierac sie za drugiego dzieciaczka bo szkoda czasu a ja mam kuz 35 na karku wiec sie chyba zabiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i super a na becikowe to sie bardzo przyjemnie pracuje :D ja na szczescie mam juz 2 i dawno z pieluch wyroslam mnie tez 35 goni,ale dogoni w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt i jeszcze nie musze sie martwic ze pale :) to fajne oby tak dalej ale takie mysli mam czasem jak ide w miejsca w ktorych kiedys palilam jakas droga nad jeziorkiem 30-tka z gdanska wie bo to niedaleko jej domu albo droga od autobusu i wiele innych tarasik jak sobie wieczorem siedze i pije piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewmo nie spalisz sobie poscieli :D he he he ja tez mam miejsca i sytuacje w ktorych zawsze palilam ale od razu przypomina mi sie ten smak, trampek w pysku, kolek z jezyka i ten smrod fuuuj i od razu mi sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Decolle miło się czyta ciebie:) ucieszyłam się twoimi słowami, pozdrawiam:):) Sądny dzień buziaki i trzymaj się kurna molllllllllllllll, chłopy sa nie warte naszych nerwów,olewaj go a ten jedyny pewno juz sie czai do ciebie ale pewno jestes taka ładna że ma pietra podejść zagadać;) buziaki Dodob-- buziaki, powodzenia przy drugiej dzidzi, mas zteraz synka czy córcie? to życze ci oby to drugie to było to drugie, żebys miała parkę. Ja musze iść do ginekologa cos mnie te jajniki ostatnio, pobolewaja a do tego mam jakieś wzdęcia kosmiczne hmmmmmmmmmmmmm, musze się zebrac na wizytę:) pozdrawiam i uciekam do kuchni cos posprzątać trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych stałych miejsc to ja też tak miałam, no i mam jeszcze czasami jak gdzies idę, ale gorzej mam w obecności osób z którymi paliłam, oczywiście ja nie zapalę, ale mam takie gryzienie w gardełku, ślinka się zbiera, lecz wtedy biorę ten głęboki wdech nosem , taki bardzo głęboki i mi przemija takie ciśnienie w gardełku:) Najwięcej kłopotów miałam w aucie i w łazience:) tam długo mnie ciągnęło do dymka:) a teraz juz spoko..........wogóle jest fajnie że nie palę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień na serio jak jestes zadbana babka do tego wolna z odchowanymi dziećmi to jesteś świetną kandydatką na żone, kochankę i wspaniałą przyjaciółkę, tylko ze te chłopy to chca a się boją i my musimy działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień wyobraź sobie że ten ksiąze na białym koniu siedzi u ciebie na kanapie, a twój mąż były jak zawsze wpada z tekstami, a ty zakochana na kolanach nowego mężczyzny, szczęsliwa i radosna:):)::):) ale ja lubie tak wymarzyć coś sobie a przecież tak może się dziac na serio u ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat autko i lazienka to zawsze moje strefy bezdymne byly,tam mi zawsze dym przeszladzal,auto ma pachniec autem a lazienka to juz wogole masakra potem reczniki wala jak fiks fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jest jakis książę:):):)::) wiedziałam.............;) Ja Sądny dzień to byłam taką narkomanką że juz nic nie czułam węch straciłam jak kopciłam, ale ja musiałam śmierdzieć fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, auto małe a ja tam kopciłam, łazienka malutka, a ja tam dymiłam przy malowaniu i rannej toalecie to spalałam 2 fajki minimum:( fuuuuuuuuuuuuujjjjjj, no ale to był nałóg i nadal mi daje do wiwatu i miesza mi w mózgu jak opętaniec, no ale ja zawsze silna byłam i dupy nie chce mieć twardej od kopniaków nikotynowych, więc trzymam się , no i usilnie chce uwierzyć w to że przyjdzie taki dzień że odetchne z ulga i nie będę musiała siebie pilnować:):):) wiem że to juz niedługo nastąpi, czuję to w moczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ujmijmy to mianem przyjazni he he he widzisz a ja zawsze mialam jakies ograniczenia gdzies,stopniowo fajki wywalalam z wiekszosci pomieszczen a na koniec ze swojego zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt ja tez nie fajczyłam w aucie ani w łązience chociaz mam w lazience balkon wiec bym mogla generalnie kiedys palilam w kuchni a jak po urodzeniu mlodego wrocilam do tego pie...nego nalogu to czy zima czy lato tylko balkon i podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tez czasmai napady, ze tylko balkon, że tylko kuchania, a to tylko na dworzu, ale zawsze potem łamałam się i ulegałam, że to tylko ten jeden raz w lazience no a potem to juz kopciłam wszędzie, no i gdy juz dom zasmrodziłam poprałam firanki i wymyłam porządnie ściany, to od nowa goniłam siebie na balkon, i słuchajcie tak w koło. To samo z autem, jak je umyłam to nie paliłam, a potem coś we mnie pękało i dymiłam od nowa:):)) siła nałogu zacmiewała mój umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam do roboty bo jeszcze nic poza śniadaniem i dwiema filiżankami kawy i klikaniem z wami nic nie zrobiłam a to zaraz 14:) cmokasy zmykam do tej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aucie i lazience nigdy potem wprowadzilam zakaz w pokoju w ktorym dzieci urzeduja na koniec wywalilam z mojej sypialni i ubikacji zostala kuchnia a na koniec wogole kto chce i mnie palic to wypad na korytarz i nie ma zlituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie..A ja właśnie wrociłam, miałam seminarium pierwsze na którym się dowiedziałam na podstawie czego ma się opierać praca licencjacka..A teraz konsumuję chipsy:P i popijam napój tescowy ice tea z lodem,gary pozmywam, obiad zrobię i kontynuuję naukę na jutrzejsze zaliczenie..Tak więc życzę miłego popołudnia Wam wszystkim:) 🌼 A i piąty dziś dzień bez papierosa:) Licznik jednak mobilizuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licznik bardzo mobilizuje a wy mnie mobilizujecie do gotowania co wy takie gospochy ja po pracy rower zabawa z dzieckiem a obiady tylko mlodemu a nam w weekend i tylko albo sobota albo niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 19 dni (+ 20g04m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 198. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 12g22m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 74,38 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ LUBIE TĄ TABELKĘ:) Nie palę już 5 dni (+ 05g). Ilość niewypalonych papierosów: 104 Będę żyć dłużej o 19 g Zaoszczędzone pieniądze:42 zl Atydea 🌼 -miłej nauki - pociesze , iż również będę sie uczyć i to włącznie z 20 września-ale bez pracy więc jakoś realne ze sie naucze na te egzaminy co planuję decolle🌼 dobre założenia-tez tak musze zacząć myśleć- powiem Ci ze zwłaszcza z rana czuje fakt palenia wcześniej fajek- bleeee.I odrazu z kazdym dniem lepiej i milej sadny dzien 🌼- wspólczuje tego chłopa-ale dzieciaczków gratuluje :) A Ja 🌼-byłam u chirurga na kontroli , bede ściagać szwy 3 lipca:)- spacerkiem zauwazyłam ZE WSZYSCY DOOKOŁA PALĄ JAK SMOKI...AZ mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×