Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

wszyscy trzymamy za ciebie kciuki dwa wolne nie zajete smierdzielem :D zmiatam spac jutro i w niedziele inwentura masakra caly weekend w D... ;/ jak nie znajde w koncu takiej pracy jak chce to wsciku dostane kuzwa dobranoc moi kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec jestem całym sercem z Tobą i trzymam kciuki. Strasznie Cię polubiłam . Wszyscy jesteście super. Mało się udzielam ale cały czas jestem z Wami. Pozdrawiam baaaaaaaaaaaardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec ja też jestem calym sercem z Tobą. I wiem, jak Ci jest bo też już czekałam na wyniki wycinków, biopsji itd; nawet operację miałam... i jest OK więc u Ciebie też musi :-) MOCNO ŚCISKAM! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec...wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Jesteśmy z Tobą. 30 tko widze że bardzo walczysz, to dobrze wytrwamy, ja też walcze i wiem że tym razem się uda jestem pełna optymizmu. Rzadko się odzywam, bo jest to spowodowane brakiem czasu. Podobnie jak ty mam wieczna anginę i ból gardła a to daje do myślenia. sądny, dodob, vitalijka, ja-ka, anulla, ania b., natalka24 i wszystkich których nie wymieniałam całuje mocną i życzę udanego dnia BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 5 dni (+ 01g44m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 202. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 13g11m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 91,30 zł! Kapi84, juz mi kaszel przeszedł, ale czasami jeszcze płuca się oczyszczają, zauważyłam że jestem spokojniejsza niż jak paliłam, wogóle dobrze śpie, dziwne bo jak rzucałam pierwszy raz to fatalnie spałam , budziłam się po nocach, a tym razem jest inaczej, widzę że organizm chce spokoju od nikotyny i dymu tytoniowego, myślę że już nie zapalę, bo mam porównanie. Nawet chyba dobrze że rzuciłam i wróciłam do palenia, bo teraz wiem jak się czułam gdy znowu kopciłam.....mam przeczucie że podjęłam tym razem świadomą decyzję:) Ja nie moge palić bo się źle czuję, gdy palę. proste:) A jak ty sie masz, ile już masz dni bez fajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 24
witam wszystkie dzielne kobietki. krychna odpisalam ci ,tak pomyslalam ze od jutra bedzie dobrze zaczac-co ty na to? dziewczyny czuje ze dzieki wam i wsparciu ktore tu dostaje....nie chce zapeszac, ale mysle ze przynajmniej probe podejme....sama w zyciu bym sie nie zdecydowala,kjestem za slaba...pozdrawiam was wszystkie i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6 dni bo od niedzieli. Jest ciężko ale tez wydaje mi się że jestem spokojniejsza i silniejsza niż za pierwszym razem. Dodatkowo teraz po raz kolejny zmieniam pracę i mam tak wiele myśli w głowie że nie mam za dużo czasu żeby rozczulać sie nad sobą. Przynajmniej 2, 3 razy dziennie łapie mnie totalny kryzys i to po jedzeniu. Ale jak narazie jakoś się trzymam. Wy też się trzymajcie, jak ktoś chce pogadać dzisiaj przeznaczam prawie cały dzionek na kafeterie i nasz topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec,mocno trzymam za Ciebie kciuki i wiem,że jesteś twardym facetem-wygrałeś walkę z nałogiem-wygrasz też z chorobą.Najważniejsze to mocno wierzyć w zwycięstwo,a napewno się uda.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec - wszelkie najwspanialsze i najbardziej energetyczne fluidy podsyłam Tobie!!! Zobaczysz, pomogą! 🌼 Dla walczących z bp, dla dzielnie trwających - duża buźka! I pełen podziw dla Waszej siły. Sama wiem, jakie to wszystko trudne było. Dacie radę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUTA59
ratunku ,paliłam 30 lat,a może tak,palę 30 lat,nie mogę rzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta59
napiszcie mi ,proszę,gdzie mogę znaleść taki kalendarzyk dla palaczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta59
tzn. kalendarzyk dla rzucających palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuta 59 skasuj to nie... co lapie sie z linkiem ...nie wiem czemu tak wyszlo ..to jest taki licznik chyba o to Ci chodzi ,latwy do sciagniecia PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
Nie palę już 76 dni (+ 09g09m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 1069. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 04g02m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 427,73 zł melduję się pachnąco.choć rzadko tu piszę, często zaglądam.codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy już nie wezmę tego śmierdziela do ust. złośliwiec trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczoru BP :D 30-stka z Gdańska 🌼 fado 🌼 pozdro 600 🌼 mordusiak 🌼 kulka 777 🌼 happyland 🌼 sadny dzien 🌼 Ania. B 🌼 ja-ka 🌼 monikaaaaaaaa 🌼 pigwa 37 🌼 Kapi 84 🌼 becia 72 🌼 dodob 🌼 zabcia 26 🌼 anulla 77 🌼 mumi 🌼 dana 1963 🌼 neri 11 🌼 Sanra 🌼 Natalka 24 🌼 pandora 🌼 kachna 111 🌼 wiewióreczka 33 🌼 sloneczkooo 🌼 nuta 59 🌼 zupek 🖐️ graba jerzys 🖐️ graba mmm757 🖐️ graba jeżeli kogoś przez omyłkę nie wymieniłem to przepraszam 🖐️ jak dobrze mieć tu tylu wspaniałych przyjaciół 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec kochany z ciebie chłopak. Masz bardzo dużo życiowej mądrości. Pisałeś że ciężko było twoim bliskim jak rzucałeś palenie ale było minęło przetrzymali i teraz też tak będzie przetrzymasz te złe chwile i wszystko będzie w porządku.Ja w przyszłym tygodniu mam zrobić powtórne prześwietlenie płuc bo obecne zdjęcie było niezbyt zadowalające . W tych nerwach nie mogę całkiem rzucić i trochę a nawet więcej popalam. Jest mi wstyd i dlatego się nie udzielałam na topiku ale jak napisałeś że też masz zmartwienie to musiałam odpisać. Buziaczki dla Ciebie i całej reszty. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec kochany z ciebie chłopak. Masz bardzo dużo życiowej mądrości. Pisałeś że ciężko było twoim bliskim jak rzucałeś palenie ale było minęło przetrzymali i teraz też tak będzie przetrzymasz te złe chwile i wszystko będzie w porządku.Ja w przyszłym tygodniu mam zrobić powtórne prześwietlenie płuc bo obecne zdjęcie było niezbyt zadowalające . W tych nerwach nie mogę całkiem rzucić i trochę a nawet więcej popalam. Jest mi wstyd i dlatego się nie udzielałam na topiku ale jak napisałeś że też masz zmartwienie to musiałam odpisać. Buziaczki dla Ciebie i całej reszty. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście też bezapelacyjnie :) trzymam moje nie śmierdzące petami kciuki :D Złośliwiec 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle cieszę się że W A S mam moi kochani wirtualni rzucający przyjaciele :D:D:D Jestem zajebiście przeszczęśliwa że trafiłam na ten topic i na takich wspaniałych ludzi jakimi jesteście :):):) 👄 D L A W S Z Y S T K I C H !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze kochani wszystkim milej niedzieli ... NIE PALIMY :):):) 176 dbp...pozdrawiam :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne zdziwienie mnie dopadło bo na śmierc zapomniałam że dziś w nocy przesuwamy do tyłu zegarki :D kule mogłam se jeszcze pospac :P Miłego Dnia BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 6 dni (+ 03g02m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 245. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 20g55m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 110,27 zł! melduje się, pozdarwiam Wszystkich bez PPPP:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×