Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość leloof85
wszyscy macie racje ja wiem wiem:)ale te napady sa okropne i bliskim sie obrywa:) raz to sie nawet rozplakalem u kolezanki smialem sie i plakalem ona tez rzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
wogole to mysle ze powinni nas jakos oznakowac ze niebezpieczni jestesmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof - dobrze, ze poczucie humoru Cie nie opuszcza - to dobry znak :) . Pamietaj - ssawka przechodzi , na stale nie bedzie w nas goscic ; a w zamian za to bedziemy wolni :) . Poczatki palenia tez przeciez nie byly takie przyjemne . Trzymaj sie , trzymamy mocno kciuki . 🌻 Dasz rade , pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi...... lelof masz racje ..trzy dni do sklepu bałam sie chodzić, myślalam że najlepiej w kaftanie bezpieczeństwa moje ręce będą sie czuć i chciałam zapaść w sen obudzic sie wolna po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
przeslijcie mi ten przelicznik czy co to mialo byc:) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z tego sie śmieje... wszystko mija z czasem , mam nadzieje że kiedyś może za 5 lat mój mózg zapomni że palilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas po cichu was podczytuję :D pozdrawiam serdecznie 🌼 🖐️ za potrzebujących trzymam kciuki BP kulka777🌼gratulacje jesteś Wielka 200 DBP neri 11 🌼 tobie ruwnież gratuluję 100 DBP cichy gosc 🌼 u mnie jako tako :D jesteś zuch dziewczynka wiem że wygrasz bella1962 🌼 najważniejsze jest to żeby uwierzyć w siebie i nie narzekać :D leloof 85 weź się w garść i nie narzekaj najgorsze są pierwsze 3 dni później już jest trochę lepiej już można z wielka biedą wytrzymać BP 🖐️ :D żeby pokonać śmierdziela to każdy z nas musi być cierpliwy bo walka z nim jest długa i uciążliwa byłem zawodowym palaczem nie widziałem innego życia bez śmierdziela mogłem nic nie jeść abym tylko miał co zajarać paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gosc --MASZ RACJE TRZEBA DOJRZEC DO DECYZJI I TRZEBA CHCIEC RZUCIC TO JUZ SUKCES .. chcialam napisac jeszce ze jestem mniej nerwowa jak nie pale Teraz oczywiscie bo poczatki to monstrum....nie trzepie mnie juz ..inaczej kogos wyslucham..mam wiecej cierpliwosci i przedewszystkim wiecej czasu i kasiorki .nie palimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja poleglam :( durna baba ze mnie.... nigdy mi sie nie uda ...cholera! zobaczcie jaki wynik zmarnowalam!! Nie palê ju¿ 7 dni (+ 08g57m38s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 191. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 11g08m46s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 38,34 €! pare dni mnie tu nie bylo i klapa... nie dam rady?? albo sobie to wmawiam? sprobuje od jutra znowu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ---dziekuje ..jestes przykladem ze mozna nie palic Ty tez jestes wielki ,zycze Ci zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka_76 --podnos sie szybko i prosze nie pal bo warto byc wolnym Jak tylko bedziesz chciala to Tobie tez sie uda TRZYMAM KCIUKI ..startuj w bezdymnosc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka ----> W R A C A J mi tu w tej chwili !!!!!!! :D nie rozpalaj się za bardzo tylko do N A S wracaj !!!!! ;) a mój licznik wskazuje iż : Nie palę już 77 dni (+ 21g10m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 3115. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 19g08m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 090,35 zł! :D Dziewczyny które dziś obchodzą swoje święto MOCNO GRATULUJĘ !!!! i zazdroszczę wyniku :) chociaż ja też już powolutku zbliżam się do 100-ego dnia BP :D Pandorko -----> G D Z I E jesteś ??????????????????????? Anullko dzięki za zaproszenie na NK :) miło cię zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec - bardzo Ci dziekuje , takie slowa dodaja skrzydel :) i zycze Ci zdrowia , duzo duzo zdrowia 🌻 . nutka - podnies sie i stawaj do walki , uda Ci sie . Teraz wiesz , ze nic Ci to nie dalo . Nie mysl , ze Ty tego w ogole nie dokonasz - bo tak nie jest . Ty tez ten nalog pokonasz bo tego chcesz . Gdyby bylo inaczej - nie byloby Cie tutaj :) . Aniu - GRATULUJE wspanialego wyniku 🌻 . Jak dobrze , ze Was znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka 777-wielkie gratulacje z okazji 200 BP oraz podziękowania za piękne kwiatki,Anulla 77-Tobie też bardzo dziękuję za pachnący bukiet,Zlosliwiec-wielkie dzięki za gratulacje i życzę Ci zwycięstwa w walce o zdrowie.❤️ Leloof 85-witaj wśród niepalących palaczy-dasz radę,tylko musisz stanowczo pomyśleć,że pożegnałeś śmierdziela na zawsze i trzymać się tego,Nutko_76 weź się w końcu w garść i nie daj sobą rządzić temu śmierdzielowi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy .. Macie racje - dam rade bo tego chce... Dostalam wiadomosc od taty ktory nie wie ze sie poddalam ze jest ze mnie dumny! Wiecie jak mi glupio :(:( Pokonam to swinstwo pokonam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
nucia wlaczamy licznik:) i nastepnym razem jak bedziesz chciala sie zasmrodzic to sobie przypomni jak Ci zle bylo:) trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wszystkich walka rozpoczeta Nie palę już 0 dni (+ 21g30m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 14. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 02g37m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5,87 zł! dzisiaj wwwrzuce do skarbonki 8,20 zawsze cos ;) wczoraj ze wzgledu na porzucenie nalogu poszlam na solarium i do kosmetyczki :) ale było super. Wczoraj zaczelam czytac forum od poczatku i doszlam do wniosku , ze kazdy na swpj sposob walczy ale laczy nas jedno determinacja w wyrzuceniu smierdziela z naszego zycia ;) i zaczelam wierzyc w to ze i mi sie uda milego dzionka jak zwykle bede tu czestym gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest 9.30 a tu pusto puk,puk jest tu kto ?? halo halo grupo wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka - wiedzialam, ze wrocisz :) . Wiesz twoja historia z tata przypomniala mi sytuacje sprzed lat z moim tata .... Niestety , wtedy nic ani nikt nie byl w stanie mnie zmobilizowac do rzucenia palenia . No i ta historia przysporzyla mi tylko mase wstydu. Moj tata namawial swoich znajomych palaczy aby brali przyklad ze mnie .... bo ja juz od DAWNA nie pale :( . Jego znajomi byli zdziwieni gdy zobaczyli mnie z papierosem. Co za wstyd. leloof - trzymaj sie , z taka grupa fajnych ludzi uda Ci sie rzucic palenie . Poczytaj ksiazke i mysl z duma o kazdej kolejnej godzinie i kazdym kolejnym dniu bez peta. To jest wykonalne . dodob - teraz sie uda , musi sie udac . Ja tez mialam wiele nieudanych prob i cos mi sie wydaje , ze teraz bedzie dobrze :) . Jezeli ktos bardzo chce to w koncu to zrobi :) Kciuki zacisniete !!!! :) A to moj licznik: Nie palê ju¿ 4 dni (+ 11g18m25s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 89. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 16g23m38s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 17,88 €! 4 dni nie pale !!! 5 dzien zaczelam - bez peta ! Nigdy tak dlugo nie wytrzymalam :) . Mozna zyc bez smierdziucha . Sama w to nie moge uwierzyc !! :D Tak sie ciesze , ze ho ho !! Wiecie co , moj maz bardzo mnie podziwia . On nic nie mowil wczesniej ale chyba nie bardzo wierzyl , ze ja to zrobie. Codziennie mi powtarza , ze wspaniale daje sobie rade . I wiecie , on juz w domu nie pali , wychodzi na dwor i pali bardzo malo z tego powodu. Moze on tez sie zdecyduje ...... ciiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduneczek;) Nie palę już 30 dni (+ 09g03m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 1215. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 06g46m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 546,79 zł! zleciało mi 30 dni:):):) Dodob jestes super , trzymam kciuki:):):) Jak samopoczucie:), jak motywacja, chęci, co czujesz????? Zmykam do szkoły po córcie..... Ja mam 30 dni i ani razu nie miałam kryzysu:) mam nadzieje że to dobry znak:):):) że juz do końca zycia tak mi zostanie:) tak bardzo chcę zawsze miec taki tok myslenia, że wiele bym dała żeby to się nigdy nie zmieniło i żebym zawsze tak myslała o paleniu papierosów jak przez ten ostatni miesiąc:)mam boskie podejscie tym razem do rzucania:) oby jak najdłużej.... Buziaki pozdrawiam:) Bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gosc dzieki za wsparcie , zycze zeby twoja druga polowa poszla za twoim przykladem , mialam pierwsza chwile kryzysu kiedy przyszly do mnie kolezanki z innego pokoju i namawialy na fajke mowily ze jak nie mam to mi dadza ;) do teraz mam motylki w zoladku takie nerwowe ze moze jednego ..... ale nie one wyszly ja wzielam tabex i szybko na forum do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzieki calkiem calkiem pamietam twoje podejscie poprzednim razem faktycznie strasznie sie meczylas a teraz inna kobietka :) gratuluje 30 dni duzy sukces . wczoraj wieczorem pilam winko i nawet nie ciagnelo mnie do fajek . maz pytal a ty znowu nie palisz ???? (on czasami podbieral mi fajki szczegolnie przy winku czy piwku ) to go zdziwilo ze ich nie mam . Powiedzialam ze jak chce teraz palic to musi sobie kupowac :) narazie pewnie w to nie wierzy ze rzuce mowi ze do kolejnej imprezy czyli do andrzejek zobaczymy oby jego przepowiednie i proroctwa sie nie spelnily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tater
Witam. Ja palilem od ponad roku, teraaz staram sie rzucic, i mam takie pytanie czy przytyje? Jak sie to bedzie objawiac, bede mial wiekszy apetyt czy poprostu to bedzie odp oragizmu? Dodam, ze ja wlasnie chce przytyc! Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kochanych BP. i kolejny dzień zaczynam od pracy i oczywiście przywitania się z Wami. Nutka - czytałam, mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłe i dasz radę jeszcze raz (skutecznie powalczyć z nałogiem. Kulka - wspaniały wynik 30tka z Gdańska - jestem pod wrażeniem. też chciałabym mieć już miesiąc za sobą. muszę przyznać, że ta stronka bardzo mi pomaga przede wszystkim Wy. dzięki Wam tutaj nawet w momencie kiedy pomyślę o śmierdzielu to myślę że jakaś głupia jestem. przecież jest tak fajnie nie palić i nie śmierdzieć. wstawiam mój bilansik (może niezbyt imponujący ale jednak jestem z niego dumna jak paw) Nie palę już 11 dni (+ 04g39m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 223. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 17g02m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 74,32 zł! Pozdrawiam wszystkich serdecznie. piszcie dużo o tym co czujecie. buziaczki 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak gratulujemy podjecia decyzji slusznej i jedynej nie wszyscy tyją a jesli juz to z 3 powodow: po pierwsze papierosy przyspieszaly przemiane materii wiec sie teraz spowalnia po drugie zamiast palic zaczyna sie podjadac ( w wielu przypadkach) nagradza sie jedzeniem po trzecie trudno odroznic glod nikotynowy od tego jedzeniowego i wtedy zaczynamy jesc :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
jeden zero dla mnie:D:) niby nic a tak sie ciesze :)noc byla straszna budzilem sie ciagle chyba przez to:) chcialem wam jeszcze raz podziekowac jestescie dlamnie wielka motywacja otucha kurde jestescie nawet lepsi niz te niedobre tabletki hehe;) podziekowal:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 gratulacje ja tez mam jeden dzien zaliczony Nie palę już 1 dzień (+ 00g06m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 16. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 02g56m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6,59 zł! super tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
Nie palę już 1 dzień (+ 12g07m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 33. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 06g04m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: $11.59! hehe to podobnie jak ja:) damy rade tater jak chcesz przytyc nie jedzpastylek niquitin ja jestem w szoku po tym swinstwie to nic nie smakuje hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
a aslyszeliscie o jakieis muzyce na niepalenie?? bo mi sie cos obilo ale nie pamietam gdzie i co:) i niewiem czy to cokolwiek dziala:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×