Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

helluuu ja przytylam 6 i tak mi jak narazie zostalo ale ja wychodzilam z zalozenia na wstepie takiego ze jak ktos wazy kilo wiecej od szkieletu to te 5 moze przytyc przynajmniej wygladac jak czlowiek bedzie.przytylam 6 to kilo wiecej niz sobie zezwalalam ale i tak nie jest zle.przynajmniej jakos wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzisiaj cholernie aktywna na topiku co chwile cos ale wlasnie tego potrzebuje ......... i potrzebuje was piszcie piszcie jak wam dobrze bez fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
psychcznie vczy fizycznie hehe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! :-) bo u mnie słonko :-) Troszkę milczałam, bo się po staropolsku weseliłam i zaliczyłam prawdziwe tańce i hulanki do białego rana dwa dni z rzędu ...;-) I wytrzymałam! Bez śmierdziela! Choć 3/4 towarzystwa jarało. Choć nie szczędziłam sobie trunków wszelakich...DAŁAM RADĘ!!! :-) Oto mój raporcik: Nie palę już 60 dni (+ 05g52m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 1325. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 02g59m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 463,88 zł! No po prostu blada się robię z dumy i wrażenia ;-) ;-) ;-) Dziewczyny! Dacie radę! Jak ja - palacz wszechczasów - daję radę to nie ma takiej możliwości aby Wam się nie udało! PACHNIEMY! !!! :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat} :-) [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri --> GRATULACJE :-) to dla Ciebie: (może teraz się mi uda, ale ja jeszcze weselna zdeczko ;-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jesteś dla mnie wzorem; mozolnie truchtam do tej setki ;-) ale już mam bliżej niż dalej ;-) Za ciacho to ja podzękował bo jestem z wagą na plusie, ale kawki to chętnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla gratuluje mam nadzieje ze i ja kiedys pochwale sie 60 dniami BP ;) potrzebuje was psychicznie i fizycznie :) musze poprostu czytac ciagle o ludziach ktorym sie udalo to dziala na moja psyche a ze jestem uparta cholera i nigdy nic nie odpuszczam to wiem ze w koncu mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob, na pewno dasz radę! Twoja obecność tutaj świadczy o tym, że chcesz:-) A to podstawa :-) Razem jest nam łatwiej więc pisz ile wlezie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
annula dzieki jak Cie poczytalem to sie zaczolem smiac ale to pomaga ehhe ja moge sie pochwalic pierwszym dniem ale o dziwo po 9 latach ostrego nalogu mam wiare chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
a teraz wlasnie pozbywam sie z mieszkania wszystkiego co mi sie ze smrodkiem kojarzy hehe biuegam sprzatam muzyczki slucham i sie smieje moze po tych tabsach antynikotynowych oczywiscie hehe ale mi dobrze lo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po przerwie. ja teraz jem bardzo dużo słonecznika. pewnie jest bardzo tuczący ale co tam. tabex bioorę ale mniejsze dawki niż tam sugerują. 3 tabletki dziennie teraz 2. wklejam mój bilansik. jest z niego dumna. buziqaczki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
ile sie smrodzilas anulla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie wam pochwale moze na kogos to podziala motywujaco Nie palę już 269 dni (+ 00g38m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 5380. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 02g25m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 206,01 zł! 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 10 dni (+ 06g38m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 205. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 13g40m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 68,23 zł! wcześniej mi nie wkleiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 ja tez tak zawsze robie szoruje piore sprzatam balkony na ktorych jaralam piore torby :) to jest super trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
hehe no ja mialem przez 9 lat troche prob ale nigdy takiej takiej niewiem nawet jak to nazwac ale sie uda i wkoncu moze egzaminy sprawnosciaowe zrobie bez problemu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo sroczka 10 dni. pierwsza dwucyfrówka !! dzisiaj wszyscy jakieś osiągnięcia mają. małe lub DUZE albo dobre decyzje .....Zycie bez peta jest pięęęękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt patrzac na 85 (mysle ze to twoj rocznik ;) ) to im szybciej rzucisz tym wiecej zyskasz :) wierz mi trenowalam lekką a teraz przebiegne kawalek i mnie zatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
ale ja juz wszystko zrobilem i co teraz:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nabieraj kondycji zyj pelnia zycia oddychaj pelna piersia i namawiaj otoczenie do rzucenia razem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
no ja do niedawna sportowiec pelna geba a jeste zolnierzem zawodowym i wiesz egzaminy duperele wogole same samopoczucie to co sie ostatnio dzialo za przeproszeniem budzilem sie i plulem plucami i sral..... filtrami ogolnie zamierzam troche zdrowiej zyc i rzucic jeszcze innych przyzwyczajien bo dobrze zauwarzylas mam 23 lata a kondycje niepowiem hehe wstyd tak sie truc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
sorry ze tak jakos pisze i mi sie to nie sklada ale jestem strasznie roztrzepany pierwysz dzien hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
wlasnie powiem ci ze to otoczenie mnie na klonilo za co im dziekuje ze widze ze oni sobie radza to pmaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
a ja nawet nie pije narazie bo wiem co przy niej poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
ocho :( niedobrze nienawidze tego ssa mnie az :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloof, tak dokładnie to 11, 5 latek zeszło mi ze śmierdzielem... To moja druga i coś mi szepcze, że ostatnia próba rozstania się z tym panem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
co mam teraz zrobi?? ssa mie mam dziwne uczucia na ciele leh eh help:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 da rade, :) ja paliłam bardzo dużo i byłam palaczem który nie widział zycia bez paczuszki papierosków, kopciłam wszędzie i wszyscy znajomi zawsze kojarzyli mnie z papierosem, a teraz już nie palę: Nie palę już 29 dni (+ 12g13m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 1180. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 00g24m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 531,16 zł! Chyba dzisiaj się nie meldowałam;) wiec się melduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
rzuca ktos tak jak ja od dzisiaj ?? jest ktos zemna?? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×