Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Wiem, wiem ... ja tez mialam ochote przespac cale dni i tym samym zmniejszyc te moje meki. Pamietam jak drugiego dnia tak mnie rzucalo - jakies dreszcze mnie dopadly, nie moglam sobie znalezc miejsca, bylam niespokojna i zdenerwowana na wszystko - a dodaje ze bylam bez zadnych wspomagaczu typu plastry, tabletki itp. Minal pierwszy tydzien tego horroru i jakos uspokoilo sie wszystko we mnie. Zaczelam odreagowywac ta cala zlosc na rowerowych wyprawach do lasu i wogole robilam wszystko zeby byc czyms zajeta bo to bezczynne siedzenie w domu nasilalo jeszcze bardziej moje myslenie o fajkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
co prawda dlaeko niemam hehe lae zawsze to cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
ja tez biegam jak sie tak wymecze to nie mam ochoty:Ddom??caly wysprzatany ze szok wiec troche pozytku z tego rzucania Julka mam hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien 😘🌼 - No to Moje Gratulejszyn !:D:D:D Gdybym mieszkala w Gliwicach to wzielabym Cie na browarka i poswetowala razem z Toba;) Ciesze sie bardzo , ze masz ta prace o ktorej marzylas;) Ach..a moj plan zajeć niestety jak na razie niebardzo daje mi mozliwosc znalezienia sobie jakiejs pracy.Chyba dopiero w nowym roku;) Za to w kobietke trzymajaca sie z dala od kuchni...stalam sie prawdziwa kucharka :D Strasznie wkrecilam sie w gotowanie i ciagle wymyslam jakies nowe dania..:) . Looaf85- jak Minie 48 godzi od Twojego niepalenia i odzyskasz normalny wech i smak to zapraszam do mnie na obiada zebys poczul jaki pyszny :D no i Sadny dzien rowniez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
a dziekuje dziekuje tez mnie wzielo powiem Ci ale czasem miewam takie napady dzisiaj rizzotto robilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lellof85- noo to bierz miotełke i mopa pod pache i na klatke schowową zasuwaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
hehehehe w domu mieszkam i liscie ktos smial mi juz pograbic no hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc wcześniej o tym że zaczęłam rzucać fajki z problemami, to chodziło mi o to, ze miałam duże problemy osobiste, życiowe a mimo wszystko postanowiłam że rzucę. poza tym też zjadłabym coś dobrego. jak narazie pozostaje mi tylko słonecznik. w pracy siedzę do 18ej. jeszcze liczę dojazd i w domu będę dopiero jakoś 19godzina. brakuje mi czasu dla siebie i odpoczunku raczej aktywnego na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny Dniu a kiedy ta prace zaczynasz ? kurcze..jak to sie wszystko pozmienialo..i kto by pomyslal ze taka zmiana Cie czeka;) leloof85- a jak tam z Twoim apetytem? masz wiekszy ? zebym wiedziala ile ugotować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
no zdecydowanie wybierz jakies duzy grczek hehe:D a co tam dobrego bedziemy siamac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 wyslalam ci zaproszonko :) dzis podpisalam umowe jutro bhp i te inne pierdoly a po jutrze do pracy arbait macht frai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
nasa klasa dziala hehe dzieki za zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poszperasz wsrod moich znajomych to znajdziesz tam dodob,30-stke , kapi,vilemooo,decoolle,dudke he he pol topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
no bylo by troszke siamania hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka jesli to twoje kociaki to juz masz u mnie pluuuusa jak sie patrzy :) i nie damy ich smazyc nikomu :P tobie julcia tez :P i mojego ramzesa tez nie jemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
tez mialem do nieedawna ale przy moich dwoch potworach sie wyprowadzily i sie chyba nie dziwie im zbytnio hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadne na ten czas chce sie troszke pobawic photoshopem,jakiegos motywa mamie obiecalam zrobic zimowego na komoreczke :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
trzymaj sie papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień - kociaki moje oczywiście. obydwa śpią ze mną i moim chłopakiem. Chciałabym wyjechać na jakąś egzotyczną wycieczkę i odpocząć trochę. na myśl weekendu też mi się robi niedobrze bo czeka mnie szkoła oczywiście buziaczki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
o kaukazie i rotwailerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
o 2packu i brutusie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic uciekam juz z mojego stanowiska laptopowego ;) Czas troche chalupe ogarnać. Trzymajcie sie ludziska ! leloof85 i sroczka 86 Milo bylo was wirtualnie poznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×