Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość leloof85
a ja witam WAs w moim skromnym 4 dniu BPniby jest dobrze ale wiecie mam podobnie jak 30stkka boje sie ze przyjdzie moment ze zapale bo tez czasem przewaznie nawet heh mysle ze ja lubie palic ale tfu nie zapeszam dzisaiaj postanawiam ograniczyc diametralnie srodki antynikotynowe bo chybe przeznie nie spie po nocach wczoraj po 12 usnalem na 30m i bum w oczach zapalki godzine sie przemeczylem i znowu pol godzinki i tak do rana w kolko strasznie to meczace iatak odkad rzucam eh;/ milego dnia wam zycze:) a zapomnial bym u mnie od rana piekne slonce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu maszyny do kawki :) niestety te kapsułki są drogie przynajmniej jak dla mnie :( na Allegro kosztują najtaniej 19 zeta i w tej cenie jest TYLKO 16 kawek :( ech...co do listu do Mikołaja heh to ni ma nawet co pisac bo bidny bedzie w tym roku że hej hihi paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam ze slonecznej orunii gornej :D Takiej pogody juz dawno u nas nie bylo. Zaraz mala czarna i na spacerek koniecznie pozwiedzac pobliskie tereny;) a tak apropo ekspresu do kawy to reklamuja teraz w tv taki chyba za okolo 400 zl ze fajne kawki serwuje -chyba ze 4 rodzaje czy wiecej - takie jak w restauracji - wyborowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka - ja tez spie jak zabita , odkad przestalam palic. Wczesniej budzilam sie ciagle w nocy po kilka razy . Zauwazylam rowniez , ze rano budze sie wypoczeta . leloof - kazdy z nas ma takie mysli . Tylko my sami mozemy podjac taka decyzje : zapalic czy nie palic . A poniewaz my jestesmy silni i wspieramy sie tutaj wiec my palic nigdy nie bedziemy. Ty tez palil nie bedziesz bo chcesz byc niepalacym czlowiekiem , Ty jestes juz NIEPALACYM czlowiekiem . Nie chcemy sie nigdy wiecej truc i smierdziec . Gdybysmy zapalili to tylko pogorszy nasze samopoczucie i absolutnie nic nam nie da. Wszystkie smierdzace mysli przeganiamy , one nie beda ciagle nas nachodzic , tylko jakis czas . A tyle jestesmy w stanie przetrwac. Zobacz , jak szybko przybywaja Ci dni bez peta :D . Aniu , moja corka w zeszlym roku kupila maszyne do kawy ( inna niz ta tutaj na allegro) tez na kapsulki . Kawe robi dosc dobra ale maszyne uzywa bardzo rzadko bo te kapsulki sa wlasnie drogie . Oszczedzaj kilka lub kilkanascie miesiecy dluzej i kup drozsza maszyne ale tansza w utrzymaniu :) . leloof - dasz rade , jestes silny !! trzymam kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie - bo ja tez tego potrzebuje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85- a moze wieczorkiem przed samym snem zaparz sobie jakas herbate na uspokojenie typu melisa. Mysle, ze to Twoje problemy z zasnieciem wynikaja z tego , ze jestes za bardzo ' naspeedowany i pobudzony' ta cala sytuacja ze nie palisz i tymi srodkami anty. Ruszasz sie jakos bardziej w ciagu dnia ? - typu rowerek, spacer lub jakis inny wysilek? Wymecz sie tak , zebys wieczorem padl zbity na to Twoje loze ;) pozdr.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek12
jak nie dacie rady idźcie od razu na biorezonan ja się nie męczyłem po nim jak rzucałem, o boże już nie mogę zaraz zapalę itp.... a widzę ze wy się męczycie. puki nie palicie trzymajcie się dzielnie i próbujcie jak najdłużej wytrzymać, jak się nie uda to biorezonans jeśli pujdziecie w przekonaniu że nie chcecie palić to na prawdę nie bedzie was ciągnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten express wygląda bosko:) też bym taki chciała, ale znając mnie to bym go używała miesiac i by się kurzył, mam jakis express kawa w nim pyszna ale wciąż zapominam o nim bo szybciej się parzy kawa zalana z czajnika elektrycznego...........no i tak to jest:) Kofani ide do fryzjera a potem jade po buty:) oczywiście za moje oszczędności:)----ale mam radoche pozdrawiam BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek 12- wlasnie wczoraj czytalam ze wiele amerykanskich gwiazd z tej metody korzysta i nie pala;) Mi ta metoda nie byla potrzebna bo boczulam tak wielkie obrzydzenie do fajek- moze nie tyle obrzydzenie co znudzenie nimi i niechec do zapalenia. Bardzo dlugo czekalam na ten dzien - zazdroscilam znajomym ktorzy mowili ze rzucili bo faje przestaly im 'smakowac' .- tak po prostu. Czekalam , czekalam az sie doczekalam tak mocnego przedawkowania nikotyny w moim organizmie ze do tej pory( niedlugo 10 miesiecy) nie pale:) p.s kocham te anomalia pogodowe w naszymkraju, raz sloneczko wyjdzie a po chwili sniegiem popruszy :P No i co teraz z moim spacerkiem...? jak tu sie ubrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka plusa reklamuje, 30 stka szampny...zobaczymy co mi przyjdzie reklamowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka plusa reklamuje, 30 stka szampny...zobaczymy co mi przyjdzie reklamowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
no wstydzili byscie sie;p ile wam za to placa ??;) hehehe powiem Ci ze sie staram nawet zaczolem na silownie troche chodzic i biegac ale nie moge bo jestem na l quatro i boje sie ze mi kontuzja sie odnowi;/ a aktywny to ja zawsze jestem i nadpobudliwy takie ad hd hehe ale teraz moze i masz racje bardziej chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
i przy rzucaniu ktos wspomnial ze seks sie nudzi??a kiedy znowu wszystko wraca do normy?? bo wiecie jak ma tak byc to ja lece do kiosku:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek12
dlaczego mówicie że płacą? ja sam bardzo długo nie mogłem rzucić mimo usilnych starań udawało mi się rzucić na krócej lub dłużej ale nigdy na zawsze. nie powiedziałem gdzie byłem ani w jakim mieście więc proszę mnie nie traktować jako reklamiarza, doskonale wiem że ta walka nie skączy się dzisiaj i nadal jestem palaczem tyle że biernym. podałem tylko sposób jak mi udało się rzucić, są ludzie którzy rzucą bez żadnych kuracji!!! mi się udało dopiero po biorezonansie i dlatego uważam metodę tą za skuteczna swoją drogą I've been quit for 51 days + 19h19m52s. Cigarettes not smoked: 1139. Life saved: 8 days + 16h56m55s. Money saved: 453,03 zł. pozdrawiam bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. i płacą około 2,39 za godzinę reklamowania. a ile Wy dostajecie/?? :-D Zartowałam oczywiście. i znowu mi strasznie nudno. nie wiem już co mam robić. właśnie w tym momencie przypomniałam sobie, ze muszę wziąść tabexa. ja biorę tylko 2 tabletki na dobę, ale niedługo tylko jedną zaczne. ciekawe jak będzie kiedy w ogóle nie będę brała tabletek. buziaczki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.....gdybym ja to umiała oszczędzac to super by było .. odkąd nie palę za tę kasę już dwie maszyny do kawki bym se mogła kupic hehe a tu ino pieniążki oko cieszą {licznik} a nie portfel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam Was co chwile moi drodzy,ale jakoś nie ma natchnienia do pisania:( coś sie dzieje ze mną,ale jeszcze nie wiem co..w każdym bądź jestem strasznie nerwowa i mysle o pecie..ale nie dam sie!! 3 miechy się zbliżają wielkimi krokami....dla mnie duzo,ale chce zeby te 3 miechy zmieniły sie w 333333333 miechy:D hehe:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam Was co chwile moi drodzy,ale jakoś nie ma natchnienia do pisania:( coś sie dzieje ze mną,ale jeszcze nie wiem co..w każdym bądź jestem strasznie nerwowa i mysle o pecie..ale nie dam sie!! 3 miechy się zbliżają wielkimi krokami....dla mnie duzo,ale chce zeby te 3 miechy zmieniły sie w 333333333 miechy:D hehe:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaaaa trzy miechy świętujemy tego samego dnia :D także nie zapomnij TU wpasc na szampana heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
j przy trzech to jeszcze tez ciagnie??????boze ale mnie ssie L(L(L(:(:(:(:(:(:(:(:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
byle co mnie z rownowagi wyprowadza i doly lapie i gdzies dlugo ten atak trwa jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
wogule Monika Ania rzucacie widze od moich urodzin:) toszto prezent dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaaaa trzy miechy świętujemy tego samego dnia :D także nie zapomnij TU wpasc na szampana heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie zapomne,no jak można nie pamiętac drugiego dnia każdego miesiaca,ze to o jeden miesiac dluzej juz nie pale;))) i z miesiaca na miesiac mniej we mnie tej substancji chemicznej siedzi:) Aniu ja jeden dzień później od Ciebie rzuciłam to świństwo (czyli 2 września) leloof nie mysl o pecie tak..tzn mysl o nim jak o cichym zabójcy,a nie o przyjemnosci...a czy ktoś mówił,że się ma mniejsza ochote na seks jak sie rzuca??chyba wieksza i dłuzej można,bo się zadyszki nie łapie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hehe:P nie nie ssie po 3 miesiacach,ja po prostu o nim myśle,bo mam problemy dość powazne i zawsze jak miałam doła,problem itd to siegalam po peta,jednego drugiego i przechodziło a teraz na czysto musze to wszystko przejśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llelof85
sie rozryczalem ja chyba dlugo nie pociagne ale w sumie i tak przerwa dobrze zrobila;/:)moze nie wszyscy sa wstaniez nim wygrac ja jestem slaby beznadziejny:(jest mi tak smutno ze masakra smutno z tego co pisze przedewszystkim i ze swiadomosci ze wczesniej lub pozniej to nastapi...trzymajcie sie chyba moze nawet nie powinienem tu pisac bo tylko wam psuje wszystko ble:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze,że to napisałas leloof...podszyw jakis,bo literki są pokręcone!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jesli to leloof,to chłopie masz jaja???no cholera chyba nam powinienes przykład dawać,ze wy jestescie silniejsi,bo w końcu o nas jest piosenka,że to my jestesmy ta słabsza płec!!!! weź sie chłopie w garść!!po dupie zaraz dostaniesz zobaczysz!!!!!!!! kurde nooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
przepraszam walcze strasznie i nie jestem mocny jestem slabiutki oj bardzo slabiutki:( jak sobie pomysle ile mnie jeszcze czeka takich chwil to mnie cos bierze ile czasu jeszcze lo i czy kiedykolwiek to zniknie;/ ale jestem w szoku nie zapalilem nadal dzieki wam normalnie juz bym dziesiec razy zapalil smutno mi;/ wechikuł czasu to był by cud.... cofnal bym sie i nie zapalil nigdy...:( napiszccie cos mi prosze pomozcie ja tak bardzo chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po pracy :) obiecalam ze zamelduje jak bylo :) i melduje bylo super czulam sie tam jak na starych smieciach , ja tam jestem u siebie :) zameldowalam to spadam acha leloof zrob sie na czarno nikt nie bedzie sie pod ciebie podpinal ty nie wierze zebys pekl :) trzymam kciuki :) dwa wolne nie zajete smierdzielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
dziewczyna wlasnie do mnie dzwonila i sie smiala : taki uparciuch z Ciebie wiec dasz rade inni dadza ty nie dasz?? uprzy sie tak jak zawsze hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! chcialabym Was o wypełnienie ankietki:) badania te sa mi niezbedne by powstala moja praca mgr;) P.S kiedys tu z Wami tez rzucalam palenie:) dzieki z gory🌻 P.S. 2 mam nadzieje, ze nei bedziecie mi mieli za zle jak tu jeszcze kilka razy sie przypomne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
to ja bylem albo w sumie nie ja tylko on to byl on mial odejsc a jest i jest wciaz silny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×