Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość leloof85
Aż tu nagle wtem przychodzi jak cień słoneczny dzień Niepewność straszna jak koszmarny sen Ogarnia tak mnie, ogarnia wciąż mnie Ogarnia, gdy o nim myśle że nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
prosze socio...loszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelf chłopie weź się w garść..oddychaj h hi hu...kilka razy pod rzad w ten rytm iprzejdzie..marchewe w łapke weź pogryx sobie,zjedz jabłko,,pocwicz,no cokolwiek ale nie mysl!!!!!!!! albo jedź do dziewczyny,wyjdźcie gdzies,albo wiesz zajmijcie się sobą:P dasz rade,wiesz w siebie..pokonasz głod,jestes twardy,mocny silny...trzeba być twardziochem a nie mięciochem:P:P:P to ja stara rura:P:D daje rade a Ty nie dasz??no wstydził bys sie!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85 st szeregowy hehe
monika i jak pomyslisz ze tacy ludzie bronia Twojego kraju to az drzysz pewnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
ej te ataki sa okrutne nalykalem sie tych swinstw i mi przeszlo i znowu spac nie bede moogl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mięcioch???i kto Cię do wojska przyjął??:P:P:P heh;) nie no chłopie uwierz w swoje możliwosc!!! masz 23 lata tak? zawodowy żołnierz podejrzewam,a miękką dupe masz strasznie...do Iraku to Ty chyba nie pojedziesz:P (wszystko odbierz z przymróżeniem oka oczywiście:P) jak juz podkreslałam nieraz rzuciła palenie z problemami,wylałam hektolitry łez, isię nie poddałam,targało mną nieraz,nieraz miałam fajki koło nosa,czulam je,do tej pory mam ta możliwośc..ale jak ja je widze,to mnie "cofa" owszem myśle o nich,ale w zyciu ich nie zapale...chłpie jutro albo po jutrze bedzie ci lepiej kawa smakowac, baaa zupa,a nawet ziemniaki mają inny smak,lepszy!!!!!:) a za tydzien,dwa bedzie Ci dym papierosowy przeszkadzał,śmierdział!!DAJ SOBIE TĄ SZANSE POCZUC I POSMAKOWAC!!!!!!!!!!! jeszcze mam pisac??mam czas moge Ci tu zaraz kazanie walnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
za przeproszeniem zesraj sie a nie daj sie tak??:) pisz pisz chetnie poczytam:D wogole lepiej mi ale napewno jeszcze nieraz nie dwa wyskocze tutaj ze krucho ze nie dam rady ale dam mam taka nadzieje:D i wogole to ja len jestem a to wysilek straszny jest ja to bym chcial tak pstry i nie palic a tu sie nie da trzeba walczyc tego mozesz byc pewna walczyc bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85
a sociaoloszka ile nie pali?? nie pali prawda??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladny mam nick taki czarny hehe;);p to jest troche zamierzam wam tu potruc kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP !!!! melduje sie Nie palę już 23 dni (+ 08g33m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 467. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 13g38m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 163,49 zł! lelof trzymam za ciebie kciuki!!!!!!! widze że potrzebujesz dużżżżo wsparcia .wymyśl coś i pokonaj głoda przecież TY jesteś silniejszy .myśl pozytywnie przecież wiesz że te ataki są coraz rzadsze może popijanie wtedy zimnej wody z lodem pomoże ,pokrzycz troche ,,zgiń przepadnij i tak nie będę palił ,, głośno i z przekonaniem (hihihi mnie to krzyczenie dodam niecenzuralne na głoda pomagało) a potem pooddychaj głęboko i spokojnie .. znajdź sposób na siebie bo wspomagacze trzeba ograniczać. NIe daj sie głodowi wszyscy tu wierzymy w Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tu nie chodzi o to, co będzie za 2, 3 dni ale..tu i teraz chłop czuje głód tu i..teraz..więc ma cały arsenał możliwości (niektóre sama wykorzystałam): - spacer z futrem ..choćby futro sie zapierało zadnimi łapami ma iśc i już bo pańcio ma głoda ;) (działa..ale ja gadam do futra o pogodzie, tudzież o problemach osobistych) - pastowanie butów - wycieranie z kurzu płyt CD z okrzykami..oo to muszę obejrzeć..wycieranie później, oglądanie teraz ;) - chłop przyplątał się do kuchni..może jeść wszystko, wciągać jak odkurzacz (tego akurat nie testowałam) - chlop siedzi zmartwiony -> jeśli posiada kobietę sztuk 1 kobieta Go pociesza :P w sposób wiadomy, jeśli posiada kobietę sztuk 2 (mamusia) to pomaga mamusi upiec pyszne ciacho, które chłop pożre :D (testowałam w konfiguracji: mój narzeczony..działa :D ) i chłop ma pisać..dziewczynki również :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelof,ale kto Ci kazał zapalić?zapewne rodzice dla rozrywki nie??bo się strasznie nudziłes... jedynie co za Tobą stało to taki diabeł,który Cie kusił...wiem wiem byłes młody i głupi,znam ten ból,bo ja wcale nie byłam lepsza...14 lat,to chyba było za wcześnie na takie imprezy,a jednak...6 lat paliłam...do 3 lat mi sie to podobało,potem już nie...a ostatnio to paliłam i rzygałam za przeproszeniem...dzienie ok25 papierochów,a na wieczór smołą srałam i kasłałam...no sory,ze tak ostro,ale taka prawda!!! ale taki leń może końcu zejśc z ttych pleców...ja go zaraz moge zegnać,kija wezme strzele raz drugi i po kłopocie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi Monia dzieki:) :* futro nawet z podworka sobie do domu wziolem drugie niechce bo mu w domu strasznie goraco(kaukaz):D i patrzy na mnie jak na debila tak glowe na bok przechyla wiecie jak hehe :D no zapalilem bo bylem glupi bo to bylo takie dorosle leh eh Monia a duzego masz tego kija bo niewiem czy dasz rade hehe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoo omoz mi jeszcze ra:) jak to zrbiles ze ualo Ci sie wypelnic ankiete, bo jak ja na ten nieszczesny link klkam to mi sie od razu wyniki pokazuja, wiec pwnie i inni tez tak wiza:o pierwszy raz sie bawie w robienie netowj ankiety i nei moge nad nia zapanowac:o nerwa mam tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole wszystkim tutaj jeszcze raz dzieki juz rachube zgubilem ktory to raz w ciagu tych paru dni:D zaczynam sie uzaleniac od tego forum od was jak nie juz hehe:D al e to takie zdrowe dobre uzaleznienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie obudźta się każdy z nas był NAŁOGOWYM palaczem ja też miałam problemy co począć z ręcami, jakie to będzie straszne itd dupa jasió ;) da radę :D wiem co teraz se myślicie..tej to łatwo, sie wymądrza....dupa jasió rzeknę po raz wtóry ;) ja też mam życie..jakieś tam swoje problemy, prawie 40 dychy na karku, dziwna prace za śmieszne pieniądze, exa w Szkocji (teraz to ch... wie gdzie) nie płacącego alimentów, mam motywację: w tym roku skończyłam studia, czas na zmiany..zacznę od siebie każdy z nas ma jakieś przełomy życiowe, lub też chce być lepszym nie tylko dla siebie..ale dla kogoś a środki jakimi dojdziemy do życia BPsą różne, ważne żeby skutkowały :) w końcu tyle osób bp jest świadectwem że..da radę luz..żaden śmierdziel nie będzie WAMI rządził !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana bo to taka jednorazowa ankieta hehe:D mi teraz tez juz tak wyskakuje bo wypelnilem i Ty tez jest dobrze:) inni moga wypelniac:)gratuluje DBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo no dzieki:) mam nadzieje, ze wlasneiw tym problem jest:) ale jak sis wyslalam tego linka t tez tak jej sie pokazalo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mumi ja sobie jaja robie,co zeby chłopa rozweselic,bo nam tu na zawał padnie bo nie pali..a swoja droga,to jak facet chory ti juz koniec świata nie ??:D::D:D:D:D:D:D: (bez obrazy:P) a kija mam wystarczającego..dosięgnie nie bój żaby :P mumi no to gratuluje zmian...a słuchajcie wszystko jest dla ludzi i do przezycia..nie taki śmierdziel strszny jak go malują..a raczej jego rzucanie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi dzialala bralem z tej pierwszej poprzedniej strony a teraz pisze ze nie moge bo bralem juz udzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×