Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

moniaaaa jaja..yyyyy..............jajami :) ale chłop ma problem, nie? tu jajców niet :) chyba, że sam będzie chciał :D to monia i mumi klepią kolejkę do robienia jajców :D !!! hehe :D kurde no :D nie palić mi tu..bo śmierdzi nio starsza pani mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za błedy przepraszam moja klawitura ledwo zipie...sztuczne oddychanie jej musze zrobic,rzucajac z 4 razy o blat biurka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaja na miejscu jak najbardziej:D czego sie tlumaczycie heh;) problem w sumie smieszny jak by nie patrzec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymaaaajjj :D łap!!! ciamajdo :D :D weź "se" tej siły ile wlezie, niech Ci Bozia zdrówka da :) a teraz marsz: robić zakupy na pycha ciacho, pastować buty, wlec futro na spacer....chwila moment nieuwag i już noc i kolejny dzień też tak żyłam...niedawno całkiem wiecie idę spać bo nocką (dla mnie) egzorcyzmy Emilii Rose :) muszę odespać wstawanie o 4 rano buzia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof spotykamy się jako niepalące istoty, co? spotykamy się przed TV..zakoduj :) nie będziesz sam :) a wiesz ile osób..podszytych strachem przed fajką :P nas CZYTA TERAZ? czujesz klimat??? oni sie jeszcze czają, a my już wiemy :) co i jak :) luzik :) bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra ktoś w Rohana? czy też sama jestem ;) chyba sama gram jako Rohannaa72 :) eee tak sobie piszę.......pewnie nie znacie :) kolejna metoda BP..fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lellof lellof Kolejny ciezki dzien za Toba :) Dziekuj Moni ze Ci tak w zolnierskie dupsko nakopala :D Mam badzieje, ze takich dni jak dzisiaj bedziesz mial juz niewiele :) a na spacerku w ten piekny sloneczny dzien byles? {sloneczny a pozniej lekko sniezny :D }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gram w cos innego - a wlasciwie na odwyku teraz jestem bo za duzo tego bylo, toszzzzzzzzz to nalog byl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie caly dzien slonko bylo bylem bylem oczywiscie rohana nieznam ale znam zohana hehe:D wieczorkami juz lepiej bo i wieczorem mniej palilem tylko znowu nocka bezsenna wychodzic narazie niechce chociaz jeszcze niewiem ale lepiej jeszcze nie kusic locu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ni ebył bo len z niego patentowany jak sie sam przynał:P piękny mroźny dzien,mozna pooddychać swezym mroźnym powietrzem...a Leloof gumy żujesz?(rzujesz? o cholera jak to sie pisze??:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za rohan??:D opowiadaj to chyba rpg ja nie przepadam gram na sieci w cs i bf2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na noc polecam jakis dobry film i hektolitry melisy a moze piwka ?...:D:D:D one najlepszym srodkiem nasennym sa:D chyba wlasnie po ten specyfik zaraz skocze do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na rozweselenie..moja mam sie mnie pyta jak sie czuje i czy mi nic nie zaszkodziło tak się smieje,aż sie popłakałam:D http://www.smog.pl/wideo/22097/dlaczego_kobiety_wola_kobiety/ i jeszcze to...je to ja kocham uwielbiam i ubustwiam.. http://pl.youtube.com/watch?v=R4cQ3BoHFas&mode=related&search= p.s za mało czytam ksiazek ostatnio i pisze,bo robie straszne błedy otrograficzne,czego nie nawidze u kogos;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nikoretki ale bardziej mi pastylkiniquitin pomagaja dzisiaj chcialem troche odstawic ale za dlugo sie nie na odstawialem hehe bo ciezko bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ja mykam po specyfika odurzajacego :D Trzymajcie sie Ludziska i Do jutra;) ! p.s mam nadzieje ze nie bede wyginala sie po nim tak jak te 2 Chinki czy Japonki na filmiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielubie?? nienawidze a w wojsku to Ci powiem przechlapane przez nie mam zbyt slawne hehe kazdy od razu zapamietuje po pierwszej stycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kgo..twojego zdjecia ósmego:D:D:D:D:D śmiechawa nieprzeciętna mnie złapała:D(ale nie tak publicznie;P) a witam wsród znajomych:)rozważam usuniecie konsta z nk obecnie,ale witam witam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×