Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jak to pól mojej miejscowosci? halo halo nie tak pubicznie moje dane podawac:P wiesz anonimowa mam być,juz raz uciekałam z forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 3 dni (+ 20g59m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 85. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 15g37m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: $29.83! tak tak:D o tym rozmawialismy:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaaa a widzisz a mnie zawsze wydawało się że Ty też 1-szego rzuciłaś :D ja rzuciłam 1-szego września o 22.00 heh a tak pozatym mam kijowy nastrój żeby nie powiedziec że beznadziejny :(:(:( dzieci mnie irytują ...mąż wkurwia :(:(:( nieee nooo dziś mam już dosc tego dnia ......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Aniuś nie smuc sie no glowa do gory:D boze u mnie juz bialo normalnie nic tylko isc balwana lepic eh;/ a mialo niebyc zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to u Was przynajmniej biało..a u mnie za oknem szaroburo..nijak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie mam pare kilometrow wiec mysle ze i u Ciebie zaraz bedzie:) a ja k chcesz to mozesz nawet caly moj zabrac no caluski:):):)tylko sie usmiechni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze , prosze , jak sie towarzystwo dzisiaj rozpisalo ! ;) Ja skladam moj raport , dzisiaj bylo calkiem, calkiem . Nie palê ju¿ 7 dni (+ 00g02m06s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 140. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 01g40m19s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 28,00 €! Ho, ho - juz 7 dni . Nie wierzylam , ze tego dokonam. Teraz wierze w siebie coraz bardziej . A jak tam u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cichy gosciu powiem Ci ze juz lepiej ale wieczorami to tak juz mam bo wczesniej to mialem taka depreche ze masakra myslalem ze padne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu wreście ciszaaaa :) wszyscy śpią i te momenty kocham najbardziej heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"idę" obczaic se przyszłoczwartkowy heh odc.Londyńczyków ;) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalem ze Ty tez juz spisz;p i co bierzesz ten snieg czy nie bo ja go niechce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
witam, mam się czym pochwalić i proszę tu o gromkie brawa. Nie palę już 103 dni (+ 14g27m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 1450. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 01g54m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 652,69 zł! nie wierzyłam w to nigdy że dobiję 100(dni oczywiście) leloof nie bój żaby dasz radę żebyś ty wiedział ile ja razy rzucałam palenie? a chyba też ze 100 razy.Na plasterkch gumach,i cholera jeszcze wie na czym. i d.....pa po prostu.Dodatkowe kilogramy , nerwy i tyle. Po 2 tygodniach wracałam do fajek.teraz rzuciłam na tabexie. W ogóle nie wierzyłam w to że pomoże ale na serio po prostu nie mogłam patrzeć na fajki. Zero głodu, zero szperania w napadach w lodówce.Jak wcześniej tyłam to teraz schudłam z 59 kg do 51.I nie tyję, nie myślę o fajkach, a naprawdę już straciłam wiarę w siebie. Teraz jestem taka dumna że szok. Mam nadzieję, że nigdy mnie już nie dopadnie głupota i nie sięgnę po fajkę.Oby nigdy w życiu. Jestem przeszczęśliwa bez papierocha. Czuję się wolna po prostu.Za wszystkich trzymam kciuki bardzo mocno. Zloścliwiec pozdrawiam cię gorąco. Skrobnij coś do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bno brawo brawo pozazdroscic ale to wszystko przed nami lub za nie kturymi szczesciarzami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko 🖐️ pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego i spokojnego dnia BP :D jestem obecny BP :D:D:D happyland 🌼 gratuluje 103 DBP 🌼 a czas szybko leci wydaje mi się ze nie dawno zaczynałem wałczyć ze śmierdzielem a to już 3 lata 7 miesięcy 24dni BP :D Wszystkim tego życzę :D nigdy więcej śmierdziela bo nie palić to coś pięknego :D wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 chłopakom 🖐️ graba bp amazonka 🌼 dudka 🌼 sadny dzien 🌼 cichy gosc 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 fado 🌼 Ania.B 🌼 sroczka 1986🌼 ja-ka 🌼 dodob 🌼 kaaja 🌼 bella 1962 🌼 nutka_76 🌼 Julka 85 🌼 mumi 🌼 monikaaaaaaaa🌼 leloof85 🖐️ zupek🖐️ mój licznik bp 08-04-05r przeciętna za paczkę śmierdzieli 4 zł przeciętna norma dzienna 1,5 paczki Nie palę już 1323 dni (+ 16g56m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 39711. Będę żyć dłużej o 303 dni (+ 08g22m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7 942,23 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jaki sen mialem to masakra monika wygadalas heheze zapalilem peta jednego tylko ale sie tlumaczylem przed wszystkimi przed samym soba wkoncu sobie wmowilem sobie wsnie ze to sen. koszmar normalnie hehe milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie !!! 🌻 happyland - wielkie brawa dla Ciebie !! Tyle dni to jest wielki powod do dumy :) . U mnie dzisiaj idzie dzien 8 , tez sie ciesze niezmiernie . Wiem , ze bez papierosa mozna zyc i do szczescia nie jest on potrzebny . Skrobnij czasami cos tutaj aby nas motywowac :) Zlosliwiec - jak fajnie, ze sie odezwales 🌻. Ta ilosc niewypalonych papierosow robi wrazenie . Trzymaj sie i odezwij sie raz po raz :) . leloof - i tak bedzie gdy zapalisz peta - bedziesz sie z tego tlumaczyl ;) . Odganiaj smierdzace mysli , jestes dzielny, silny i nie chcesz palic bo papierosy nie sa Tobie do niczego potrzebne . Wygrasz ! A wczoraj moj maz mi powiedzial, ze jest ze mnie bardzo dumny. Zapytalam go czy wierzyl w to , ze tyle dni wytrwam , gdy rzucalam palenie. Powiedzial , ze byl przekonany , ze nie bede palic 1 dzien :D - bo tak bylo zawsze. Musi sie udac ! Tym razem sie uda ! Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny moj maly sukcesik:D nodkad rzucam napilem sie mojej ukochanej czarnej kawusi kturej tak sie obawialem bo sami wiecie huuuura da sie wypic da da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwcze🌼- Rowniez Goraco pozdrawiam ze slonecznego Gdanska. Jesli chodzi o cene fajek to chyba powinienes ja zmienic i ustawic na 8 zl lub podwyzszyc ta przecietna do 5 zl :D No ale mniejsza z kasa , liczy sie to ze nie palisz juz taki kawal czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 - oj da da :D Tylko uwazaj na wieksza ilosc piwka itp bo latwiej mozna o antykontrole fajek;) Ja wlasnie przy wczesniejszych probach rzucania fajek tego pierwszego papierosa wlasnie zapalalam po kilku glebszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie ryzykuje jeszcze za wczesnie dobrze ze to zima i tak bardzo sie niechce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gosc 🌼 u mnie też tak było żona rzucała palenie ja na 100 % nie byłem pewien że jej się uda po cichu liczyłem że 2-3 dni się pomęczy dłużej nie wytrzyma myliłem się :D dumny jestem ze swojej żony **miała gorzej bo ja jeszcze paliłem ** Julka 85 🌼 dzięki za pozdro :D najważniejsze to że nie palimy u ciebie tez zaraz roczek będzie 🌼 leloof 85 🖐️ trzymaj się bo my należymy tu do mniejszości :D ja jak postanowiłem rzucić palenie to dwa tygodnie nie piłem kawy bo przy jednej kawie wypalałem 4 fajki bez śmierdziela kawa lepiej smakuje bo teraz czuję jej prawdziwy smak i zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 4 dni (+ 12g36m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 99. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 18g15m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: $34.84! i wiec co?? te cyferki o dziwo rosna no normalnei szok tak fajnie rosna na poczatku jak mi Dorotka to przeslkala to myslalem ze mi tylko to bedzie przeszkadzac,przypominac,wkurzac itp ale nie milo patrzec jak rosnie hehehehehhehehehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×