Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

oj tez chcialabym miec takie bydlaki :D przynajmniej one zmuszaja czlowieka zeby dupsko z domu ruszyl :P leloof85 a Ty dzisiaj masz ta imprezke ? A ja powinanm parapetowe w koncu urzadzic bo niedawno wprowadzilam sie do nowego mieszkanka :-) Dlatego tak ciagle spaceruje zeby pozwiedzac troche okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Gdanska uuuuuuuuuuuu nie ma mojej super niani dzisiaj:( Zaraz uciekam na Milionerow bo dzisiaj ponoc facet do pytania za milion dojdzie (tak przynajmniej w reklamie widzialam( ale czy dojdzie czy nie dojdzie to sie okarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogladalem ostatni bardzo madry gosc dzieki za przypomnienie hehe uuuu to daleko nie zdazysz dojechac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof nawet nie wiesz z jaką przyjemnościa się Ciebie czyta...normalnie jak pandorke,tylko pandorka opowiadania pisze...a własnie PANDOROKO wracaj do nas!!!!!!!!!!!!!!!:) a ja własnie skonczylam sprzatac domek,i zrobiłam sobie sałatke owocowa...zjadłam jej troche i juz nie moge wiecej...syta jest baaaaaaaardzo!!!no ale zaraz popije wszystko zieloną herbatką;) jeszcze dzisiaj wypije melise i rumianek na mnie tez czeka,bo mięte juz piłam;D:) hehe noo to wszystko to jest moje takie ala piwko;D:D:D:D:D ja też chce na impreze!musimy się chyba wszyscy spotkac i bibe urządzić i świetować rzucenie fajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandorka tez tyle pisala co jej slina na jezyk przyniesie ???hehehehhehe:D\ mam nadzieje ze ten topik ma jeszzce duuuzo czystych karteczek wogole nie zapeszajac nie mialem disiaj ataku mimo ze kawke i piwko pilem hehehe:D tak sie ciesze nawet sobie niewyobrazacie:D:DD:D nananananan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej Ci sie ten topik znudzi,niz skonczą mu się "kartki" no to zdrówko za Was wszystkich!!!!!!!!!!! hop soiup w dziub herbatke zieloną;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Julka co za gosc kto to do cholery henry kurna czwarty burbon heheh burbon to wiem ale henryk burbon o jacie pitole wygra na bata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak on mu podpowiadal no szkoda ale gosc nieprzecietyny szacunek:D w sumie o taka kwote to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...u mnie kolejny dzień mega chandry i drażliwości na wszystkich wokół mnie :(:(:( moim marzeniem jest pobyc trochę w samotności...cóż marzenie nie do zrealizowania przy dwójce dzieci i mężu :P ech...jakoś nic mnie nie cieszy... dół jak nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aneczka co Cie tak smuci?? to tez Ci nie pasuje no...tylko mi czasem tam nie pal z tego wszystkiego ok??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B...niech zgadne..pms?:P mam nadzieje,ze tylko to i że przejdzie szybciej niż przyszło.ale pamietaj wózek!!jedziemy tak samo:)) nie złamiemy się;) albo wiem...zblizają sie wilkimi ktrokami 3 miechy!! i to tak na nas działa.wiesz 3 dni,3 tygodnie i 3 miesiące sa najgorze!!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym Ci powiedzial jak ja mam bezsensu jak mi wszystko nie wychodzi to lo ale niewiem gdzies nie trace wiary chociaz perspektywy liche glowa do gory no prosze! bo nie wzne co w tym zyciu sie dzieje wiedz ze czlowiek jest lepszy gdy sie smieje:D niewiem sprobuj posluchac piosenki co mi czasem popraiwa humor chociaz spruboj posluchaj okej:D http://zllo.wrzuta.pl/audio/pmTAau0UwT/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj sie usmiechnac spojrzec w lustro napewno Ci sie lepiej zrobi no obiecuje no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×