Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam wszystkich BP melduje się szybciutko Nie palę już 25 dni (+ 08g07m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 506. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 20g54m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 177,36 zł! ależ ten czas szybko płynie ,jeszcze pare dni i miesiąc BP minie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień🌼 No zasypało nam dzisiaj troche 3 miasto . Pogoda była dziwaczna - bo 15min sypało sniegiem i 15 minut spokoju i tak wkolko. Ja wybralam sie do sklepu durna bez czapki i w tym skepie poczulam jak mi uszy odmrażaja się :D Niby nie jest tak zimno ale jak zawieje ten wiatr z mroźnym powietrzem to lepiej nie ryzykowac i cieplej sie ubrac;) Jak przyszłam do domu to odrazu walnęłam sobie 2 kieliszki koniaczku na rozgrzewke :DSadny Dzien a jak tam u Ciebie w pracy ? Ten first day ?;) p.s piast czy lechia wygrał?:D chodzisz na mecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julenko bezbramkowy remis :D to chyba jakis znak :D nie chodze mieszkam prawie ze obok stadionu jak gralismy u siebie to wystarczylo ze leb za okno wystawilam i slyszalam idealnie co sie na stadionie dzieje teraz gramy u siebie ale w wodzislawiu az nasz stadion przystosuja do wymogow ekstraklasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w pracy kucze weszlam tam i poczulam sie jak na starych smieciach ja tam jestem u siebie :D tak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam sobie wlasnie o jakims lodowisku w Gdansku. Szczerze mowiac wybralam bym sie na cos takiego bo nigdy nie zasuwalam po lodowisku. A w Gliwicach tafla otwarta juz jest ?:D ja juz po 2 kawce jestem..tak mnie zmulilo jakos ..chyba po tym koniaczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co ze nawet nie wiem,nie bywam tam w okolicy a monika narazie tez nie wyrazila checi smigania w lyzwach to sie nie orientowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
a jak dzisaj nie zapale to sukces jest tak przejebane tak mie ciagnie i wogole mam zajebisty powod powod to moja dziwna dziewczyna a wlasciwie juz byla rano sie roz lo kurwa nic juz tu nie pisze bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..te baby są naprawde dziwne..identyczna sytuacje jak Ty leloof ma teraz mój brat..wogóle lasce tak odbiło..ździwaczała bez powodu z dnia na dzień ... Jestem wkurwiona na te durne panny którym odwala bo same nie wiedzą czego chcą.Żal mi tez bardzo brata bo widze jak biedak męczy się teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie nie zapalaj tego papierosa...za dużo przeszedłeś żeby teraz tak to wszystko skopać. Ostudż troche te Twoje nerwy - nie wiem - wlacz jaka muze agresywna i wyskacz sie do niej albo wycisz sie przy melisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja tam nie wierze że pomarańczka to Leloof......... dopiero jak na czarno potwierdzi to co pisał wtedy uwierzę heh nudna niedziela zakończona jutro beznadziejny poniedziałek ... pesymistyczny nastrój nadal mnie trzyma i odpuścic nie chce :P Pandorko jeśli chodzi o NK - to mam w znajomych oprócz tych co wymieniłaś : Dobob,Sadny i Anullę i Sroczkę i Nutkę .....no i Leloofa heh mam nadzieję że po wekendzie się odezwą ?????????????????????? nooooooo.....Anulla!!!! Nutka!!!! Sroczka !!!! :D aaaa Monikiiiiii nie mam i niewiem dlaczego ??? czyzby mnie usunęłaś kochana ????? albo jestem ślepa albo zniknęłaś z mojej brzydko mówiąc listy ...... jezuuu jaka jestem najedzona aż mi niedobrze :( jadłam i jadłam dzisiaj i umiaru nie miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się: Nie palę już 35 dni (+ 07g48m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 1413. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 19g03m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 635,85 zł! , dodob jak tam? , kajja jak tam?, , bella jak tam? ?, cichy gość jak tam? Trzymacie się??????? Miałam sen, kurcze, śniło mi się że się kłóciłam z sąsiadką,a druga sąsiadka stała obok i podsłuchiwała, a ja tamta sąsiadke wyzywałam bo pozyczyła ode mnie blok i nie oddaje mi go ( w realu non stop cos pozycza i nigdy nie oddaje) i w trakcie tego snu wiedzialam że krzycze na nią dlatego że rzuciłam palenie i nie umiem kontrolowac swoich nerwów...... obudziłam sie przerażona, że tak bez sensu na kogoś się wydzieram.....;) no i jak się obudziłam to analizowałam fakt że leże w łózku i juz z rana nie mam myśli o fajce:):):):) wogóle:):):) Trace powoli motywacje, nie mam juz tego fajnego nastawienia, ale za to mam taki luzik, że juz nie mam głodu więc nawet jak psychika się upomni to zawsze łatwiej se dac rade z walką niż na samym początku rzucania::) Aha byłam u fryzjera:) jestem zadowolona, zapłaciłam 110 zł, za kase z fajek:):):) Kupiłam buty za 369 zł oczywiście za kase z fajek:):) Aha ide na wagę:) zobaczymy ile waże:)uwaga przytyłam ważę57 kg, ale to dlatego że już nie biore od ponad tygodnia pastylek , ani gum, jade na czysto, spodziewałam sie tego. Myslę że to jest kwestia kilku tygodni żeby zrzucić te 2, 3 kg:). Ogólnie samopoczucie po miesiacu nie palenia jest: zupełnie normalnie, nic się nie zmieniło, tylko przy rutynowych czynnościach, takich jak spotkania na uczelni z palaczami ukochanymi, albo piwko z meżem wieczorem to tylko wtedy jest ciężko i smierdziel daje znać, ale łatwo go zwalczyć.....szybko człowiek zapomina:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! rzadko teraz bywam bo mam malo czasu ale podczytuje czasami, choc przyznam ze ciezko za wami nadazyc;) jakos daje rade, raz lepiej raz gorzej, ale czasami mam takie glupie mysli, po co? bo fajnie sie palilo.... wariatka jestem:( 30-stka z Gdanska, widzisz, masz namacalne dowody korzysci z niepalenia, ja nie odlozylam nic bo kiepsko z kasa, ale zaczne jak tylko bedzie lepszy miesiac;) Nie palê ju¿ 18 dni (+ 11g33m18s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 258. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 23g26m08s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 46,57 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Drogie forumowiczki, czy mogłabym prosić o linka do Waszego kalkulatora? Też potrzebuję motywacji, choć nie palę już ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Drogie forumowiczki, czy mogłabym prosić o linka do Waszego kalkulatora? Też potrzebuję motywacji, choć nie palę już ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Ślicznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim !! :D 30-stka - daje rade , nie jest zle. Przedwczoraj bylam troche niespokojna , jak to nazwac - czulam taki dziwny niepokoj . Wczoraj juz bylo OK , dzisiaj tez. Dzisiaj znajomy czestowal mnie papierosem , demonstracyjnie palil przy mnie i usilnie namawial na \"jednego\" :D ..... Powiedzialam mu ,ze ja juz nigdy w zyciu nie wezme papierosa do ust . :D :D :D Ja tez wybieram sie w tym tygodniu do fryzjera !! No i w domu codziennie \"biegam\" . kaaju - popatrz ile dni juz nie palisz ! :) Przeganiaj glupie mysli , kazdy z nas czasami je ma . leloof - a jak tam u Ciebie ? oto moj licznik: Nie palê ju¿ 9 dni (+ 12g30m20s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 190. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 10g54m38s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 38,08 €! Dla Was wszystkich 🌻 !! Trzymajcie sie dzielnie !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
czesc JUla czesc wszystkim spoko loko o 23 minie tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
co prawda w czoraj jak pisalem chwile pozniej mialem peta w buzi i juz odpalilem ale wyrzucilem opamietalem sie taki zly bylem i ten ale nalykalem sie pigul i przespalem trudniejsza chwile nie palimy i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i ja :) ostatnio mam malo czasu... ciagle cos robie chodze pracuje itd Trzymam sie ...Wkleje sobie licznik oczywiscie pomijam paczke ktora wypalilam w trakcie... Wspominalam o tym pare dni temu ... Sa momenty ze wychodze z siebie i jakby ktos obok byl z fajka to skusilabym sie... Podziwiam tych ktorzy fajki maja na wyciagniecie reki i nie pala .. Gratuluje!!! :D:D:D Nie palê ju¿ 13 dni (+ 03g45m35s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 342. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 2 dni (+ 14g42m48s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 68,41 €! jak to zlecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wogole jaki poniedzialek taki caly tydzien kurna bez sensu sie porobilo u mnie wszystko i jak wytrwam to bedzie dobrze wiem ze bede mial duzo pokus jestem tego swiadom wiec trzymajcie za mnie kciuki najgorsze teraz wlasnie jest ze jestem na tym L quatro i przyjechalem na wies do mamy a ona pali i wiecie to moze byc tylko moment;/a ona jak tak na mnie patrzy i widze ze sama sie zastanawia a ja teraz znowu o tym mysle nie moge jej pokazac ze mam slabosci no;/ i wogole sobie i wam i mojem u kurna psu jednemu i drugiemu i wogole wszystkim. z dziwewczyna zerwalem otto kurna palic mi sie chce ;/ wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie chce chyba niestety was opuszczam moze od nowego roku mi sie uda??;(mam taki scisk w zoladku ze masakra a tak juz wierzylem tak bylo pieknie tak no beznadziejny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleglem przepraszam:( wlasnie pale jest nie dobry kreci mi sie w glowie ale pale jest mi tak zle przepraszam trzymajcie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pallem już 6 dni (+ 15g19m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 146. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 02g46m36s)! Zaoszczędzilem pieniądze: $51.11! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×