Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hejka!!! leloof i jak tam??? sluchajcie ale mialam dzisiaj sen...snilo mi sie ze strasznie mi sie chcialo palic(oczywiscie postanowilam to zrobic po kryjomu) mialam fajki, ale nie moglam znalesc zapalniczki...biegalam wszedzie jak glupia i wszedzie szukalam tego cholernego ognia, a w ustach mialam nie jedna ale dwie fajki....chyba sie chcialam nakurzyc na maxa....i jak juz sie zmeczylam tym szukaniem to sobie pomyslalam....i po co mi to? jaki to ma sens??? i wywalilam te fajki...... chyba moj mozg powoli zaczyna pracowac;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. witam wszystkich. ja też miałam dzisiaj w nocy jakieś chore sny. ostatnio bojhe się, że coś ze mną jest nie tak bo śpię jak zabita i buydzika w ogóle nie słyszę. dzisiaj zaspałam i to dość sporo. wcześniej zanim rzuciłam tak nie miałam. chłopak się dziwnie na mnie patrzy, że takim leniem się zrobiłam bo ciągle bym spała. nawet jakieś wyrzuty ma. ale spoko. mam nadzieję, że to się jakoś uspokoi, bo i mi zaczyna to przeszkadzać. Leloff fajnie że zaczynasz walkę od nowa. ja na Twoim miejscu nie zmieniłabym licznika. żyłabym postanowieniem iż już nigdy nie zapalę kolejnej fajki bo może mi ona popsuć tak wspaniały wynik. Kaaja mi się dzisiaj w nocy śniło że biegałam jak głupia po śniegu i mrozie i w ogóle się nie męczyłam. czułam się wspaniale i chciałabym biegać dalej i jeszcze dalej. spóźniona ddo pracy jestem a mam strasznie dużo rzeczy do zrobienia. napisze Wam jakie jest moje skromne marzenie: chciałaym mieć jakiś mały śliczny drewniany domek z pięknym ogrodem pół dzikim, pół zadbanym przeze mnie. chciałabym mieć dużo zwierzątek koło domku aby się nimi opiekować, dwoje dzieci (tak mi ciągle wychodzi), które wychowywane są w poczuciu miłości szczęścia i naturalności. chciałabym aby mój chłopak (mam nadzieję przyszły mąż) częściej przebywał w domku lub spędzał ze mną czas. chciałabym siedzieć późnymi wieczorami przy kominku ktory sprawiałby u mnie poczucie relaksu i komfortu psychicznego. chciałabym patrzeć przez okienko mojego domku i widzieć wspaniały widok, najlepiej krajobraz pogórzysty porośnięty pięknymi gęstymi lasami oraz owieczki w tle. wszyscy znajomi, gdy opowiadam im o moich marzeniach śmieją się ze mnie i mówią, że jakaś dziwna jestem. uważają, iż w moim wieku powinnam mieć inne marzenia, ale ja tego wszystkiego nie potrzebuję do szczęścia co inni. Pozdrawiam Was wszystkim. bardzo się cieszę, że tu jesteście. dzięki wam mogę się wygadać (wypisać) i robi mi się od razu lepiej. wklejam mój skromny bilansik: Nie palę już 17 dni (+ 05g17m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 309. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 08g49m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 102,91 zł! skoro chcę żyć blisko natury nie powinnam zawracać sobuie głowy żadnym nałogiem. prawda??? dla wszystkich 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dczesc! dziewczyny wsze sny to nic przy moje! polozylem sie kolo 4 0 i spie no jak to zwykle bywa i nagle sni mi sie ze przychodza robotnicy i wymieniaja okna maja mloty pneumatyczne wiertarki te takie z udarem i napierd....ja od rana ja wyzywam i wogole i lo to nie byl se od 6 30 nie da sie spac u mnie w domu probowalem ale sie nie da tak mi sie chce spac ledwo kontaktuje a jescze mama mi przyszla zebym szedl na gore im jakiej kawy zrobic i cus tom bo wyjazdza przeciez ja ich zaraz tam predzej zabije albo kogos juz wolalem te stare drewniane okna sroczka wisdzisz a tej sie zachcialo plastikow i to akurat dzisiaj jak sciagalem do wpol do czwartej lo dobrta ogolnie masakra a co do twojich marzen to ja mieszkam w podobnym miejscu tzn w sumie pochodze a teraz tu jestem no jak dla mnie to juz nic specialnego ale jak ktos sie wychowalem w miescie to sie zachwyca i sie nie dziwie i ja zawsze tu bedee na weakendy przyjezdzal bo mimo ze za mlodego wyzywalem ze malo atrakcji i troche nudno za takiego juz mlodego razcej nastoletniego bo wczesniej to wiesz maly dzieciak to i kamieniem na wsi sie pobawil hehe no ale wychodze znowu z tematu i zapomnialem juz acha chciale powiedziec ze takie wicho miasteczka maja wiele wiel plusow w sobie dobra ide do tych baranow co mnbie obudzili o widzisz łowieczek niema ale barany sa hehehehehehhe:Dpozdro i milegi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dachu co robia po za tym ze halasuja to pojecia kurna niemam ale nawet mnie to juz nie obchodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sroczka cipeplutko szczegolnie ze pol okien chwilowo niema w scianach tylko sa dziuuuury hehehe w kurtce chodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialem pisac jaki tu spokoj nic sie nie dzieje kazdy sie nudzi... ale obawiam sie ze to przezemnie wszyscy pouciekali:( za duzo peplalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz witam wszystkich wytrwałych BP i składam mój melduneczek Nie palę już 27 dni (+ 06g54m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 545. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 04g03m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 191,01 zł! moja motywacja nie słabnie .dozuje sobie od czasu do czasu kłeby dymu z racji przebywania w towarzystwie palacych znajomych i skutek wręcz odwrotny ,wcale mnie nie ciagnie ,nie mam ochoty na papierosa jak widze te pełne popielniczki petów widze wtedy bezsens palenia i odpycha mnie a ten smród ubrania po powrocie i włosów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello leloof u mnie ostatnio jak chalasowali na dachu to przez miesiac byl jeden wielki kipisz na calej klatce i na placu ;/ zlosliwiec jak sie trzymasz??ja teraz tez mam wizyte tzn 4 grudnia ale 3 musze isc pluca zrobic 2 dni z rzedu zmarnowane ;/ nie cierpie tam jezdzic buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smutno raz wesolo teraz troche mi sie nawet palic chce ale nie zapale juz;/ prez ta dziewczyne chyba kurde ja tak latwo przywiazuje sie do ludzi a mi i jej szkoda bo i jej pewnie bardzo smutno ale to juz troche chore bylo bylismy bardzo inni albo bardzo podobni sam w sumie niewiem za bardzo moze!! nie lubie tez byc sam nie znosze choc moze troche by mi sie tak przydalo ale ja cale zycie od pewnego wieku jestem z kims bez sensu wiem glupi jestem jak but;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem sama (tzn z dziecmi ) i uwazam to za blogoslawienstwo nie wyobrazam juz sobie faceta w moim domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzisiaj "a morda solare" a teraz pije sobie heinekenka i mam swietny humor,kochana prace i tak mi fajnie :) w koncu szczescie sie do mnie usmiechnelo :) ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz niestety taki uczuciowy jestem co jest moja wada jednak stwierdzam!! czemu ten zjebany swiat jest tak poukladany ze na poczatku jest fajnie milo motylki w brzuchu a pozniej co?? a pozniej dupa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tu i teraz swoją S T U S T R O N I C Ó W K Ę :D nie mam pojęcia czy dobrze napisałam heh, ale mój pierwszy wpis przy tym rzucaniu {nie liczę wogóle tego sprzed prawie dwóch lat} no więc mój pierwszy wpis pojawił się właśnie na stronce 643 :) noooo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nie wiem ale ja wykreslilam ze swojego statusu tego typu akcje mam zajebista prace fajne dzieci facetow powyzej dziurek w nosie nie chce zadnego i jest mi fajnie tak jak jest :) sprobuj spojrzec na to wszystko chlodno glupi babon nic nie wart a tobie przysluge tylko wyswiadczyla ze sie stlenila,no na cholere ci taka co z dnia na dzien bez powodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym Gratuluję również i Ja Tobie Agnieszko :) faaajnie że jesteś szczęsliwa i wszystko się układa tak jak sobie wymarzyłaś :) u mnie natomiast jest odwrotnie niestety...przechodzę mega kryzys... finansowo-małżeński heh i szczerze ci zazdroszczę bycia samej z dziecmi - niezależnej itp.itd ech.... no a mój bilansik jest następujący : Nie palę już 84 dni (+ 20g33m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 3394. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 22g16m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 187,99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aniu ja nie dawno mialam dwustustronnicowke :) leloof ty tez nie dlugo bedziesz mial swoje swieta tutaj z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze,że się dzieje u Was..no u mnie też.jak wiecie zaczełam wczoraj prace,wczoraj było mega zajebiscie a dzisiaj mega zmęczenie:D spac sie chce i wszystko boli,łacznie z dupa od siedzenia 8 godzin..masakra,co to robi z człowieka leń:D mam nadzieje,ze sie wprawie dobrze i zostane tam,bo jest nawet fajnie,ale te mięsnie...ehhh noo a mój to 83-ci dzień!:) leloof ai mi sie warz zapalić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam całe pachnące grono BP 🌼 🖐️ sadny dzien 🌼 dzięki za pamięć :D 17 grudnia mam wizytę u lekarza mam mu powiedzieć że zgadzam się na operację to mi wystawi skierowanie dudka 🌼 :D ach jak fajnie jest nie palić co ???:D bp :D 30-stka z Gdańska 🌼 tak jak byś zgadła :D bo żona kupiła sobie auto 🖐️ Ania.B 🌼 gratuluję i zycze nigdy wiecej śmierdziela 🌼 :D monikaaaaaaaa 🌼 powodzenia w nowej pracy 🖐️ leloof85 🖐️ graba głowa do góry jestem z tobą OKI ? przed chwilką wróciłem z marszobiegu oczywiście ze swoją psinką i teraz popijam sobie zieloną herbacinę :D pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pale orzeszki wcinam przy zielonej tez zlosliwcze wasze zdrowie:) co masz za psinke?? i coz to za operacja??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×