Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej leloof , kazdy z nas mial takie potkniecia ... znam to uczucie. Pamietaj , ze jezeli bardzo chcesz rzucic - zrobisz to. Teraz sie nie udalo ale moze jutro , pojutrze lub za kilka dni - ponowisz probe i sie uda. Nie opuszczaj nas , zostan z nami i pisz. A dziewczyna ? Jezeli nie bylo dobrze - to lepiej sie rozstac . Nie lam sie - bedzie dobrze 🌻 . Nie wiem czy lubicie to , bo ja bardzo : http://www.wrzuta.pl/film/cM9Hio185u/mgrechuta1 Nutka - gratuluje !! Nie lam sie na widok smierdzieli , musisz sie do takiego widoku przyzwyczaic . Pomysl wtedy , ze Ty wdychasz swiezutkie powietrze 🌻. leloff- pisz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof85 miekka faja
pisac to nie bede zeby was nie dolowac ale bedde z wami bede czytal i wam kibicowal i trzymal za was kciuki bardzo was polubilem przez te 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i melduje się. bardzo wszystkich proszę o podanie mi linka do stronki z licznikiem, bo komputer zmieniłam i tam był wgrany ten program a teraz nie pamiętam na której srtonce tematu znajdował się ten link. pozdrawiam wszystkich buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już znalazłam bilansik wklejam: Nie palę już 16 dni (+ 09g27m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 295. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 06g05m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 97,96 zł! leloof kurcze szkoda że poległeś. mam nadzieję że powstaniesz i będziesz silniejszy 100 razy i wtedy Ci się uda. przez weekend się nie odzywałam bo byłam w szkole i ciężko pracowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semka pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono :D życzę miłego wieczorku BP 🌼 🖐️ :D leloof:( szkoda że tak szybko się poddałeś widocznie nie jesteś jeszcze gotowy żeby podjąć walkę ze śmierdzielem ale jaką silną moc posiada ten kawałek papieru z odrobiną tytoniu wracaj i zostań z nami bo nie palić to jest coś pięknego bp a że można rzucić palenie to ja jestem tego dowodem :D paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie nie pamiętam tamtych lat w których nie paliłem to tak jak bym się urodził z paczką papierosów jak mi się udało rzucić palenie to i WAM WSZYSTKIM też się uda :D BP, od 08-04-05r. Nie palę już 2034 dni (+ 07g37m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 61029. Będę żyć dłużej o 466 dni (+ 04g44m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 12 205,90 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój wpis odkąd ja zlosliwiec nie palę:D Nie palę już 1326 dni (+ 00g54m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 39781. Będę żyć dłużej o 303 dni (+ 21g12m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7 956,22 zł! przepraszam za wcześniejszy wpis BP bo to jest dorobek BP mojej żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lellooef zamiast trzymac za nas kciuki to wez sie chłopie w garść. Po co chcesz czekac do nowego roku? Sam wiesz ze z tych noworocznych postanowien i tak nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem zlosliwcze wypalilem zapalil i strasznie sie z tym czuje;/ sroczka dzieki i nie sprobuje kiedys tam zrobie to odrazu ten papieros pokazal mi jaki to podstepny typ i ze trzeba uwarzac i nie dac sie mialem trochce chwile slabosci ale tego jednego fajka wyplukalem juz chyba litrami zielonej tak jak polecaliscie tylko juz nie jestem tym taki podekscytowany troche nawet smutny ale rzucam nie dam sie no teraz nie chce mi sie palic wtedy co zapalilem tego ochydnego fajka chyba az tak bardzo tez mi sie nie chcialo w sumie niewiem czemu to zrobilem patrze nawet na pastylki kturych dzisiaj jeszcze nie ruszylem to chyba dobrze nie??pozdrowki milego wieczorku BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Juleczko masz absolutna racje przepraszam ale wiecie jak to jest dopadlo mnie niestety nie wytrzymalem jestem z wami kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest teraz to żebyś szybko sie podniósł i nie wciągał znowu w palenie.Bo wiesz jak to jest - człowiek potyka sie -zapala i pali znowu miesiacami po czym rzuca i tak wkółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wraca chyba moj optymizm:) az nim ciocie zarazilem i jak namnie patrzala jak zaczolem opowiadac stwierdzila ze ona tez bedzie rzucac wydrukowalem jej wlasnie ksiazke pana A. hehe:) wogole w sobote stwierdzilem teraz mi sie przypomnialo ze jestem taka jedno osobowa sekta nawracajaca samego siebie hehe:) kurde tylko szkoda ze zapalilem tego peta co prawda jednego ale szkoda no ale coz mniejmy nadzieje ze ostatniego bo przeciez ani mi nie smakowal a smrod w pokoju czulem jeszcze pare godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezki ze mnie chyba przypadek no nie????heheh al mam nadzieje ze bardzo mnie dosyc nie macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelof mam nadzieje,ze po tym jednym papierosie wiecej nie zapaliłes i zobaczyłes jaki bład popełniłes..nikt nie bedzie na Ciebie krzyczał,ale szkoda,bo już prawie tydzień wytrzymałes,organizm się oczyszczał,a Ty go zanieczysciłes.:( ale osd poczatku walcz,nie poddawaj sie.Wspieraj mame i rzucicie obydwoje:)) a u mnie no dzisiaj pierwszy sdzien pracy za mna.fajnie bylo:) ale nie wiem,czy dam rade tak tydzien wstawac codziennie tak wczesnie,ale praca ogolem fajna.no tylko to wstawanie... kurde coś mniechyba jakies grypsko łapie...;/ Aniu przyznam się bez bicia,ze usunęłam wszystkich z nk tylko pandorke zostawiłam i teraz mam szymona w znajomych,ale nie obiecuje ,ze i tych znajomych nie bedzie...mam zamiar usunąc konto to raz a dwa,to mialam zniknąć w ogole z forum,ale głupio mi było i za bardzo lubie to miejsce....nasza klasa mi na nery gra strasznie ostatnio....;/ przepraszam Aniu wybacz... no i który to juzmój dzień?bo sie zgubiłam:)83 albo 84 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 leloof85🌻kazdy z nas ma podkniecia ..ja ponad 1.5 roku temu tez rzucałam palenie i po 14 dniach wpadłam znowu w szpony tego smierdzielka ale wstydziłam sie napisac tutaj ludziom ze pale czytałam wpisy ludzi i tak im zazdrosciłam... złosliwcowi ..amazonce 🌻..setuni 🌻i pomyslałam sobie ze dlaczego ja nie moge rzucic tego smierdziela ..a im sie to udało ..i wiesz co napisałam im ze zapaliłam i zaczynam od nowa ...i powiem ci ze z dwojona siła sie zaparłam ..i tak jest do tej pory ..juz za pare dni bedzie 500 dni bez papieroska .....licznik mi liczy ..i wiesz co chciaz tyle dni nie pale zawsze jest taka mysl o zapaleniu ..mam meza palacego wyobraz sobie pokusa tuz tuz ...ale da sie zyc bez tego ...i to jest wspaniała rzecz nie palic ...pracuje w sklepie przychodzi klijent stoi wis a wis ja czuje od niego smrodek tak strasznie ...i mysle sobie jak ja mam dobrze juz nie musze sie wstydzic ze pale .... trzymam za ciebie kciuki dasz rade i ten topik naprawde pomaga tu są wspaniali ludzie .....sam wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 zapaliles tylko jednego.......no coz szkoda, ale karzdemu moze sie zdarzyc chwila slabosci.....trzymaj sie dzielnie i nie pal wiecej;) ja tez mam takie momenty ze mam ochote zapalic.....mam nadzieje ze tego nie zrobie, ale coz jestesmy tylko ludzmi! ja wiem ze dasz rade;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof - wpadles tutaj i stad mozna wyjsc jako NIEPALACY :D . Zobacz jak wszyscy Cie wspieraja , ile sily i energii Ci przekazuja . Ty mozesz to zrobic - nie palic . Zdarzylo sie ; musisz sie teraz zawziac i uderzyc ze zdwojona sila !! Potrafisz tego dokonac ! Bierz sie w garsc , Ty masz ta garsc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloof85--------- głowa do góry i jak czujesz że możesz dalej nie palic to poprostu nie pal:), ja byłam głupsza od ciebie bo zapaliłam po 2 miesiacach nie palenia:) no ale też się nawróciłam i jestem 35 dni bez dymka:)........dasz rade jesli chcesz, jestes dzielny:) pozdrawiam Cichy gościu biegasz w miejscu w domku? :) ja tak tez biegałam i słuchawki na uszach i głośna muza i dawaj........ziu , ja teraz biegam już na dworzu i dzisiaj biegłam godzinę na luziku, przyszłam do domu kurtka i bluzka tak mokre że do odwirowania się nadają, a ja wogóle nie czuję zmęczenia:) musze chyba zrobić jakies dłuższe trasy, bo już zaczynam łapać kondycje i mało dopaminki dzisiaj sie wydzieliło:) Złośliwiec jak połączyłam twój licznik z żony licznikiem to możesz se już pozwolić na fajne auto za kase:) którą masz z nie palenia:) Wynik boski:) gratuluje Tobie i twojej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja wlasnie chciale wam podziekowac wam wszystkim niepalacym moim kochanym ze mnie tak wspieraciie i jestescie ze mna mimo ze tak truje i marudze to ten topik to Wy dajecie mi sile i wiare dziekuje wam poraz juz niewiem ktury stracilem rachube a zreszta kto by to zliczyl heh :*:*:*:*::*::*:*:*:*::*:*:*:*:*::*:*:*::*:*:*:*:* jest super jestescie super http://majkomajko.wrzuta.pl/audio/6eM5mbdet1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej zuchy?? śpita czy co:) a gdzie dobranocjakies albo cu hehe??;d a gdzie buzi ??hhehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne , nie znalam tego. :) Ja tez lubie muzyke . Jezeli Ci to pomaga sluchaj jak najwiecej. I zostan z nami . Jezeli Ci sie wydaje , ze trujesz - a wcale tak nie jest - to ten topik sluzy miedzy innymi do tego aby potruc gdy nam cos nie pasuje. Tutaj zawsze ktos \"wyslucha \" i jakas rada sie znajdzie . :D Tylko zostan i pisz. Podzrawiam Was wszystkich , zlosliwiec - fajnie , ze zawsze jestes na posterunku - dla wszystkich 🌻 . I moj licznik . Dzisiaj stuknela mi liczba dwucyfrowa :D HURAAAAAA NIE PALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Nie palê ju¿ 10 dni (+ 00g04m13s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 200. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 12g40m38s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 40,01 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulujemy Ci cichy gosciu no gdyby nie ta okrutna podstepna fajka dzsi to za godzinke bym mial sieeedem dni:D ale wszystko przedemna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cichy gosciu ja to truje jak mi nie pasuje a jak mi nie pasuje to jeszcze truje bardziej hehehehe a Wy to biedni pozniej czytac musicie a wiadomo oczka od monitora sie psuja;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chochlik sie wkradl mialo byc to drugie jak mi pasuje:D a ja pije sobie kolejna zielona dzisiaj no kurde jak pilem herbate raz na miesiac to bylo dobrze a Wy zescie mnie zarazili normalnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi patrzcie spochy gdyby nie ten jeden jak pieknie juz by bylo no Nie palę już 7 dni (+ 00g00m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 154. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 04g14m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: $53.90! i wogole znalazlem jeszcze to http://ewelinciaaa.wrzuta.pl/audio/lRohvlkcfi/ tak mnie wzielo ze nie ide spac tylko muze bede sciagal hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz to juz sie klade choc dalej nie chce mi sie spac:D ale bedziecie mieli przy najmniej cisze i spokoj bo ja pewnie z lozka nie wstane chociaz w sumie na obad mozecie mnie obudzic heheh;) milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×