Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

marjola53.......a po co czekac do 01.01.....postanowienia noworoczne zazwyczaj sie nie udaja...... a swoja droga, takk sobie dzisiaj pomyslalam ze jak znam zycie to pewnie kiedys do tego wroce!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo i długo paliłam.Zawsze jest zły czas ..Przeczytałam cały topik.Idą święta dużo obowiązków.Nie chcę zawalić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się depresji, nic nie robienia . Idą święta .Mam gości.Od 1.1.09. syn mnie przypilnuje>Tutaj sobie uświadomiłam ten smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusciutko tu dzisiaj........ech...papieroski, tak mi czasem chceci przychodza..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palic mi sie chce....najgorsze jest to ze mam pod reka......jakby tak tylko jednego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola wiem.....ale tak to jest, raz lepiej raz gorzej.....dawno nie mialam takiej jazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle juz wytrzymalas to teraz tez wytrzymasz teraz juz latwiej im dluzej nie masz fajka w gebie tym latwiej,postaw mu sie nooo co jakis facio bedzie rzadzil twoim zyciem fajek jest facetem wiesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś mądrą dziewczyną.Nie mam prawa tu się udzielać.Papierosy chyba na prawdę śmierdzą.Jesteś bardzo dzielna.Baterie szlak trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto powiedzial ze nie masz prawa?? przymierzasz sie do rzucenia i potrzebujesz nas wiec masz prawo takie samo jak kazda z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palę.Jeszcze do końca miesiąca.Podziwiam Was wszystkich.Złośliwiec zdrówka.Lubię s czytać.Wiem że od 1 01 nie będę paliić.Papierosy strasznie śmierdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola przestan masz prawo! sadny a ty wal ile wlezie, pala po lbie......glupim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co mnie trzyma??? moja cholerna duma....gledze mojemu zeby nie palil itp. tabexy mu nawet zalatwilam....i teraz co??? pojde do niego po fajki.................o co to to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wszystkich plesniakow valbone jest najlepsiejszy :) jakby ktos mial watpliwosci :) wlasnie go rabie :) pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×