Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość natu
O kurde nigdy nie widziałam tych filmików dzięki że podałeś str. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE ! 🌼 Nie palę już 40 dni (+ 01g57m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 721. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 12g16m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 252,51 zł! no i cały czas trzymam za NAS WSZYSTKICH kciuki ❤️ i pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy odrobina nadzieji pozytywne myslenie wszystko odmieni:) Nie palę już 6 dni (+ 15g17m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 172. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 07g38m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 70,74 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtórka
cześć nie palę od wczoraj, bardzo proszę o wasze wsparcie, piszcie że nie warto i tak dalej, ja będe często na topicu ale mam nadzieje że mi sie z wami uda pozdrawiam całe niepalące grono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorrka że dopiero teraz pisze ale czytam tą książke napisze potem jak skącze ok buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtórka- warto przestać palić.Ja nie palę 12 dzień.Topi u ludzie z tego topiku pomagają.Musisz bardzo chcieć a dasz radę. Napisz coś o sobie. Wspomagasz się czymś? Natusia książka pomaga.Pomaga wyprać mózg. Trzymam kciuki.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak pomaga chociaż nie chciało mi się jej czytać ale ona sama wciąga i to dobrze ;)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam sobie ja
Dziś mój drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtórka
mariola53 tak więc paliłam ponad osiem lat, oczywiście czasem podejmowałam sie wyzwania i nie paliłam ale na krótko bo wracałam dośmierdziela a teraz bardzo chcę wytwac. Pytałaś czy coś stosuję no więc mam plastry ale nie zamierzam na nich bardzo długo jechać. Trzymajcie za mnie kciuki a ja za Nas wszystkich. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtórka
mariola53 tak więc paliłam ponad osiem lat, oczywiście czasem podejmowałam sie wyzwania i nie paliłam ale na krótko bo wracałam dośmierdziela a teraz bardzo chcę wytwac. Pytałaś czy coś stosuję no więc mam plastry ale nie zamierzam na nich bardzo długo jechać. Trzymajcie za mnie kciuki a ja za Nas wszystkich. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtórka- ja jestem na tabexie.Na pewno dasz radę,Ja nie palę dopiero 12 dzień. Trzymam kciuki.🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam sobie ja
Ja też na tabexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście: majamajeczka.sądny dzień,palaczka aga,leloof,ania b,jędrek, aram ,złośliwiec , 30 z gdańska.Ratunku. Więcej nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×