Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a ja jestem załamana. mam różowe włosy!!!!! miały być czerwone pasemka!!!! jestem tak zła dziś że zapaliłam. znów zawaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasia3 chyba tak naprawdę nie chce rzucic palenia....to nie był powód do zapalenia....tak myślę...ech...szkoda... musisz dojrzec chyba do tej decyzji tak ostatecznie....tak myślę.......... szkooooda....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na imprezie alkoholowo- papierosowej.Byłam dzielna i nie zapaliłam. Jutro będę pisać.Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale nałogowo 9 lat :( moge nie palić nawet kilka miesięcy, ale zawsze do tego świnstwa wracam robie detox i znów się zatruwam pale bo lubie ale nawet jak nie lubie to też pale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzana ja kochałam palić.Nie palę. Nie wiem czy jest to postanowienie noworoczne. Ja nie palę od 5.01 a m.m od 1.o1. Data jest najmniej ważna .Trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu kochana :) widzisz jak przeleciało ??? już w przyszłym tygodniu obchodzisz miesięcznicę :):):):) Super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowy dzień wstaje Bialy dzień U nas śniegi pełno a ja zapraszam pachnąco na kawke. Nie palę już 56 dni (+ 17g47m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 1475. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 06g28m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 520,03 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milego dnia życzę bp :) palaczka aga 🌼 chętnie napiję się kawy BP :D u mnie też biało i - 9 byłem już ma spacerku ze swoją psinką dobrze tak z rana robi świeże powietrze i człowiek jakiś taki żwawszy i kawa lepiej smakuje :D bp 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jest przepięknie. Zaliczyłam już spacerek z piecholką.Jest biało i czysto i cicho. Aga dzięki za kawkę🌻 Złośliwiec🖐️ Oczywiście nie palimy.🌻🌻🌻🌻🌻😘😘 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola oczywiście że nie palimy Ty już po spacerku złośliwiec tez a ja wypiłam kawke zjadłam sniadanko ale na dworku nie byłam. Pójde za chwilke na przystanek bo dziś ide do pracy JUtro mam wolne miłego dnia marjola🌻 złośliwiec miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie palę raz dwa trzy:) Nie palę już 123 dni (+ 17g41m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 2722. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 19g04m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 088,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ! dzisiaj juz pierwszy luty jeszcze tylko miesiąc i wiosna ale się ciesze !!!! nie przepadam za zimą ale zazdroszcze Wam tych spacerków porannych z psinkami w taki piękny zaśnieżony dzień jak dzisiaj i mój bilansik na dziś Nie palę już 95 dni (+ 02g52m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 2092. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 23g39m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 732,42 zł! Miłej niedzieli BP Wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy1983
Paliłem 10lat paczkę dziennie.. w życiu bym nie pomyślał,ze TABEX jest taki extra. W pierwszych dwóch dniach wypaliłem 6szt. a do dzisiaj już nic. A co najlepsze,to wczoraj w ogóle nie brałem tabletek, bo zapomniałem :P i nie ciągnie mnie już do tego syfu! (dopiero pierwszy tydzień) .Jeśli bym teraz zapalił, to nie wybaczył bym sobie tego do końca życia. Aha, piwko jak super smakuje bez dymu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Cześć wszystkim, Jestem tu nowa. Właśnie jestem w trakcie rzucania palenia. Wspomagam sie plastrami Niquitin i nie palę już całe dwa tygodnie. Ale zaczynam się łamać, bo nie mogę spać w nocy. Zasypiam dopiero o drugiej czasami o trzeciej w nocy, a przecież rano trzeba wstać do pracy. Zaczęłam brać tabletki nasenne, ale to nie jest dobre wyjście. Może macie jakieś dobre rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjola1953
Coś strasznie pusto.Wszyscy oglądają mecz .Ja słucham i piszę. Wygłąda na to,że wygramy. Kulka777 🌻 Palaczka Aga 🌻.Pewnie jeszcze w pary. Kasia 3 czy zapalenie pomogło.Na pewno nie.A może szukałaś pretekstu:( Ania B 😘 Suzana🌻 Misiek121🖐️ bella1962 🌻 1983 tabex działa.Ja go też brałam.🌻 Grażka 66 może coś ziołowego.Melisa waleriana.Ja brałam Tabex. Plastry to nikotyna.Może za silne🌻 No i wygraliśmy.Huuuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjola1953
Aram jak tam.Moja postawa Ciebie nie mobilizuje??????????:( 🌻😘🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego żle się wpisałam.:( Marjola1953 to ja marjola 53.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem chyba napewno szukałam wymówki! Jestem zła sama na siebie. Ale walcze dalej. Po raz kolejny udowodniłam sobie że chwilowy kryzys jest tylko chwilowy. On minie. Dzis dostałam w końcu @. Wiem teraz że ostatnie moje nastroje były również tym spowodowane. I własnie tych comiesięcznych dni najbardziej sie obawiam. jestem wtedy depresyjna i ogólnie nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjolu -widze że Ty jak zawsze na dyżurze podziwiam.... ja tez często tu zaglądam.. choć nie zawsze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potępiajcie mnie proszę. chcę walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu -próbuj dalej zwalczyć śmierdziela nie zrażaj sie niczym...ważne że dalej nie palisz w końcu uda Ci sie jak będziesz wytrwala on odpuści gdy ty będziesz silna w postanowieniu że NIE PALISZ walka ze śmierdzielem to poczatkowo trudna sprawa potem sama radość zobaczysz uda CI sie pokonać śmierdziela ...tylko wytrwaj w postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrwam!!!!!!!!!!!!!!!!! Obiecuje nigdy więcej popalania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś czuję się jak nowonarodzona. nie ciągnie mnie ani do fajek ani do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nikt nie ma prawa Ciebie potępiać.To jest tylko Twoja sprawa. My mamy obowiązek Ciebie wspierać.No i wspieramy.🌻 Never Too Late 22 dołączysz do nas?. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba juz dolaczyla :) tak mysle skoro zaklikala :) a wogole to witam was pachnaco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool:🌻kiss]🖐️:)❤️🌻:classic_cool: Nia palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×