Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

czarna owca melduje się na posterunku - nie wklejam licznika bo nie ma się czym chwalić - pozdrawiam wszystkich ciepluko BP - Madziuchna 04 dziękuje 🌼 kulka777 - dziękuje 🌼 trzymajcie kciuki za mnie - choociaż nie czuje się tak jakby ten papieros przekreślił cały mój dotychczasowy wysiłek - szkoda tylko licznika - wiem, że będzie dobrze - chociaż nie zarzekam się że bez potknięć jestem tylko człowiekiem - i to dosyć nie standardowym w dodatku 🌼 kasia 3 chudne w oczach chociaż kosztuje mnie to sporo - pewnie dlatego zapaliłam - wszystko naraz wzięłam sobie na głowe ale nie poddam się wiosną będę szczupła i pachnąca - kasia gdybyś chciała pogadać o zbędnych kilogramach to w stopce masz moje gg - pozdrawiam wszystkich cieplutko i ide do pracy papapa 🌼♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ 😍 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco Was wszystkich! Misiek dobry wynik 121 dni a Ty myślisz o śmierdzielu?Chcesz tyle dni zmarnować?Prawie jesteś na mecie i na wyciągnięcie ręki masz wygraną walkę a gdy skusisz sie na małego\"buszka\"cofniesz się do startu.Czy tego chcesz???? A nia B.super filmik,poprawił mi humor na cały dzień o ile nikt mi go nie zepsuje??? Mariolka dzięki za kawę ja chyba nigdy z Wami sie nie napiję gdyż za pózno wstaję,ale może jakas kiedyś popołudniu? Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc miłego i pachnącego dnia...PAMIĘTAJCIE KOCHANI MY NIE PALIMY...NIE PALIMY,BO CHCEMY BYĆ PACHNĄCE....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) moje sto dni mi upłynęło a ja zupełnie o tym zapomniałam:) melduje się: 🌻 Nie palę już 102 dni (+ 01g58m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 4083. Będę żyć dłużej o 31 dni (+ 04g36m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 837,48 zł! 🌻 Stawiam zaległego szampana i torta--------pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu:):):):)::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-ka z Gdańska gratuluję pięknego wyniku!!!! Ciekawa jestem czy ja taki będę miała??? Oby tak dalej....trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agusia.Zobaczymy czy dotrwam?? A TO DEDYKUJE DLA KAŻDEJ Z WAS..... Gdy Cię gnębi jakaś troska Prosze nie pal papieroska Papierosy nic nie dają Organizm Ci zatruwają, I nie tylko miła Tobie, Lecz każdej bliskiej Ci osobie Lepiej lampke wina wypij Papierosów dłużej nie ćmij, Zamiast palić idz na spacer Wnet poczujesz się inaczej. Palisz płacisz zdrowie tracisz, Swej urody nie wzbogacisz Jesteś na tyle świadoma Że papieros to trucizna. A gdy palić nie przestaniesz To staruszką wnet się staniesz Zamiast buzi czystej gładkiej Będzie widać same zmarszczki Szybko Ci uroda zniknie Choć wyglądasz miła ślicznie. 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 to dla was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-tka z Gdańska 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] no i piję zaległego szampana gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 20 dni (+ 13g53m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 535. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 02g05m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 219,36 zł! pozdro pozdro i gratulacje :*:*:** http://dzonatisa.wrzuta.pl/audio/d6bfAGFCJH/jamal-bilet http://dzonatisa.wrzuta.pl/audio/d6bfAGFCJH/jamal-bilet http://dzonatisa.wrzuta.pl/audio/d6bfAGFCJH/jamal-bilet http://dzonatisa.wrzuta.pl/audio/d6bfAGFCJH/jamal-bilet http://dzonatisa.wrzuta.pl/audio/d6bfAGFCJH/jamal-bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwuec🖐️ kasia3🌻😘 madziuchna super piesek,nie widziałam jeszcze czarnego bokserka😘🌻 majamajeczka-witaj córko marnotrawna.Wierszyk super.🌻😘 misiek121🖐️ Ania B za chwilę pół roku.Filmik super.Pokaże mężowi ja nie mam prawka.I dobrze.🌻😘 Palaczka aga -zmień wreszcie nik.🌻😘 ja-ka 😘🌻 bella1962 zazdroszczę 3 m-cy 🌻😘 ojejkujejku 😘🌻 30-stka z Gdańska dzięki za szampana.Słodkiego nie jadam.Muszę dbać o linię. Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam. 🌻😘❤️ dla tych których nie wymieniłam. Miłego dnia i nie palimy i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole ogladalem taki dokument w temacie fajny tj o uzaleznieniach i bylo tam o tym ze pracuja nad tym by uzaleznienie stalo sie uleczalna choroba przewlekla tj do wyleczenia calkowicie bez skutkow ubocznych sa juz prawie na mecie:) fajnie bylo nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dog niemiecki sladki ze ho ho ho:D to juz moj trzeci:D mam juz rottweilera(2pack) owczarka kakaskiego(brutus) noi ten jeszce niewiem jak mysle intensywnie:D moze Wy mi pomozecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac ja tez kocham futrzaki hehe:D a miny ludzie kture chca wejsc na plac bezcenne:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie wacham sie miedzy sajgonem tajfunem negro i blantem oczywisie od jamsa blunta;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i myslalem tez o widelcu ale boje sie ze kiedys w wigilie moogl by mi to wygarnac hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole musze sie pochalic Wam ze ostatnio jestem prze szczesliwy sam niewiem chyba sie czyms musialem zarazic:D biegam tancze spiewam non stop sie usmiecham non stop:D lo ale to dziwne dawno tak nie mialem:D co to w wisone bedzie chyba oszaleje i to bez rzeczy ktore dawaly mi przyjemnosc:D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdro pozdro zyccze wam tego samegoD::D:DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jestem znowu kaleka cale kolana pozbijane kurde rece ktore kalecza bylem wczoraj na zawodach w halowke a mowia ze sport to zdrowie:D;/ dobra nie spamuje juz milego wszystkiego i... yyyy a niewiem:D;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leleof znowu sam próbujesz czy byleś na biorezonansie bo chyba przegapiłem albo nie pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich dzielnych i sam melduje sie BP to juz moj 26 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek121.Leloof się czasem odzywa.Wiem, że walczy ze śmierduchem leloof przez sport do kalectwa.Nie wiesz? [🖐️ Sadny dzień leloff się cieszy z nowego piecholka.A może Ty masz rację?🌻.Masz piękny staż BP Jedrek30 trzymaj tak dalej{czesc] Nie p alimy.🌻😘🌻 Aram🌻 odezwij się.Chyba jesteś już zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wiesz przyzwyczailam sie do tego ze z reguly mam racje :) ajak mowisz o moim stazu to sie pochwale Nie palę już 342 dni (+ 07g25m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 6846. Będę żyć dłużej o 52 dni (+ 07g08m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 806,93 zł! 23 lutego mam roczek :) sama sobie sie dziwie jakim cudem,zawsze zamiast rzucac mowilam ze musialabym pojsc do lekarza zeby mi na recepte silna wole zapisal a tu bach i roczek nawet nie wiem kiedy to zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzień naprawdę piękny staż. Ja się nie mam czym chwalić, ale jak by mi ktoś pół roku temu powiedział ,ze przestanę palić, to bym nie uwierzyła. Mój syn dopiero teraz widzi mnie bp.Ja paliłam zawsze i wszędzie. A tak nie palimy.W moim przypadku przekonał mnie ten topik.Tu się przekonałam, że naprawdę można nie palić.Reszta to tabex i Allen Caar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos sama ale w ciagu pierwszego miesiaca trafilam tutaj i dzieki temu chyba sie utrzymalam sama jestem w szoku ze tak dlugo :) ani sie obejzysz jak na twoj roczek bedziemy pily :) zobaczysz :) cos mnie spanie kopie ide do poziomu sie sprowadzic :) 🖐️ wszystkim pachnacym dziewczynkom i chlopczykom 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×